PDA

Zobacz pełną wersję : Legia w europejskich pucharach 2016/17

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Luke
16-05-2016, 16:36
http://millionaudio.org/wp-content/uploads/2012/10/Evrokubki4.jpg

Wczoraj w najlepszy możliwy sposób dobiegł końca sezon 2015/16. Legia zdobyła podwójną koronę, co już w lato pozwoli wszystkim na emocjonowanie się kolejną próbą wdarcia się do elitarnej Ligi Mistrzów.
Legia rozpoczyna rozgrywki od drugiej rundy kwalifikacji i przy korzystnych rozstrzygnięciach będzie rozstawiona w każdej z nich.

Losowania i daty spotkań:
II runda - 20 czerwca; 12-13 i 19-20 lipca
III runda - 15 lipca; 26-27 lipca i 2-3 sierpnia
IV runda - 5 sierpnia; 16-17 i 23-24 sierpnia

Ewentualne odpadnięcie w II rundzie skończy przygodę Mistrzów Polski w pucharach; w III rundzie oznacza udział w IV serii kwalifikacji do Ligi Europy, a porażka w ostatniej fazie eliminacji skutkuje startem w fazie grupowej LE.
W przypadku awansu do fazy grupowej LM Legia byłaby losowana z czwartego koszyka. LE - drugiego lub trzeciego.

Symulację poszczególnych rund, rozstawień i rywali można podejrzeć pod TYM (http://www.90minut.pl/news/263/news2636560-Europejskie-puchary-2016-2017-symulacja.html) linkiem.
Dyskusja stricte o rankingach prowadzona jest w TYM (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=15394) temacie.

Jaco
16-05-2016, 16:45
Jest o co grać:
https://pbs.twimg.com/media/CilGBY-XEAE1fh6.jpg

:fajek:

Oby natrafiali na same pedalskie drużyny. :lol2:

Sugarman
16-05-2016, 20:07
Ale by było pięknie jako przystawkę ustrzelić Dolara :chytry:

Adin
19-05-2016, 20:54
Niewykluczone, że droga mistrza Polski do fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie wkrótce trudniejsza niż dotychczas. Obecny sezon może być ostatnim, kiedy w IV rundzie występują dwie ścieżki eliminacyjne - mistrzowska i niemistrzowska. Od sezonu 2018/19 UEFA planuje powrócić do poprzedniego formatu, w którym słabsze kluby nie są uprzywilejowane.

- Nastroje w europejskim futbolu są dla nas bardzo niepokojące. Bogate kluby Europy chcą znieść reformę Michela Platiniego, a to oznacza że eliminacje LM znów będą otwarte i zamiast z Videotonami, mistrz Polski będzie znów walczył z potęgami z Anglii, Hiszpanii czy Włoch - mówi sport.pl Zbigniew Boniek. - Mistrz Polski niech się spieszy z awansem do Ligi Mistrzów - dodaje prezes PZPN.

Zmiany miałyby wejść w życie od 2018 roku, bo wtedy zacznie obowiązywać nowy, trzyletni kontrakt telewizyjny. Obecnie trwa przegląd formatu rozgrywek w UEFA, robiony rutynowo co trzy lata, bo na taki czas UEFA zawsze sprzedaje prawa telewizyjne do pucharów. Tyle że akurat ten przegląd rutynowy nie jest. Wielkie europejskie kluby spoza Anglii czują się zagrożone przez gigantyczne pieniądze jakie płyną do Premier League z telewizji.

- Nowy kontrakt telewizyjny w Anglii sprawił, że rywalami dla europejskich potęg, jeśli chodzi o grubość portfela, stają się już nie tylko Manchestery czy Chelsea, ale Leicester czy Stoke. I te wielkie europejskie kluby pracują mocno nad zwiększeniem przychodów. Wszędzie im rośnie szybko, a w Lidze Mistrzów bardzo wolno. I naciskają na UEFA, żeby mniej było w LM klubów, które ciągną rundę grupową w dół, jeśli chodzi o atrakcyjność. Chodzi o tych mistrzów ze słabszych krajów, którzy najczęściej w Lidze Mistrzów tylko przegrywają - stwierdził Boniek.

