PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2017 - Fianły, 3. kolejka (04.11.2017 - 05.11.2017)



St.Maro
30-10-2017, 19:42
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga


Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcze¶niej niż na sobotę (np. na pi±tek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Meazza - emil83
Grupa A, księciuniu - (L)ookasch (1-0-1, 15-18 )

Grupa B, OLIUSTKA - SirKruszon (0-1-0, 2-2)
Grupa B, Tom Kruz - Majkisek

Grupa C, looking1916 - rey
Grupa C, Net - nil (2-0-2, 31-25)

Grupa D, leh71 - Runi (1-0-1, 21-22)
Grupa D, St.Maro - Efcia (3-1-3, 67-64)

OLIUSTKA
30-10-2017, 21:55
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-2
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-1

leh71
02-11-2017, 18:18
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-2
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

Majkisek
02-11-2017, 20:03
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 2-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

Meazza
03-11-2017, 08:00
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 3-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 1-0

emil83
03-11-2017, 08:38
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-3
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-2
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

nil
03-11-2017, 08:59
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-2
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

Runi
03-11-2017, 09:37
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

(L)ookasch
03-11-2017, 10:09
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 3-1
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 3-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-2
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

rey
03-11-2017, 10:22
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-2
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

Net
03-11-2017, 11:11
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-1
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-0
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

SirKruszon
03-11-2017, 15:16
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 1-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

Efcia
03-11-2017, 16:52
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-1
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

księciuniu
03-11-2017, 17:02
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 1-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 1-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-0
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-0
05.11 21:15 POR, Sporting – Braga 1-0

St.Maro
03-11-2017, 17:24
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-1
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 2-0

looking1916
03-11-2017, 19:39
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros - Debrecen 2-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 3-1
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 1-2
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
05.11 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-0
05.11 21:15 POR, Sporting - Braga 3-0

Tom Kruz
04-11-2017, 12:52
04.11 15:30 HUN, Ferencvaros – Debrecen 1-0
04.11 16:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
05.11 12:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-0
05.11 14:30 RUS, Lok. Moskwa - CSKA Moskwa 0-0
05.11 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
05.11 17:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
05.11 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
05.11 18:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
05.11 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-1
05.11 21:15 POR, Sporting – Braga 2-0


Na marginesie. Aż dziw, że dotychczas nie grali¶my z Majkiskiem przeciwko sobie.