PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2017 - 5. kolejka (25.02.2017 - 26.02.2017)



St.Maro
22-02-2017, 19:06
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest


Punktacja 1 i 3 pkt
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, LOL3K - Robcio
Grupa 1, Efcia - Runi (4-1-1, 64-60)
Grupa 1, OLIUSTKA - Net

Grupa 2, Szawar - księciuniu (2-1-1, 30-24)
Grupa 2, Bary89 - Ciechu (2-0-1, 34-21)
Grupa 2, pauzuje: Rulkoś

Grupa 3, nil - Tom Kruz
Grupa 3, St.Maro - Yanks
Grupa 3, pauzuje: Meazza

Grupa 4, Seba.Kolos - Majkisek (2-0-0, 16-13)
Grupa 4, Krawczol - rey (0-0-1, 14-19)
Grupa 4, pauzuje: Hubalczyk

Grupa 5, Benek - (L)ookasch
Grupa 5, emil83 - leh71 (2-0-0, 22-10)
Grupa 5, pauzuje: SirKruszon

OLIUSTKA
22-02-2017, 19:35
5.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-2
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 1-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

Majkisek
22-02-2017, 20:38
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 2-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 1-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 2-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

Seba.Kolos
23-02-2017, 00:13
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

(L)ookasch
23-02-2017, 07:30
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-2
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 2-2
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-2
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 0-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

Krawczol
23-02-2017, 08:57
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 1-0
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

LOL3K
23-02-2017, 09:00
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-3
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-3
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 3-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 0-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-3

leh71
23-02-2017, 13:33
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-2
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 0-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

Bary89
24-02-2017, 01:23
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2[/QUOTE]

rey
24-02-2017, 09:39
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 0-2
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

Szawar
24-02-2017, 09:43
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 2-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

Runi
24-02-2017, 10:06
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 0-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-1

emil83
24-02-2017, 15:19
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-2
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-2
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 1-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 0-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-1

Ciechu
24-02-2017, 15:47
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-1

Efcia
24-02-2017, 16:14
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-2
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 2-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

księciuniu
24-02-2017, 16:45
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin – Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor – Trabzonspor 1-0
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros – Videoton 2-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi – Panathinaikos 1-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord – PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper – Celje 2-0
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

St.Maro
24-02-2017, 18:00
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 0-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 0-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-2

Net
24-02-2017, 23:45
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-2
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 0-2
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-2
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 2-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 1-2

nil
25-02-2017, 09:10
5.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen1-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-1
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U.Craiova2-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua 1-2

Tom Kruz
25-02-2017, 10:16
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 0-1
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 1-2
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-1
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 2-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 1-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-1

Yanks
25-02-2017, 11:29
25.02 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
25.02 17:00 CZE, Zlin - Plzen 1-0
25.02 17:00 TUR, Konyaspor - Trabzonspor 1-1
25.02 18:00 HUN, Ferencvaros - Videoton 2-0
25.02 18:30 GRE, Xanthi - Panathinaikos 0-1
25.02 19:30 ROM, Din. Bucharest - CS U. Craiova 1-0
25.02 20:15 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
26.02 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-1
26.02 16:55 SLO, Koper - Celje 0-1
26.02 19:30 ROM, Gaz Metan - Steaua Bucharest 0-1