KRA
20-05-2016, 08:32
Niewykluczone, że droga mistrza Polski do fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie wkrótce trudniejsza niż dotychczas. Obecny sezon może być ostatnim, kiedy w IV rundzie występują dwie ścieżki eliminacyjne - mistrzowska i niemistrzowska. Od sezonu 2018/19 UEFA planuje powrócić do poprzedniego formatu, w którym słabsze kluby nie są uprzywilejowane.

- Nastroje w europejskim futbolu są dla nas bardzo niepokojące. Bogate kluby Europy chcą znieść reformę Michela Platiniego, a to oznacza że eliminacje LM znów będą otwarte i zamiast z Videotonami, mistrz Polski będzie znów walczył z potęgami z Anglii, Hiszpanii czy Włoch - mówi sport.pl Zbigniew Boniek. - Mistrz Polski niech się spieszy z awansem do Ligi Mistrzów - dodaje prezes PZPN.

Zmiany miałyby wejść w życie od 2018 roku, bo wtedy zacznie obowiązywać nowy, trzyletni kontrakt telewizyjny. Obecnie trwa przegląd formatu rozgrywek w UEFA, robiony rutynowo co trzy lata, bo na taki czas UEFA zawsze sprzedaje prawa telewizyjne do pucharów. Tyle że akurat ten przegląd rutynowy nie jest. Wielkie europejskie kluby spoza Anglii czują się zagrożone przez gigantyczne pieniądze jakie płyną do Premier League z telewizji.

- Nowy kontrakt telewizyjny w Anglii sprawił, że rywalami dla europejskich potęg, jeśli chodzi o grubość portfela, stają się już nie tylko Manchestery czy Chelsea, ale Leicester czy Stoke. I te wielkie europejskie kluby pracują mocno nad zwiększeniem przychodów. Wszędzie im rośnie szybko, a w Lidze Mistrzów bardzo wolno. I naciskają na UEFA, żeby mniej było w LM klubów, które ciągną rundę grupową w dół, jeśli chodzi o atrakcyjność. Chodzi o tych mistrzów ze słabszych krajów, którzy najczęściej w Lidze Mistrzów tylko przegrywają - stwierdził Boniek.

Niedługo, żeby do tej elitarnej "Ligi Mistrzów" (już dawno ten format rozgrywek nie ma nic wspólnego z ligą mistrzów) wystartować w eliminacjach trzeba będzie wybecelować parę baniek euro. Zresztą po chvj się ograniczać, może najbogatsi powinni wymusić reformę zakazującą gry zespołom ze słabszych lig w rankingu UEFA.

Krawczol
20-05-2016, 08:46
Niedługo, żeby do tej elitarnej "Ligi Mistrzów" (już dawno ten format rozgrywek nie ma nic wspólnego z ligą mistrzów) wystartować w eliminacjach trzeba będzie wybecelować parę baniek euro. Zresztą po chvj się ograniczać, może najbogatsi powinni wymusić reformę zakazującą gry zespołom ze słabszych lig w rankingu UEFA.

Jak dla mnie to niech najbogatsi sobie stworzą te superligę, najlepiej niech wpuszczają tam bez eliminacji po 5 drużyn z Anglii, Hiszpanii i Niemiec, albo i niech sobie stały skład ustalą jak w NBA, a nam szarym żuczkom niech dadzą prawdziwą ligę mistrzów właśnie z tymi Videotonami, Partizanem, Dinamem Zagrzeb, Levskim Sofia itd.

KRA
20-05-2016, 09:12
Jak dla mnie to niech najbogatsi sobie stworzą te superligę, najlepiej niech wpuszczają tam bez eliminacji po 5 drużyn z Anglii, Hiszpanii i Niemiec, albo i niech sobie stały skład ustalą jak w NBA, a nam szarym żuczkom niech dadzą prawdziwą ligę mistrzów właśnie z tymi Videotonami, Partizanem, Dinamem Zagrzeb, Levskim Sofia itd.

To naprawdę byłby sympatyczny turniej do oglądania, choć z pewnością z dużo mniejszą kasą.

