PDA

Zobacz pełną wersję : Forumowy trening

kozer
16-01-2004, 19:54
Może by tak zebrać ekipe futbolową i zagrać jakiś meczyk na hali w weekend. Dawno nie grałem i chętnie bym sobie troche pobiegał. Mam nadzieje że nie tylko ja jestem chętny.

Mini
16-01-2004, 20:05
good idea tyle ze w tygodniu mam kartkówke trzy kolosy i egzamin więc raczej nie jestem chętny do gry

kozer
16-01-2004, 20:13
Nie mówie, że w tym tygodniu. Trzeba będzie poszukać jakiejś dobrej hali i w miarę taniej.

b3nito
16-01-2004, 20:18
gadac z ta panna ktorej imienia nie wolno mi wymieniac ;) podobno ta
nowa na Marysinie jest tania.Dajcie znac a bede chocby w srodku nocy,podczas egzaminu czy nie wiem jeszcze kiedy ;)

kozer
16-01-2004, 20:20
Ja narazie obczaiłem hale przy ul. Ossowskiego 25 (niedaleko św. Wincentego) koszt to 140zł/godz.

Łysolek
16-01-2004, 20:57
Może by tak zebrać ekipe futbolową i zagrać jakiś meczyk na hali w weekend. Dawno nie grałem i chętnie bym sobie troche pobiegał. Mam nadzieje że nie tylko ja jestem chętny.

ja równiez sie na to pisze :>
Dobry pomysł Kozer :+:

Beny
16-01-2004, 20:59

ja równiez sie na to pisze :>
Dobry pomysł Kozer :+:

E tam tandeta. Nic nie rozmył. :>
Ale na trening się przyda. :P

Łysolek
16-01-2004, 21:01
Mod czuwa , nie ma rozmywania tego tematu :>

Beny
16-01-2004, 21:05
No dobra, nie to nie.
Ale niczego nie obiecuję. :P2 ;)

A forumowe granko pewnie w najbliższym czasie będzie trudne do zorganiozwania. Połowa chętnych Forumiaków ma sesje i takie tam sensacje, więc pewnie gdzieś tak do połowy lutego mało czasu na przyjemności. No chyba żebym się mylił. :hmm:

Swierzy
16-01-2004, 21:06
Sesja czy nie, ja i tak bede. Tak wiec jakby cos sie organizowalo to brac mnie pod uwage :D

Beny
16-01-2004, 21:08
Sesja czy nie, ja i tak bede. Tak wiec jakby cos sie organizowalo to brac mnie pod uwage :D

I to jest głos w słusznej sprawie.

Kozer, jako pomysłodawca koordynujesz przygotowania. 8)
Egzekutywa Cię wybrała. '8

;)

Łysolek
16-01-2004, 21:20
A Połowa chętnych Forumiaków ma sesje i takie tam sensacje, więc pewnie gdzieś tak do połowy lutego mało czasu na przyjemności. No chyba żebym się mylił. :hmm:
:/ niestety , ale tak jak piszesz od połowy lutego można zacząc działać i wynając jakąś halę :>

co do ludu na organizatora imprezy wybieram równiez Kozera :D

Beny
16-01-2004, 21:45
Wiecie co, jakieś 3-4 lata temu grywałem co środa na Hali Legii w nogę, siatkę i kosza. Firma nam sponsorowała. Nie pamiętam ile to wtedy kosztowało. No i Hala była wojska, a nie Gminy Bemowo, więc teraz mogą być zupełnie inne realia cenowe. Jeśli wogóle istnieje możliwość wynajmu. Gdzieś, ktoś powinien mieć numer telefonu (popytam w firmie 8) ), albo dopytać się można na koszu. Tak więc jest jeszcze jedna alternatywa. Może dla niektórych daleko, ale pewnie taka sam droga, jak i w innych przypadkach.

Adiq
16-01-2004, 22:15
http://www.legialive.pl/forum/groupcp.php?g=873

Dopiszcie się... :]

Ce
16-01-2004, 22:19
u mnie na kole 70pln/godzina/za sektor
a na redutowej chyba 80 pln.

emde
16-01-2004, 22:30
NA Ursynowie na Koncertowej jest chyba 40zl za godz ale nie wiem czy to nie sa tylko plotki. Na SGGW na takiej wielkiej hali jest chyba 180zl zagodz ale tam sie gra po 7 albo wiecej wiec mozna zagrac z kims sparing i podzielic koszta.

