PDA

Zobacz pełną wersję : Legia-SKS Sobota 24.01.2004 godzina 17.

Gacek
20-01-2004, 17:20
Wsio o meczu :)

Mini
20-01-2004, 17:35
żaden wsio mecz jest w Warszawie :>
znowu bedzie o kotach piciu rozpoznawaniu się w tłumie i gadki o dupie maryni.
napewno wygramy i tyle. do zobaczenia na Bemowie :)

yusta
20-01-2004, 18:09
To bedzie mój pierwszy mecz kosza "live", chociaż nie wiem czy cokolwiek obejrzę :>

Mrk
20-01-2004, 18:22
Ja z Ewelinką również wybieram się na ten mecz, choć jeszcze nie mogę tego stwierdzić na 100%.
Mam pytanie - czy będą tam dostepne jeszcze vlepki? Bo Łysy powiedział Ewelince, że już prawie wszystkie są sprzedane. :hmm: Chętnie bym nabył.

_Bart
20-01-2004, 18:26
nebojsja

nie wiem skad Łysy ma takie niusy :>

Mrk
20-01-2004, 18:31
Również nie wiem :hmm: Ale już się do tego przyzwyczaiłem...

yusta
20-01-2004, 18:33
Również nie wiem :hmm: Ale już się do tego przyzwyczaiłem...

Spokój ludziska, bo zaraz znowu się rozkręci 8)

Vlepki będą, zrobimy wszystko by dla każdego chętnego wystarczyło.

Btw, temat jest o meczu, o vlepkach jest w innym dziale więc nie rozmywajmy już tego...

kozer
20-01-2004, 18:41
No meczyk w sobote to dużo ludzi będzie a po meczu można... miałem nie rozmywać.
No więc wie ktoś coś o naszym rywalu?

Raffi
20-01-2004, 19:05
Tak, gra tam 4 byłych legionistów: Exner ( :+: ), Rybczyński, Cielebąk i Olszewski. Mają mocny skład, są w czołówce tabeli i chcą awansować do EBL, a trenerem właśnie został tam Szczubiał :>

W skrócie trzeba z nimi wygrać :]

Beny
20-01-2004, 19:10
To bedzie mój pierwszy mecz kosza "live", chociaż nie wiem czy cokolwiek obejrzę :>

Zapraszamy w imieniu stałych bywalców. :D

No i liczymy na to, że starczy vlepek i dla nas. :]

znowu bedzie o kotach piciu rozpoznawaniu się w tłumie i gadki o dupie maryni.

Dlaczego mam wrażenie, że to przede wszystkim o mnie chodzi? :>

Tak, gra tam 4 byłych legionistów: Exner ( :+: ), Rybczyński, Cielebąk i Olszewski. Mają mocny skład, są w czołówce tabeli i chcą awansować do EBL, a trenerem właśnie został tam Szczubiał :>

To trzeba ich elegancko przywitać! Pamiętacie ekipę z Michałem i Jackiem? :+:
W skrócie Rafii ma rację, trzeba z nimi pojechać. Oj, będzie mecz. A i sekcja kibiców z Forum będzie licznie reprezentowana. :] Hmm, jakby to wykorzystać? :>

Kempes
20-01-2004, 21:37

Może nie pierwszy kosz ''live'' ,ale również pierwsza wycieczka moja będzie na koszykarską Legie 8)

m84
20-01-2004, 21:46
Widzę że sporo osób się tam wybiera. Ja raczej też się zjawię :] Czuję że może być tłoczno! A co do przeciwników to chyba będzie ciężki mecz. Exnera bardzo dobrze wspominam. Pozdro

Raffi
20-01-2004, 22:08
Dodać mogę, że - jak zwykle - nie zobaczymy kibiców gości, gdyż zrezygnowali z organizacji wyjazdu z powodu wyskokich kosztów :>

Mecz jest istotny, bo to ostatnia szansa dogonienia pierwszej trójki przed playoffami a i drużyna o dużych ambicjach

Beny
21-01-2004, 08:04
Dodać mogę, że - jak zwykle - nie zobaczymy kibiców gości, gdyż zrezygnowali z organizacji wyjazdu z powodu wyskokich kosztów :>

Faktycznie, dawno u nas nie było oficjalnie jakiś innych ludków. Boją się, czy jak? ;)

Mecz jest istotny, bo to ostatnia szansa dogonienia pierwszej trójki przed playoffami a i drużyna o dużych ambicjach

I dlatego trzeba go wygrać, bo będzie kiszka, a nie playoffy. A jeśli do nich nie awansujemy, to może być nieciekawie. Nie wiem, jakie są ustalenia ze sponsorem, ale domyślam sie, że może tam być jakiś paragraf dotyczacy ewentualnego braku awansu do PO... I lepiej dla nas, aby nie miał zastosowania. :/

Mini
21-01-2004, 10:29

Zapraszamy w imieniu stałych bywalców. :D

No i liczymy na to, że starczy vlepek i dla nas. :]
może po znajomosci się załatwi ? '8

hehe a ja napisałem ze napewno wygramy bo myslałem ze gramy z SMS a nei z SKS 8) no to bedzie ciężko trzeba napisać.

. Oj, będzie mecz. A i sekcja kibiców z Forum będzie licznie reprezentowana. :] Hmm, jakby to wykorzystać? :>
:pijaki:

Gacek
21-01-2004, 10:58

No ja to bym sie nie bał SKS-u bo gra tm Exu czy Olszewski. Prawde mówiąc to Exu zajebiście grał w 2 lidze , bo po awansie grał co najwyżej średnio. Olszewski jak gra każdy wie(kto chodził rok temu na początku)
nie zachwyca. Jeśli wróci Krzysiu Aleksjej nie bedzie miał zbytnich szans. Mam nadzeje że ta "TRÓJKA" nowych zagra.

Beny
21-01-2004, 14:34
No ja to bym sie niebał SKS-u bo gra tm Exu czy Olszewski. Prawde mówiąc to Exu zajebiście grał w 2 lidze , bo po awansie grał co najwyżej średnio. Olszewski jak gra każdy wie(kto chodził rok temu na początku)
niezachwyca. Jeśli wróci Krzysiu Aleksjej niebdzie miał zbytnich szans. Mam nadzeje że ta "TRÓJKA" nowych zagra.

Trudno zgadnąć, czy zagrają, ale faktycznie Exner już nie ten (wiek?), a Olszewski, hmm..., może jeszcze nie ten. ;) Niezachwyca? Gacek nie bądź taki delikatny, u nas momentami grał padakę. Nie wiem wprawdzie, jak mu idzie teraz, wszak jak gra SKS średnio mnie interesuje, ale fakt faktem, że z jego strony specjalnie chyba nic nam nie grozi.

Raffi
21-01-2004, 14:57
No to dla zobrazowania przeciwnika -
W ostatnich 2 meczach:
Wygrany 57-58 z Basketem Kwidzyn:
punkty: T.Cielebąk 13, Z.Marculewicz 12, G.Kukiełka 11 (1), B.Sarzało 7, K.Miecznikowski 4, M.Exner 4, J.Rybczyński 3 (1), Ł.Jagoda 2, A.Olszewski 2.
Wygrany u siebie z Turowem 78-75:
punkty: G.Kukiełka 22 (3), Z.Marculewicz 17, T.Cielebąk 15, A.Olszewski 8, M.Exner 6 (1), B.Sarzało 6 (1), J.Rybczyński 4, K.Miecznikowski 0;

SKS w statsach:
Evaluation - 7. Cielebąk, 14. Exner
punkty: 5. Kukiełka 17,00 13 Cielebąk 14,40
zbiórki: 8. Exner 8,50, 11. Cielebąk 6,40
asysty: 15. Rybczyński 2,69
bloki: 3. Marculewicz 1,56; 12. Cielebąk 0,80
przechwyty: 1. Rybczyński 2,56; 4. Exner 1,94; 12. Sarzało 1,81
% z gry 15. Cielebąk 56,84%
% za 2 14. Exner 62,71%

Beny
21-01-2004, 15:03
Moim zdaniem do puknięcia. 8)

Jak zagramy tak, jak w poprzednim meczu u nas.

Trzeba tylko wyłączyć z gry Kukiełkę.

No i Cielebąka.

Oraz ewentualnie Marculewicza.

8-

Gacek
21-01-2004, 15:29
"Bączka" przede wszystkim . Kurde, SKS podkupił go nam...co by było gdyby został....:(

KKS_fan
21-01-2004, 16:04

Faktycznie, dawno u nas nie było oficjalnie jakiś innych ludków. Boją się, czy jak? ;)

Chyba po prostu kibice koszykarscy rzadko sie ruszaja poza swoje miasto, zwlaszcza w nizszych ligach. Na kosza chodze juz od 6 lat praktycznie na kazdy mecz, przez ten czas moj zespol gral glownie w 1. lidze, ostatnie 2 sezony w 2. lidze, a zorganizowana ekipe kibicow gosci widzialem jeden raz (zreszta wlasnie byla to grupa kibicow ze Starogardu). No i poza tym dwa razy przyjechali kibice innych wielkopolskich druzyn - raz z Pleszewa i raz z Tarnowa Podgornego, ale bez zadnych szalikow i innych oznak, komu kibicuja.

Mini
21-01-2004, 16:57
Wygrany 57-58 z Basketem Kwidzyn
Wygrany u siebie z Turowem 78-75

:hmm:

ems
21-01-2004, 17:52

Chyba po prostu kibice koszykarscy rzadko sie ruszaja poza swoje miasto, zwlaszcza w nizszych ligach. Na kosza chodze juz od 6 lat praktycznie na kazdy mecz, przez ten czas moj zespol gral glownie w 1. lidze, ostatnie 2 sezony w 2. lidze, a zorganizowana ekipe kibicow gosci widzialem jeden raz (zreszta wlasnie byla to grupa kibicow ze Starogardu). No i poza tym dwa razy przyjechali kibice innych wielkopolskich druzyn - raz z Pleszewa i raz z Tarnowa Podgornego, ale bez zadnych szalikow i innych oznak, komu kibicuja.

no coz, kibice koszykarscy tez swoje potrafia, vide boje Anwilu i Pruszkowa

do nas przyjechal ostatnio bodajze Slask, ale chyba im sie nie podobalo :]

Kawa
21-01-2004, 18:34

Oj Slask chyba nie dotarł do nas(chyba, ze tylko do hali nie dojechali :> ). Była Unia Tarnów, Prokom, Pruszków, a kiedys na siatkówce Mostostal.