A najśmieszniejsze jest to, że oni chcą kruszyć kopię o 4 (słownie cztery) miejsca, jakie przysługują mistrzom ze słabszych lig. Pozostałe 28 rozdzielane jest dla najsilniejszych. :kurde:

MarkoOHT
20-05-2016, 10:41
Jak dla mnie to niech najbogatsi sobie stworzą te superligę, najlepiej niech wpuszczają tam bez eliminacji po 5 drużyn z Anglii, Hiszpanii i Niemiec, albo i niech sobie stały skład ustalą jak w NBA
Za szeroki strumień zielonych pewnie by i Al-Ittihad przyjęli z otwartymi rękami.
Ciekawe tylko po jakim czasie ludzie zaczęliby rzygać tą komerchą i tworarzystwem wzajemnej adoracji.

Benek
20-05-2016, 10:46
Za szeroki strumień zielonych pewnie by i Al-Ittihad przyjęli z otwartymi rękami.
Ciekawe tylko po jakim czasie ludzie zaczęliby rzygać tą komerchą i tworarzystwem wzajemnej adoracji.

Już ten sezon pokazał jak hujowa zrobiła się LM jeżeli chodzi o emocje.

Krawczol
20-05-2016, 11:02

Czemu nie, jeszcze kogoś z MLS i Chin, byle tylko hajs się zgadzał.

Benek co do emocji, to od lat można się już tym znudzić, wystarczy spojrzeć ile razy w ostatnich latach wpadały na siebie Barcelona, Real i Atletico. Kiedyś z 10 lat temu była dominacja Anglików i ciągłe pojedynki ich czołowych drużyn między sobą plus Milan i Barcelona, teraz przeniosło się na Hiszpanię plus Bayern. Jedyną szansą żeby przywrócić mi emocjonowanie się tymi rozgrywkami jest nasz awans tam w tym sezonie, choć bardziej będzie się to emocjonowanie drużyną w rozgrywkach niż samymi rozgrywkami.

mes
20-05-2016, 11:03
Duże kluby myślą, że ludzie chcą oglądać tylko ich i nikogo więcej. Prawda jest taka, że sport potrzebuje także "kopciuszków", którzy znikąd potrafią przeciwstawić się wielkim. Jakby w półfinale LM zagrała jakaś mało znana drużyna po niesamowitym sezonie to jestem pewien, że zainteresowanie takim meczem byłoby ogromne, bo ludzie byliby ciekawi czy Dawid znowu pokona Goliata.

A tak to UEFA martwi się, że im oglądalność LM spada, gdy po raz 40 w półfinale spotykają się te same drużyny. A lekarstwem ma być jeszcze więcej meczów tylko tych dużych klubów z bogatych lig.:nienormalny:

Benek
20-05-2016, 11:03
Czemu nie, jeszcze kogoś z MLS i Chin, byle tylko hajs się zgadzał.

Benek co do emocji, to od lat można się już tym znudzić, wystarczy spojrzeć ile razy w ostatnich latach wpadały na siebie Barcelona, Real i Atletico. Kiedyś z 10 lat temu była dominacja Anglików i ciągłe pojedynki ich czołowych drużyn między sobą plus Milan i Barcelona, teraz przeniosło się na Hiszpanię plus Bayern. Jedyną szansą żeby przywrócić mi emocjonowanie się tymi rozgrywkami jest nasz awans tam w tym sezonie, choć bardziej będzie się to emocjonowanie drużyną w rozgrywkach niż samymi rozgrywkami.

To jedno a drugie to jakość tych meczy. Zamiast cieszyć się z oglądania piłki na najwyższym poziomie, człowiek ogląda szachy piłkarskiej. W tym roku LE przerosła LM pod każdym względem!

zie(L)ak
20-05-2016, 11:08
Już ten sezon pokazał jak hujowa zrobiła się LM jeżeli chodzi o emocje.

