PDA

Zobacz pełną wersję : Włodarczyk

jarcyś
18-01-2004, 05:44
ten słabiak ma być w ataku Legii ?

Panie mniej nas w opiece

R@dek (L)
18-01-2004, 08:29

Panie mniej nas w opiece

Amen :help: już wole Mierzeja w ataku bo on ma jakieś perspektywy

Rafa(L)2
18-01-2004, 09:00
E tam..choc tez go nie lubie,to mam nadzieje ze sie jakos sprawdzi w Legii a pozatym nie stac nas na zajebistych napastnikow wiec trzeba szukac tych tanszych i troche gorszych...

Q_(L)
18-01-2004, 09:57
E tam..choc tez go nie lubie,to mam nadzieje ze sie jakos sprawdzi w Legii a pozatym nie stac nas na zajebistych napastnikow wiec trzeba szukac tych tanszych i troche gorszych...

W sumie racja, ale oby to szukanie nie odbywało sie kosztem tych dobrych - czyli sprzedażą...

Mam nadzieję, że Włodarczyk pojawił się po to aby wzmocnić konkurencję w pierwszej linii, a nie zastąpić Saganowskiego lub Svitlice.

Kasja
18-01-2004, 09:58
Jak widać transfer Piotra Włodarczyka spowodował duże zamieszanie w mediach. Po doniesieniach Super Expressu, tym razem Życie Warszawy postarało się o podgrzanie atmosfery. Otóż w dzisiejszym wydaniu donosi, że: "W poniedziałek ma dojść do kolejnego spektakularnego transferu. Tym razem jednak Legia wystąpi w roli... sprzedającego. Ze stołecznym zespołem pożegna się jeden z napastników - Marek Saganowski lub Stanko Svitlica.". Jeżeli ta informacja się sprawdzi, może to być wyjaśnienie skąd wzięły się pieniądze na transfer Włodarczyka.
tylko nie pamietam skad to jest... :/

Rafa(L)2
18-01-2004, 10:07
Gazety pewnie jak zwykle klamia,juz nie raz nam sprzedawali Svitlice...a pieniadze na transfer Wlodarczyka moglybyc od sponsorow..choc sam w to watpie....

VINCENT
18-01-2004, 10:09
jezeli ma byc tak ze włodar przychodzi a stanko lub sagan odchodzi to mnie to wcale nierajcuje a wrecz wnerwia

Włóczykij
18-01-2004, 11:16
Ja osobiscie sie ciesze ze wrocil, bo gra w Widzewie udowodnil ze jest z niego wartosciowy napastnik, czego pare miesiecy wczesniej nie mogl udowodni, wierze w niego i ciesze sie ze jest byle nie kosztem Svitlicy lub Sagana

Kawa
18-01-2004, 11:35
Ja osobiscie sie ciesze ze wrocil, bo gra w Widzewie udowodnil ze jest z niego wartosciowy napastnik, czego pare miesiecy wczesniej nie mogl udowodni, wierze w niego i ciesze sie ze jest byle nie kosztem Svitlicy lub Sagana
A co on takiego niesamowitego zrobił dla Widzewa? Ten powrót skonczy sie klapa tak samo jak jego poprzedni pobyt u nas.

Raffi
18-01-2004, 11:57
Życiw Warszawy pisało już 2 tygodnie temu, że ITI ostatecznie zrezygnowało z Legii, więc radzę ostrożność w dawaniu wiary spekulacjom. Włodarczyk jest na pewno lepszym piłkarzem niż 5 lat temu, ale co do jego postawy w Legii - zobaczymy

Mini
18-01-2004, 12:01
Jak widać transfer Piotra Włodarczyka spowodował duże zamieszanie w mediach. Po doniesieniach Super Expressu, tym razem Życie Warszawy postarało się o podgrzanie atmosfery. Otóż w dzisiejszym wydaniu donosi, że: "W poniedziałek ma dojść do kolejnego spektakularnego transferu. Tym razem jednak Legia wystąpi w roli... sprzedającego. Ze stołecznym zespołem pożegna się jeden z napastników - Marek Saganowski lub Stanko Svitlica.". Jeżeli ta informacja się sprawdzi, może to być wyjaśnienie skąd wzięły się pieniądze na transfer Włodarczyka.

a to nie jest tekst Szczepana ?
:look: "zimowe transfery"

Kasja
18-01-2004, 12:05

a to nie jest tekst Szczepana ?
:look: "zimowe transfery"
nie wiem mozliwe, nie zwrocilam uwagi :)
z reszta skad by to nie bylo i tak nie chce zeby Wlodarczyk wracal kosztem jednego z nich... :/

c_zary
18-01-2004, 12:18
Ujme to w ten sposob, ze Wlodarczyk ma u mnie duzy debet zaufania i bedzie sie musial sporo napocic, zeby przynajmniej wyrownac rachunki miedzy nami. Zegnalem go kiedys bez zalu i nie ciesze sie wcale, ze go witam ponownie.

