PDA

Zobacz pełną wersję : Turniej kibiców!

bielszczanin
29-05-2003, 13:19
Powinno dojść w czasie wakacji do turnieju kibców.Coś na styl turnieju w Hadze. Na tym turnieju powinny być ekipy Legii,Zagłębia,Pogonii,Olimpii,
Den Haag oraz kilka ekip z Polski które lubią Legię.Chętnie by przyjechał BKS na taki turniej wtedy można by było doprowadzić do zgody Legii z BKS-em. Turniej mógłby się odbyć w Warszawie bo tam jest odpowiednia baza do tego typu rzeczy.

Grochów
29-05-2003, 15:11
A zorganizujesz go?? :rotfl: 8) Nie no swiruje.No fajnie by bylo taki turniej zorganizowac..ja bym wolal jednak w innym miescie,np.w Sosnowcu :>

dyha
29-05-2003, 15:19
A zorganizujesz go?? :rotfl: 8) Nie no swiruje.No fajnie by bylo taki turniej zorganizowac..ja bym wolal jednak w innym miescie,np.w Sosnowcu :>

albo na neutralnym boisku , np w Łodzi :D :rotfl: ,ale szczerze mowiac wlasnie dlatego zaluje ze nie mieszkam w Warszawie ,bardzo ciekawe zeczy a my mamy kaaawał dorgi . POmysł nei głupi , tylko trzeba zorganizować .

Walek_C.Z.K
29-05-2003, 15:56
Najlepiej byłoby zorganizować taki turniej tydzień po zakończeniu sezonu, albo tydzień przed rozpoczęciem. Myśle że mogłoby coś takiego zorganizować Stowarzyszenie, a miejscem spotkań najlepiej jakby była Łazienkowska 3!

Wasil
29-05-2003, 16:18
Bardzo dobry pomysł . Jestem ciekaw meczy między Pogonią a Olimpią ,bo z tego co wiem obie ekipy nieprzepadają za sobą. Ten turniej mógłby to jednak zmienić. ;)

Grochów
29-05-2003, 16:37
Bardzo dobry pomysł . Jestem ciekaw meczy między Pogonią a Olimpią ,bo z tego co wiem obie ekipy nieprzepadają za sobą. Ten turniej mógłby to jednak zmienić. ;)
Tak samo,jak Pogon z Zaglebiem sie nie lubia...
Ale jesli turniej bylby organizowany przez Legie,to nie byloby zadnych zgrzytów...

Mazi
29-05-2003, 17:02
Proponowałbym mejla do NL i Stowarzyszenia ....gdyby im się spodobał ten pomysł , o organizację byłbym spokojny :) . Jak oni nie podłapią , to poki co chyba na taki turniej nie mielibyśmy co liczyc .

bielszczanin
29-05-2003, 19:46
Taki turniej właśnie po to by był aby połączyć wszystkie kluby które są za Legią w celu stworzenia potężnej koalicji która byłaby mocniejsza od triady i innych zgód. Dzięki przyjaźni wszystkich ekip moglibyśmy panować w całej polsce od morza po góry!!!!!

szczepan
29-05-2003, 20:08
pomysl fajny ale nie wiem czy do zorganizowania... chociaz gdyby w Legii byl nowty sponsor to moze w ramach reklamy pomogl by cos takeigo zorganizowac! zeby zachecic ludzi!
sadze ze trzeba do NL :look: i stowarzyszenia napisac!

^m@rcin^
29-05-2003, 20:32
A co z meczem o puchar NL Legia-Zaglebie.
Rewanz za ubiegly sezon !!!

Ader_ZS
29-05-2003, 20:42
A co z meczem o puchar NL Legia-Zaglebie.
Rewanz za ubiegly sezon !!!
po co i tak wygramy 3 raz z rzedu to sa cienasy ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Radio
29-05-2003, 22:47
No i czyt ten turniej byłby turniejem reprezentacji klubów czy bardziej fan clubów (coś w stylu widzewskim). Jeżeli już to by chyba było lepiej gdyby były fan cluby ale też reprezentacje (fan cluby) innych klubów (przyjaciół).

yusta
29-05-2003, 22:55
Proponowałbym mejla do NL i Stowarzyszenia ....gdyby im się spodobał ten pomysł , o organizację byłbym spokojny :) . Jak oni nie podłapią , to poki co chyba na taki turniej nie mielibyśmy co liczyc .

Spróbujcie najpierw tam, jak nie da rady to mogę pomóc zorganizowac ten turniej, tylko mecze musiałyby być na boisku na którym gra LF, bo w Legii nie mam wtyczek.........jeszcze :>

Q_(L)
30-05-2003, 09:11
Taki turniej właśnie po to by był aby połączyć wszystkie kluby które są za Legią w celu stworzenia potężnej koalicji która byłaby mocniejsza od triady i innych zgód. Dzięki przyjaźni wszystkich ekip moglibyśmy panować w całej polsce od morza po góry!!!!!

8-
Eee tam! Mało tego, że od morza po góry...
Moglibyśmy w całej Europie... zapomniałeś jeszcze zaprosić Juve i Club Brugge...

:rotfl: :buhaha:

bielszczanin
30-05-2003, 09:59
Juve i Club Brugge chyba nie mieliby ochoty przyjechać ,ale to by było ciekawe międzynarodowy turniej kibiców pod szyldem :+: Legii :+: Kluby które by mogły występować musiałyby być w jakiś sposób związane z Legią.Dlatego każdy fan klub lub klub który jest pozytywnie nakręcony na Legię mógłby brać w tym turnieju udział!

Mazi
30-05-2003, 15:53
[quote="bielszczanin"]Juve i Club Brugge chyba nie mieliby ochoty przyjechać ... [quote]

A co do Legii mają Juventus i Club Brugge? Przecież są to tylko i wyłącznie zgody Den Haag a nie nasze i niech tak pozostanie.

No własnie , dobrze by było , gdyby przyjechały nasze wszystkie zgody ( heh) + Den Haag. Po co Juve i FC Brugge ?