PDA

Zobacz pełną wersję : Uwaga! Uwaga!

Jaco
15-01-2004, 12:54
A to ci dopiero historia:
http://info.onet.pl/854790,11,item.html

Beny
15-01-2004, 12:56
8-

Słyszałem o tym w radio.

Trza będzie uważać. ;) Bo jeszcze kiedyś nas znajdą. 8)

Adam-oldboy
15-01-2004, 13:01
Najlepsze jest podanie imienia i nazwiska "obrażonego" 8- . Na pewno teraz mu bardzo ulżyło, jak wszędzie można przeczytać jego dane.

MaxyM_
15-01-2004, 13:06
Cholera, mam nadzieje, że jakiś prawnik nie przeczyta moich wpisów o pięknej i utalentowanej Pani Britney S. Bo mi amerykański złoty strzał będzie groził.

Nova
15-01-2004, 13:08
Max dont worry,zrobimy zrzute na Ciebie w razie czego 8-

yusta
15-01-2004, 13:10
No tak, przeczytali prawdę o sobie to szybko namierzyli delikwenta. A jak mi wyczyscili chatę i ukradli samochód, to palcem żaden nie kiwnął.

Z mieszkaniem to było tak, że podałam im imię i nazwisko gościa, który mnie okradł + nr. bloku, a pies się mnie pyta: a nie mogłaby się pani dowiedzieć jeszcze nr. mieszkania? :help:

Oczywiście nic nie zrobili. Gość marnie skończył, bo wypadł na łeb z okna (wszyscy gadają, że to moja sprawka 8- ), a oni mi przysyłają, jakies 8 miesięcy po jego śmierci, że sprawa została umorzona z powodu niewykrycia sprawcy :oho:

MaxyM_
15-01-2004, 13:19

Nova na co się będziecie składać?

Na kwiaty? 8-

Amerykański złoty strzał to kara śmierci przez zastrzyk.

Nova
15-01-2004, 13:22

Na kwiaty? 8-

Amerykański złoty strzał to kara śmierci przez zastrzyk.
Max a myślisz ze my Cię tak łatwo na złoty strzał oddamy? 8-
Zrobimy zrzute na sprzet i jakiś zamach im tam przeprowadzimy 8-

kozer
15-01-2004, 13:23
Ale ci pojechała :rotfl:

Adam-oldboy
15-01-2004, 13:23
Cholera, mam nadzieje, że jakiś prawnik nie przeczyta moich wpisów o pięknej i utalentowanej Pani Britney S. Bo mi amerykański złoty strzał będzie groził.

Uderzysz z bukietem :ems: i poprosisz o przebaczenie, to dostaniesz łagodny wyrok. '8

kozer
15-01-2004, 13:27

Uderzysz z bukietem :ems: i poprosisz o przebaczenie, to dostaniesz łagodny wyrok. '8

W tym jebniętym kraju nie ma łagodnych wyroków

c_zary
15-01-2004, 13:28

Na kwiaty? 8-
Na akcje jak ze Spy Game :>

legart
15-01-2004, 13:29

W tym jebniętym kraju nie ma łagodnych wyroków

Jak to nie ma, a OJ SImson? 8)

yusta
15-01-2004, 13:35
A zapowiadała się ciekawa dyskusja o pracy niebieskich w naszym kraju :rotfl:

MaxyM_
15-01-2004, 13:36
I ta aktorka W.R.

yusta
15-01-2004, 13:41
Jak to nie ma, a OJ SImson? 8)

Jak oglądałam dokument o tym procesie, to mi szczena opadła. Tacy specjaliści, taki mają sprzęt... blabla, a kurde nikt nie wpadł, że skórzane rękawiczki kurczą się jak zostaną przemoczone.

Btw, wiem że OJ przegrał proces z powództwa cywilnego, który wytoczyły mu rodziny ofiar i musiał wyplacić im wysokie odszkodowania, ale do pierdla nie mogli go zamknąć. Jak to jest?

MaxyM_
15-01-2004, 13:49
Kasa, kasa i kasa.

Łatwiej im było go uniewinnić, bo bali się posądzenia o rasizm... A jedne zamieszki już mieli.

Weźmiesz adwokata, który bierze za godzine pracy 100 000$ to wyjdziesz ze wszystkiego.

Adam-oldboy
15-01-2004, 13:54
Btw, wiem że OJ przegrał proces z powództwa cywilnego, który wytoczyły
mu rodziny ofiar i musiał wyplacić im wysokie odszkodowania, ale do pierdla nie mogli go zamknąć. Jak to jest?

Sąd w postępowaniu cywilnym nie jest związany ustaleniami z procesu karnego i ma prawo przeprowadzić odrębne dochodzenie, z którego ława przysięgłych może wyciągnąć odmienne wnioski.

yusta
15-01-2004, 13:57
mu rodziny ofiar i musiał wyplacić im wysokie odszkodowania, ale do pierdla nie mogli go zamknąć. Jak to jest?

Sąd w postępowaniu cywilnym nie jest związany ustaleniami z procesu karnego i ma prawo przeprowadzić odrębne dochodzenie, z którego ława przysięgłych może wyciągnąć odmienne wnioski.

Pewnie w drugim procenie ława przysięgłych miała inny kolor, bo w pierwszym zasiedli na niej sami czarni.

Beny
15-01-2004, 13:59

Pewnie w drugim procenie ława przysięgłych miała inny kolor, bo w pierwszym zasiedli na niej sami czarni.

I to jest właśnie Ameryka. :/ 8-

Adam-oldboy
15-01-2004, 14:02

Chyba się jakoś dało tę ławę doszorować :hmm:

Nova
15-01-2004, 14:03
:co:

m84
15-01-2004, 14:08

Wyczerpująca wypowiedź Pyrko-rozmywaczko :P

A w temacie to niezłe jaja 8- B3nito musi uważać żeby Owsiak nie przeczytał tego co o nim napisał bo może mieć kłopoty ;) :]

Kempes
15-01-2004, 15:03
Proponowałbym wejść na tą strone urzędu i w liczbie kilkudziesięciu osób nawalić im do pieca jeszcze gorzej niż ten oskarżony :/ gdybym znał....danego tego wafla niebieskiego.
Tak więc nie proponuje 8)

kozer
15-01-2004, 15:11

:auau: