PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - 4. kolejka (10.02.2018 - 11.02.2018)



St.Maro
06-02-2018, 19:43
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos



Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Walter - Runi
Grupa 1, Rulkoś - Ciechu (3-0-2, 31-24)
Grupa 1, rey - nil (2-0-1, 27-16)

Grupa 2, SirKruszon - Yanks
Grupa 2, Meazza - Efcia (2-0-0, 15-12)
Grupa 2, Miklas - Antares

Grupa 3, Martino1989 - Seba.Kolos
Grupa 3, księciuniu - Mu(L)timaster
Grupa 3, Tom Kruz - emil83 (0-0-2, 8-12)

Grupa 4, OLIUSTKA - Krawczol
Grupa 4, Podróżnik - Bary89
Grupa 4, Majkisek - leh71 (2-1-3, 60-71)

Grupa 5, LOL3K - St.Maro (2-0-2, 27-23)
Grupa 5, (L)ookasch - Szawar (1-0-1, 11-11)
Grupa 5, Zygo - Net (1-0-1, 9-14)

St.Maro
06-02-2018, 19:44
Zygo
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1

Miklas
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Walter
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-0
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 0-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 0-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-0
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-0
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-0

Szawar
07-02-2018, 08:14
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-1

OLIUSTKA
07-02-2018, 08:21
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

Martino1989
07-02-2018, 08:26
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-2
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-2
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 3-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

rey
08-02-2018, 11:48
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-3

Mu(L)timaster
08-02-2018, 15:36
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

Meazza
08-02-2018, 16:11
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-2
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

leh71
08-02-2018, 17:18
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Rulkoś
08-02-2018, 18:10
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-0
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Majkisek
08-02-2018, 20:15
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 3-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

Efcia
08-02-2018, 22:04
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

Krawczol
09-02-2018, 08:17
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

nil
09-02-2018, 09:08
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 2-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

Runi
09-02-2018, 09:32
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

(L)ookasch
09-02-2018, 10:17
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Ciechu
09-02-2018, 15:36
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-0

Bary89
09-02-2018, 15:59
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

księciuniu
09-02-2018, 16:11
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-0
10.02 18:30 NED, Utrecht – Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-1
11.02 14:30 NED, Vitesse – Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen – Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir – Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos – Olympiakos 0-0

emil83
09-02-2018, 17:33
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 0-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-2
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

St.Maro
09-02-2018, 17:53
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 3-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 2-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

Seba.Kolos
09-02-2018, 19:35
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 2-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-2
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-2
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Tom Kruz
09-02-2018, 23:20
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 0-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 1-2

LOL3K
10-02-2018, 01:52
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-3
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-1
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-3
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 0-2
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-3
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 0-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-3

Podróżnik
10-02-2018, 10:22
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 1-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-1
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-0
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 2-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-0
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-2

SirKruszon
10-02-2018, 12:48
10.02 17:00 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-1
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0
11.02 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 1-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-2
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1

Antares
10-02-2018, 17:12
10.02 18:30 AUT, Austria Wiedeń - LASK Linz 2-0
10.02 18:30 NED, Utrecht - Zwolle 1-0
10.02 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

Antares
11-02-2018, 15:29
11.02 16:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
11.02 16:00 SUI, St. Gallen - Zurich 2-1
11.02 16:30 AUT, Admira - Rapid Vienna 1-1
11.02 17:00 TUR, Basaksehir - Fenerbahce 1-1
11.02 18:30 GRE, Atromitos - Olympiakos 0-1