m84
18-01-2004, 17:42
A ja do Włodarczyka nic nie mam i sądze że pokaże dużo więcej niż podczas ostatniego pobytu w Legii. Moim zdaniem jest już innym zawodnikiem i wierzę że w Warszawie przekona do siebie ludzi.Jednak mimo to nie chciałbym żeby okazało się że przyszedł on z któregoś z Naszych obecnych napastników. Jako wzmocnienie konkurencji w ataku jest bardzo dobry. Myślę że grajać w pierwszym składzie też sobie poradzi.

Włóczykij
18-01-2004, 18:12
Włodarczyk jest na pewno lepszym piłkarzem niż 5 lat temu, ale co do jego postawy w Legii - zobaczymy

I dlatego tak uwazam jak uwazam :>

crolick
18-01-2004, 18:18
lamer zawsze bedzie lamerem, i tak jak magic nigdy ni bedzie dobrym pilkarzem, tak wlodarczyk nigdy nie bedzie dobrym napastnikiem. po co on nam, chyba tylko po to zeby zapchac miejsce na lawce rezerwowych po manolo, qtory jak mniemam szykuje sie do odlotu do cieplych krajow...

Nazgul
18-01-2004, 19:28
lamer zawsze bedzie lamerem, i tak jak magic nigdy ni bedzie dobrym pilkarzem, tak wlodarczyk nigdy nie bedzie dobrym napastnikiem. po co on nam, chyba tylko po to zeby zapchac miejsce na lawce rezerwowych po manolo, qtory jak mniemam szykuje sie do odlotu do cieplych krajow...

Ja tak coś sobie przypominam jak w sezonie mistrzowskim to samo - DOKŁADNIE to samo pisali niektórzy (nie na tym forum oczywiście) o Svitlicy... Potem o Saganie że to były piłkarz... Teraz o Włodarczyku...

A Tak na serio to będzie można coś powiedzieć jak zagra. Ze dwa, trzy pełne mecze.

Luqas
18-01-2004, 19:46
No cóż, osobiście nie przekreślałbym go od razu. Uważam podobnie jak andrzej, że wszelkie próby oceniania go i jego przydatności do dużyny powinny miec miejsce co najmniej po dwóch, trzech spotkaniach.
Svitlice też niektórzy na początku krytykowali a jak to się potoczyło każdy wie.

Więc poczekajmy, zobaczymy jak zagra w poważnych spotkaniach o punkty (a nie w sparingach) i wtedy będzie można cokolwiek więcej powiedzieć.

Fakt faktem, że Legię nie stać na lepszych piłkarzy i nie możemy sobie pozwolić na zakup drogich (lepszych) piłkarzy.

crolick
18-01-2004, 20:20

Ja tak coś sobie przypominam jak w sezonie mistrzowskim to samo - DOKŁADNIE to samo pisali niektórzy (nie na tym forum oczywiście) o Svitlicy... Potem o Saganie że to były piłkarz... Teraz o Włodarczyku...

A Tak na serio to będzie można coś powiedzieć jak zagra. Ze dwa, trzy pełne mecze.

co do svitlicy to byl totalny strzal w ciemno, wiec jesli ktos tak mowil, to byl ignorantem. co do sagana, to nie mozna mu zarzucic ze za mlodu nie byl b zdolnym obiecujacym pilkarzem. to ze pozniej sie pogubvil to co innego, ale mial predyspozycje. natomiast wlodarczyk nigdy nie byl obiecujacym pilkarzem. nie ma tego potencjalu i tej przyslowiowej iskry. po prostu powyzej pewnego poziomu nie podskoczy, ot co...

Radio
18-01-2004, 21:12
Cholera na naszym forum to info o Włodarczyku jest traktowane b. spokojnie można nawet powiedzieć zbyt spokojnie. Ale popatrzyć na fora Widzewa i Wisły to istne dezyderaty tam piszą (me zresztą też się do włączamy). Mało co im jęzory nie odpadną..... albo palce od wbijania tych literek.

Tuzin...
18-01-2004, 21:43
A co on takiego niesamowitego zrobił dla Widzewa?

To ze strzelil w poprzedniej rundzie 6 goli w druzynie broniacej sie przed spadkiem i grajacej defensywnie. To duzo.

Nazgul
18-01-2004, 22:58
co do svitlicy to byl totalny strzal w ciemno, wiec jesli ktos tak mowil, to byl ignorantem. co do sagana, to nie mozna mu zarzucic ze za mlodu nie byl b zdolnym obiecujacym pilkarzem. to ze pozniej sie pogubvil to co innego, ale mial predyspozycje. natomiast wlodarczyk nigdy nie byl obiecujacym pilkarzem. nie ma tego potencjalu i tej przyslowiowej iskry. po prostu powyzej pewnego poziomu nie podskoczy, ot co...

