PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Piast Gliwice [4. kol. Ekstraklasy 2016/17, 07.08.2016, godz. 18:00]

St.Maro
04-08-2016, 22:55
http://i.imgur.com/0DT0R5l.png

5 ostatnich spotkań Legii:

2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) (d, eLM) - Nikolić x2
0-0 Śląsk Wrocław (d, liga)
1-0 AS Trenčín (w, eLM) - Nikolić
3-2 Wisła Płock (w, liga) - Prijović, Kucharczyk, Lewczuk
0-0 AS Trenčín (d, eLM)

5 ostatnich spotkań Piasta:

0-3 IFK Göteborg (d, eLE)
1-5 Cracovia (w, liga) - Szeliga
0-0 IFK Göteborg (w, eLE)
2-1 Wisła Płock (d, liga) - Živec, Mráz
1-1 Korona Kielce (w, liga) - Szeliga

ligowe mecze z Piastem:

ogółem: 13 8-3-2 26-12
dom: 7 6-1-0 20-5
wyjazd: 6 2-2-2 6-7

1. 2008/09, 2008.09.27 Legia - Piast Gliwice 3-1
2. 2008/09, 2009.04.17 Piast Gliwice - Legia 0-1
3. 2009/10, 2009.10.17 Piast Gliwice - Legia 1-1
4. 2009/10, 2010.04.23 Legia - Piast Gliwice 3-0
5. 2012/13, 2012.10.28 Legia - Piast Gliwice 3-2
6. 2012/13, 2013.04.27 Piast Gliwice - Legia 0-0
7. 2013/14, 2013.10.20 Legia - Piast Gliwice 4-1
8. 2013/14, 2014.03.24 Piast Gliwice - Legia 1-2
9. 2014/15, 2014.10.05 Piast Gliwice - Legia 3-1
10. 2014/15, 2015.04.04 Legia - Piast Gliwice 2-0
11. 2015/16, 2015.08.15 Piast Gliwice - Legia 2-1
12. 2015/16, 2015.12.13 Legia - Piast Gliwice 1-1
13. 2015/16, 2016.05.08 Legia - Piast Gliwice 4-0

wiciu
07-08-2016, 13:15
Ciekawy to będzie mecz. Każdy już myślami przy Lidze Mistrzów a tu nasze asy muszą najpierw odbębnić ligową młóckę ;) Mógłby Hasi postawić na rezerwy, niech taki Jakub "11 stulecia" Rzeźniczak pokaże na boisku, że jeszcze jest coś wart. Zwłaszcza przy narastającej konkurencji w postaci Dąbrowskiego. Nota bene, ktoś wie czy on jest już zgłoszony do rozgrywek? Z tego co pisał Mogiel na tt to Odjidja-Ofoe jeszcze nie, więc pewnie nie zobaczymy go dziś na placu.

gzik
07-08-2016, 13:54
Odpuścić mogą sobie puchar w tygodniu.
Dziś mają pewnie wygrać ze słabym Piastem. Nie ma co tracić punktów na starcie ligi z cieniasami.

R.
07-08-2016, 14:00
Wypadałoby w końcu wygrać u siebie bo lekko niepokojąca się robi ta seria bez wygranej na Łazienkowskiej.

szymek283
07-08-2016, 15:17
Mam nadzieję że Jodłowiec i Pazdan na trybunach.

Arve
07-08-2016, 16:35
https://pbs.twimg.com/media/CpQ28r6XgAAjE9J.jpg

PTPTPT
07-08-2016, 16:49
https://pbs.twimg.com/media/CpQ28r6XgAAjE9J.jpg

Z jednej strony dobrze, niech się zgrywają bo powoli ze składu robi nam się zlepek oderwanych od siebie ludzi. Z drugiej strony drżę o takiego Pazdana czy Nikolicia, żeby jakiś śląski drwal ich nie pozabijał. Na plus dwójkowy napad.

Szkoda że bez nowych.

SzydeL
07-08-2016, 17:15
Widzę alban się nie pitoli w tańcu.Mocny skład, wszak w tygodniu mamy tylko PP, także należy wymagać dzisiaj zwycięstwa.Oby bez kontuzji, bo i tak jest z tym już kłopot.Cieszy, że odpoczywa Jodła, aczkolwiek dziwię się, że gra od początku Niko i Pazdan.No nic, oby cało i zdrowo i oby z 3 punktami.

Odpuścić mogą sobie puchar w tygodniu.

Patrząc na skład pewnie Hasi podchodzi do tego tak samo, ale w mojej ocenie nawet jadąc do Zabrza drugim garniturem powinniśmy wygrać ze słabym Górnikiem.Chociaż to rozmowa do innego tematu. ;)

mmm
07-08-2016, 18:00
Pewnie Masełko nam załaduje bramkę, ale nasze wkłady nie są aż takimi piłkarskimi impotentami jak Piast, więc wygramy 2:1 w bólach:cinkciarz:

bramki: Kucharinho i Broź(żeby było śmieszniej)

Zcagurts
07-08-2016, 18:10
Link ktoś?

Adin
07-08-2016, 18:41
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1

Antares
07-08-2016, 18:49
Do bólu powinni ćwiczyć te stałe fragmenty gry - 11 rzutów rożnych i 0 zagrożenia.

kresowiak1993
07-08-2016, 18:49
Ogólnie nieźle to wygląda, widać postępy w grze. Moulin, a szczególnie Prijovic mocno na plus, szkoda sytuacji Niko. Natomiast to co pokazuje Aleksandrov to jest tragedia. Zepsuł absolutnie wszystko, każde decydujące podanie i strzały koncertowo partaczy. Pierwszy do zmiany, niech wchodzi ten Langil i się zgrywa z Hlouskiem, bo tak nie może wyglądać nasze skrzydło.

Tyler_Durden
07-08-2016, 18:51
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1

Dzięki za link, sopcasthd.pl ssie pałkę. Złodziejska firma - zdecydowanie odradzam. 3 złote wyrzucone w błoto, wrrr.

Szaman1234
07-08-2016, 18:51
Ale rzuty rożne to nie tylko nasz problem. Żaden klub w ekstraklasie nie potrafi stworzyć zagrożenia z nich, tylko więcej sobie robią krzywdy nie przeciwnikowi, co poniektórzy to potrzebują po takich stałych fragmentach sprzęt dla ratownictwa medycznego (https://www.medyczny.pl) . Albo za blisko albo za daleko, rzadko coś wleci prosto w kocioł :/

MSP
07-08-2016, 18:54
Ciężko coś strzelić jak się całą drużyną broni może w drugiej połowie będzie lepiej

Goryl513
07-08-2016, 18:55
Ale rzuty rożne to nie tylko nasz problem. Żaden klub w ekstraklasie nie potrafi stworzyć zagrożenia z nich. Albo za blisko albo za daleko, rzadko coś wleci prosto w kocioł :/

Chyba, że Wisła Płocka tydzień temu,na początku meczu:oczko:

Daenerys_Targaryen
07-08-2016, 19:20
Nikolic w tym sezonie kompletnie bez formy. Miał chyba z 20 setek sytuacji od połowy lipca, a wykorzystał może z 4. Kompletna padaka w jego wykonaniu. Sprzedawać do Chin chłopa jak najszybciej, bo nic lepszego z niego już nie będzie, a w jego miejsce sprowadzić kogoś lepszego.

Zcagurts
07-08-2016, 19:51
No, macie ten swój "styl" posiadanie, strzały co jeszcze chcieliście?
Dośrodkowania, dryblingi... A wyniku nie ma :(

mmm
07-08-2016, 19:52
Zasłona dymna przed rywalizacją z Dundalk :prawi:

Puszer
07-08-2016, 19:52
Nikolic w tym sezonie kompletnie bez formy. Miał chyba z 20 setek sytuacji od połowy lipca, a wykorzystał może z 4. Kompletna padaka w jego wykonaniu. Sprzedawać do Chin chłopa jak najszybciej, bo nic lepszego z niego już nie będzie, a w jego miejsce sprowadzić kogoś lepszego.

Jeb.nij się w łeb

Luke
07-08-2016, 19:54
Kompromitujący brak skuteczności i stałe fragmenty.

Inne elementy lepsze niż dotychczas, ale marnej jakości rywal nie jest wyznacznikiem. Bardzo dobra zmiana Langila - będą z niego ludzie.

Antares
07-08-2016, 19:54
Dzisiaj graliby jeszcze godzinę, a i tak nic by raczej nie wpadło. Kolejny remis na własnym boisku. Hasi w Anderlechcie też był królem remisów.

A Fin to ma alergię czy przy okazji też się anemii nabawił? Nie ma siły ani biegać, ani piłki kopnąć.

Stałe fragmenty chyba wgl są nie ćwiczone, zero ataku na piłkę.

Patryk~(L)
07-08-2016, 19:55
Mam wrażenie że brakuje nam typowej 10. Prawie wszystkie akcje przez skrzydła a tam tacy wirtuozi jak Kuchy czy Aleksandrow.

Loko
07-08-2016, 19:56
Dundalkakssddfas DRŻYJ !!!

Oczy kur*a bolą, zęby starte na proch a ręce odpadły od ciała. Tak to nasze gwiazdy dziś grały...

Daenerys_Targaryen
07-08-2016, 19:56
Brakuje napastnika. Nikolic jest totalnie bez formy.

Szawar
07-08-2016, 19:58
Brakuje napastnika. Nikolic jest totalnie bez formy.

i dlatego strzelił 3 bramki w pucharach. :poddaje:

twarog1987
07-08-2016, 20:00
15 czy tam 16 rzutów rożnych i żadnego zagrożenia...,stałe fragmenty u nas na wysokim poziomie.Najgorsze,że ta drużyna nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali,czystych sytuacji jak na lekarstwo jak na klub który powinien u siebie mieć takich sytuacji kilkanaście... ,a dziś 2-3 maksymalnie.

Hermit
07-08-2016, 20:09
Niko miał chyba 3 sytuacje z których normalnie ładuje z zamkniętymi oczami. Gra była ok, skuteczność fatalna.

Tuzin
07-08-2016, 20:09
Wynik tragedia, ale od drugiej polowy meczu z AST i dziś można powiedzieć że w końcu cos graja. Niech lepiej nie przestają.

twarog1987
07-08-2016, 20:14
Z setek dziś to w 1 połowie to co nie wiem jak nie wpadło,gdzie obrończy Piasta wybili z linii,a w drugiej połowie co Niko w bramkarza trafił.Więcej to jakichś super sytuacji nie stworzyli ...

SzydeL
07-08-2016, 20:16

Mógł strzelić i 33, co nie zmienia faktu, że dzisiaj spertolił dwie setki i jest kompletnie bez formy.Przy całej mojej sympatii do Niko trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że facet podobnie jak Jodła nie wrócił jeszcze z euro.

Corinthiano
07-08-2016, 20:19
10min oglądałem tych szmaciarzy, potem przełączyłem na olimpiadę.

Hermit
07-08-2016, 20:25
Z setek dziś to w 1 połowie to co nie wiem jak nie wpadło,gdzie obrończy Piasta wybili z linii,a w drugiej połowie co Niko w bramkarza trafił.Więcej to jakichś super sytuacji nie stworzyli ...

Miał jeszcze piłkę na nodze po długim przerzucie wbiegając w 16tkę i nieatakowany, zamiast przyjąć próbował uderzać. dostał też podanie w 16tce, odwrócił się nieatakowany i strzelił koło spojenia. Mieliśmy sporo szans na gola w tym meczu.

mski
07-08-2016, 20:31

Ochłoń chłopie, a potem poszukaj szmaciarzy wśród swoich.

Szawar
07-08-2016, 20:32
Mógł strzelić i 33, co nie zmienia faktu, że dzisiaj spertolił dwie setki i jest kompletnie bez formy.Przy całej mojej sympatii do Niko trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że facet podobnie jak Jodła nie wrócił jeszcze z euro.

Byłby bez formy gdyby w ogóle nie miał sytuacji bramkowych. W tych sytuacjach zabrakło mu szczęscia.

rey
07-08-2016, 20:35
Z.ajeb.iście. Oglądaj dalej, nie zawracaj sobie głowy forum...

A co do meczu, to bywają takie, że nic nie chce wpaść i choćby tysiąc atletow etc. to nie wpadnie i już. Z plusów, to dało się to nawet oglądać dzisiaj, i wypady do przodu Pazdana i Lewczuka mi się podobały. Ten drugi był o centymetry od zdobycia bramki. A z minusów to Aleksandrov - w ofensywie no comment...

Corinthiano
07-08-2016, 20:36
Ochłoń chłopie, a potem poszukaj szmaciarzy wśród swoich.
Swoich? Nie mam żadnych swoich. Legia obecnie to szmaciarze jakich mało.

Szanuj mordę

mski
07-08-2016, 20:39
Swoich? Nie mam żadnych swoich. Legia obecnie to szmaciarze jakich mało.

Tak mi się właśnie wydaję, że nie nie masz i na prawdę nie szukaj sobie ich tutaj na siłę.

grodzisk1
07-08-2016, 20:42
Niech Hasi korzysta z tego swojego notesu jak najczęściej. Langil i Moulin to będą gwiazdy. Czekam co pokaże Ofoe. Mecz zawlili Niko i Prijo.

Corinthiano
07-08-2016, 20:44
Tak mi się właśnie wydaję, że nie nie masz i na prawdę nie szukaj sobie ich tutaj na siłę.
Nic nie wydaję jeszcze bo szkoda pieniędzy, oceniam skuteczność. Swoich to ja miałem jak byłem dzieckiem i plakaty wieszałem na ścianach :)

Michaał
07-08-2016, 20:44
Zabrakło skuteczności i lepszych stałych fragmentów gry. Wszystko inne na plus. Piast dobrym przetarciem przed Irlandczykami, a należy pamiętać, ze nie zagraliśmy w najmocniejszym składzie. Z niecierpliwością czekam na 17. :)

Robert E. Lee
07-08-2016, 20:51
Zaangażowania nie można odmówić, ale jest to kolejna strata punktów na własne życzenie, wynikająca z nieskuteczności.
Aleksandrov i Hamalainen to są goście, na których jeśli przyjdzie jakakolwiek oferta należy z niej skorzystać.
Aleksandrov zupełnie nieporozumienie, skrzydłowy bez strzału, dośrodkowania ani szybkości.
Hamalainen natomiast chyba potrzebuje pewnego składu, a że go nie dostanie to papatki.
Oby Nikolić się ogarnął, a Ofoe okazał tak dobrym na jakiego się zapowiada to wygrane przyjdą.

Bootleg
07-08-2016, 20:51
Koniecznie trzeba kogoś jeszcze na skrzydło żeby do minimum ograniczyć granie bułgarskiego szrotu. Aleksandrov to jakaś parodia skrzydłowego, ani dośrodkowania, ani dryblingu, ani strzału. Sam mecz.. No cóż mogło coś wpaść, ale w środku jakiś postęp w graniu piłką był. Zapewne do przerwy na reprezentację tak to będzie wyglądało..

Bonhart
07-08-2016, 20:55
Blagam Albanie - nie wpuszczaj tego drewnianego Aleksandrova! To co ten koles gra to jakies totalne nieporozumienie...
Fajnie wprowadzil sie Langil, dwie pileczki w pelnym biegu, ladne zgranie z Hlouskiem, oby tak dalej. Szkoda ze w koncowce zamienil sie stronami bo ma lewym skrzydle bylo przez chwile jak w jakiejs innej,lepszej lidze.
Ogolnie wynik do bani, bo Piast byl denny i spokojnie do powienienia kilkoma bramkami.

uho
07-08-2016, 21:07
Gdybyśmy wygrali chociaż 1:0 napisałbym, że to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu ale z racji wyniku mogę napisać tylko, że był dobry/przyzwoity. Takich meczów oczekuje z połową zespołów w tej lidze i takiego spodziewam się w Warszawie z Dundalk, oczywiście takiego samego ale z lepszą skutecznością. Totalna dominacja, kilka setek, 29 strzałów na bramkę i to bez Vadisa, który ma być głównym kreatorem w ofensywie.

Ten mecz też pokazał różnicę w skrzydłowym za 100 tysięcy euro, który miał przejść do Dynama Mińsk a gościem z ligi belgijskiej za pół miliona euro.

beckham23
07-08-2016, 21:15
Zaangażowanie było. Walka była.
Zwyczajnie zabraklob troszke szczescia.

Najsłabiej Aleksandrow,
Jak dla mnie brak narazie skuteczności. Formą będzie oby już na 17 stego

zie(L)ak
07-08-2016, 21:20
Chyba nic nowego nie napisze, Aleksandrow, Hamalainen po raz kolejny nie wnieśli nic do meczu. Ogólnie brakowało wyłącznie skuteczności. Kucharczyk może nie fatalnie, ale też jego gra to taka trochę na alibi, 1 sensowny strzał uratował go przed dołączeniem do dwóch wyżej wymienionych kolegów. Najważniejsza i tak LM.

R.
07-08-2016, 21:37
Ilość sytuacji bramkowych z meczów z Jagiellonią, Śląskiem i Piastem była taka, że 1 bramka to jest coś co trudno zrozumieć...

Budyń_70
07-08-2016, 21:39
Gra zdecydowanie milsza dla oka, dużo stworzonych sytuacji bramkowych, sporo ciekawych zagrań, Langil powoli zaczyna kumać bazę w naszej drużynie (będzie z niego pożytek)............natomiast po drugiej stronie, co jak zwykle nie jest dziwne, nasz dotychczasowy grajek Masło, dwoił się i troił, by zrobić nam krzywdę:lol3:

Szkoda niewykorzystanych akcji i co za tym idzie 3 pktasów.

Budyń_70
07-08-2016, 21:44
Zastanawia mnie co Ty wobec tego robisz na forum sympatyków (kibiców) Legii ???

Budyń_70
07-08-2016, 21:47
Z.ajeb.iście. Oglądaj dalej, nie zawracaj sobie głowy forum...

A co do meczu, to bywają takie, że nic nie chce wpaść i choćby tysiąc atletow etc. to nie wpadnie i już. Z plusów, to dało się to nawet oglądać dzisiaj, i wypady do przodu Pazdana i Lewczuka mi się podobały. Ten drugi był o centymetry od zdobycia bramki. A z minusów to Aleksandrov - w ofensywie no comment...
Najwyraźniej nigdy w życiu nie kopał skóry i zna to pojęcie tylko z play station:lol::zlosliwy:

St.Maro
07-08-2016, 21:47
Trochę wina Czerczesowa, bo na wiosnę zrobił z Łazienkowskiej twierdzę i teraz znów przyjeżdżają do nas drużyny z myślą by się bronić ;). Znamienna sytuacja pod koniec meczu, Piast idzie z akcją, odbieramy im piłkę jakieś 40 m od bramki i niby powinna być kontra, ale... co tu zrobić jak w polu karnym Piasta stoi 6 obrońców plus bramkarz. Mimo wszystko jakieś sytuacje były tylko zawiodła skuteczność. Stałe fragmenty zdecydowanie do poprawy, tyle rożnych i chyba tylko jeden strzał i to do tego niegroźny. A, i jeszcze Langil pokazał się z całkiem dobrej strony - w końcu ktoś potrafi dośrodkować ze skrzydła.

tuzintuzinow
07-08-2016, 21:54
Szkoda, że Nikolic zagrał inaczej niż do tego przyzwyczaił. Bramke powinien zdobyć chociażby po dośrodkowaniu Langila. Do tego nie trzymał linii i Prijovic nie mógł mu podawać, żeby spalonego nie było.
Gra była lepsza niż ostatnio, ale 2 połowa gorsza niż 1.
Langil obiecująco. Kucharczyk z meczu na mecz coraz lepiej. Wbrew wielu głosom jak dla mnie Aleksandrow nie zagrał wcale tak fatalnie, przynajmniej walczył i biegał.

Niestety gubimy kolejne punkty i Ł3 to nie jest już taka twierdza jak wiosną.
Będzie lepiej, to widać. Do tego dojdzie dwóch nowych zawodników.

Rozamunda
07-08-2016, 21:56
Pierwsze primo: punkty status kwo jak po 3 kolejce. Drugie sekundo: Chyba jeszcze nie ochłonęli po losowaniu. Trzecie tercjo: szachują siłami. Tożto w sumie 8 gier w tym miesiącu muszą wybiegać.

Sugarman
07-08-2016, 22:01
Ten Aleksandrov to dla prawdziwa zagadka. To znaczy zagadką jest co nimi kierowało, że go podpisali. Przecież on nie ma żadnych zalet. Ani dryblingu, ani podania, ani strzału, ani szybkości. Nawet trudno powiedzieć o nim, że jest bez formy. Moim zdaniem on po prostu nie ma umiejętności na ten poziom.

Arve
07-08-2016, 22:14
Ten Aleksandrov to dla prawdziwa zagadka. To znaczy zagadką jest co nimi kierowało, że go podpisali. Przecież on nie ma żadnych zalet. Ani dryblingu, ani podania, ani strzału, ani szybkości. Nawet trudno powiedzieć o nim, że jest bez formy. Moim zdaniem on po prostu nie ma umiejętności na ten poziom.
Ma zaletę:walczy

zie(L)ak
07-08-2016, 22:18

Właśnie, właśnie. Jeden z graczy który nigdy nie powinien mieć możliwości założenia koszulki Legii, podobnie według mnie jak Hamalainen, chociaż Fin umiał grać w piłkę w Lechu. Cieszy natomiast Langil, piłka przy nodze mu nie przeszkadza, umie biegać, dośrodkować, popisać się niekonwencjonalnym zagraniem, pokazuję się do gry-będą z niego ludzie. U Aleksandrowa od początku nie widziałem nawet jednej jaskółki na to że będzie z niego pożytek.

Bonhart
07-08-2016, 22:22
Ma zaletę:walczy

Dajcie mi jego kontrakt, nawet polowe stawki - obiecuje, bede walczyl i biegal 2x tyle co on... Blagam, co to za argument, gosc jest slaby. PRZESLABY!

rey
07-08-2016, 23:02
Nie no, w destrukcji jest całkiem niezły. Tylko akurat u skrzydłowego to powinno być na drugim planie...

crolick
07-08-2016, 23:06
Edit: Cztery w tym jedną z karnego. Ale tak - jest bez formy, chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości?

Ktoś mi wytłumaczy jakim cudem Aleksandrow był podstawowym zawodnikiem Ludogorca? Jedyne co potrafi robić to bronić, może lepiej go przesunąć na prawą obronę, bo skrzydłowy z niego jest żaden.

Goryl513
07-08-2016, 23:06
Szkoda straconych punktów(znowu). Gra była ok, a i zaangażowania nie można odmówić lecz zabrakło najważniejszego- bramek.
Co do graczy: Bułgar słabo,ale czy na pewno aż tak tragicznie? Owszem zero dośrodkowania,ale w ostatnim meczu tak samo miał Moulin.Fajnie powalczył przy tej akcji, co potem dobitkę Niko wybili z linii(w tej sytuacji mógł i strzelić,ale nasz snajper mu się wjebał w paradę). Ogólnie sporo szarpał, a czy ma umiejętności na Legie - pewnie nie. Nie zmienia to faktu,że czasem mam wrażenie, iż niektórych piłkarzy się chwali lub gani,chyba nie za aktualnie oceniany mecz-tylko za całokształt i nie do końca merytorycznie.
Niko dziś dla mnie fatalnie.Zarówno koncertowo seryjnie marnował okazje jak i nie pilnował spalonego. Jakiś ociężały i obrażony na cały świat.
Inny problem to Moulin. Super gościu,ale ma jakieś zawiasy,gra nierówno. Co się szczególnie rzuca w oczy wraz z upływem gry traci siły bardziej niż inni.Musi,albo pracować nad wydolnością, albo mądrzej biegać.Zasuwa najpierw właściwie wszędzie-zostawia serducho,ale w drugiej połowie gaśnie z każdą minutą.
Fajnie dziś Langil,ale ciekawe jakby wyglądał od pierwszej minuty.Podobał mi się też Kopczyński i w obliczu całego meczu na zachętę uważam ,że był najlepszy-choć jego praca jest mało efektowna.
Ogólnie mecz oglądało się nawet dobrze,ale raziła tragiczna impotencja strzelecka. Myślę też ,że zdobywanie bramek na Ł3 (a raczej niezdobywanie) to już głębszy problem.
To się musi poprawić, choć oczywiście jeśli będzie awans do LM , to wiele im wybaczymy - prawie wszystko ;)

(L)dorado
07-08-2016, 23:14

idz sobie na tę olimpade dookoła rijo!

rey
07-08-2016, 23:19
Jedyne co potrafi robić to bronić, może lepiej go przesunąć na prawą obronę, bo skrzydłowy z niego jest żaden.

Imo bardzo dobry pomysł.

Co do graczy: Bułgar słabo,ale czy na pewno aż tak tragicznie? Owszem zero dośrodkowania,ale w ostatnim meczu tak samo miał Moulin.Fajnie powalczył przy tej akcji, co potem dobitkę Niko wybili z linii(w tej sytuacji mógł i strzelić,ale nasz snajper mu się wjebał w paradę). Ogólnie sporo szarpał, a czy ma umiejętności na Legie - pewnie nie. Nie zmienia to faktu,że czasem mam wrażenie, iż niektórych piłkarzy się chwali lub gani,chyba nie za aktualnie oceniany mecz-tylko za całokształt i nie do końca merytorycznie.

Dośrodkowania to jedno, ale jak dostał piłę od Niko to powinien z zamkniętymi oczami na bramkę pociągnąć i skończyć strzałem...

marsu2
07-08-2016, 23:31
Liczę,że Hasi wymusi transfer jeszcze jednego skrzydlowego,gdyż z Aleksandrowem w składzie gramy bez jednego skrzydła.Bulgar nie ma dryblingu,szybkości,ani dosrodkowania.Nie wiem jak my mamy prowadzić grę i grać ofensywnie mając na boku pomocy kopacza,który ma statystyki gorsze od Ojaamy :D

Trafiau
07-08-2016, 23:47
Mecz z gatunku "ze.raj się a nie daj się"... Równie dobrze mogło być tak 3-1 dla nas. Cieszy to, że Langil zaraz wyrzuci ze składu Aleksandrowa, Moulin jak dojdzie do lepszej formy fizycznej to będzie zamiatał w środku. Wynik nie cieszy, gra już bardziej. Do Niko pretensji nie mam, zacznie strzelać w lidze, tylko też jeszcze do formy nie doszedł. Widziałbym Lewczuka na prawej i Pazdiego z Dąbrowskim w środku.

SzydeL
07-08-2016, 23:48
Gra dłuższymi momentami nie wyglądała źle.I mecz w Płocku i dzisiejszy pokazały, że ta ekipa może dominować rywala.O ile w poprzedniej kolejce skuteczność była ok o tyle dzisiaj to kryminał.Szkoda kolejnych głupio straconych punktów, ale mimo wszystko z meczu na mecz mam wrażenie jest coraz więcej pozytywów.
Indywidualnie na duży plus Langil, kolo w kilkanaście minut zrobił więcej niż cała ofensywa razem wzięta.Dobre zawody Kopy, poraz kolejny mało widoczny, ale wykonujący elegancko czarną robotę w środku pola.Moulin padł na cycki w drugiej połowie, szkoda, bo w pierwszej wyglądał naprawdę kozak.W obronie solidnie, chociaż Lewczuk ostatnimi czasy musi w meczu puścić jakiegoś babola, na jego szczęście nie kończy się to utratą gola (w przeciwieństwie do Rzeźnika, który jak pierniczy to na amen).Niko bez formy ewidentnie.I nie chodzi mi tu Szawar o formę strzelecką, ale bardziej skupiłem się na jego formie fizycznej. ;) Ociężały, wolny, brak dynamiki i przede wszystkim co się rzuca w oczy złe wybory.Faktycznie może miał pecha w tych stuprocentowych sytuacjach, ale nie zmienia to faktu, że w kilku akcjach podejmował decyzje zupełnie nie podobne do siebie.Elektryczny, strzały nie przygotowane, a i nie oszukujmy się wymaga się by taki napastnik jak Niko takie setki jaką miał po podaniu Langila to ładował z zamkniętymi oczami.Na ten moment Prijo wygląda o klasę lepiej i pod względem fizycznym i piłkarskim.
Aleksandrow, mimo wszystko nie skreślałbym go.Widzę u gościa problemy podobne jakie ma często Kuchy King.A to podejmie złą decyzję, a to zrobi w miarę sensowną akcję, a spitoli ją w najważniejszym momencie, ale gość szarpie, stara się, robi trochę szumu na tym boku.Dałbym mu czas by doszedł do formy, bo w gazie może być wartościowym nie tylko zmiennikiem, ale i podstawowym skrzydłowym.
Ogólnie gdyby nie wynik to oceniłbym to na plus.Teraz w tygodniu odpocząć, w Zabrzu kluczowych grajków na ławkę i w spokoju za tydzień zgarnąć 3 pkt.Nie jest źle, a wydaje mi się jest coraz lepiej.Przed nami decydujące 3 tygodnie! ;)

Michaał
07-08-2016, 23:50

Zluzuje go Guillherme. ;)

Jak wszyscy będą w pełni przygotowani to nasza siła w ataku jest przeokrutna. Konkurencja w środku pola robi ogromne wrażenie: Kopczyński, Odja, Jodłowiec, Moulin, Hamalainen. Trochę biedniej jest na skrzydłach, ale pewnie w obliczu słabego poziomu Aleksandrova zastąpi go Guillherme. Czemu ten 17 jest tak późno ?? :pijemy:

Chmielo
08-08-2016, 01:07
Szkoda straconych punktów. Zabrakło skuteczności, mimo niezłej postawy. Z drugiej strony Pietrowski też miał patelnię i gdyby się lepiej przyłożył, to mogłoby być różnie. Niemniej łatwiej zaakceptować wynik widząc, że zespół walczył.

Osobną sprawą jest gra tego Bułgara. Kucharczyk jest cienki, ale chociaż bronią go liczby. Tutaj natomiast mamy do czynienia z prawdziwym ewenementem na tej pozycji. Skrzydłowy, który nie posiada cech, które predysponowałyby go do gry w tej części boiska. Jak on tu w ogóle trafił?

Pag
08-08-2016, 05:56
Langil. Miałem z nim wczoraj do czynienia trochę... jak na 28 lat to duże dziecko, dobrze że chociaż w piłkę nieźle gra.

(L)dorado
08-08-2016, 07:07
Langil. Miałem z nim wczoraj do czynienia trochę... jak na 28 lat to duże dziecko, dobrze że chociaż w piłkę nieźle gra.

Rozwiń wypowiedź. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie lubimy niedopowiedzen.

Benek
08-08-2016, 08:58
Ciekawe ile Moulin da rade grać co 3 dni? On w tej Belgii nie był chyba do tego przyzwyczajony.... Co do meczu to fajnie się go oglądało a dziś to nawet wkurw na Niko przeszedł :)

Ps. Szkoda ze ta bomba Kuchego nie wpadła :)

Yevaud
08-08-2016, 08:59
Rozwiń wypowiedź. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie lubimy niedopowiedzen.

