PDA

Zobacz pełną wersję : Bluzgi

MaxyM_
12-01-2004, 14:41
Jako moderatorzy prosimy o ograniczenie używania epitetów pod adresem innych osób jak i nie używania bluzgów niczym przecinków.
Od dłuższego czasu przyglądamy się jak rośnie liczba osób używających przekleństw w swoich postach... Stało się to tak nagminne, że nadeszła pora żeby to przerwać.

Posty z bluzgami będą edytowane, a nawet kasowane. Nie chcemy wprowadzić cenzury słów ale jeżeli nic się nie zmieni będzie to nieuniknione.

Dziękuje za uwagę.

Bonhart
12-01-2004, 14:43
No, no... Az takiej reakcji sie nie spodziewalem, ale dzieki za zrozumienie :+:

kozer
12-01-2004, 14:46
Przepraszam postaram się ograniczyć. 8o

Zajacc
12-01-2004, 15:08
Wstyd mi wstyd :(

Mini
12-01-2004, 15:37
a ja tam wogóle nie przeklinam bo jestem porządny i mnie to nie dotyczy :D

kamyk
13-01-2004, 08:03
dobra dobra kto najwiecej przeklina po balangach na forum kto? kto? kto?

Beny
13-01-2004, 10:05
a ja tam wogóle nie przeklinam bo jestem porządny i mnie to nie dotyczy :D

Zastanawiam się co powiedziałeś, jak kota rozjechałeś? :>

A z bluzgami, to faktycznie zrobił się ostatnio niezłu bur..., eee..., znaczy się bałagan. Trzeba się pilnować. 8)

Nova
13-01-2004, 10:09
Tu nie chodzi o wyliczanie kto,ile i kiedy przeklina tylko o to żeby każdy pilnował się sam 8)

Porter
13-01-2004, 11:04
przepraszam :(

kamyk
13-01-2004, 12:22
Tu nie chodzi o wyliczanie kto,ile i kiedy przeklina tylko o to żeby każdy pilnował się sam 8)

mi też się ostatnio duzo bluzgało na forum ... nio a co do tematu to racija kazdy sam musi sie pilnowac.

yusta
13-01-2004, 12:26

mi też się ostatnio duzo bluzgało na forum ... nio a co do tematu to racija kazdy sam musi sie pilnowac.

Kamyk, odkąd ludzie zaczeli Cię nominować w Marvinach za największy postęp, zacząłeś jakby zaprzeczać tym opiniom pisząc posty krótkie, jednotematyczne i zawierające full bluzgów 8o

kamyk
13-01-2004, 13:01

Kamyk, odkąd ludzie zaczeli Cię nominować w Marvinach za największy postęp, zacząłeś jakby zaprzeczać tym opiniom pisząc posty krótkie, jednotematyczne i zawierające full bluzgów 8o

8- jestem w szoku...... ps. soory ale ja nawet nie bralem tej nominaci na serio tylko jak juz postęp w pisaniu ze nie robie tyle byków ile robilem! a co do bluzgania to ostatnio duzo bluzgałem bo mialem nie za dobry okres a jestem człowiekiem impulsowym!

a co do mojch wypowiedzi jedno tematycznych to wogule dlmanie temat taki i nie ktore typu "Kolorowa Landrynka" to są tematy do kasaci bo tam to sobie tylko mozna bzdury pisac...... i wypowiadac się jednotematycznie aa jak by co wiekszosc osob na forum zaczela się wypowiadac jednotematycznie nie trudno jest to zauwazyc juz nie ma takich zwiezłych długich wypowiedzi a jak sa to się zdarzają bardzo zadko....

yusta
13-01-2004, 13:43

8- jestem w szoku...... ps. soory ale ja nawet nie bralem tej nominaci na serio tylko jak juz postęp w pisaniu ze nie robie tyle byków ile robilem! a co do bluzgania to ostatnio duzo bluzgałem bo mialem nie za dobry okres a jestem człowiekiem impulsowym!

a co do mojch wypowiedzi jedno tematycznych to wogule dlmanie temat taki i nie ktore typu "Kolorowa Landrynka" to są tematy do kasaci bo tam to sobie tylko mozna bzdury pisac...... i wypowiadac się jednotematycznie aa jak by co wiekszosc osob na forum zaczela się wypowiadac jednotematycznie nie trudno jest to zauwazyc juz nie ma takich zwiezłych długich wypowiedzi a jak sa to się zdarzają bardzo zadko....

Kamyk nie będę Cię pouczać, bo nawet nie mam takiego zamiaru. Nominację dostałeś i ode mnie, bo wreszcie mogłam rozczytać to co piszesz i wypowiadałeś się całkiem sensownie (nie dostałeś tej nominacji za sam brak błędów ortograficznych), a po Marvinach nagle przestałeś. Tylko dupy i dupy + masa przekleństw.

Btw, nadal istnieje sporo tematów, gdzie można sensownie pogadać 8)

Grzywa
13-01-2004, 14:02

JA 8) I nie zamierzam tego zmieniać gdyż robię to bezwiednie jestem osobą wulgarną i dobrze mi z tym :> Mama mnie nie zmieniła, tata się starał lecz powiedziałem żeby spierdalał to się przestał... ksiądz się nie starał dlatego do kościoła nie chodzę :cheesy: ;) itd. itp. etc.
To tak w ramach żeby nie było zdziwka... Najwyżej dostane bana albo żółtko trudno... Szkoła mnie nie wychowała nie będzie tego robiło forum Legii... :oho:

marecki
13-01-2004, 14:16

JA 8) I nie zamierzam tego zmieniać gdyż robię to bezwiednie jestem osobą wulgarną i dobrze mi z tym :> Mama mnie nie zmieniła, tata się starał lecz powiedziałem żeby spierdalał to się przestał... ksiądz się nie starał dlatego do kościoła nie chodzę :cheesy: ;) itd. itp. etc.
To tak w ramach żeby nie było zdziwka... Najwyżej dostane bana albo żółtko trudno... Szkoła mnie nie wychowała nie będzie tego robiło forum Legii... :oho:

ehhh ta dzisiejsza mlodziez
tyle w niej buntu

co za czasy
:hmmm:

m84
13-01-2004, 14:22
Grzywa to chyba kiedyś do młodzieży się zaliczał :rotfl:

A co do tematu to dla mnie to raczej nie problem. Częściej mi się to zdarza normalnie,w necie raczej rzadko przeklinam.

Ale akcja dobra-bo blugów ostatnio faktycznie jest coraz więcej

pozdro :]

kamyk
13-01-2004, 15:31

Kamyk nie będę Cię pouczać, bo nawet nie mam takiego zamiaru. Nominację dostałeś i ode mnie, bo wreszcie mogłam rozczytać to co piszesz i wypowiadałeś się całkiem sensownie (nie dostałeś tej nominacji za sam brak błędów ortograficznych), a po Marvinach nagle przestałeś. Tylko dupy i dupy + masa przekleństw.

Btw, nadal istnieje sporo tematów, gdzie można sensownie pogadać 8)

hehe dupy i dupy no bo pzrez nich by nie bylo tych przeklens a jak się mysli o dupach to człowiek sie denerwoje hehe nie tak powaznie to luzik postaram się pisac dobrze :)

Sharn
13-01-2004, 15:53
W życiu nie powiedziałem brzydkiego słowa...

pozdr. Pinokio... :D

Kempes
13-01-2004, 15:55
Jako moderatorzy prosimy o ograniczenie używania epitetów pod adresem innych osób jak i nie używania bluzgów niczym przecinków.
Od dłuższego czasu przyglądamy się jak rośnie liczba osób używających przekleństw w swoich postach... Stało się to tak nagminne, że nadeszła pora żeby to przerwać.

Posty z bluzgami będą edytowane, a nawet kasowane. Nie chcemy wprowadzić cenzury słów ale jeżeli nic się nie zmieni będzie to nieuniknione.

Dziękuje za uwagę.

