PDA

Zobacz pełną wersję : Historia Legii Warszawa

emde
17-01-2004, 09:47
To o czym marzyliśmy stało się faktem. Po czterech miesiącach ciężkiej pracy, setkach godzin przed komputerem, oddajemy Wam nasze dzieło - Historię Legii Warszawa. Ponad 2000 meczów, prawie 500 zawodników, ciekawe statystyki, tabele i wiele wiele więcej. Teraz nie będziecie musieli szukać danych po całej sieci. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Oczywiście to co zaraz zobaczycie, nie oznacza końca prac nad dokumentacją. Cały czas będziemy ją uzupełniać, dojdzie kilka ciekawych działów, przede wszystkim zdjęcia, na których opublikowanie musimy dostać zgodę. Z tego miejsca chce jeszcze podziękować tym, którzy przyczynili się do powstania tego projektu. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Dość klepania. Zapraszam Was do oglądania :)
Oczywiście, jeżeli macie jakieś sugestie, pomysły, zauważycie błędy, prosimy o poinformowanie nas o tym.

http://www.legia.net/bl_pilkarze.php

Naprawde polecam, w tej historii jest praktycznie wszystko. :+:

Cypis
17-01-2004, 09:59
O kurde ale wypas. Słowa uznania dla ludzi ktorzy to tworzyli. :+: Dzieki temu juz wiem dokładnie na jakim bylem pierwszym meczu.

Luqas
17-01-2004, 10:15
Po prostu ŚWIETNE :+:
Szacunek i brawa dla wszystkich, którzy poświęcili się temu i wyszło tak jak wyszło czyli ZAJEBIŚCIE.
Jeszcze raz brawo :+: :+:

Raffi
17-01-2004, 11:40
Hyhy....znalazłem wujka :D

Wychowanek Legii. Najmłodszy mistrz Polski w barwach Legii.

Dobra robota

Ostry
17-01-2004, 16:20
8- To jest fenomenalne! :+:
Naprawdę świetna robota,można się dowiedzieć dosłownie wszystkiego.Jeszcze raz brawa :+:

Mini
17-01-2004, 16:38
:+:

Njamcuevicia nie widze ale to zadna strata ;)

naprawde kawał zajebustej roboty. jeszcze raz :+:

Adis
17-01-2004, 16:41
8- !! Mistrzostwo Świata!!! Szacuneczek dla tych którzy do zrobili... :+:

Mazi
17-01-2004, 16:50
:+:

Njamcuevicia nie widze ale to zadna strata ;)

naprawde kawał zajebustej roboty. jeszcze raz :+:

A Njamculević zagrał choc raz w pierwszym składzie ?

Jak tak , to jest pierwsze niedopatrzenie ;) .

Woytek
17-01-2004, 17:24
rzeczywiscie swietna historia. gratulacje dla chlopakow z legia.net. troche nas wyprzedzili bo tez pracuje od jakiegos mieesiaca nad tym... ale co tam za jakis tydzien na legialive tez beda wszystkie wyniki tabele, choc w troche innej formie.

rowniez za kilka dni: www.deyna.legia.warszawa.pl :-)

Adis
17-01-2004, 17:26
rowniez za kilka dni: www.deyna.Legia.warszawa.pl :-)
Oooo! To mi sie podoba! Czekam z niecierpliwoscia na otwarcie witryny o Kaziu, bo zasluzl na to!!!!

kamyk
17-01-2004, 20:17
naparwde swietne wszystko mozna się dowiedziec!! kurde duzo pracy musialo to kosztowac i czasu:) ale warto dla młodych kibiców Legiuni zeby poczytali sobie o Historii swojego kochanego Klubu!

Harcerz
17-01-2004, 21:27
Extra !!!
Tego mi brakowalo,fajnie jest powspominac dawne czasy.
Popatrzcie na frekwencje podana na niektorych meczach , np. 1974-04-21
Legia - Gornik 3-1

R@dek (L)
18-01-2004, 09:53
:+: Full wypas takiego czegoś potrzebowałem :)

Grzywa
18-01-2004, 14:42
Wchodząc na stronę spodziewałem się jakiegoś tekstu nie same statystyki... powinno być coś takiego zredagowane nakreślona Historia jakieś anegdotki coś w tym stylu tak by się to przeczytało z przyjemnością i dowiedziało się jak wyglądała Historia Warszawskiej Legii bez sztucznego kolorowania czyli wraz z tymi mniej chlubnymi sprawami no i przede wszystkim Historia ruchu kibicowskiego na waszym stadionie to by mnie bardzo ciekawiło ale myślę że stworzyć coś takiego było by chyba trudniej niż to co jest teraz... Ale nie jest to niemożliwe...

