PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA WARSZAWA - Lech Poznań (04.03.2018 (ND) godz. 18:00)

Układ
03-03-2018, 01:31
Cieszymy się, że przed nami niedzielny mecz z Lechem - kupujemy bilety, zapełniamy cały stadion i dajemy z siebie wszystko ku chwale Legii Warszawa! Na Lechu ponownie prosimy Was o pomoc i lecimy z kolejną zbiórką, jak zwykle mamy nadzieję, że obdarzycie NaS zaufaniem i bez problemu pobijemy wynik z meczu ze Śląskiem. Do zobaczenia w niedzielę!" - informują Nieznani Sprawcy.

Od siebie chciałbym mimo bycia szarym, niezauważalnym w tłumie kibicem zainicjować akcje "wszyscy pod gniazdo", nie dość, żeby zapchać tą chujową dziure, to żeby tam był ścisk i skład który pociągnie cąłą trybunę, jak dawne G ;)
Zapchajmy środek i każdy kto tam będzie - 200% normy!

IX14
05-03-2018, 12:05
Andrzej Twarowski "Oprawa, pełen stadion, dramaturgia to wszystko było świetne. Pod względem czysto piłkarskim powinniśmy oczekiwać czegoś więcej "

JIHADStróże
05-03-2018, 17:54
Piękna oprawa, uwielbiam sektorówki, tylko to auto tak trochę z dupy. A co do dziury koło gniazda to pewnie jest tam dlatego że w tym miejscu gniazdo zasłania boisko i nikt tam nie chce stać

(L)ukas
05-03-2018, 18:43
Dobrze, że S. nie narzeka, że stoi tyłem do boiska :D

PabloVK
05-03-2018, 19:02
Dobrze, że S. nie narzeka, że stoi tyłem do boiska :D
pewno dlatego ze ma świetny widok na telebim :P

LioneL
05-03-2018, 19:12
Piękna oprawa, uwielbiam sektorówki, tylko to auto tak trochę z dupy.

W ogóle to wiesz, co to za "auto"?

JIHADStróże
05-03-2018, 19:24
Tak - Warszawa. Ale miałem na myśli efekt wizualny, Syrenka, miasto, wisła aż tu nagle auto.

JIHADStróże
05-03-2018, 21:48
Wisła?

No przecież nie Odra.

STP
05-03-2018, 21:57
Tak - Warszawa. Ale miałem na myśli efekt wizualny, Syrenka, miasto, wisła aż tu nagle auto.

Byłeś kiedyś na Rynku Starego Miasta w Warszawie?

(L)ukas
05-03-2018, 22:11
To odbicie syrenki w okularach/goglach postaci z sektorówki Lecha, to mam nadzieję tylko przypadek :hmm:

sarinosoman
06-03-2018, 00:03
Moja Lepsza Połowa, którą od pewnego czasu - nie bez trudności - usiłuję przekonać, że kibolstwo to wdzięk, sznyt, polot, wrodzona inteligencja oraz połączone z talentem zamiłowanie do pracy organicznej, na widok sektorówki ze Starówką, Syrenką i limuzyną z Żerania przyznała, że to dzieło sztuki.

Układ
06-03-2018, 00:43
Cel odbijał się w szkiełku okularów, a był nim symbol Warszawy, czyli Syrenka, upamiętniona pomnikiem na stołecznej Starówce, tym samym..., który legioniści namalowali na swojej oprawie przygotowanej na ten wieczór. Działania na Żylecie wskazywały, że ultrasi Legii zamierzali zaprezentować swoją oprawę także na początku meczu, jednak widząc jeden z głównych motywów swojej sektorówki w odbiciu okularów na czujnym oku fanatyka Kolejorza zmienili plany i rozpoczęli wieszanie flag (później niż zwykle, co potwierdziło oprawowe plany), a swoją prezentację pokazali w II połowie.

http://pyrusy.pl/relacje-z-meczow/legia-warszawa-lech-poznan-4-03-2018/

Aha.

JIHADStróże
06-03-2018, 09:17
Dzięki Bogu. A mógłbyś wskazać konkretniej gdzie Ty tam dostrzegłeś Wisłę?

To na lewo za Syrenką to nie woda?

crespo1
06-03-2018, 17:25
http://pyrusy.pl/relacje-z-meczow/legia-warszawa-lech-poznan-4-03-2018/

Aha.

Ja tam kumaty nie jestem, ale pierwotnie Staruch mówił, że oprawa będzie koło 15 minuty. Była dopiero w drugiej połowie.

JIHADStróże
07-03-2018, 11:56
Wisła jest zanieczyszczona ale bez przesady, nie ma koloru ciemnoszarego. Po nicku wnioskuje, ze nie jestes z Warszawy, ale wiedzą tajemną nie jest fakt, że przez rynek Starego Miasta nie płynie żadna rzeka.

No nie wiem przypominało fale więc myślałem że to Wisła ale skoro tak mówisz

Qwerty123456
09-03-2018, 14:36
Oni nawet nie wiedzą, skąd wzięli to odbicie. W swej relacji piszą, że ich Syrenka jest ze Starówki :D Naprawdę to takie trudne, odróżnić tą ze Starego Miasta i tą z Wybrzeża Kościuszkowskiego ? "Profesjonalizm" pełną gębą ;)