Kurcze taki tekst przez takiego impulsywnego człowieka napisany
to musi być poważne :oho:

Dżon Łejn
13-01-2004, 16:00
przesada qrwa :/
wstydzicvie się języka ojczystego?? 8-
obiecuje nie przestawać przeklinamia

Kempes
13-01-2004, 16:03
przesada qrwa :/
wstydzicvie się języka ojczystego?? 8-
obiecuje nie przestawać przeklinamia

Ale Tobie już nie wierze :>

ps. :rotfl: czasem takie soczyste q... wprowadza ''życie'' do wypowiedzi ,lecz co prawda to prawda nadużycie niewskazane...

Dżon Łejn
13-01-2004, 16:06
Ale Tobie już nie wierze :>

po co nie?? 8-

Grochów
13-01-2004, 22:14
Ja jakoś nie zauważyłem,żeby ilość bluzg wzrosła . . .
Bez przesady,nie jest aż tak starasznie,a to forum kibicowskie,nie religijne ;))) Oczywiście też bez przesady,ale takiej tutaj nie wiedze :] .

Raffi
13-01-2004, 22:17
barłóg się zrobił niestety w paru miejscach :(

Chodzi przede wszystkim o to by nie używać bluzgów jako przecinków a wielu osobom się to zdarzało.... 8o

Joker
14-01-2004, 17:02
staram się nie naduzywac i uzywam tylko gdy jestem wzburzony. ale i tak sorry bo bluzganie to grzech. ;) :)

PS Czy słowa kurcze i kurde to tez bluzgi??? :hmm:

yusta
14-01-2004, 17:05
staram się nie naduzywac i uzywam tylko gdy jestem wzburzony. ale i tak sorry bo bluzganie to grzech. ;) :)

Nie :]

Kempes
14-01-2004, 17:10

Jeśli powiem ,że to co odwala nasz rząd to kurestwo - będą za to konsekwencje :]

nie odnosi sie to ani do żadnej osoby , ani bluzg nie został użyty jako przecinek

Joker
14-01-2004, 17:14

No to kurde super! :rotfl:
Dobrzez ze Yusta to konkretna osoba. ;)

Sharn
14-01-2004, 19:48

Jeśli powiem ,że to co odwala nasz rząd to kurestwo - będą za to konsekwencje :]

nie odnosi sie to ani do żadnej osoby , ani bluzg nie został użyty jako przecinek

To fakt nie bluzg. Nie liczy się... :]

Beny
14-01-2004, 19:50

No to kurde super! :rotfl:
Dobrzez ze Yusta to konkretna osoba. ;)

A "kurna", bo kurna ostatnio za dużo używam "kurna"? 8- ;)

Kempes
14-01-2004, 19:54
moja babcia ostatnio chodzi nabuzowana i rzuca na prawo i lewo mięchem ... w stylu

''niech go piorun trzaśnie !! ''

'' a niech to gęsia skórka''

....

Kawa
14-01-2004, 19:58
moja babcia ostatnio chodzi nabuzowana i rzuca na prawo i lewo mięchem ... w stylu

....daj jej bana :]

Kempes
14-01-2004, 20:04

....daj jej bana :]

nieee bo mi kanapek nie będzie robiła :rotfl:

Nova
14-01-2004, 21:59
Fajnie,teraz wszyscy będą wypisywac teksty typu -kurna,kurde,kurcze,motyla noga itp i pytac czy te słowa są uznawane jako bluzgi :>

Dżon Łejn
14-01-2004, 22:27
Fajnie,teraz wszyscy będą wypisywac teksty typu -kurna,kurde,kurcze,motyla noga itp i pytac czy te słowa są uznawane jako bluzgi :>

na mnie qrwa nie licz :>

t78
14-01-2004, 23:19

A jak się spytają, to po tygodniu dostaną odpowiedź i wtedy z czystym sumieniem mogą wcisnąć "Enter" (bądź nie) ;)

Raffi
14-01-2004, 23:40
I przypominam o pisaniu nazw klubów z dużej litery, bo część osób najwyraźniej udaje że nie wie o takim punkcie w regulaminie

Kempes
14-01-2004, 23:43
Klateczka nam regulamin zburzyła na pewien czas :rotfl:

Grzywa
15-01-2004, 15:22
Klateczka nam regulamin zburzyła na pewien czas :rotfl:

O ***** 12 stron do przeczytania :cheesy: ja piernicze do wieczora tego nie zrobie... :]