Foxx
18-01-2004, 16:42
Wchodząc na stronę spodziewałem się jakiegoś tekstu nie same statystyki... powinno być coś takiego zredagowane nakreślona Historia jakieś anegdotki coś w tym stylu tak by się to przeczytało z przyjemnością i dowiedziało się jak wyglądała Historia Warszawskiej Legii bez sztucznego kolorowania czyli wraz z tymi mniej chlubnymi sprawami no i przede wszystkim Historia ruchu kibicowskiego na waszym stadionie to by mnie bardzo ciekawiło ale myślę że stworzyć coś takiego było by chyba trudniej niż to co jest teraz... Ale nie jest to niemożliwe...

O ruchu kibicowskim trochę znajdziesz tu:
http://legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=586&postdays=0&postorder=asc&start=0

Raffi
18-01-2004, 16:53
A o piłkarzach tutaj (doprowadzone do 1977 na razie)
http://www.legia.pl/historia.php

W roku 1958 po raz pierwszy na łamach prasy pojawiło się hasło "klub kibica Legii Warszawa", a na meczach wyjazdowych coraz częściej zaczęła pojawiać się grupa zagorzałych kibiców. Na trybunach słychać było doping "Legia Gola". :D :D

ems
20-01-2004, 20:14
szybki, dobry technicznie skrzydłowy obdarzony mocnym i celnym strzałem w pełnym biegu

dziadek :] [']

Mrk
20-01-2004, 22:06
Na pewno jest trochę błędów. Na przykład taki Igor Kozioł. W tej tabeli jest napisane, że grał w Legii do 1994r. a w rzeczywistości grał dłużej. Można się o tym przekonać klikając na jego nazwisko (tam już jest poprawnie). Podejrzewam, że takich błędów jest więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to bardzo duża i interesująca baza danych. Ten kto to zrobił musiał się sporo napracować. Gratuluję :+:

emde
20-01-2004, 23:14
Piszcie o bledach do adasia z legia.net, Historia bedzie caly czas uzupelniana kolejnymi statystykami a bledy beda poprawiane... Dane byly wklepywane przez pare miesiecy i bledy to jest cos nieuniknionego.

PS. A jak wam sie podoba logo na gorze, w historii... :D

Tomi
20-01-2004, 23:30

Dobre jest Marcin ;)

Foxx
20-01-2004, 23:33

Ja po prawej wolałbym herb z okresu przed wejściem Daewoo (czyli taki, jaki Maxym robi na vlepach). Ten mi się strasznie nie podoba...

Ogólnie :+:

Jaco
20-01-2004, 23:38
Nieśmiało proponuję po lewej stronie zdjęcie ś.p. Władka Grotyńskiego.
To był Ktoś... :+:

emde
20-01-2004, 23:42
Ja tylko zartowalem, komentujcie Historie bo moim zdaniem to bardzo dobra robota.

PS. Co do tego herbu to do redakcji legia.net zglosil sie Strejlau i powiedzial ze to jest oficjalny herb Legii Warszawa i zeby jego uzywac a nie tego poprzedniego. Osobiscie wole ten straszy i MaxyM chyba tez co widac na naszych vlepach...

Norbas
21-01-2004, 19:34
Piłkarz sklasyfikowany na 434 miejscu w tabeli liczby występów...... Grzegorz Wędzyński :> ciekawe... az jeden występ na koncie

legart
22-01-2004, 09:37
czegoś mi takiego brakowało :+: , z nie cierpliwością czekam na stronkę o Deynie :)

Beny
22-01-2004, 09:41
Człowiek wymięka przy tej stronie. Można przy niej siedzieć całymi dniami. Szacunek dla autorów! :+: