PDA

Zobacz pełną wersję : A-katar

Dżon Łejn
29-05-2003, 14:01
Juskowiak zagra w Katarze

Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Juskowiak opuści Energie Cottbus i przeniesie się do Kataru. Polski napastnik otrzymał bowiem ofertę gry w jednym z klubów tego kraju - pisze "Sport".

"Mam propozycję podpisania umowy na dwa lata. Sezon zaczyna się tam dopiero we wrześniu, więc miałbym najdłuższe wakacje w karierze" - powiedział Juskowiak.

Więcej szczegółów w "Sporcie"

Ja czytałem kilka tygodni temu , że Romario przyjął oferte z tamtej ligi i za 3 miesięczny kontrakt otrzyma-1.500.000$!!!! 8-

Grochów
29-05-2003, 14:05
Takie tematy to do spotowego HP :rotfl: :rotfl: :>

szczepan
29-05-2003, 19:22
a F.Lebef (kurde nei wiem jak to sie pisze :hmm: ) z OM to chyba tez do Kataru poszedl! i to podobno za duza duza kase!
a i jeszcze podobno Sonny Anderson tez moze tam trafic!

a moze jeszcze by wzieli Kossowskiego :P

c_zary
30-05-2003, 16:11
Katar to ostatnio modny kierunek, jednak nie wszystkim ta opcja odpowiada:

Chilijski piłkarz Ivan Zamorano, były zawodnik Realu Madryt i Interu Mediolan, odrzucił ofertę Piłkarskiej Federacji Kataru występów w lidze tego kraju. Umowa miałaby opiewać na 1,5 miliona dolarów.

- Nie pieniądze interesują mnie najbardziej, ale aspekt ludzki i sportowy. Mam trochę inne plany życiowe, na razie jestem szczęśliwy w Chile i w klubie - powiedział były kapitan drużyny narodowej Chile.

36-letni Zamorano obecnie występuje w chilijskim klubie Colo Colo zapowiedział zakończenie swojej kariery w tym roku, ale nie sprecyzował daty. Uściślił jedynie, że w grę wchodzi lipiec lub grudzień.

Luqas
30-05-2003, 16:18
Ja słyszałem również, że do Kataru wybierają się Basler (tego nie jestem pewien) i Effenberg (chyba jestem pewien) !!
Ostatnio jest to modny kierunek, a i Reuter z Borussi D. przymierza się do gry w Katarze. 8-

szczepan
30-05-2003, 17:09
kasa kasa kasa na starosc!

btw fajne jaja by byly jakby ta federacja chciala zglosic sie do Ligi Mistrzow! dala by kase UEFA ta ich by dopuscila a tam taki drugi Real :P

szczepan
05-06-2003, 18:39
ej co sie dzieje w tym Katarze

wp.pl
Słynny argentyński piłkarz Gabriel Batistuta podpisał dwuletni kontrakt z klubem w Katarze Al Arabi. Zgodnie z nową umową "Batigol" zarobi tam osiem milionów dolarów.

33-letni Batistuta przez kilka lat był zawodnikiem jednego z czołowych włoskich klubów - Fiorentiny, która z powodu kłopotów finansowych została zdegradowana do czwartej ligi. Wówczas Argentyńczyk przeszedł do AS Roma, potem do Interu Mediolan, gdzie jednak głównie siedział na ławce rezerwowych.

Obecnie Batistucie kończy się kontrakt z mediolańskim klubem. Zainteresowanie wyraziła Chelsea Londyn, ale piłkarz wybrał ofertę korzystniejszą finansowo i podpisał kontrakt z klubem w Doha.

W Katarze gra już kilku słynnych piłkarzy, mających najlepsze lata za sobą. W Al Arabi występuje Niemiec Stefan Effenberg, w Al Rayan jego rodak Mario Basler a w Al Saad Francuz Frank Leboeuf.