Gacek
21-01-2004, 18:44
a no i był start lublin. 2 kolesi w koszulkach :] rzucili nawet serpentyne :)

Beny
21-01-2004, 18:47
a no i był start lublin. 2 kolesi w koszulkach :] rzucili nawet serpentyne :)

Chuligani. 8)

Szkoda, że nie ma kibiców drużyny przeciwnej, bo wtedy doping jest jeszcze lepszy /bluzgów tu nie wliczam/, chociaż teraz ciężko byłoby im się ogarnąć.

ems
21-01-2004, 18:53

Oj Slask chyba nie dotarł do nas(chyba, ze tylko do hali nie dojechali :> ). Była Unia Tarnów, Prokom, Pruszków, a kiedys na siatkówce Mostostal.

dotarl, nawet prezenty zostawil :]

Raffi
21-01-2004, 19:08
W 2000 i 2001 bodajże, była też Pogoń Ruda Śląska w kilka (2,5) osób.

W tym sezonie mieliśmy jakichś partyzantów, z Alby i jeszcze skądś; z Kotwicy ktoś był też na partyzanta, ale to chyba kolesie studiujący w Wwie.Notabene słyszałęm że od nas też ktoś jeździł w październiku do Rudy Śląskiej (2 fury, z partyzanta) :>

ems
21-01-2004, 19:38
z Kotwicy na partyzanta ? przeciez my z Kolobrzegiem :lp:

Gacek
21-01-2004, 19:58
dobra wszyscy w sobote na BEMOWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kawa
21-01-2004, 20:01
Moze oni o tym nie wiedza, wkoncu na kosza chodzą czesto niezorientowani :>

Beny
21-01-2004, 20:02

No ba.
A Ty pilnuj sędziów. '8

kozer
21-01-2004, 20:08

No ba.
A Ty pilnuj sędziów. '8

A ty nie rozmywaj.

Boję się tylko, że jak będzie dużo ludzi to doping nie będzie najlepszy :/

Beny
21-01-2004, 20:13

No ba.
A Ty pilnuj sędziów. '8

A ty nie rozmywaj.

Boję się tylko, że jak będzie dużo ludzi to doping nie będzie najlepszy :/

Rozmywacz, to moje drugie imię. :/ (Przynajmniej do czasu, aż mnie zbanują.)

Ostatnio zawsze jest dużo ludzi i doping jest na dobrym poziomie. 8)

Gacek
21-01-2004, 20:13
spox Różyk będzie to bedzie looz

BENY odpieprz sie!!! :fu:

Beny
21-01-2004, 20:16
spox Różyk będzie to bedzie looz

Był ostatnio i to nie był najlepszy pomysł. Lepiej nam szło, jak go nie było. Nie mam na to wpływu i mieć bym nie chciał, więc będę się darł, jak zawsze.

BENY odpieprz sie!!! :fu:

8)

Gacek
21-01-2004, 20:18
zamiast 8) powinno być :+: :+: :+:

Beny
21-01-2004, 20:24

:> Na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć. 8)

A wracając do tłumów w hali - ciekawe kiedy wpadną na ograniczenie ilości widzów? Przecież organizacja imprez masowych jest gdzieś opisana i ktoś się może przyczepić do warunków panujących na hali podczas rozgrywek kosza. Żeby z tego nie było żadnej draki. Darmowe bilety to ekstra sprawa, ale hala nie jest z gumy.

Rafa(L)2
22-01-2004, 17:45

A wracając do tłumów w hali - ciekawe kiedy wpadną na ograniczenie ilości widzów? Przecież organizacja imprez masowych jest gdzieś opisana i ktoś się może przyczepić do warunków panujących na hali podczas rozgrywek kosza. Żeby z tego nie było żadnej draki. Darmowe bilety to ekstra sprawa, ale hala nie jest z gumy.Z gumy nie jest,ale ile wg.Ciebie osob powinno wchodzic na hale??

Beny
22-01-2004, 17:49

A wracając do tłumów w hali - ciekawe kiedy wpadną na ograniczenie ilości widzów? Przecież organizacja imprez masowych jest gdzieś opisana i ktoś się może przyczepić do warunków panujących na hali podczas rozgrywek kosza. Żeby z tego nie było żadnej draki. Darmowe bilety to ekstra sprawa, ale hala nie jest z gumy.Z gumy nie jest,ale ile wg.Ciebie osob powinno wchodzic na hale??

Tyle, aby ich ilość nie powodowała zagrożenia bezpieczeństwa oglądających w razie jakiś nie przewidzianych okoliczności. 8)

Gacek
22-01-2004, 19:04
ja to myśle że niemoże być ograniczeń...

Gacek
22-01-2004, 19:32
ee ja już nic nierozumiem, Polanowski miał grać a tymczasem dziś grał w Czarnych w meczu ich z Gipsarem... :hmm: :wnogi:

b3nito
22-01-2004, 20:23
ja oczywiscie jak zwykle jade oblukac niektore fajne cheer '8

Beny
22-01-2004, 21:26

Podobają Ci się dzieci? Fajnie, a wiesz, który to paragraf? 8)

[;)]

Gacek, co z tym Polanowskim? :hmm: Biorą go do nas, czy nie? Masz kontakty z e-basketem, może tam coś wiedzą? :]

Gacek
23-01-2004, 10:04
e-b wie tyle co Ty. Mówiono coś o jakiś rozbieżnościach, Czarni chcą oczywiście hajs za Polana. Podobnie jak Polonia za "Paciego". Mam info że podobno Polonia go nie chce puścić. uzgodnił on coprawda już kontrakt z Legią, (info mam takie że min 15 minut na mecz ale nie na 100%) Polonia jednak niezbyt chce go puścic. nie wiem czemu ale tak słyszałem. Może być tez tak że Polonia go puściła bo słyszałem o tym(ze polonia nie chce go...) w poniedziałek.