Ce gdzie u ciebie na Kole?

Beny
16-01-2004, 22:34
NA Ursynowie na Koncertowej jest chyba 40zl za godz ale nie wiem czy to nie sa tylko plotki. Na SGGW na takiej wielkiej hali jest chyba 180zl zagodz ale tam sie gra po 7 albo wiecej wiec mozna zagrac z kims sparing i podzielic koszta.

Pewnie chodzi mu o Obozową.

emde
16-01-2004, 22:36
Na Obozowej siedzibe ma moja szkola. EWS

kozer
16-01-2004, 22:50

Ta wielka hala na SGGW to jakie ma wymiary?

yusta
16-01-2004, 22:50
gadac z ta panna ktorej imienia nie wolno mi wymieniac ;) podobno ta
nowa na Marysinie jest tania.Dajcie znac a bede chocby w srodku nocy,podczas egzaminu czy nie wiem jeszcze kiedy ;)

Tania to jest, ale na HPF. Tzn. tańsza niż gdzie indziej. Nie wiem ile będzie kosztować jakby ktoś chciał sobie ot tak pograć 8o

kozer
16-01-2004, 22:52
Dobra hala jest też przy ul. Polnej przy basenie i każdy miałby mniej więcej podobny dojazd. Nie wiem tylko ile kosztuje wynajęcie.

yusta
16-01-2004, 22:55

8-

Nieźle by było :>
Postaram się dowiedzieć w tygodniu, bo ktos tam znajomy zna dyrektorkę tej szkoły.

yusta
16-01-2004, 22:57
Dobra hala jest też przy ul. Polnej przy basenie i każdy miałby mniej więcej podobny dojazd. Nie wiem tylko ile kosztuje wynajęcie.

Dużo. Mega Sports tam gra, więc na bank kosztuje sporo.

Ce
16-01-2004, 23:16

obozowa.. taaa jest.

http://www.osir-wola.pl/Img/obrazek_kolo_b.jpg '8

najgorsze są siatki dzielące sektory. łatwo sie zaplątac, piłka przelatuje na sąsiedni sektor...

kozer
16-01-2004, 23:29
Jakiej wielkości są sektory na tej hali i ogólnie jak to wygląda?

Ce
16-01-2004, 23:54
Jakiej wielkości są sektory na tej hali i ogólnie jak to wygląda?

często sie trafiają szatnie śmierdzące, przez brak odpowiedniej wentylacji. hehe.
a tak to czysto jest. hala jest nowa więc wszystko jest na miejscu ( ewentualnie sklep w pobliżu).
sektory? standardowe. nie wiem jakie mająwymiary. są 3 sektory. na każdym bramki do nogi i kosze. na jednym te pale do siatkówi (ruchome można w każdej chwili wyjąć)

w tamtym roku chyba w ramach orkiestry owsiaka przyjechali legioniści i grali mecz charytatywny.

są trybuny po obydwu stronach więc można przyjść pooglądać mecze.

http://www.osir-wola.pl/Img/Kolo/hala_b.jpg

http://www.osir-wola.pl/Img/Kolo/reka_b.jpg

http://www.liceum24.waw.ids.pl/pliki/foto/boiska.jpg

http://www.liceum24.waw.ids.pl/pliki/foto/boiska1.jpg

kozer
17-01-2004, 00:03
Szatnie chyba nie są najważniejsze a sektory daje na oko 20(25)x15

Ce
17-01-2004, 00:05
Szatnie chyba nie są najważniejsze a sektory daje na oko 20(25)x15

jak sie gra na jednym sektorze to najlepiej po 4 zawodników, góra 5.

kozer
17-01-2004, 00:08
Najlepiej jakby była hala z boiskiem do piłki ręcznej 40x20m to może więcej osób zagrać i koszt od osoby wyjdzie taniej.

b3nito
17-01-2004, 09:18
gralem na Ossowskiego i hala jest zajebista.

trzeba grac bo w tyg kupuje sobie biale halowki nike i musze
sie nimi pochwalic--nazwe je samostrzalki '8 8)

spytam sie o Warszawianke--tanio nie bedzie byc moze ale tez chyba
bez przesady a hala kozacka ;)

emde
17-01-2004, 09:33
Na SGGW jest hala ogromna, tam Legia trenuje czasem, jest duzo iwkesza od boiska do recznej. Na Obozowej jeden sektor jest za maly, bez sensu, to jest boisko fdla 8 osob najwyzej.

Mini
17-01-2004, 10:50
po sesji poprawkowej w lutym to już bedzie ciepło i można śmigac na powietrzu '8

foks
17-01-2004, 16:17
hala na sggw jest wieksza od boiska do recznej o jakies z 3-4 m po kazdej stronie i ma zajebista nawierzchnie do gry w gale, nie jakis parkiet sliski.
Legia grala tam mecz wiec luknijcie fotki:
http://www.legialive.pl/galeria/f04sggw1.php
pozdrawiam
foks

Maniek
17-01-2004, 16:24
Jeśli chodzi o hale na Obozowej to ja tam chodze do szkoły i mam tam wf... i wcale tam nie śmierdzi w szatniach... ;) Jak sie gra po 5 na jednym sektorze to juz sie robi troche kopanina... i wedlug mnie jest droga bo z tego co pamiętam to chyba coś koło 80 zł za jeden sektor na godzinę... i to jeszcze były podobno jakieś ceny okazyjne...

EDIT: Jeszcze co do tych siatek oddzielającyhc sektory to jak ktos juz pisał są wkurwiające... nie dośc ze zawsze jak leci piłka trafi w dziure w siatce to jeszcze na każdej lekcji ktoś zalicza efektowną glebę... :) ;)

pijak
17-01-2004, 16:29
hala na sggw jest wieksza od boiska do recznej o jakies z 3-4 m po kazdej stronie i ma zajebista nawierzchnie do gry w gale, nie jakis parkiet sliski.
Legia grala tam mecz wiec luknijcie fotki:
http://www.legialive.pl/galeria/f04sggw1.php
pozdrawiam
foks
no powierzchnia jest mistrzowska, bo jakaś taka sprężynująca... i przyjemnie sie biega, leciutko...!!! niech ktoś napisze jakieś pewne info, co do ceny, żeby coś pewnego było, wtedy pomyłśimy o terminie...

kozer
17-01-2004, 18:16
Tylko ciekawe ile kosztuje wynajęcie tej hali SGGW bo napewno tania nie jest.

b3nito
17-01-2004, 20:32
My chcemy tam grać na tej obozowej 8)
Co Wy na jakiś sparing (ustawkę '8 ) w nogę...? :>
Nie zoobowiązująco pytam :)

ja tam z przyjemnoscia wam nastrzelam brameczek 8) :>

Tomi
17-01-2004, 20:53
ja tam z przyjemnoscia wam nastrzelam brameczek 8) :>
Hola hola panocku 8)
A inni...? :]

Ja mogę wam nastrzelać brameczek i troche dziurek pozakładać 8)

Swierzy
17-01-2004, 21:28
Ja tez chetnie.

Jestem zawsze tam, gdzie moje forum gra '8

kozer
17-01-2004, 21:29
Najpierw trzeba znaleźć halę, potem ustalić termin i możemy grać.

Joker
17-01-2004, 21:52
Yusta a zagrasz z nami??

To przyjde! :P

Kempes
17-01-2004, 22:30
Wtedy bedzie gra jak na podwórku....
Wszyscy do jednej osoby będą biegli jak będzie miała piłke :D

kozer
17-01-2004, 22:39
Wtedy bedzie gra jak na podwórku....
Wszyscy do jednej osoby będą biegli jak będzie miała piłke :D

E tam z dziewczynami lepiej się w ręczną gra bo tam można obejmować jak się chce i ile się chce '8

b3nito
18-01-2004, 11:33
jak najszybciej mozna zagrac...a dziewczynom da sie pompony i beda
naszymi cheerleaderkami :rotfl: 8)

yusta
18-01-2004, 11:50
Yusta a zagrasz z nami??

Nie gram, bo się nogi wykrzywiają :D

Skakać z pomponami też nie będę, mogę tylko powrzeszczeć jak będziecie coś kaleczyć '8

Sharn
18-01-2004, 12:02
Jedziemy z tym tematem - już nawet potrenowaliśmy, a jak... Bas nie jest ze mną w składzie bo zasypia... :help:

Mini
18-01-2004, 12:04
Yusta a zagrasz z nami??

