PDA

Zobacz pełną wersję : Żyleta - sprawy ogólne

Układ
11-12-2017, 01:39
Chyba nie ma takiego tematu, gdzie można by ogólnie pogadać o codzienności na Żylecie, może się przyda i przyjmie. Jeśli nie, to wyjebcie, albo sam umrze śmiercią naturalną.

Można tutaj wrzucić kilka postów z tematu Sekcyjnych Fanatykach na początek.

Układ
20-12-2017, 02:10
Świetny filmik na twitterze ktoś wrzucił, który można odnieść do tej dziury pod gniazdem w ostatnim czasie.

https://twitter.com/Mixel1983/status/943203093457657856

BladaTwarz
21-12-2017, 11:29
Co to ma do rzeczy? Nie można zestawiać starego do nowego....Jakoś po otwarciu tego stadionu był klimat i atmosfera na poziomie, okolice gniazda były przepełnione. Wiele osób odpuściło sobie kibicowanie ze względu na nowe stadiony, wyjazdy specjalami etc. (bo im się przejadło i maja wyjebane w wycieczki szkolne) Widać to po całym kraju gdzie liczba osób na wyjazdach drastycznie spadła. Poza tym jak ceny biletów nie ulegają zmianie proporcjonalnie do spadku frekwencji i nikt nie działa pod tym kątem to nic się nie zmieni. Na Nieciecze czy Wisłę Płock trzeba obniżać ceny biletów. Poza tym po kilku latach sukcesów emocje opadły i stopniała liczba sezonowców.

Kawa
21-12-2017, 11:42
Świetny filmik na twitterze ktoś wrzucił, który można odnieść do tej dziury pod gniazdem w ostatnim czasie.

https://twitter.com/Mixel1983/status/943203093457657856

O czym ma świadczyć filmik z jednego meczu z przed jakiś 23 lat? Może dla porównania damy coś z sezonu 92/93?

Układ
21-12-2017, 11:43
Właściwie chodziło mi tylko oto, jak wizualnie wyglądało to zajebiście w porównaniu do tego, co mamy teraz. Bez głębszych rozkmin, czy porównan ;)

Kawa
21-12-2017, 11:56
Właściwie chodziło mi tylko oto, jak wizualnie wyglądało to zajebiście w porównaniu do tego, co mamy teraz. Bez głębszych rozkmin, czy porównan ;)

Przecież na topowych meczach teraz też jest full pod gniazdem, dodatkowo w czas z filmiku gniazda nie było "w trybunie" więc siłą rzeczy nie zasłaniało. Zwróć też uwagę jak wielkie jest obecne gniazdo.

Układ
21-12-2017, 14:07
Dobra, macie racje, że porównywanie tego filmiku nietrafione.

Swoją drogą, może zostanę zjechany, ale to jest temat, który może warto przemyśleć. Czy nie lepiej byłoby to gniazdo ciut zmniejszyć/obniżyć jednak.

Ja rozumiem, że ultras, że fanatyzm, ale też z 2 str nie ma się co dziwić ludziom, że nie stoją gdzieś, gdzie mało co widać, tylko idą na boki.

Hjubi
21-12-2017, 19:29
dodatkowo w czas z filmiku gniazda nie było "w trybunie" więc siłą rzeczy nie zasłaniało. Zwróć też uwagę jak wielkie jest obecne gniazdo.

Czy nie lepiej byłoby to gniazdo ciut zmniejszyć/obniżyć jednak.

Ja rozumiem, że ultras, że fanatyzm, ale też z 2 str nie ma się co dziwić ludziom, że nie stoją gdzieś, gdzie mało co widać, tylko idą na boki.

https://www.youtube.com/watch?v=25C8xGm-Pl4

hmB.
27-12-2017, 17:37
Kolejna szansa na zakup kalendarzy, pirotechniki i innych gadżetów DZIŚ w godzinach 18:00 - 20:00 w Źródełku.

Całość zysków nieznani sprawcy przeznaczają na następne oprawy.