Beny
23-01-2004, 10:43
e-b wie tyle co Ty. Mówiono coś o jakiś rozbieżnościach, Czarni chcą oczywiście hajs za Polana. Podobnie jak Polonia za "Paciego". Mam info że podobno Polonia go nie chce puścić. uzgodnił on coprawda już kontrakt z Legią, (info mam takie że min 15 minut na mecz ale nie na 100%) Polonia jednak niezbyt chce go puścic. nie wiem czemu ale tak słyszałem. Może być tez tak że Polonia go puściła bo słyszałem o tym(ze Polonia nie chce go...) w poniedziałek.

8-

Czyli normalnie bajzel, jak zwykle... :/
Dzięx! :)

Gacek
23-01-2004, 14:09
SPOX mam nadzieje ze juz sie wsio wyjasniło i ze zarówno Polanowski jak i Paci zagraja jutro u nas

Rafa(L)2
23-01-2004, 16:47
Dzis jak mialem trening to z Legia cwiczylo trzech nowych zawodnikow..Bartek Blaszczyk poiedzial mi ze to jest Pacocha,Polanowski i jakis jeszcze..ale czy sa juz w Legii na stale to nie wiem...

Grochów
23-01-2004, 17:40
Niestety niektóre pikniki tego nie wiedzą :zly: .
Gramy z tymi frajerami co sprowokowali Kotwice po meczu,dostali po pizdach,a później wszystko poprzekręcali,zrobili nagonke na chłopaków z Kotwicy . . . :box: Teraz możecie śmiało pogwizdać :]
Pozdro.dla Kotwicy !

b3nito
24-01-2004, 01:19

[;)]

Gacek, co z tym Polanowskim? :hmm: Biorą go do nas, czy nie? Masz kontakty z e-basketem, może tam coś wiedzą? :]

te dziadek ja mam dopiero 20 lat... '8 a ze czuje sie na 15 to sa w sam raz 8)

Mrk
24-01-2004, 11:35
Na jakiej ulicy jest ta hala?? Czy to jest ul. obrońców tobruku?

pavlini
24-01-2004, 11:43
Na jakiej ulicy jest ta hala?? Czy to jest ul. obrońców tobruku?

Zgadza się, Obrońców Tobruku.

Beny
24-01-2004, 12:07

[;)]

Drogie Dziecko, to wszystkiego niestety nie tłumaczy. 8) :/

Marko - najlepszy dojazd jest od strony Powązkowskiej, można rónież od Obozowej, Wrocławskiej, Powstańców Śląskich... To autkiem. A autobkiem, ewentualnie tramwajką, to liniami: 171, 167, 507, 122, 105, 184, 112, 1, 12, 13, 23...

Raffi
24-01-2004, 12:10
Polanowski już u nas

Beny
24-01-2004, 12:14
Polanowski już u nas

:bauns: :banan:

Raffi :+: za jak zwykle szybkie info!

Gacek
24-01-2004, 12:14
:)

Gacek
24-01-2004, 12:19
Ja myślę że jeśli Leśniak zagra dobrze(on pokryje pewnie Cielebąka) to mecz jest nasz.

Beny
24-01-2004, 12:35
Ja myślę że jeśli Leśniak zagra dobrze(on pokryje pewnie Cielebąka) to mecz jest nasz.

Ciężko będzie, bo nie zapominaj, że to SKS jest faworytem, a inni jego zawodnicy specjalnie od Cielebąka nie odstają. Nie wiem, czy wystarczy go wyłączyć, aby wygrać dzisiejszy mecz. Okaże się po 17. :]

b3nito
24-01-2004, 13:44

[;)]

Drogie Dziecko, to wszystkiego niestety nie tłumaczy. 8) :/

Marko - najlepszy dojazd jest od strony Powązkowskiej, można rónież od Obozowej, Wrocławskiej, Powstańców Śląskich... To autkiem. A autobkiem, ewentualnie tramwajką, to liniami: 171, 167, 507, 122, 105, 184, 112, 1, 12, 13, 23...

:hmm:

Rafa(L)2
24-01-2004, 17:57
Jak sie zaprezentowaly nowe nabytki Legii??Dzialo sie cos ciekawego na trybunach??-bo niestty w ostatniej chwili musialem zrezygnowal z wyjscia na mecz..:(

Beny
24-01-2004, 18:36
8o

Wynik bryndza. Dlaczego Czubek nie grał od początku?

Sektorówka i flagi fajnie - czekam na foty.

Doping poniżej oczekiwań.
Pozdro dla CF i UB. :]

Mini dzięki za podrzucenie. :)

Rafa(L)2
24-01-2004, 18:52
O wyniku to slyszalem..pozostawie go bez komentarza...kurde jak mnie nie ma to sa fajne rzeczy na trybunach..:/a jak spisal sie Polanowski i reszta nowych?/?

Raffi
24-01-2004, 18:53
Zaczęło się rewelacyjnie, od 2-17 :fu: a potem było jeszcze lepiej. 8o Nowe nabytki to chyba Polanowski (wypożyczony do końca sezonu) i Tomasz Wilczek, znany ze Śląska, a ostatnio Trefla Sopot. ZAprezentowali się tak, jakby po raz pierwszy widzieli na oczy swoich kolegów, co było chyba zresztą prawdą 8) i powodowało ogromne zamieszanie w grze defensywnej. Ale i dotychczasowi gracze nie zaprezentowali nic rewelacyjnego. Pod koniec nasi zaczęłi sypać trojkami i trochę nadrobili, ale i SKS już chyba tak nie przkladał się do obrony;
Ilość niewymuszonych strat przekraczała wszelkie wytłumaczalne wyobrażenia 8o

A, i frekwencja bardzo duża moim zdaniem

Mini
24-01-2004, 19:19
ale padaka. Błaszczyk :fu: jak można na zbiórke czekac tyłem do kosza :hmm: :help:

Gacek
24-01-2004, 19:22
To co oni dziś zagrali to to nie nazywa się koszykówką. Zawodnicy zarabiający(??) niemałą kase nie potrafią rozegrać akcji lub nawet wrzucić piłkę spod kosza..PARANOJA!!!

Raffi
24-01-2004, 19:49
No właśnie, odnosiłem wrażenie, że te akcje, tak z lekka trącą koszykówką uliczną :/

kozer
24-01-2004, 21:01
To co dziś nasi koszykarze zagrali to tragedia. Rozumiem, że zespół SKSu jest lepszy, ale bez przesady.

PS. Szacunek dla Mrozika, że podjął walke :rotfl:

Raffi
24-01-2004, 21:08
Przeczytałem właśnie na legia.net:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż Legia jest bardzo blisko pozykania dwóch zawodników Idei-Śląska Wrocław - byłych reprezentantów Polski - Roberta Kościuka i Macieja Zielińskiego, którzy w swoim klubie nie mają możliwości gry w całym spotkaniu. Rozmowy na temat transferów trwają od około tygodnia i są bliskie finalizacji. Obaj zawodnicy mieli by zostać wypożyczeni do Legii do końca sezonu. Legia ma płacić tylko część należnego im wynagrodzenia. Resztę będzie płacił Śląsk.
http://www.stopstart.fsnet.co.uk/smilie/eek2.gif
http://www.stopstart.fsnet.co.uk/smilie/eek2.gif 8-

Może już najlepsze lata mają za sobą, ale mimo wszystko przydaliby się

m84
24-01-2004, 21:17
8-

Jak to nie farmazon to ładnie :]

Ale i tak wole Białka :]

Beny
24-01-2004, 21:18
8- 8- 8-

Kościuk i Zieliński?!?!?!?!?

O żesz ty orzeszku! 8-

Jestem w szoku...

Przydaliby się? Niech ich biorą, napewno zagrają lepiej niż niektórzy nasi dzisiaj! 8)

m84 - Białek chyba w tej chwili jest nie do wyjęcia. :hmm:

Kempes
24-01-2004, 21:22
Wynik mnie średnio w tym meczu interesował ale co jak co.... dostawac 30 punktami nie wypada
Atmosfera lepsza niż sie spodziewałem
aha i nie ma to jak szukanie tej hali w mrozie :P

Beny
24-01-2004, 21:25
Wynik mnie średnio w tym meczu interesował ale co jak co.... dostawac 30 punktami nie wypada

Nie przesadzaj. ;) Na prawo, na lewo... I jesteś. :D

Atmosfera faktycznie bardzo dobra. Szkoda tylko, że jak trzeba by było płacić za wejściówki to byłaby znacznie gorsza. 8)

Gacek
24-01-2004, 21:27

Nie przesadzaj. ;) Na prawo, na lewo... I jesteś. :D

Atmosfera faktycznie bardzo dobra. Szkoda tylko, że jak trzeba by było płacić za wejściówki to byłaby znacznie gorsza. 8)

racja Beny...

Gacek
24-01-2004, 21:39
a co do Zilińskiego to ja słyszałem że Lynn Greer powiedział że chce przyjąć polskie obywatelstwo aby móc grać w Legii, tak samo Ryan Randle :buhaha:

kozer
24-01-2004, 21:50

Kumaci trafiają bez problemów :>

m84
24-01-2004, 21:50
Co do tej informacji o Zielińskim i Kościuki to przeczytajcie sobie post kolegi (L) z forum Legii.net. O tutaj (http://www.legia.net/forum/viewtopic.php?t=1903&start=300)

:>

Raffi
24-01-2004, 22:51
Największe zaskoczenie to jest 25 punktów Olszewskiego, tyle to on u nas w 10 meczach rzucał :oho:
A,i chyba w końcu pokazali się jacyś kibice drużyny przyjezdnej, acz w symbolicznej ilości; w zasadzie wyglądali na rodziny zawodników czy kogoś takiego :)

Gacek
25-01-2004, 10:47
http://www.pzkosz.pl/rozgrywki/1_liga_meska/stats/temp/21/162.html

DESKA 30-17 ;(

Kempes
25-01-2004, 11:09

Kumaci trafiają bez problemów :>\

Za drugim razem i ja będe kumaty :>
Najpier carefour nam sie z tesco pomylił ...potem ludzie wogóle
nie znali takiej ulicy ..doszlismy jakos to tobruku , jeden gość kieruje nas przez las 8- zeby dojsc do hali , 20 metrów później jakiś żul nam dokładnie wytłumaczył :]

dobrze ,że niedaleko w blokach miły pub był gdzie można było sie odstresować '8

Gacek
25-01-2004, 13:22
KTO Z forum jeździ n mecze 112??

Beny
25-01-2004, 15:51
Największe zaskoczenie to jest 25 punktów Olszewskiego, tyle to on u nas w 10 meczach rzucał :oho:

Prawda?
Fakt chłopak, jak od nas sobie poszedł, to odżył, przynajmniej w chwili obecnej. Tylko czemu naszym kosztem?
Miejmy nadzieję, że Gembal ich po meczu zdrowo o..., bo ostatnio z grą, mam wrażenie, że jest coraz gorzej... 8)

Gacek
25-01-2004, 16:23
GRAJĄ SŁABO BO JEST HAJS i niemają o co walczyć. Jak niebyło grali lepiej...

Mini
25-01-2004, 16:40
zdaje się ze dobrze ze pierwszy mecz nowych zawodników nie zgranych z zespołem wypadł z polpharmą bo porażke z nimi można było wkalkulować. gorzej jkabyśmy przegrali np. z Smsem z taką grą :/ a tak się poprawią i bedzie dobrze.

i pytanie:
PO CO NAM KOŚCIUK???
Sinielnikow, Czubek, Trojanowski, Kozłowski, Pacocha tez może grac jako rozgrywający. I dont understand

lepiej by skołowali jakiegoś silnego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia bo Leśniak Blaszczyk Satsiak czy Karbowski są za słabi na Turów Albę czy Polpharmę, a awansowac trzeba.

Beny
25-01-2004, 17:13
PO CO NAM KOŚCIUK???
Sinielnikow, Czubek, Trojanowski, Kozłowski, Pacocha tez może grac jako rozgrywający. I dont understand

Ja też nie. Może po to, że Sinielnikow coraz starszy i w momencie, gdy zejdzie potrzeba kogoś, kto by dalej pociągnął grę (albo na odwrót). Czubek coś ostatnio mało gra. (?) Trojanowski i Kozłowski - chyba to nie to o co chodzi Gembalowi. A Pacocha na tej pozycji to już chyba ostateczność.

lepiej by skołowali jakiegoś silnego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia bo Leśniak Blaszczyk Satsiak czy Karbowski są za słabi na Turów Albę czy Polpharmę, a awansowac trzeba.

Dokładnie. I myślę, że w klubie zdają sobie z tego sprawę. Bo czas ucieka razem z punktami. Problem w tym, że może niewielu jest chętnych. Chyba, że coś się ruszy w temacie bliżej playoff'ów. Obyśmy tylko zdążyli do nich awansować...

Mini
25-01-2004, 17:20
PO CO NAM KOŚCIUK???

Ja też nie. Może po to, że Sinielnikow coraz starszy i w momencie, gdy zejdzie potrzeba kogoś, kto by dalej pociągnął grę (albo na odwrót). Czubek coś ostatnio mało gra. (?) Trojanowski i Kozłowski - chyba to nie to o co chodzi Gembalowi. A Pacocha na tej pozycji to już chyba ostateczność.

to akurat nie jest zaden argument bo Kościuk też młody nie jest. mało czasu dla Czubka chyba jest błedem bo to dzięki niemu głównie nie dostalismy 30 pkt a "zaledwie" 22. Trojanowski na słabszych przeciwników jest całkiem dobry i uczy się jeszcze. Kozłowski rzeczywiscie narazie słabiutki ale ma 19 lat i sporo czasu jeszcze.

ale za to Zieliński to inna bajka. na eurolige moze już za słaby ale na polską drugę to byłby u nas liderem i mógłby grac jako mały skrzydłowy tyle że nie za bardzo w to wierze zeby przyszedł do nas.

Gacek
25-01-2004, 17:22
Mini zapomniałes doliczyć jeszcze mołodego Pacochę. Uzgodnił już warunki kontraktu z Legią ale Polonia niechce go puścić. :hmm:

Pytanie tylko jeśli on przyjdzie to kogo zastąpi?? Trojana?? Czubka?? bo wątpie aby 4 rozgrywających zasiadło na ławce. Kozłowski już z pewnością straci miejsce po przyjściu Polana i Wilczka.

Co do Kościuka to mówiąc szczerze jego szanse na grę u Nas są jak 1/1000.
Patrzyłem na "wyniki" jego ostatnich występów w Idei. Spisywał sie w miarę dobrze. Więc śląsk niebędzie miał podstaw do wypożyczenia go nam.

Tylko jeśli by doszło do sytuacji że zarówno Paci jak i Kościuk by przyszli(wątpie) to kto odejdzie. Jeśli dojdzie do tego Gembal będzie miał problem bogactwa(pierwszy od 2 lat:)

Ze skrzydłowimi masz rację Leśniak spisuje się słabo niewspominając o Karbowskim. Stasiak raczej jest w "kierunku" na centra niż skrzydłowego.

Myśle że niema co płakać nad rozlanym mlekiem. Treba walczyć. Przed nami mecze z teorytycznie słabszymi rywalami, nielicząc najbliższego meczu z Basketem Kwidzyn czy później z Albą-Alstom.
Można tu "wkalkulować" 1 poażkę właśnie z Albą.
Mamy olbrzymie szanse na pierwsza piątke(punkt straty do piątej Stali) jeśli w tych siedmiu spotkaniach odniesiemy 6 zwycięst(bądź siedem) możemy zająć 5 miejsce. O czwartym niema nawet co marzyć. Walka tak naprawde zaczyna sie w play-offach ale z taką grą...cieżko bedzie. Abyśmy doszli tylko do finało...to EBL jest nasza.

XXII KOLEJKA - 31.01.2004r.
Legia Warszawa - Basket Kwidzyn

XXIII KOLEJKA - 14.02.2004r.
Stal Stalowa Wola - Legia Warszawa

XXIV KOLEJKA - 21.02.2004r.
Legia Warszawa - SMS PZKosz

XXV KOLEJKA - 28.02.2004r.
Alba-Alstom - Legia Warszawa

XXVI KOLEJKA - 06.03.2004r.
Legia Warszawa - Pogoń Ruda Śląska

XXVII KOLEJKA - 13.03.2004r.
Polpak Świecie - Legia Warszawa

XXVIII KOLEJKA - 20.03.2004r.
Legia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg

+zaległy wyjazd w Gdyni.

Beny
25-01-2004, 17:34
to akurat nie jest zaden argument bo Kościuk też młody nie jest. mało czasu dla Czubka chyba jest błedem bo to dzięki niemu głównie nie dostalismy 30 pkt a "zaledwie" 22. Trojanowski na słabszych przeciwników jest całkiem dobry i uczy się jeszcze. Kozłowski rzeczywiscie narazie słabiutki ale ma 19 lat i sporo czasu jeszcze.

ale za to Zieliński to inna bajka. na eurolige moze już za słaby ale na polską drugę to byłby u nas liderem i mógłby grac jako mały skrzydłowy tyle że nie za bardzo w to wierze zeby przyszedł do nas.

Chodziło mi bardziej o to, że skoro mamy /będziemy mieć/ dwóch doświadczonych zawodników, to w momencie, gdy jeden zejdzie, bo się zmęczy '8 , to wchodzącego za niego nie zje trema, czy brak doświadczenia. Ale ogólnie rzecz biorąc masz rację. Trojan i Koza są jacy są i moim zdaniem, póki co oczywiście, nie pociągną drużyny do walki o awans.

W siedmiu spotkaniach - sześć zwycięstw? O qrna będzie ciężko, mimo tych teoretycznie słabszych przeciwników.

Raffi
26-01-2004, 10:42
Życie Warszawy o wczorajszym meczu:

Śmierć w oczach

I liga. Kolejna wyraźna porażka Legii

Niewiele brakowało, a koszykarze Legii zostaliby zdeklasowani we własnej hali. Podopieczni Jacka Gembala przegrywali z Polpharmą już różnicą 36 punktów. Ostatecznie ulegli ekipie ze Staro-gardu Gdańskiego 74:96.

Legioniści do spotkania z Pol- pharmą przystąpili wzmocnieni pozyskanymi w ostatnich dniach Michałem Polanowskim z Czarnych Słupsk oraz Tomaszem Wilczkiem (były zawodnik Śląska Wrocław i Prokomu Trefl Sopot). Do składu wrócił również rekonwalescent Krzysztof Dryja. Na niewiele się to zdało.

Legia grała żałośnie. Już po pięciu minutach przegrywała 8:22. Gospodarze w pierwszych dwóch kwartach sprawiali wrażenie dzieci zagubionych we mgle. Polpharma prowadzona po raz pierwszy przez byłego trenera kadry narodowej Dariusza Szczubiała i mająca w swoim składzie dobrze znanych warszawskiej publiczności Tomasza Cielebąka, Michała Exnera, Jacka Rybczyńskiego i Łukasza Jagodę grała koncertowo. Goście agresywnie bronili i byli bardzo skuteczni w ataku - trafili aż 8 z 12 rzutów za trzy punkty. - Nasza obrona w pierwszej części meczu była skandalicznie słaba. Przypominała szwajcarski ser - przyznał trener Legii Jacek Gembal.

Po przerwie nic się nie zmieniło. Zbigniew Marculewicz (19 pkt, 10 zbiórek, 2 bloki) niepodzielnie panował pod tablicami, a jego koledzy zwiększali przewagę. W 23. min po akcji Aleksieja Olszewskiego (25 pkt) Polpharma prowadziła już 36 punktami (68:32). Od kompletnej kompromitacji Legię uratował Dominik Czubek, który w końcówce meczu cztery razy trafił zza linii 6,25 metra. Dzięki niemu gospodarze wygrali ostatnią kwartę 24:13.

- Zamiast wyjść na parkiet i bić się od pierwszych minut, zerwaliśmy się do walki, gdy śmierć zajrzała nam w oczy - mówił zdenerwowany Jacek Gembal, który po meczu zadowolony był jedynie z nowych zawodników.

- Michał Polanowski i Tomasz Wilczek jeszcze nie do końca porozumieli się z pozostałymi zawodnikami, ale pokazali się z dobrej strony. Mają spore umiejętności i będą dla nas dużym wzmocnieniem. Zwłaszcza w grze obronnej. Na pewno z nimi w składzie łatwiej będzie nam się zakwalifikować do fazy play-off - dodał szkoleniowiec warszawskiej Legii.

Data: 2004-01-26
JACEK DZIERŻANOWSKI

Bo byłem bezrobotny

Z Tomaszem Wilczkiem, nowym koszykarzem Legii,rozmawia Jacek Dzierżanowski

Pański debiut w barwach Legii nie wypadł olśniewająco. Dlaczego doznaliście tak wysokiej porażki?

Wszystko przez słabą grę w obronie. Przegrywaliśmy wiele pojedynków jeden na jednego. Staraliśmy się trzymać rywali z dala od naszego kosza, ale nie przynosiło to zamierzonego skutku. W pierwszej połowie byli niemal bezbłędni w rzutach z dystansu. Tra- fili osiem razy za trzy punkty. Dzięki temu szybko uzyskali bezpieczną przewagę. Pierwszy raz widziałem, aby drużyna po dwóch pierwszych kwartach miała w rzutach tak wysokie statystyki, sięgające 60 procent. W drugiej połowie nasza gra wyglądała lepiej, ale na odrobienie strat było już za późno.