Liga Mistrzów od dawna jest chujowa. Moim zdaniem dawna formuła była lepsza. Grały słabsze drużyny ale przynajmniej wielkie kluby spotykały się raz na jakiś czas a nie co sezon jak to ma miejsce teraz, jest przesyt meczami Barcelony, Realu czy kogokolwiek innego. Od wielu lat oglądam tylko finał tych rozgrywek a w tym roku to i on sobie odpuszczę.

JTH
20-05-2016, 12:28
Duże kluby myślą, że ludzie chcą oglądać tylko ich i nikogo więcej. Prawda jest taka, że sport potrzebuje także "kopciuszków", którzy znikąd potrafią przeciwstawić się wielkim. Jakby w półfinale LM zagrała jakaś mało znana drużyna po niesamowitym sezonie to jestem pewien, że zainteresowanie takim meczem byłoby ogromne, bo ludzie byliby ciekawi czy Dawid znowu pokona Goliata.
Najlepszym przykładem Leicester, im to chyba kibicowało pół świata, żeby zdobyli mistrza w tym sezonie. Szczerze sam za nich 3małem kciuki bo ile lat można emocjonować się rywalizacją na linii Londyn - Manchester...No ale panom z UEFY wydaje się, że ludzie chcą oglądać tylko i wyłącznie popisy karła z Argentyny i żelusia z Portugalii najlepiej co roku w finale LM. Odbije im się to czkawką za kilka lat, jak rzeczywiście wprowadzą tę swoją idiotyczną reformę(czyli de facto cofną reformę Platiniego).

Goryl513
21-05-2016, 00:27
Wszystkie ostatnie wpisy jak najbardziej sercem popieram. Argumenty kolegów bardzo logiczne, ale niestety nie trafione jeśli chodzi o tą UEFE i tych ich ''zachodnich'' kibiców. To są rozgrywki już od dawna globalne. Robione nie tylko dla kibiców w Europie,ale również dla chinoli,arabusów i innych małolatów z gimbazy w dowolnym zakątku świata.To prawda,że w tym roku faktycznie ciężko się to oglądało, a zwłaszcza w wykonaniu Atletico- chciało mi się rzygać.Po prostu stawka i kasa paraliżują nawet najlepszych. Ale zdajcie sobie sprawę,że dzisiejsi tzw. kibice -wychowani na grach typu FIFA i tym podobne nie będą patrzeć na football jak większość z nas.Przecież w tam nawet odpalenie racy to zbrodnia, a jakieś dziwne ludki przypieprzają się nawet o krój literek na fladze. Naprawdę sądzicie,że większość tzw.kibiców tej całej LM- dla których nawet miano piknika to zbyt duży komplement będą woleli mecz Legia - Sparta Praga od Man.City - PSG w grupie?
Jesteśmy ginącym gatunkiem kibiców w Europie i dla nich to nawet jakimś skansenem.Nawet i w Polsce, w młodym pokoleniu typu gimnazjum jest podejście , ,,a co to jest polska liga? - Barcelona to jest drużyna ''(wiem ,bo mam chrześniaka w tym wieku). Dla UEFY kibic ma być grzeczny,poprawny politycznie no i najlepiej bogaty.Liczy się tylko kasa i nic kvrwa więcej.Zyski,konsumpcja i morze gówna,ale w super ładnym papierku.
Osobiście jebie mnie ta LM,ale jest przekonanie(poniekąd pewnie słuszne) iż bez awansu do LM nigdy nie odjedziemy na dobre krajowej konkurencji i nie zrobimy tego mitycznego kroku w przód.I umówmy się chodzi o kasę,bo nawet jeśli byśmy w tym roku tam weszli to tylko po te pieniądze. Nawet jeśli Leśny by zrobił z 5 dobrych transferów, i nikogo nie sprzedał, to szanse na wyjście z grupy byśmy mieli podobne jak Chojniczanka.Taka jest prawda.
A więc niech se biorą tych wszystkich globalnych gigantów i robią se te galaktyczne rozgrywki dla najaranych nastolatków oglądających je w swoich wypasionych smartfonach.Tylko niech zmienią nazwę (bo uważam,że jest śmieszna).Np. na Liga Petro Mistrzów albo Liga Bogatych Snobów Rzygających Kasą.
Ktoś tu doszukiwał się analogi do NBA - trafione w sedno.Ale NBA ma się chyba dobrze i obawiam się ,że tak samo będzie z tą tzw. Ligą Mistrzów niestety. A różnica między bogatymi a biednymi będzie tylko się powiększać.Smutne, ale kvrwa samo życie

