PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z programem Legiony i tym samym zakupem pakietu na LM

Cin (L)
03-09-2016, 09:47
Witam,

Otóż mój problem jest taki. W roku 2016 byłem na 4 meczach domowych Legii Warszawa. Tydzień temu zarejestrowałem się na programie lojalnościowym Legiony, który pokazuje mi na górze (na czerwono), że od stycznia 2016 roku byłem tylko na 1 meczu... Dodałem moje mecze do meczów archiwalnych (dodaje się samodzielnie), ale niestety nadal to samo.

Czy w związku z tym będę uprzywilejowany do zakupu pakietu na mecze LM? Strona (bilety.legia.com) bierze pod uwagę program Legiony czy rzeczywiste obecności na meczu zapisane na Karcie Kibica?

Jeżeli ktoś miał kiedyś podobny problem (np. przy dystrybucji na finał PP) lub zakupił już pakiet ze sprzedaży uprzywilejowanej to prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam :l:

Radykał
03-09-2016, 10:11
Witam,

Otóż mój problem jest taki. W roku 2016 byłem na 4 meczach domowych Legii Warszawa. Tydzień temu zarejestrowałem się na programie lojalnościowym Legiony, który pokazuje mi na górze (na czerwono), że od stycznia 2016 roku byłem tylko na 1 meczu... Dodałem moje mecze do meczów archiwalnych (dodaje się samodzielnie), ale niestety nadal to samo.

Czy w związku z tym będę uprzywilejowany do zakupu pakietu na mecze LM? Strona (bilety.legia.com) bierze pod uwagę program Legiony czy rzeczywiste obecności na meczu zapisane na Karcie Kibica?

Jeżeli ktoś miał kiedyś podobny problem (np. przy dystrybucji na finał PP) lub zakupił już pakiet ze sprzedaży uprzywilejowanej to prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam :l:

to zamiast pisać do POKu piszesz na forum? Napisz do nich to będziesz wszystko wiedział.

arczi
03-09-2016, 11:48
Po pierwsze. Nie musiałeś zakładać nowego tematu, jest od tego jeden zbiorczy - ten zamykam
Po drugie. Udostępnione ci przez innych wejściówki tobie się w Legionach nie wliczają, być może tu leży pies pogrzebany.
Po trzecie. Pisz do klubu, co my mamy z tym wspólnego?
Po czwarte. 4 mecze w 2016 i tak dają ci jakieś 0,1% szans na zakup pakietu/biletu na LM, więc według mnie nie warto strzępić ryja.