Za młodu strzelał dużo bramek w juniorach i w II lidze w Wałbrzychu...

Mini
19-01-2004, 07:31

To ze strzelil w poprzedniej rundzie 6 goli w druzynie broniacej sie przed spadkiem i grajacej defensywnie. To duzo.

ja tez na podwórku strzelałem dużo bramek.
lepiej można by go ocenić gdybyśmy wiedzieli ile razy próbował zeby te sześć strzelić

tato
19-01-2004, 16:03
Tak naprawdę to nie wiem po co został kupiony. Już jeden Garcia jest w składzie, więc może lepiej byłoby jemu dawać szansę.
Prywatny sponsor zrobiłby lepiej, gdyby zainwestował w nowy kontrakt Stanko ::twister:: , który jest moim zdaniem piłkarzem bezcennym. A taki Włodarczyk - obieżyświat :a4: już był tu dwa razy i nic nie pokazał. Tak samo nic nie pokazał we Francji. :fu:
Dla mnie to taka zapchajdziura.

Joker
19-01-2004, 21:04

Panie mniej nas w opiece

Amen Amen. I my chcemy zdobyć mistrza. przeciez jemu piłka na 5 m odskakuje :/

Beny
19-01-2004, 22:39
A może dajmy Włodarowi jakąś szansę na udowodnienie, że cokolwiek w piłę grac potrafi. Może nie jest jakimś wybitnym zawodnikiem, ale pojęcie chyba ma.

BTW - Może by mi przy okazji wytłumaczył, co robił na skrzyżowaniu przy Carrefourze na Bemowie, gdzieś tak w październiku, czy listopadzie ubiegłego roku. 8-

Beny
20-01-2004, 13:30
20.01. / 12:59 - Włodarczyk nie zagra wiosną?
Choć Piotr Włodarczyk dołączył do Legii kilka dni temu, to jak się okazało może nie wystąpić wiosną na ligowych boiskach. Przyczyną w tym przypadku nie jest bynajmniej kontuzja napastnika, lecz... długi klubu. "Dzisiaj piłkarz ten nie może być zatwierdzony do Legii. Po pierwsze dlatego, że takiej rejestracji - zgodnie z przepisami - Legia będzie mogła dokonać dopiero w lutym. Jeżeli wtedy warszawski klub nadal będzie zalegał swym piłkarzom z wypłatą dawnych zobowiązań to Włodarczyk wpadnie w tarapaty. Wystarczy, że któryś z obecnych lub byłych zawodników czy trenerów Legii oficjalnie wystąpi do PZPN o interwencję. Wtedy będziemy zmuszeni odmówić zatwierdzenia Włodarczyka do Legii." - powiedział dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN, Marcin Stefański.
Autor: Fumen
Na podstawie: Fakt

Fakt, Faktem, ale faktem jest, że coś jest na rzeczy. 8-

Kempes
20-01-2004, 14:47

Panie mniej nas w opiece

Amen Amen. I my chcemy zdobyć mistrza. przeciez jemu piłka na 5 m odskakuje :/

Z całym szacunkiem ale uważam iż Mierzejewski jest bardzo średniej klasy graczem ( nie mówiąc gorzej ) - miał przebłyski we wczesnej młodości i zyskał miano talentu i na taką opinie ma cały czas ,lecz moim zdaniem ... Włodarczyk bądź co bądź jest piłkarzem który ma większe predyspozycje do tego by rywalizować o atak Legii Warszawa 8o

Krzpac
25-01-2004, 00:51
[quote=Kawa]

To ze strzelil w poprzedniej rundzie 6 goli w druzynie broniacej sie przed spadkiem i grajacej defensywnie. To duzo.[/quote

a ile widzialeś meczy Widzewa ? bo ja widzialem wszystkie i dla mnie 6 bramek to mało...

Nazgul
25-01-2004, 20:52
a ile widzialeś meczy Widzewa ? bo ja widzialem wszystkie i dla mnie 6 bramek to mało...

Napastnik tak gra jak mu pomocnik poda. Czyli przekonamy się - i to już niedługo.

