PDA

Zobacz pełną wersję : Nasza Legia

fc Legii z Brodnicy
11-01-2004, 15:18
nie bede pisał o gazecie jak mozna sadzic po tytule,ale o naszym klubie i jego sytuacji.To znaczy jak kazdy z was bardzo sie interesuje tym co sie w nim dzieje i jestem na ta chwile załamany,poniewaz to co zrobił polm(ł)ot z naszego klubu to dla mnie osobista tragedia,poniewaz nasz klub jest juz na skraju bankructwa a i ludzie zarzadzajacy naszym klubem nie pomagaja w poprawie jego sytuacji a walcza o to zeby długi klubu utrzymały sie na aktualnym poziomie (cały czas o tym mowia w wywiadach),i sukcesem bedzie jak sie nie powiesksza.No wiec sukcesu nie bedzie bo jak czytałem w jednym z wywiadow z gosciem z ITI to dług sie zwiekszył z 15 do 20 milionow :box: i sie tak zastanawiam co bedzie jak ITI w Legie nie zainwestuje ,a niestety wszystko co sie dzieje w tej sprawie wskazuje na to ze niestety nie zainwestuje :fu: .W ogole moje zdanie jest takie na ten temat ze ITI chciało zrobic sobie reklame kosztem naszego klubu a potwierdzeniem tego niech bedzie to ze podpisali ta wstepna umowe na 2 miesiace(a w tym czasie ciagle ITI zajmowało głowne miejsce szczegolnie w przegladzie).Teraz moim zdaniem skonczy sie tym ze ITI nie zainwestuje w nasz klub dzieki naszym władzom miasta(ktorych ja kompletnie nie rozumiem poniewaz powinno im na tym zalezec zeby Legie miała silnego sponsora bo tylko wtedy zwroca im sie koszty budowy stadionu a niestety w sytuacji gdy ITI nie przejmie Legii moim zdaniem moze byc juz tylko gorzej :fu: )Cała ta sytuacja mnie martwi bo jestem bardzo oddany naszemu klubowi mimo to ze mieszkam 200 km od Wawy.Jedynym plusem w ostatnim czasie jest swietna promocja klubu jaka robia Cyberfani i Nasza Legia tylko dzieki temu mozna patrzec z optymizmem w przyszłosc :+: ,choc z drugiej strony rodza sie debile szukajacy taniej sensacji jak Latkowski ktory zrobił ta klatke ktora niestety moim zdaniem zacznie kolejna dyskusje na temat tego co sie dzieje na naszych stadionach,i niestety moze przyczynic sie do wstrzymania sukcesow z akcji pełen stadion(juz widze jak u mnie w szkole zacznie sie gadka ze u nas na stadionach to tylko klna ,robia zadymy i pokazuja c :* e jak kibice Lecha w klatce :> ).Wiec moim zdaniem w tym temacie powinnismy sie zastanowic co zrobic w wypadku nie podpisania umowy z ITI,oraz poczekac na to co sie bedzie działo po emisji klatki.Własnie dlatego czekam na film o kibicach Legii ktory jest krecony i przy okazji moze ktos wie kiedy ma on wyjsc w kinach?.
Pozdrawiam i postaram sie patrzec na przyszłosc z optymizmem,pozdro SHARN - LEGIA MISTRZ 2004
P.S.-Sorki wiem ze moze przesadzam ale jeszcze jestem młody i pewnie inaczej patrze na sytuacje naszego klubu ale przeciez kazdy z nas patrzy na rzeczy zwiazane z nim bardzo emocjonalnie poniewaz LEGIA jest czescia z nas i nie mozemy pozwolic aby ktos doprowadził do jej upadku!

ems
11-01-2004, 15:43
opcja trzecia, reszta gowno wyjasni

Kawa
11-01-2004, 18:37
Tez opcja 3. Manifestacje skoncza się burdami, a akcja mailowa na Kaczynskiego kompletnie nie pomoze. Tym bardziej nie mozna miec pretensji do ITI, ze jednak nie weszło- wkońcu wolny rynek.

Mini
12-01-2004, 11:19
spotkanie kibiców z zarządem ITI nic nie da. nie mamy żadnej mocy sprawczej i nikt z ITI nie będzie z nami gadał.
spotkanie z władzami miasta władzami klubu i władzami ITI mogło być dać jakieś rozwiązanie ale szanse są nikłe

calagan
12-01-2004, 13:07
Najrozsadniejsza wydaje sie byc opcja trzecia. Pozostale nie maja sensu lub zwiekszaja grozbe udupienia nas przez wladze miasta (manifestacje - nie ma sily, ktora bylaby wstanie zapanowac na gowniarzeria bioraca udzial w tego typu akcji). Tyle, ze wyslac tez trzeba odpowiednie osoby. Bo jak sobie przypomne wladze stowarzyszenia w pulsie to az ciarki mnie przechodza.

domber
12-01-2004, 14:50
opcje 7 mozna zrobic zawsze nawet za 10 min tylko niech ktos napisze jakis wzor zeby wszycy wysylali to samo , manifestacja jak juz ktos wczesnie powiedzial zakonczyc sie moze roznie wiec po co mamy robic sobie dodatkowo wrogow , najlepsze chyba bedzie spotkanie z Kaczynskim

BBB
13-01-2004, 20:19
powinno byc przeprowadzone spotkanie kibicow z zarzadem klubu,rowniez powinno sie przeprowadzic takie spotkanie z zarzadem miasta, w jakis sposob,poprzez takie rozmowy, nalezy wplynac na wladze by ich dzialania przyniosly korzysci Legii(w koncu).