Na hasło: "no sssoo ty, nie napijesz sie zee mno!?" - uciekł w drugą stronę :D ;)

--

Mecz: bardzo podobały mi się wyjścia do przodu naszych srodkowych obrońców.
I to zdziwienie rywali. Każdy kryje swego, a tu Pazdan z Lewczukiem na zmianę przebiegają ponad pół boiska z piłka przy nodze i robią sporo zamieszania. Jak u Stacha wszyscy bronili i włączali się w pressing, tak u Hasiego wszyscy biorą udział w grze ofensywnej (chociaż jeszcze wymiernych efektów to nie przynosi).

Langil - ładnie piłkę prowadzi, a poza tym niesamowicie szybki. Langil z Kucharczykiem to chyba najszybsze skrzydła jakie pamiętam na Legii. Szkoda tylko, że tak szybko Langil zgasł. 10-15 minut wspaniałe, a później niedokładnosci, jak Aleksandrow. Może uznał, że jak piłka zbyt dokładna, to nasi napastnicy głupieja i się gubią?

Prijo na 10 nakrywa Moulina czapką.
Moulin cofnięty głębiej nakrywa Moulina grającego na 10 samym daszkiem od czapki.

Dobry mecz Brozia. Jak dla mnie lepszy był niż Hlousek w tym spotkaniu.

Szawar
08-08-2016, 09:47
Ciekawe ile Moulin da rade grać co 3 dni? On w tej Belgii nie był chyba do tego przyzwyczajony

Ja mam wrażenie, że w drugiej połowie go nie było.

Roar
08-08-2016, 09:48
mecz nie był zły choć trochę chyba brakło siły by jeszcze bardziej zdominować. Za dużo zawodników w średniej formie. Nikolić + nowi ale to wiadomo potrzebują czasu. Fin kolejny fatalny występ. Postęp widać z nadzieją można patrzeć

Szawar
08-08-2016, 09:49
Edit: Cztery w tym jedną z karnego. Ale tak - jest bez formy, chyba nikt co do tego nie ma wątpliwości?

No własnie ja mam wątpliwości, trzeba odróżnić brak farta od braku formy.

Robert E. Lee
08-08-2016, 09:53
No własnie ja mam wątpliwości, trzeba odróżnić brak farta od braku formy.

Brak farta to by był w przypadku jakichś genialnych interwencji bramkarzy. Ale takie sytuacje jak poprzeczka ze Śląskiem, czy strzał w środek po dograniu Langila wczoraj to złe uderzenia, a nie brak farta.

Runi
08-08-2016, 09:58
Dobry mecz Brozia. Jak dla mnie lepszy był niż Hlousek w tym spotkaniu.

Szczególnie gdy nie utrzymał linii spalonego w pierwszych minutach i tylko dlatego, że to był Piast było ciągle 0:0.

A mecz dobry. Brak strzelonej bramki trochę zamazuje jego prawdziwy przebieg.
Niko narazie bez formy.

Szawar
08-08-2016, 09:58
Brak farta to by był w przypadku jakichś genialnych interwencji bramkarzy. Ale takie sytuacje jak poprzeczka ze Śląskiem, czy strzał w środek po dograniu Langila wczoraj to złe uderzenia, a nie brak farta.

Żart.

Chmielo
08-08-2016, 10:16
Nikolić przynajmniej ma te sytuacje. W pierwszej połowie piłkę z linii bramkowej wybił Hebert, w drugiej miał patelnię od Langila, a później strzał, gdzie piłki chyba musnęła spojenie. Kwestią czasu jest, kiedy złapie pewność i będzie walił seryjnie.

Pytanie, czy jeszcze w Legii, bo odnoszę wrażenie, że myślami jest już trochę poza klubem.

zie(L)ak
08-08-2016, 10:41
Nikolić przynajmniej ma te sytuacje. W pierwszej połowie piłkę z linii bramkowej wybił Hebert, w drugiej miał patelnię od Langila, a później strzał, gdzie piłki chyba musnęła spojenie. Kwestią czasu jest, kiedy złapie pewność i będzie walił seryjnie.

Otóż to. Nie narzekajmy, Niko jeśli zostanie w Legii a coś mi się wydaję że tak będzie, bo która inna drużyna da mu szansę gry w LM, to wróci do skuteczności, o niego akurat się nie martwię, napad Niko-Pijro to my akurat mamy dobry. Pamiętajmy że niedawno były czasy że to obrońcy musieli wyręczać napastników w strzelaniu bramek.

gizo
08-08-2016, 11:00
Każdy ma inne spojrzenie na drużynę i mecz. Lada moment to zatrybi i będziemy mieli sporo radości. Mecz ciekawy, sporo akcji, jest wola walki. Skuteczność też musi kiedyś przyjść :) Pomimo ostatnich wyników, podoba mi się ta drużyna.

Marcino
08-08-2016, 11:01
Ilość strzałów powala, rożne podobnie. Widać kto przeważał, ale niestety celowniki rozregulowane na maksa. Langil wrzuca piłeczkę biegnąć na pełnej kur..e wprost na głowę Prijo a ten standardowo przestrzela.
Więcej treningów strzeleckich i będzie dobrze.

Odnośnie Moulina to jest trochę zajechany, a zbytnio nie ma go kim zastąpić przez kontuzję Gui.

smiechu
08-08-2016, 11:02
Otóż to. Nie narzekajmy, Niko jeśli zostanie w Legii a coś mi się wydaję że tak będzie, bo która inna drużyna da mu szansę gry w LM, to wróci do skuteczności, o niego akurat się nie martwię, napad Niko-Pijro to my akurat mamy dobry. Pamiętajmy że niedawno były czasy że to obrońcy musieli wyręczać napastników w strzelaniu bramek.

bo Niko nas przyzwyczaił, że nóżka ułożona, strzały precyzyjne, nic na siłę, a wczoraj jak się oglądało ten strzał w trybuny albo to coś co miało być chyba wolejem po dobrym dograniu Brozia to ręce opadały. A do tego, ta sytuacja z wybiciem z linii bramkowej, ja wiem, że to napastnik pazerny na gole, ale kvrwa mać stoi tyłem widzi, że kolega nakurwia na piłkę mając patelnię, a ten mu się wpiernicza jakimś półobrotem jak czak norris.

Dzamal13
08-08-2016, 11:47
Jedyne co potrafi robić to bronić, może lepiej go przesunąć na prawą obronę, bo skrzydłowy z niego jest żaden.

Czy jest tak dobry w obronie to jednak też sprawa dyskusyjna, ale prawy obrońca jednak też powinien umieć dośrodkować, zwłaszcza że w Ekstraklasie nasi boczni obrońcy często mają okazje do podłączenia się.