CW(L)KS
21-05-2016, 00:54
Gorylu, przeczytałem Twój wpis mniej więcej do piątego zdania. Dalej nie musze bo raz że jestem w chvj leniwy, dwa pochlałem dzisiaj i 3 nie trzeba być ajnsztajnem żeby o tym dyskutować. Dla mnie osobiście tzw. "Liga mistrzów" skończyła sie na finale Manchesteru z Bayernem jak nie wcześniej. Potem z roku na rok te rozgrywki emocjonawały mnie coraz mniej, a przez ostatnie 5-6 sezonów... Nie skomentuje. Dla mnie to nie jest liga mistrzów, to jest dla mnie liga najbogatszych ( jak tu już wielu chłopaków pisalo). Ile to można emocjonować sie w fazie pucharowej tymi wszystkimi bajernami, barcelonami czy innymi realami. Dla mnie w tej chwili dużo bardziej emocjonująca jest Liga Europy (dla mnie zawsze zostanie jako Puchar Uefa). I już pomijam fakt że w chvj sie ta Sevilla znudziła, ale co roku coś sie tam dzieje jakby nie patrzył. W LM na ten przykład gdzieś tak od 1/8 finału jest to samo. I czemu to ma służyć?? Pytanie retoryczne... LM będe sie emocjonował dopiero wtedy kiedy MY tam wjedziemy. Na ten moment dla mnie 100 razy atrakcyjniejsza jest nasz ekstraklapa. Dziękuje, dobranoc, ide spać. EMIGRACJA JUKEJOWSKA.

Rozamunda
21-05-2016, 01:08
Czyli wychodzi że takiego przeciętnego fanatyka z Barcelony już zbiera na rzyga jak pomyśli że za 9 miesięcy znowu wyjście z grupy LM 😆😆😆

Sugarman
21-05-2016, 14:18
Już ten sezon pokazał jak hujowa zrobiła się LM jeżeli chodzi o emocje.Liga Mistrzów od dawna jest chujowa. Moim zdaniem dawna formuła była lepsza. Grały słabsze drużyny ale przynajmniej wielkie kluby spotykały się raz na jakiś czas a nie co sezon jak to ma miejsce teraz, jest przesyt meczami Barcelony, Realu czy kogokolwiek innego. Od wielu lat oglądam tylko finał tych rozgrywek a w tym roku to i on sobie odpuszczę.
A moim zdaniem to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Dawna formuła była taka, że była jedna ścieżka eliminacji dla wszystkich. Taka w której mocni byli rozstawieni a słabi nie. Więc słabych było mniej niż teraz. To chyba oczywiste.

6xir
21-05-2016, 14:23
Abstrahując od faktu, że Liga Mistrzów to przesiąknięta komerchą zabawa dla finansowych grubasów, to fajnie byłoby tam wejść celem dalszego pogłębienia bólu pewnej części ciała u całkiem sporej rzeszy piłkarskich kibiców w Polsce :D A także stworzenia sobie możliwości dominacji na krajowym podwórku, co przy okazji wspomniany ból jeszcze by pogłębiło :D

Jedyny rywal, który martwi w kontekście II rundy eliminacji, to mistrz Szwecji, z którym przyszłoby ewentualnie grać krótko po Euro. III runda to spore dysproporcje: jest różnica grać z Rosenborgiem lub Astaną a z Tbilisi lub starymi znajomymi Hafnarfjordur :D Ewentualna IV runda to już niech się dzieje wola nieba, ale jak już kiedyś napisałem, przed reformą Platiniego wylosowanie Olympiakosu traktowane byłoby z dużym optymizmem. Co do reszty drużyn, to wszystko gdzieś poziom Steauy sprzed trzech lat czy Celticu sprzed dwóch - nie bać się i robić swoje. Już nawet czysta statystyka mogłaby przestać być taką dz**ką, bo słynna mapa Europy z numerami oznaczającymi lata czekania na fazę grupową Champions League przestaje powoli być śmieszna, a zaczyna robić wręcz nieprawdopodobna.

piejo kury piejo
21-05-2016, 16:57
Bo to jest liga (grubych) misiów a nie mistrzów.

Ogólnie to format powinien się opierać wyłącznie na mistrzach poszczególnych krajów europejskich, a w eliminacjach winni startować wszyscy, bez żadnych rozstawień, współczynników, czy nawet tej reformy Platiniego która bądź co bądź faworyzuje przeciętniactwo. Dopiero wtedy będzie to sprawiedliwe, a bogaci jak chcą mogą sobie założyć swoją ligę.

Yevaud
23-05-2016, 11:46
A moim zdaniem to ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Dawna formuła była taka, że była jedna ścieżka eliminacji dla wszystkich. Taka w której mocni byli rozstawieni a słabi nie. Więc słabych było mniej niż teraz. To chyba oczywiste.

Dawna formuła to była "liga mistrzów" - najlepszych zespołów swoich rozgrywek, a nie "liga mistrzów, wicemistrzów, oraz niektórych drużyn z trzecich i czwartych miejsc"

pijak z Wo(L)i
15-06-2016, 01:25
Tak Boguś powiedział i się wydało.

(Gdzie widzi pan klub za kolejne 3,5 roku? Chciałbym go zobaczyć w Lidze Mistrzów. :cicho:
Na ile to realne w tym sezonie? Od 10 do 90 procent. Każda liczba, jaką podam, będzie tak samo prawdopodobna. Choćby ze względu na losowania.)

Kolejne 3,5 roku,kto to wytrzyma Boguś? :nie:

Cała rozmowa poniżej. :bat:

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/strona-glowna/a/boguslaw-lesnodorski-legia-bedzie-czerpac-wzorce-z-belgijskiej-pilki-wywiad,10103846/4/

Kawa
15-06-2016, 10:18
T

Kolejne 3,5 roku,kto to wytrzyma Boguś? :nie:

Proponujesz jakąś alternatywę?

pijak z Wo(L)i
15-06-2016, 11:36
Proponujesz jakąś alternatywę?

Raczej nic mi nie przychodzi na myśl. :?
Pić też się tyle nie da bo wątroba nie wytrzymie!
Trzeba liczyć na naszych kopaczy i odrobinę szczęścia! :modli:

tuzintuzinow
15-06-2016, 12:07
Dawna formuła to była "liga mistrzów" - najlepszych zespołów swoich rozgrywek, a nie "liga mistrzów, wicemistrzów, oraz niektórych drużyn z trzecich i czwartych miejsc"

Dawna formuła to była liga drużyn z pierwszych miejsc. To już prędzej dzisiaj to jest liga mistrzów.
Mistrz to ktoś kto osiągnął najwyższe umiejętności w swojej dziedzinie. I tym mistrzem czy wam się podoba czy nie jest i Messi i Ronaldo, a nie jest nim niestety taki np. Brzyski. I jak widać mimo, że Real nie zdobył pierwszego miejsca w swojej lidze to grają w nim mistrzowie i udowodnili to wygrywając ligę mistrzów.

Bo to jest liga (grubych) misiów a nie mistrzów.

Ogólnie to format powinien się opierać wyłącznie na mistrzach poszczególnych krajów europejskich, a w eliminacjach winni startować wszyscy, bez żadnych rozstawień, współczynników, czy nawet tej reformy Platiniego która bądź co bądź faworyzuje przeciętniactwo. Dopiero wtedy będzie to sprawiedliwe, a bogaci jak chcą mogą sobie założyć swoją ligę.

No już założyli i zmieniają ją wedle swojego uznania. A jak będzie sprzeciw to w końcu założą swoją ligę jak NBA, gdzie zawodnicy będą zarabiać gigantyczne pieniądze w porównaniu z innymi, więc najlepsi zawodnicy wybiorą grę tam.

Najlepszym przykładem Leicester, im to chyba kibicowało pół świata, żeby zdobyli mistrza w tym sezonie. Szczerze sam za nich 3małem kciuki bo ile lat można emocjonować się rywalizacją na linii Londyn - Manchester...No ale panom z UEFY wydaje się, że ludzie chcą oglądać tylko i wyłącznie popisy karła z Argentyny i żelusia z Portugalii najlepiej co roku w finale LM. Odbije im się to czkawką za kilka lat, jak rzeczywiście wprowadzą tę swoją idiotyczną reformę(czyli de facto cofną reformę Platiniego).

Na pewno jest to już sport globalny i większość chce oglądać mecze wielkich klubów z najlepszymi piłkarzami, a nie np. zespół z Białorusi czy Rumunii. A większość w szczególności, że pochodzi z bogatszych krajów generuje większy hajs. Osobiście też chciałbym zobaczyć u nas wielkie drużyny np. Barcelone czy Real, a nie Bate i Sparte.

Moim zdaniem czas reformy Platiniego dobiega końca, a tak się składa że posiadamy całkiem niezły współczynnik uefa. Czas to wykorzystać bo być może trzeba się załapać do europejskiego top 50 również pod względem finansowym, a jak nie to za lat 10 może już być za późno.
Skoro wam tak się nie podoba nowa formuła to po co tak chcecie do tej LM wejść?
Pytanie czy w końcu działacze "zaryzykują" i nie będzie wyprzedaży?
Białoruś, Czesi, Rumunia czy Cypr pokazali, że do LM można wejść i nawet coś pograć, ale jak po euro będzie wyprzedaż to nic z tego nie będzie.

Kucharz
15-06-2016, 13:22
Dawna formuła to była liga drużyn z pierwszych miejsc. To już prędzej dzisiaj to jest liga mistrzów.
Mistrz to ktoś kto osiągnął najwyższe umiejętności w swojej dziedzinie. I tym mistrzem czy wam się podoba czy nie jest i Messi i Ronaldo, a nie jest nim niestety taki np. Brzyski. I jak widać mimo, że Real nie zdobył pierwszego miejsca w swojej lidze to grają w nim mistrzowie i udowodnili to wygrywając ligę mistrzów.

Ja pie.dolę :kurde:

Młoda Legia
15-06-2016, 18:56

Czemu nikt go jeszcze nie zbanował?

JC76
15-06-2016, 19:21
Abstrahując od faktu, że Liga Mistrzów to przesiąknięta komerchą zabawa dla finansowych grubasów, to fajnie byłoby tam wejść celem dalszego pogłębienia bólu pewnej części ciała u całkiem sporej rzeszy piłkarskich kibiców w Polsce :D A także stworzenia sobie możliwości dominacji na krajowym podwórku, co przy okazji wspomniany ból jeszcze by pogłębiło :D

Ciebie to bawi? Jarasz się tym jakoś wyjątkowo?
Bo mi się wydaje, że taka całkowita dominacja na krajowym podwórku, nie służy ani tym dominującym (bo się zawodnicy nie rozwijają), ani tym zdominowanym (bo się kluby nie rozwijają).
Zaryzykuję tezę, że na dłuższą metę to jest całkowita porażka, co widac na przykładzie Bayernu, który swoją ligę zdominował i co dalej? Ano gówno!
Ty się módl, aby nasi ligowi przeciwnicy nie zostali zdominowani, bo kiedyś znudzi ci się wygrywanie po 3:0 w każdym meczu, a i opłacanie piłkarzy, którzy nie mają większych ambicji, niż zdominować polską ligę, doprowadzi do degrengolady klubu, co widac na przykładzie klubów tureckich i rosyjskich.

Yevaud
16-06-2016, 10:06

Masz rację!
Trzeba zmienić przyśpiewkę: zamiast "Legia jest Mistrzem Polski" musimy jakos wkomponować "Legia jest drużyną z pierwszego miejsca Polski"!
Byłbym zobowiązany, gdybyś dorzucił nieco opowieści o mistrzostwie Christopha Jalleta (w porównaniu z Messim) i wytłumaczył w jaki sposób sie jego mistrzostwo objawia.

tuzintuzinow
16-06-2016, 14:32
Czemu nikt go jeszcze nie zbanował?