Skakać z pomponami też nie będę, mogę tylko powrzeszczeć jak będziecie coś kaleczyć '8

:buhaha: :buhaha: :buhaha: po jednym razie chyba nie :> :rotfl:

kozer
18-01-2004, 12:09
Przestańcie rozmywać tylko zajmijcie się szukaniem hali

b3nito
18-01-2004, 12:13
Yusta a zagrasz z nami??

ja tam gram cale zycie w pileczke i nogi mam prosciutkie 8)

Sezar
18-01-2004, 12:17
a ja mam krzywe a cale zycie na bramie stoje 8-

yusta
18-01-2004, 12:24
Yusta a zagrasz z nami??

ja tam gram cale zycie w pileczke i nogi mam prosciutkie 8)

Jaki piłkarz takie nogi '8

Wracając do tematu, to na forumowe granie mam sparingpartnera.
Benito będzie mógł spełnić marzenie i zgrać przeciwko swojej drużynie:D

Jakby było ze 20 osób, to można poszukać hali do 100 zł/h. Wtedy po piątaku od osoby wyjdzie.

kozer
18-01-2004, 12:27
Zanim zagramy jakiś sparing to zorganizujmy jakiś trening, na którym wybierzemy stałą ekipę i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo inaczej to będzie masakra.

Mini
18-01-2004, 12:27
Przestańcie rozmywać tylko zajmijcie się szukaniem hali

ucze się. '8

PRASKI
18-01-2004, 12:33
Zanim zagramy jakiś sparing to zorganizujmy jakiś trening, na którym wybierzemy stałą ekipę i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo inaczej to będzie masakra.

oj masakra
:D :D :D
8) :oho:

yusta
18-01-2004, 12:35

Kozer, ale co wyjdzie z tego treningu? Każdy bedzie chciał zagrać meczyk, a hale są drogie więc lepiej podzielić koszta. Poza tym nie będzie tak źle. Tomi, Emde jakieś pojęcie mają, Benito też radzi sobie niekiepsko.

kozer
18-01-2004, 12:38
Chodzi mi o to że można by było zagrać meczyk między sobą. Wszystko zależy od tego ilu chętnych by się znalazło.
Jeśli uważasz że można grać sparing od razu to wporządku, zbierzmy ekipę i gramy.

yusta
18-01-2004, 12:41
Chodzi mi o to że można by było zagrać meczyk między sobą. Wszystko zależy od tego ilu chętnych by się znalazło.
Jeśli uważasz że można grać sparing od razu to wporządku, zbierzmy ekipę i gramy.

Jeżeli chodzi o tę ekipę, z którą mielibyście grać, to oni nie ruszali się od listopada, więc się nie martw '8

Dałam propozycję, bo wątpię żeby zebralo się 20 osób z forum, a tak bedzie łatwiej z kosztami.

kamyk
18-01-2004, 12:55
ja się pisze na rewnaz z forum tamty lub na jakis turniej .. ale niestety z przyczyn odleglosciowych nie oplaca mi się jechac na trening zeby pograc sobie na hali.. ale jak by nie bylo mam spore pojecie o pilce jak by nie bylo w 4 lidze i 5 sie przypadkiem nie gralo!!

Tomi
18-01-2004, 13:28

Kozer z treningami jest baaaardzo ciężko....już próbwaliśmy, i przychodziło z reguły po 5-6 osób. Raz było ze 20 ale to była wielka mobilizacja. Trenować się ludziom nie chce ale jako przyszedł mecz to nagle byli wszyscy :>

kozer
18-01-2004, 13:33
No bo to jest tak: jedni są od trenowania a drudzy od grania. '8

pijak
18-01-2004, 14:48
co Wy wszyscy z tym aspektem sportowym :>
ma być taki klimat jak na forumowym, i o to chodzi!!
popykac w miłej chmielowej atmosferze, a sport to na 2-gi plan...

Tomi
18-01-2004, 14:53

Chociażby po to z aspektem sportowym, żeby nie dostać lomotu jak ostanio !!! Poza tym kto Ci zabrania pić...można przecież po meczu, a nie przed - co za różnica ??. Jak ma być tak jak ostanio to ja dziękuje, mam gdzie grać.....chłopaki z Legia.net przynajmniej potraktowali sprawe poważnie i szacunek dla nich za to...

pijak
18-01-2004, 15:01

Chociażby po to z aspektem sportowym, żeby nie dostać lomotu jak ostanio !!! Poza tym kto Ci zabrania pić...można przecież po meczu, a nie przed - co za różnica ??. Jak ma być tak jak ostanio to ja dziękuje, mam gdzie grać.....chłopaki z Legia.net przynajmniej potraktowali sprawe poważnie i szacunek dla nich za to...
weź wyluzuj, sam przed meczem nie piłem, a mi chodzi o klimat spotkania.
źle napisałem, trza pograć a potem popić
EOT

Tomi
18-01-2004, 15:05

weź wyluzuj, sam przed meczem nie piłem, a mi chodzi o klimat spotkania.
źle napisałem, trza pograć a potem popić
EOT

Nie napisałem, że wszyscy pili. Jakby nawet walnąc po jednym to nic by nie było, probem w tym że większość pozwoliła sobie na troche więcej. Poza tym niech nie piją tylko ci co grają...a po meczu zrobić jakiegoś grilla i będzie oka.....wtedy każdy sobie walnie tyle ile będzie chciał. pozdro

b3nito
18-01-2004, 16:41
nie ruszali sie od listopada???

...Robak caly czas gral w Cosie...

...Kamil i Seweryn grali co czwartek przed i po lekkiej...ok1.5 h (niezly poziom gry)+dodatkowo Kamil trenowal ostatnio w Mazurze Karczew...

Siwego wzialem na indywidualny trening bramkarski...

ten nowy ponoc caly czas gra....

biedaczki....nic nie robia... 8)

Mini
18-01-2004, 18:27

no właśnie bo jak nastawiamy się głównie na sport to ja bede kibicem.
a teraz sopwiedź: ostatni raz grałem w piłke 1,5 roku temu w wakacje. żeby łatwiej sie biegało po jaraniu trzeba było przeczyscić organizm tanim winem.

więc moja forma jest jasna [popcorn] także tylko rekreacja

aha kiedyś byłem niezłym bramkarzem. znaczy się piec lat temu 8)

kozer
18-01-2004, 19:04
Picie tak ale głównie po meczu. Ewentualnie w skrajnych przypadkach można dopuścić picie w trakcie.
A na bramce to ja dobrze gram. Mogę powiedzieć, że bronie tak jak Dudek (znaczy puszczam takie szmaty jak on pod dupą '8 ).

b3nito
18-01-2004, 19:11
Picie tak ale głównie po meczu. Ewentualnie w skrajnych przypadkach można dopuścić picie w trakcie.
A na bramce to ja dobrze gram. Mogę powiedzieć, że bronie tak jak Dudek (znaczy puszczam takie szmaty jak on pod dupą '8 ).

jedno piwko przed meczem nikomu nie szkodzi ;) ale ja niestety przez
2 miechy bede totalnym abstynentem....kreatynke bede bral wiec nici
z picia...ale przynajmniej bede w formie 8)

kozer
18-01-2004, 19:33

jedno piwko przed meczem nikomu nie szkodzi ;) ale ja niestety przez
2 miechy bede totalnym abstynentem....kreatynke bede bral wiec nici
z picia...ale przynajmniej bede w formie 8)

Na kreatynce to piłem tanie winka '8
Na mietku miesiąc bez picia wytrzymałem potem nie mogłem i wszystko zeszło :rotfl:

Beny
18-01-2004, 20:24
No widzę, że za wiele to nie ustalono. 8) ;)

Kozer jesteś oficjalnym wodzirejem wybranym z woli ludu, a Ty tu jakiś tanich winkach na wspomaganiu. ;)
Przecież im więcej osób tym lepiej, więc treningi itp. nie wchodzą w grę, bo powinny być cykliczne, co znacznie zwiększa koszty, a poza tym ludzie z braku czas się nie ustawią. Chyba chodzi bardziej o zebranie ekipy na granko, bez specjalnych przygotowań, w konkretnym terminie i miejscu. Tak aby kilkanaście osób podzielić na dwa teamy i popykać. Wiadomo, że oglądajacych i tak będzie więcej, więc koszty tutaj maleją. A dla chętnych gierkowanie nie wyklucza popijania. Ja na ten przykład ani grać, ani pić nie będę, ale mogę podawać piłki, albo np. uskuteczniać odnowę biologiczną osób ;) i inne takie tam... ;).

*PRZEMO*
18-01-2004, 20:37
Dawno mnie nie było w tym temacie a tu aż tyle stron poleciało 8-

cos sie chyba ustaliło nie?

moze mi ktos powtórzyc bo nie chce mi sie czytac :]

b3nito
18-01-2004, 20:44
w sumie to nic konkretnego nie ustalilismy...bo niewazne na jaki temat
gadamy....zawsze konczy sie na chlaniu :rotfl:

pijak
18-01-2004, 20:56
generalnie to se moge pisać, choć nie wypada bo nie mam żadnej salki na opcje naszej gry,
ale chce powiedzieć, niech ktoś obczaii coś pewnego, żeby było cokolwiek,
i wtedy sobie ustalimy termin, ja moge dać 10 zygla na tą operacje...
niech bedzie jakaś opcja po prostu, i nie musi to być od razu z hala SGGW, trzeba od czegoś zacząć...

Beny
18-01-2004, 21:05
w sumie to nic konkretnego nie ustalilismy...bo niewazne na jaki temat
gadamy....zawsze konczy sie na chlaniu :rotfl:

No fakt, jak zwykle. 8- :zly: ;) :oho:

Trzeba to zmienić. Albo zebrać więcej ludzi, zrobi się burzę mózgów i wymyśli coś konkretnego. Ale i tak, jak pisałem wcześniej, ludzie pewnie nie mają czasu się ustawić, zamotani prozą codziennego życia...

A tak na serio, to myślę, żę podczas tygodnia ludzie sprawdzą co piszczy w tym temacie i sprawa się ruszy... No, w każdym razie taką mam nadzieję. 8) :D

Tomi
18-01-2004, 22:06
Moge popytać w LO do którego chodziłem.....salka nawet spox, po 5-6 + bramkarz można grać. Tylko napiszcie czy w razie czego pasuje wam Ursynów..sala jest na Hirszfelda

b3nito
18-01-2004, 22:09
Moge popytać w LO do którego chodziłem.....salka nawet spox, po 5-6 + bramkarz można grać. Tylko napiszcie czy w razie czego pasuje wam Ursynów..sala jest na Hirszfelda

to jest taka dosc szeroka salka?? obok jakis balon z kortami jest bodajze...tak?

pijak
18-01-2004, 22:10
...pasuje... :)
jakby brakowało forumowiczów, to zawsze moge znajomych z osiedla... :)
tak żeby to sie odbyło...
choć wątpie żeby nie było 10 chętnych!!!
damy rade :>

Tomi
18-01-2004, 22:11

to jest taka dosc szeroka salka?? obok jakis balon z kortami jest bodajze...tak?

tak to ta :]

kozer
18-01-2004, 22:51
Jak ktoś będzie miał jakąś konkretną halę to ustalimy termin i gramy.

b3nito
18-01-2004, 22:58

tak to ta :]

spoko czesto na niej gram -nie jest zla ;) jak nie beda chcieli za duzo to
mozna tam grac :]

Łysolek
19-01-2004, 14:35
od tej pory wpisywac tu jaka sala ( wielkosc , ulica ) oraz jaka cena za godzinę wynajecia wszelkie inne posty zostaną wykasowane w tym temacie , kazdy kto spróbuje rozmyć lub pieprzyć od dupie maryni dostanie ban tymczasowego !!! KONIEC POBŁAŻLIWOŚCI MODÓW !!! :/

Dżon
19-01-2004, 21:41
Kozer, kurna, ja to ostatni raz porządnie to chyba grałem jeszcze u Szcześniaka na WFie 8- Trza by pokopać, nie ma bata...

kozer
19-01-2004, 21:46
Kozer, kurna, ja to ostatni raz porządnie to chyba grałem jeszcze u Szcześniaka na WFie 8- Trza by pokopać, nie ma bata...
Dżon czytaj uważnie i pisz konkrety a nie jakieś wspomnienia.
Narazie moja propozycja to hala na Ossowskiego 140zł/godz.
Hala jest dobra niestety kiepska lokalizacja. W tygodniu poszukam jeszcze czegoś.

PS. Wystarczyło postraszyć banami za rozmywanie i odrazu temat poleciał w dół :rotfl:

b3nito
20-01-2004, 14:01
Dżon czytaj uważnie i pisz konkrety a nie jakieś wspomnienia.
Narazie moja propozycja to hala na Ossowskiego 140zł/godz.
Hala jest dobra niestety kiepska lokalizacja. W tygodniu poszukam jeszcze czegoś.

PS. Wystarczyło postraszyć banami za rozmywanie i odrazu temat poleciał w dół :rotfl:

powiedz to kempesowi :buhaha:

PS 280 za 2 h na 15 wychodzi ok 20 zeta...zrobi sie jeszcze zrzute
wsrod kibicow to wyjdzie po 15 :] a moze nawet 10 '8

zreszta bedzie pewnie ponad 20 osob... 8)

PRASKI
28-01-2004, 20:09
8) to ja moze przypomne

http://www.siennicka.waw.pl/start.html
http://www.saska-sport.waw.pl/start.html

yusta
28-01-2004, 21:14
Ale sie zbieracie :/

Dobra, kombinujemy sparing z DT.
Zrobcie liste chetnych na niedziele np. Godzina do ustalenia. Jak sie zbierze troche ludzi to kozer zarezerwuje hale o ktorej wspominal - 140 to dosyc tanio jak popatrze na ceny gdzie indziej. Tomi dowiedz sie o te sale o której mówiles, ile kasy chca, jak mniej to sie zarezerwuje tam.

Niech kazdy komu pasuje niedziela, wpisuje sie i podaje godzine która mu pasuje.

kozer
28-01-2004, 21:20
Jeśli chodzi o hale to musze zadzwonić na tydzień lub 2 przed terminem. Ja mogę w soboty i niedziele o każdej porze, bo wtedy kiedy nie moge to pracuje właśnie na tej hali '8 . Wpisuje się pierwszy na liste:
1. Kozer

b3nito
28-01-2004, 21:25
1. Kozer
2. Benito nr.9 8) ...kazda niedziela

M_I_G
28-01-2004, 22:15
qrde wpadlbym chetnie na pileczke bo dawno sie z nikim z forum nie widzialem ;)
niestety teraz w kazdy weekend ostro "zapierdalamy" i ledwo nadazamy fura na nastepny mecz dojechac :D

ale polceam Wam hale na siennieckiej , dojazd jest dobry ,hala zajebista - spokojnie mozna grac po 5 , sa tez trybuny - no jak kazda nowa hala.
Zorientuje sie bo mozliwe ze moge zalatwic ja za pol ceny czyli 100 zl za godzine i wtedy wpadlbym z paroma kumplami z druzyny i z LF i zrobilsimybysmy turniej , bo spokojnie za taka cene mozna by wynajac na wiecej godzin.

PRASKI
29-01-2004, 13:25
1. Kozer
2. B3nito
3. PRASKI
z tym ze w celu raczej niesportowym :> '8

mozna zrobic miniturniej przykladowo 5 druzyn; kazdy z kazym; po 10 min to wyjdzie 1,5 godz o ile sie nie myle :]

no ..... ja ostatecznie moge te 20 zl zaryzykowac 8)

yusta
29-01-2004, 22:38
Kuva, ale Was duzo 8o

b3nito
29-01-2004, 23:02
Kuva, ale Was duzo 8o

od ***** i ciut ciut :fu: 8-

Beny
29-01-2004, 23:06
Dobra, jeśli w któryś weekend, to mogę Wam piłki podawać. '8

kozer
29-01-2004, 23:07
No to Yusta dołącz się i gramy 2x2 nawet hali nie musimy wynajmować :rotfl:

emde
29-01-2004, 23:14
Jako uczestnik forumowych gierek musze sie wytlumaczyc ze teraz jest okres przygotowawczy w klubie i w weekendy mam turnieje i sparingi wiec nie za bardzo mam czas.

Jesli jednak mamy grac w niedziele jakos poznym popoludniem/wieczorem to dopisuje sie do listy ale nie na 100%

Tomi
30-01-2004, 11:01
Jako uczestnik forumowych gierek musze sie wytlumaczyc ze teraz jest okres przygotowawczy w klubie i w weekendy mam turnieje i sparingi wiec nie za bardzo mam czas.

Jesli jednak mamy grac w niedziele jakos poznym popoludniem/wieczorem to dopisuje sie do listy ale nie na 100%

Ja podobnie, na każdy weekend mamy zaplanowany jakiś sparing więc nie na 100% ale postaram się być.....

b3nito
30-01-2004, 14:49
ja wprawdzie mialem wyjechac na oboz z Legia (Kubicki widzi we mnie nastepce Stanko) ale zrezygnowalem zeby tylko zagrac ten mecz 8)

umowic sie na niedziele kolo 19 i luzik :>

yusta
30-01-2004, 15:14
ja wprawdzie mialem wyjechac na oboz z Legia (Kubicki widzi we mnie nastepce Stanko) ale zrezygnowalem zeby tylko zagrac ten mecz 8)

Odmówiles wyjazdu i Stanko zostaje '8

b3nito
30-01-2004, 16:29

Odmówiles wyjazdu i Stanko zostaje '8

:+: czekam na broawarki '8

Swierzy
04-02-2004, 18:15
Jakby cos (jakis meczyk czy trening) sie krecilo to ja tez jestem chetny '8 W piatek konczy mi sie sesja a do poprawek jeszcze duzo czasu :]

Ale sie obudzilem :rotfl:

M_I_G
04-02-2004, 18:28
sluchajcie

potrzebowalibysmy druzyne na sparing przed zaczynajca sie liga na hali w ktorej zamierzamy grac.
poniewaz prawdopodobnie ucieknie nam druzyna z ktora sie ustawilismy , pomyslalem ze moze zagralibysmy z reprezentacja forum.
Termin to sroda 11.02 hala na agorskiej ,godzina do ustalenia.
Sa jacys chetni???

Łysolek
04-02-2004, 19:47
sluchajcie

potrzebowalibysmy druzyne na sparing przed zaczynajca sie liga na hali w ktorej zamierzamy grac.
poniewaz prawdopodobnie ucieknie nam druzyna z ktora sie ustawilismy , pomyslalem ze moze zagralibysmy z reprezentacja forum.
Sa jacys chetni???
'8 jeden juz jest 8)

kozer
04-02-2004, 20:00
sluchajcie

Sa jacys chetni???
'8 jeden juz jest 8)
też jestem chętny tylko gdzie jest ta hala? :hmm:

Tomi
04-02-2004, 20:03
ja moge zagrać tylko nie wieczorem bo o 19 mam sale + siłke w klubie............

M_I_G
04-02-2004, 22:36
Godzine to sie ustali bo nie wiem jak chlopaki ode mnie maja robote - o ktorej koncza itd.

Hala jest na ulicy agorskiej , praktycnzie na saskiej przy mojej szkole ( Okulickim) dojazd z GCW 111, 123, 303, od strony trasy lazienkowskiej albo tramwajem od waszyngtona.

Gdy bede wiedzial czy to wypali i znal jakies konkrety to wam napisze.

Acha w razie czego to potrzeba minimum 5,6 osob w druzynie i wtedy wyjdzie godzina za 10 zl od osoby.

b3nito
04-02-2004, 22:41
ja jestem chetny...kiedykolwiek i gdziekolwiek ;)

Q_(L)
05-02-2004, 07:38
Myślę, że w przyszłym tygodniu dałbym radę...
Tylko godziny wieczorne, może być nawet od 20...

kozer
05-02-2004, 10:39
No to gramy :)

zezik
05-02-2004, 11:39
Ja mysle ze w srode moglbym sie zjawic:) tzn jak ustalicie godzine to bede mogl powiedziec na 100%;) no a co do sali to na koncertowej(Ursynow) 61 zl za godzine i gra sie po 4 lub 5 + bramkarz.

M_I_G
09-02-2004, 21:42
dobra potrzeba mi szybka odpowiedz kto moze w srode pod wieczor tak jakos!!

Tomi
09-02-2004, 21:45
Jak wieczór to odpadam, mam trening o 19 a sala jest w Wilanowie.......

Swierzy
09-02-2004, 22:10
Ja tez niestety odpadam :(

b3nito
11-02-2004, 14:05
ja tam moge 8)