Yevaud
08-08-2016, 12:32
Ilość strzałów powala, rożne podobnie. Widać kto przeważał, ale niestety celowniki rozregulowane na maksa. Langil wrzuca piłeczkę biegnąć na pełnej kur..e wprost na głowę Prijo a ten standardowo przestrzela.
Więcej treningów strzeleckich i będzie dobrze.

Odnośnie Moulina to jest trochę zajechany, a zbytnio nie ma go kim zastąpić przez kontuzję Gui.

Jak to nie ma?
Przecież kupili O'Dzidzię, więc juz ma :)

bo Niko nas przyzwyczaił, że nóżka ułożona, strzały precyzyjne, nic na siłę, a wczoraj jak się oglądało ten strzał w trybuny albo to coś co miało być chyba wolejem po dobrym dograniu Brozia to ręce opadały. A do tego, ta sytuacja z wybiciem z linii bramkowej, ja wiem, że to napastnik pazerny na gole, ale kvrwa mać stoi tyłem widzi, że kolega nakurwia na piłkę mając patelnię, a ten mu się wpiernicza jakimś półobrotem jak czak norris.

Ale widział też, że to Aleksandrow nadbiega i szkoda mu było tak to zostawić... :rotfl:

Finiks
08-08-2016, 13:28
Wyniku szkoda ale widać coraz więcej pozytywów.

Hasi dopasowuje do siebie coraz więcej puzzli. Można powiedzieć, że widać już przewagę ułożonych elementów nad nieułożonymi. Z każdym tygodniem widać mniej chaosu i więcej obrazu.

Kształtuje się też kadra. Nowych uczciwie można będzie ocenić dopiero po zakończeniu rundy jesiennej ale początki dają nadzieję, że to jednak nie będą szaraki ( piszę o Moulinie i Langilu ).

Podoba mi się, że Hasi chce zbudować węższą kadrę ale z większą jakością. To jest chyba wizja klubu bo Stasiek też mówił, że planuje zmniejszyć kadrę rekompensując sobie to lepszą jakością zastępców.

Bardzo mnie to cieszy. Nie będę odkopywał swoich starych postów ale już za czasów Berga pisałem, że lepiej mieć 16 zawodników grających na wysokim poziomie i stosować niewielkie ale częste rotacje między nimi niż jedenastu grających na wysokim poziomie i 11 słabych zmienników, którzy w lidze rotują cały mocniejszy skład. Jedna i druga kadra kosztuje mniej więcej tyle samo bo dwie pensje słabszych zawodników idą na jedną pensję solidnego zmiennika.

Stałe fragmenty mam wrażanie, że są na ten moment improwizowane. Może w przerwie na kadrę będzie czas by nad nimi popracować. Na 11 rożnych przyzwoitość nakazywałaby stworzyć co najmniej dwie groźne sytuacje. Szkoda, że Hasi nie kopiuje rozwiązań Staśka. U Staśka często graliśmy piłkę na pierwszy słupek. Tam jeden ze stoperów miał za zadanie zmienić tor lotu piłki kierując ją na 10 metr pola karnego. To jest bardzo niebezpieczne dla przeciwników bo po takim strąceniu ciężko przewidzieć gdzie poleci piłka. Taka strącona piłka to jest idealne środowisko dla takich drapieżników jak Niko. Dąbrowski byłby idealny do tego strącania bo chyba nikt go w lidze nie przeskoczy.

Zwróciliście uwagę jak niszczącą bronią w polskiej lidze są podania z pierwszej piłki? W naszej lidze drużyny są totalnie zagubione gdy ktoś skleci składną akcję z pierwszej piłki. Totalna bezradność. To jest potężna broń przed którą w Polsce raczej mało kto będzie potrafił się obronić. Mniej więcej coś jak naloty F16 na irakijskie wioski, w których tubylcy bronią się kamieniami.

Dosłownie cieszy mi się gęba na myśl o tym jak będzie chodziła u nas piłka gdy wszyscy dojdą do zdrowia i do formy.
Pierwsza i druga linia w składzie osobowym Jodła, Moulin, Ofoe, Gui, Niko, Langil wspomagana ofensywnymi Hlouskiem i Bereszyńskim ( szkoda, że nie Jędzą ) będzie w stanie wyrządzić dużą krzywdę większości polskich ekip ( zarówno na Ł3 jak i na wyjazdach ).

smiechu
08-08-2016, 13:40
Finiks jak zwykle bardzo optymistycznie, a ja mówiąc szczerze wolę optymizm od wiecznego narzekania i marudzenia.
Podoba mi się taka wizja

pijak z Wo(L)i
08-08-2016, 13:43
Bardzo trafna ocena,jeśli do składu dołączy Gui i Dąbrowski oraz Odzidzia to mamy pakę która powinna zamieść tą marną ekstraklape!
Stałe fragmenty gry powinni trenować w dzień,w nocy i podczas wolnego czasu na obiad! \')

księciuniu
08-08-2016, 13:55
Czytanie postów Finiksa to miód na serce kibica Mistrza Polski, którego drużyna w 4 kolejkach zdobyła 6 puktów, a w meczach z Trencinem zaprezentowała się tak, jak się zaprezentowała :)

Żeby nie było: nie krytykuję i bez grama szydery poproszę o więcej.

Marcino
08-08-2016, 14:13
W naszej lidze drużyny są totalnie zagubione gdy ktoś skleci składną akcję z pierwszej piłki. Totalna bezradność.

Bardzo trafne spostrzeżenie. Do takiej gry potrzeba Nam właśnie takich kocurów jako Moulin czy Langil. Zresztą znają się z klubu, więc tu na efekt nie trzeba będzie długo czekać.

SKL
08-08-2016, 15:09
Ja widzę istotną poprawę formy, co prawda nie można mieć wszystkiego i ze zwyżką tej formy zaginęła skuteczność ale to samo przyjdzie, wróci i już pozostanie.

Z Trencinem gra była fatalna, szczęśliwa bramka w dwumeczu i jesteśmy dalej. Wczoraj cisnęli Piasta aż miło(inna sprawa że co parę minut nie dało się nie powiedzieć "nosz *****, no nie!". Ale jestem spokojny o Legię i jej formę, ta na razie nieśmiało już stuka drzwiami i oknami.

Piłkarzy nie oceniam, bo na razie każdy potrafi zagrać spotkanie godne drużyny mistrza Ekstraklasy by za 3 dni zagrać jak gdyby nogi związało a rozum wyłączyło.

Ciekawi mnie brak kibiców Piasta, na 3 godziny przed meczem na trasie mijało nas kilkanaście suk na sygnale, czyżby jakaś niespodzianka po drodze ?

matikyo
08-08-2016, 16:43
@Finiks :prawi: można przykleić :) też tak to widzę

Antares
09-08-2016, 12:28
Legii w tamtym sezonie tylko raz zdarzyło się nie strzelić w lidze gola na własnym stadionie, w debiucie Staśka z Lechem. Hasi potrzebował tylko trzech meczów, żeby już 2 razy było na 0 z przodu (plus raz w el. LM). 6 meczów na Ł3, zwycięstwo, cztery remisy i oklep od Lecha, słabo. Z drugiej strony może w końcu i my coś zyskamy na tym podziale punktów, bo do tej pory zawsze traciliśmy najwięcej. Zamiast 6 punktów, mamy 3. Ogólnie do tabeli w naszej lidze powinno się wliczać po 1.5 pkta za zwycięstwo i po 0.5 za remis. O takie punkty przecież przez 30 kolejek gramy, a nie dopiero na końcu je dzielą.

(L)dorado
09-08-2016, 14:04
Legii w tamtym sezonie tylko raz zdarzyło się nie strzelić w lidze gola na własnym stadionie, w debiucie Staśka z Lechem. Hasi potrzebował tylko trzech meczów, żeby już 2 razy było na 0 z przodu (plus raz w el. LM). 6 meczów na Ł3, zwycięstwo, cztery remisy i oklep od Lecha, słabo. Z drugiej strony może w końcu i my coś zyskamy na tym podziale punktów, bo do tej pory zawsze traciliśmy najwięcej. Zamiast 6 punktów, mamy 3. Ogólnie do tabeli w naszej lidze powinno się wliczać po 1.5 pkta za zwycięstwo i po 0.5 za remis. O takie punkty przecież przez 30 kolejek gramy, a nie dopiero na końcu je dzielą.

Nie wiem jak z tymi dolnymi miejscami ale pierwszej trójce w tabeli nic ten podział nie dał (jedynie emocje).zawsze mistrz miał najwięcej punktów (co przy podziale nie jest wcale tak oczywiste) a wicemistrz był punktowo zaraz po mistrzu.

tuzintuzinow
10-08-2016, 11:27
Nie wiem jak z tymi dolnymi miejscami ale pierwszej trójce w tabeli nic ten podział nie dał (jedynie emocje).zawsze mistrz miał najwięcej punktów (co przy podziale nie jest wcale tak oczywiste) a wicemistrz był punktowo zaraz po mistrzu.

?

Przecież po sezonie zasadniczym w 2015 to my mieliśmy najwięcej punktów, a podział spowodował, że po wygranej Lecha oni nas wyprzedzili.

(L)dorado
10-08-2016, 19:34
?

Przecież po sezonie zasadniczym w 2015 to my mieliśmy najwięcej punktów, a podział spowodował, że po wygranej Lecha oni nas wyprzedzili.

Licząc punkty z rundy zasadniczej i tej mistrzowskiej wychodziło na to że mieliśmy tyle samo punktów co Lech tyle ze mieli lepszy bezpośredni bilans meczów między nami także mistrzostwo poznaniaków zasłużone.

tuzintuzinow
11-08-2016, 12:23
Ale zrobię offtop - sorry.

Przy równej liczbie punktów liczy się kto miał więcej punktów (był wyżej w tabeli) po rundzie zasadniczej, a nie mecze bezpośrednie - czyli w 2014/2015 bez podziału teoretycznie to my bylibyśmy Mistrzem Polski, aczkolwiek można traktować ten przepis jako uzupełnienie podziału punktów czyli bez podziału nie było by rozpatrywane kto był wyżej po zasadniczej tylko np. bezpośrednie, ale to już jest gdybanie co by było gdyby.

Sam fakt zmniejszenia strat ma ogromne znaczenie dla dalszych gier (i nie o same punkty tu chodzi, a np. znaczenie mentalne) co było widać chociażby w tamtym sezonie w strefie spadkowej. Ponadto przy większej różnicy można inaczej taktycznie do tego podejść i grać na remis, a nie o wygraną gdzie zespół sie otwiera i przegrywa.

A jak tak bardzo chcesz liczyć wszystkie punkty to w sumie w 2015/2016 (bez podziału) Podbeskidzie zdobyło ich więcej niż Górnik Zabrze, a było niżej w tabeli. Co więcej zdobyli ich tyle samo co Górnik Łęczna, a byli wyżej w tabeli po zasadniczej i mogliby się utrzymać. A jak chcesz gdybać i liczyć mecze bezpośrednie to Podbeskidzie wygrało 2, a Górnik Łęczna 1. Bo rozumiem, że skoro negujesz podział to nie można traktować meczu w rundzie finałowej jako ważniejszego niż inne i liczy się mecze bezpośrednie z całego sezonu czyli 2:1 dla Podbeskidzia (6-3 w punktach - różnica w bramkach może być rozpatrywana tylko w przypadku wypadnięcia na remis meczów bezpośrednich) czyli Podbeskidzie by się utrzymało.
I jak widzisz to jest ogromne gdybanie co by było gdyby i jakie by były przepisy.

Podział napewno wprowadza sporo emocji w końcówce fazy zasadniczej i na runde finałową, ale ma moim zdaniem negatywne skutki przez większość sezonu zasadniczego (mecze o 1,5 punkta) i to z punktu widzenia piłkarzy i ich nastawienia, ale i niestety kibiców. Natomiast zasady podziału są z góry znane i nie można mówić że ktoś niezasłużył lub, że jest to nieuczciwe.
Nieuczciwe to było za***anie nam MP w 93 i oddanie go Lechowi, który wtedy niezasłużył.

Co do meczu z Piastem to jednak na pewno (w porównaniu do swoich rywali o miejsce w składzie po meczu z Górnikiem) dobrze wypadł Kopczyński, Pazdan i Hlousek. Langil też zagrał przyzwoicie i potwierdził to w meczu z Górnikiem.
Pazdan, Hlousek to są nasi podstawowi obrońcy łatający dziury i wprowadzający spokój.
Szkoda, że Hamalainen i Aleksandrow zagrali tak słąbo, bo potrzeba kreatywności i dobrej gry ofensywnej w tym dobrej wrzutki.
A dobra wrzutka i Aleksandrow to jak woda i ogień.