Polpharma była faworytem, ale wydawało się, że Legia w składzie z Panem oraz Michałem Polanowskim przynajmniej nawiąże z rywalami walkę...

Wiem, że z naszym przyjściem wiązane są duże nadzieje, ale potrzebujemy czasu, by porozumieć się z nowymi kolegami. Przed meczem z Polpharmą trenowałem z Legią zaledwie trzy razy. W piątek wieczorem dopinałem bowiem jeszcze szczegóły kontraktu.

Czym Legia Pana skusiła?

W mojej sytuacji pieniądze nie miały żadnego znaczenia. Liczyło się tylko, żebym w końcu grał. Przez ostatnie pół roku, po rozstaniu z Prokomem Trefl, byłem bezrobotny. Trenowałem z różnymi zespołami m.in. ze Stalą Ostrów Wielkopolski, ale nie grałem w meczach o punkty. To było widać w meczu z Pol- pharmą. Nie mogę być zadowolony z dzisiejszego występu, ale liczę, że w następnych meczach będzie lepiej.

Jak długo planuje Pan zostać w Warszawie?

Podpisałem kontrakt do końca sezonu i zamieszkałem w hoteliku na fortach Bema. A co będzie później, zobaczymy.

Co Pana najbardziej zaskoczyło podczas pierwszych dni spędzonych w Warszawie?

Fantastyczni kibice. Mimo że w meczu z Polpharmą momentami przegrywaliśmy różnicą blisko 40 punktów, cały czas nas gorąco dopingowali. Dla nich warto wychodzić na parkiet i walczyć. Mam nadzieję, że przy ich pomocy Legia wróci do koszykarskiej ekstraklasy.

Gacek
26-01-2004, 15:17
Legia - Polpharma Starogard Gd. 74:96

Filip Goździewicz 25-01-2004, ostatnia aktualizacja 25-01-2004 20:21

- Zawsze powtarzam, że atak zaczyna się od obrony, a nasza obrona była w dzisiejszym meczu fatalna - mówił po meczu trener Legii Jacek Gembal. Właśnie słaba gra w obronie była przyczyną wysokiej porażki Legii w meczu z Polpharmą.

W warszawskim zespole zadebiutowało dwóch nowych graczy Tomasz Wilczek i Michał Polanowski. Nie byli oni jednak w stanie zapobiec klęsce Legii. Gospodarze od samego początku zagrali bardzo słabo w defensywie. Szczególnie w pojedynkach jeden na jednego byli mało agresywni, przez co gracze Polpharmy mijali ich jak tyczki. Trener gospodarzy przed meczem uczulał zawodników na ten element gry: - Mówiłem moim zawodnikom, że nie wolno nam przegrać gry jeden na jeden, bo wtedy ktoś musi iść na pomoc, a zawodnik atakowany oddaje piłkę pozostawionemu bez krycia partnerowi, który jest na czystej pozycji.

Niestety, przewidywania trenera sprawdziły się w stu procentach. Dodatkowo gracze Polpharmy byli niemalże bezbłędni zarówno z pół dystansu, jak i z linii 6,25 cm (66-proc. skuteczność w rzutach za trzy w pierwszej połowie). Z kolei legioniści kompletnie nie radzili sobie w ataku, czego wynikiem było zdobycie zaledwie dwóch punktów w ciągu pierwszych pięciu minut. Jak się później okazało, pierwsza kwarta zakończona wynikiem 34:15 dla gości praktycznie zadecydowała o lasach całego meczu.

Od drugiej kwarty Legia zaczęła bronić strefowo, co na początku wybiło nieco z rytmu gości. Jednakże trwało to tylko chwilę, bowiem później świetnie zorganizowany atak zespołu SKS prowadzonego przez byłego trenera kadry Dariusza Szczubiała co rusz "rozbijał" ją celnymi rzutami. Za każdym razem, gdy wydawało się, że gospodarze zaczynają odrabiać straty, goście błyskawicznie odpowiadali albo celnymi rzutami za trzy, albo akcjami spod kosza. Najwyższe prowadzenie Polpharma osiągnęła w 24. min (32:68).

Najbardziej było żal kibiców, którzy do ostatniego miejsca wypełnili halę Legii i przez cały czas nie przestawali żywiołowo dopingować swoich ulubieńców. Mówił o tym po meczu Andrzej Sinelnikow, któremu wyraźnie było wstyd za siebie i swoich kolegów: - Po takim meczu jak dziś najchętniej zrezygnowałbym z gry... Wstyd w ogóle wychodzić ponownie na parkiet i spojrzeć kibicom w oczy.
Po tej kolejce legioniści zajmują dziewiąte miejsce w I lidze.

LEGIA WARSZAWA - SKS POPLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 74:96 Kwarty: 15:34, 12:24, 23:25, 24:13. LEGIA: Leśniak 12, Pacocha 10 (2), Dryja 8, Trojanowski 5(1), Sulima 4 oraz Czubek 14(4), Błaszczyk 7 (1), Polanowski 6, Wilczek 6 (2), Sinelnikow 2.

Beny
26-01-2004, 15:36
Andrzej, my po to jesteśmy, aby dopingować, a Wy po to aby grać!
I nie gadać mi tu o wstydzie! Zacisnąć zeby, zewrzeć pośladki i nakopać kolejnym przeciwnikom do ...! 8)