Krzpac
27-01-2004, 23:06

Napastnik tak gra jak mu pomocnik poda. Czyli przekonamy się - i to już niedługo.

widac ze ty meczy WIDZEWa zbyt duzo nie widziałeś...

jarcyś
03-04-2004, 23:11
ekhm... tego.....

sorry Włodar. dobry jesteś.

odszczekuję swoje słowa

Włóczykij
03-04-2004, 23:13

A nie mowilem :cfa:

Raffi
03-04-2004, 23:28
ekhm... tego.....

sorry Włodar. dobry jesteś.

odszczekuję swoje słowa

tamto było pisane na kacu o 7 rano, nie liczy się :rotfl:
PS jeszcze pamiętam co było w oryginale, ale nie chciałem wyrzucać tematu, jak widać - przydał się :rotfl:

Q_(L)
04-04-2004, 08:14
a ja na zranie siem cisze, ze gra i streake, ale mam nadzieje, ze b\sie nie nadzzieje i beedzied lieirjn :]

jarcyś
04-04-2004, 12:40
a ja na zranie siem cisze, ze gra i streake, ale mam nadzieje, ze b\sie nie nadzzieje i beedzied lieirjn :]

nic dodać nic ująć

Q_(L)
04-04-2004, 16:03

nic dodać nic ująć

:D

Joker
04-04-2004, 16:21
Heh no jechałem na Włodara przyznaje. Tzn nadal uwazam ze technicznie nie jest najlepszy.

Ale za te 3 gole w tej rundzie i za 3 pkt w Poznaniu moge powiedziec tylko jedno: Włodar Dziekuje! I zycze jak najlepiej! Tym bardziej ze tylko 3 napastników mamy. :+: :+: :+: Strzelaj ile wlezie i walczymy o mistrza :)

macias9
04-04-2004, 17:53
Co wy macie do "Włodara"?! :hmm: .Wygrał nam mecz z Lechem otworzył wynik w Łęcznej.On z Saganowskim tworzy najlepszy atak w Polsca!!

Mini
04-04-2004, 18:00
Co wy macie do "Włodara"?! :hmm: .Wygrał nam mecz z Lechem otworzył wynik w Łęcznej.On z Saganowskim tworzy najlepszy atak w Polsca!!

w Polsca moze nie ale nie wiem czy zauważyłeś ale własnie gramialnie odszczekujemy to co o nim pisaliśmy wcześniej :>

Nazgul
04-04-2004, 19:43

w Polsca moze nie ale nie wiem czy zauważyłeś ale własnie gramialnie odszczekujemy to co o nim pisaliśmy wcześniej :>

Ja nie odszczekuję :> 8)

c_zary
05-04-2004, 00:16
No ja tez tak jakby jestem mile zaskoczony postawa Wlodara w tych pierwszych meczach. Oby tak dalej i oby takich zaskoczen bylo wiecej.

legart
05-04-2004, 07:59
hau hau odszczekuję jako ten reksio niewierny te drewno (zdaje się że w innym temacie pojechałem na Włodara bo tutaj nie mogę znaleść swojej wypowiedzi)

Keleborn
05-04-2004, 09:12
Włodario

Ja nie muszę odszczekiwać, ale myślą zgrzeszyłem.

Jawor_CDR
06-04-2004, 07:49
A ja na niego ani nie jechałem, ani też nie cieszyłem sie jakos specjalnie gdy wrocil do Legii. Po prostu uwazalem, ze skoro trener Kubicki mu zaufal, to znaczy, ze jest w dobrej formie. No i w sumie bylo to chyba dobre posunięcie, aby go do nas sprowadzic (puk, puk). Taj trzymaj Włodar :+: !!!

BTW: Spotkałem go wczoraj w TESCO na Kabatach :D Ładnie sie przywitałem :rotfl: , pogratulowałem strzelonej bramki w Poznaniu i wzialem autograf dla kolezanki :D.

Tupcia
09-04-2004, 00:29
nie no...
z każdym meczem cooraz lepiej... :>
po sparingach ze tak powiem zrobił na mnie dorbe wrazenie, przynajmniej gdzies tak pisałam :hmm:

ems
09-04-2004, 00:58
wstyd mie ze w weń nie wierzyłżech

Wlodar, oby tak dalej! :)

Fizi
09-04-2004, 01:03
szczekam i ja :+:

Aigel
09-04-2004, 09:38
No nie po sparingu w Legionowie stwierdzilem ze to dewno jakich malo 8-
Jednak dobrze ze nie jestem trenerem (L) :)
:+: :+: :+: Za gre, fajny duecik napastnikow stworzyli z Saganem :+: :+: :+:

Fizi
09-04-2004, 15:07
i jak ładnie się układa :

dwie bramki Włodarczyk i dwie Saganowski i Legia ma mistrza Polski '8

MaxyM_
09-04-2004, 15:45
Włodarczyk teraz jest dojrzałym zawodnikiem i myślę, że on się dopiero rozkręca... :]

Nazgul
09-04-2004, 16:37
Włodarczyk teraz jest dojrzałym zawodnikiem i myślę, że on się dopiero rozkręca... :]

Włodarczyk w wywiadzie dla PS powiedział że do gry w Legii trzeba dorosnąć :) :+: