PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowe pamiątki z klubów europejskich ???

Dyer
29-05-2003, 11:02
Zbiera ktoś z Was jakies pamiątki darmowe przesyłane przez kluby ??
Macie jakies wzory listów w różnych językach ???.
Jestem ciekawy czy ktoś już coś dostał ???

Legioman
07-06-2003, 13:45
ja wysyłałem do Legii, Ajaxu i Fulham narazie bez żadznych sukcesów natomiast mój brat wysłał do Federacji Czeskiej skąd dostał bardzo duzo pamiątek(m.in proporczyk oraz informacje o reprezentacjach) otaz do Lecha Poznań od którego dostał karty ze wszystkimi zawodnikami.

co do wzorów listów to ja zawsze pisałem po angilesku ponieważ znam tylko ten język i jakby klub odpowiedział mi w innym języku to musiałbym prosić o przetłumaczenie.

austin_ts
07-06-2003, 15:01
ja wysyłałem i nic :hmm:

peyek
07-06-2003, 19:11
Ja dostalem probke szamponu od AC Milan (Adidas :+: ) '8

MaxyM
07-06-2003, 22:56

:buhaha: ...mieli gest skurwiele.

FrAnKiE
08-06-2003, 08:30
JA wysłałem ponad 50 E mail i dostałem tylko 4 paczki i sie wkurzyłem i

juz niewysyłam :zly:

ems
08-06-2003, 11:21
gadaj lepiej kto Ci przyslal :)

Luqas
08-06-2003, 14:39
Ja kiedyś ręcznie napisałem do Realu Madryt i przysłali mi pocztówkę z autografami zawodników.Wysłałem też parę maili ale jak na razie nic nie dostałem, tylko tyle, że z Arsenalu napisali mi żebym był cierpliwy i czekał ... :oho: zobaczymy ile czekać ... ;)

austin_ts
09-06-2003, 08:36
JA wysłałem ponad 50 E mail i dostałem tylko 4 paczki i sie wkurzyłem i

juz niewysyłam :zly:

daj na naszym forum mi cynk '8 gdzie pisac.

aaadamm
09-06-2003, 10:19

a u nas rozdawaili to jako super niespodzianke

_Bart
09-06-2003, 12:14

a u nas rozdawaili to jako super niespodzianke

Chłopaki nie obrażać mi Milanu.

Ja kiedys od nich dostałem proporzec, zdjecia połowy składu z oryginalnymi autografami i wpinke z herbem.
Teraz ze wzgledu na to iz masa ludzi z Polski pisała do nich to juz ponoc nic nie przysyłaja :(

Mazi
09-06-2003, 14:17
http://www.infopilka.republika.pl/listy.html

Dyer
10-06-2003, 13:24
Powiem wam z mojego małego jeszcze doswiadczenia, że na maile kluby raczej niechetnie odpisują, co nie znaczy, że cos tam nie przyslą...
Podam wam kluby, które ZAWSZE odpiszą po mailu:
- Fulham
- federacja Szkocji
- Middlesborough
- Ipswich
- Nantes
- Union Berlin
- Eintracht

Nie jest to nic wielkiego, ale zawsze coś - karta z całą kadrą i zeskanowane autografy przeważnie. Miłą niespodziankę dostałem od AB Kopenhaga, gdzie na karcie znalazły się oryginalne podpisy grajków tego duńskiego klubu (powiem wam, że od tego momentu z sympatia się do nich odnosze).
A, i jeszcze jedno - od Austrii (Memphis) Wiedeń dostałem karty z zawodnikami, w tym karte z sylwetką Krzysztofa Ratajczyka z oryginalnym autografem !!!
Miłe czasem są te pamiątki, lecz w większości - jak mawia mój brat - są to tylko "badziewiarskie gadżety". Adresy oczywiście znajdziecie na uefa.com choć sporo jest nieaktualnych :hmm: :hmm: :hmm:
I to tyle narazie, jak coś wam przyslą to napiszcie tutaj.

Dyer
17-06-2003, 12:58
Ostatnie moje paczki to:
- Olympiakos - zeskanowany bilet (napisali że niesprzedanych nie wysyłają tylko również niszczą) i jakaś ksiażeczka wydana przed spotkaniem z PAO (pamiętne derby)

- MSV Diisburg - duży katalog z pamiątkami, które można nabyć u nich... raczej się nie skuszę....

- Athletic Bilbao - nie wysilili sie Baskowie, bo przysłali tylko małe zdjęcie zespoły, ani jednego podpisu....chyba oszczędzają

- Manchester City - pare fotek w postaci pocztówek - m.in. Anelka, Wanchope, Keegan i zdjęcie stadionu (Main Road czy jakos tak...)

A Z NEWCASTLE JESZCZE NIC NIE DOSTAŁEM......
ILE MOŻNA CZEKAĆ..... ????????????????????????

Dyer
18-06-2003, 18:01
Dzisiaj przyszła jedna paczka od federacji czeskiej !!!!

a w niej : plakat i kilkanascie biletów z imprez robionych przez czeski związek

....takie tam badziewie.......
nic specjalnego.....

_Bart
18-06-2003, 20:12
Dzisiaj przyszła jedna paczka od federacji czeskiej !!!!

a w niej : plakat i kilkanascie biletów z imprez robionych przez czeski związek

....takie tam badziewie.......
nic specjalnego.....

Wiesz co Dyer wkurviasz mnie troszke bardzo. A co ty myslisz ze jak wyslesz do nich maila/list to oni ci koszulki beda przysyłali. Czlowieku to jest twoje hobby i docen to ze kluby szanuja twoje zainteresowanie i przysylaja ci cos za friko. A ty widze cały czas tu wybrzydzasz ze ci za malo, ci oszczedzaja, a przecierz te kluby moga obsrac twoj list i nic nie wyslac.

Ewelina
19-06-2003, 09:53
hmm nie wiem jak to wyglada za granica ale kiedys dostalam poczta zdjecie Bartka Karwana z autografem :) szczerze mowiac myslalam ze nic takiego sie nie stanie bo takich listow jak ode mnie to dostawal pewnie miliony. jak kazdej fance wysyla to wniosek jest taki ze charakteryzuje sie on dobrocia serca :)

Mini
19-06-2003, 16:01
jak mieszkałem w Sulejówku to w sklepie spotkałem Marusia Citkę.nike mu zafundował pocztówki ze zdjęciem w stroju repry i podpisem i nie chciał sie podpisać na kartce tylko dał taka śmieszną pocztówkę i spier :* do samochodu i w długą żeby się inni nie rzucili.a przecież miał panne w Sulejówku to mógł miejscowych traktować lepiej. :box:

grom83
19-06-2003, 20:58
Ja wyslalem do klubow z ligi angielskiej i prawie z wszystkich dostalem odpowiedzi. Dostalem katalogi z pamiatkami ,plakaty, zdjecia, autografy itd A ale nie wysylalem maili tylko listy normalna poczta