PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Finały, 2. kolejka (14.04.2018 - 15.04.2018)



St.Maro
11-04-2018, 20:24
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Bary89 - Yanks
Grupa A, rey - Net (2-0-4, 49-51)

Grupa B, leh71 - Seba.Kolos
Grupa B, księciuniu - Rulkoś (1-0-2, 25-33)

Grupa C, SirKruszon - St.Maro (1-1-0, 20-18 )
Grupa C, Krawczol - Ciechu (3-0-0, 18-14)

Grupa D, Meazza - OLIUSTKA (1-0-2, 14-15)
Grupa D, emil83 - Zygo (3-0-1, 39-15)

St.Maro
11-04-2018, 20:24
Zygo
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 1-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 1-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-1
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1

rey
12-04-2018, 12:49
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 0-1

leh71
12-04-2018, 19:47
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-0
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-2

Net
13-04-2018, 07:02
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 1-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-0
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-0
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0

Rulkoś
13-04-2018, 08:26
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 2-0
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-2
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1

księciuniu
13-04-2018, 11:50
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda – Partizan 2-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord – Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic – Rangers 2-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 3-1
15.04 16:45 NED, PSV – Ajax 2-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray – Basaksehir 2-1
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1

Meazza
13-04-2018, 16:39
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-0
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1

Ciechu
13-04-2018, 17:08
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 3-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 3-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-2
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 3-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1

St.Maro
13-04-2018, 17:25
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-0
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0

SirKruszon
13-04-2018, 18:46
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 2-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-0
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0

emil83
13-04-2018, 19:09
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 3-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-2

Bary89
14-04-2018, 00:50
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 3-1
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-2
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-1
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1

Yanks
14-04-2018, 09:49
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 1-0
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 1-0
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 0-1
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 1-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0

Seba.Kolos
14-04-2018, 14:30
14.04 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
14.04 18:30 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
15.04 14:30 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
15.04 15:30 SCO, Celtic - Rangers 3-2
15.04 16:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
15.04 16:45 NED, PSV - Ajax 0-1
15.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
15.04 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 0-1
15.04 18:00 TUR, Galatasaray - Basaksehir 2-0
15.04 19:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0