Siebie zbanuj na mecze LM jak już tam wejdziemy, bo przecież to nie jest liga mistrzów zwłaszcza jak trafimy Real, Romę i Manchester, którzy według twojej teori tam nie powinni grać.

Masz rację!
Trzeba zmienić przyśpiewkę: zamiast "Legia jest Mistrzem Polski" musimy jakos wkomponować "Legia jest drużyną z pierwszego miejsca Polski"!

Własnie dobrze śpiewamy zgodnie z tym o czym piszę - Legia jest Mistrzem Polski i śpiewamy tak nawet jak nie zajmiemy 1 miejsca w lidze.
Bo mistrzostwo to coś więcej.
Na podobnej analogi coś co nazywa się ligą mistrzów pozwala by grały tam drużyny z miejsc 2 czy 3.

A dla całej reszty, która nie potrafi zrozumieć, że nie liczy się moje zdanie, wasze zdanie tylko zdanie 99% społeczności, która pompuje hajs w piłkę i nie jest związana emocjonalnie z żadną drużyną to wam piszę wyraźnie - masa chce oglądać ich, a nie nas i za to płaci. Już LE pokazuje, że nawet niektóre kluby mają wywalone na grę w LE. Co więcej mają wywalone też kibice tych drużyn i stadiony tych klubów świecą pustkami.
Oni dzisiaj są fanami Chelsea, a za 5 lat będą fanami PSG, bo kibicują tym, którzy najlepiej grają w piłkę, a ci co najlepiej grają w piłkę grają tam gdzie im najlepiej zapłacą.

Jakby LM pozostała w swojej początkowej postaci to by miała dzisiaj taki sam status jak LE, gdzie "wielkie" kluby i ich kibice w szczególności ci "światowi" mieli by to gdzieś tak jak mają gdzieś LE, a jarają się LM jak trafiają innych "wielkich". Nie było by też takiej kasy jak w LM tylko taka jak w LE.

Jaracie się jakąś LM na którą ja mam totalnie wyj... Jak dla mnie możemy się z całą ligą wypisać z tej całej uefy i grać tylko na swoim podwórku - ale to są nierealne życzenia. Skoro już w niej jesteśmy to nie bedę udawał, że trzeba to wykorzystać i do tej lm wejść i zgarnąć hajs. Bo to nas przybliża do top 50 w Europie i pozwala dominować w Polsce. Przy okazji pozwalałoby spotkać się z najlepszymi i nie będę ściemniać, że wolę grać z Realem, Romą i Manchesterem niż z BATE, Spartą i Steauą.

Dlaczego się tak LM jaracie (a LE nie?) i pragniecie by Legia tam grała? Odpowiadam:
Bo tam jest hajs i najlepsi zawodnicy z "najlepszych" klubów świata.
Więc k... przestańcie być hipokrytami i pie... o jakiejś formule tylko pierwszych miejsc jak to by było wspaniale, bo 100% z was poleci po bilety jak tylko wejdziemy do lm i w pierwszej kolejności wybierze bilety na Real, a nie na Bate.

Benek
16-06-2016, 14:40
Siebie zbanuj na mecze LM jak już tam wejdziemy, bo przecież to nie jest liga mistrzów zwłaszcza jak trafimy Real, Romę i Manchester, którzy według twojej teori tam nie powinni grać.

Tu nie trzeba żadnej teorii. Nie trafimy na nich na pewno.

Grabo
16-06-2016, 14:58
Już LE pokazuje, że nawet niektóre kluby mają wywalone na grę w LE. Co więcej mają wywalone też kibice tych drużyn i stadiony tych klubów świecą pustkami.
(...)
Jakby LM pozostała w swojej początkowej postaci to by miała dzisiaj taki sam status jak LE, gdzie "wielkie" kluby i ich kibice w szczególności ci "światowi" mieli by to gdzieś tak jak mają gdzieś LE, a jarają się LM jak trafiają innych "wielkich". Nie było by też takiej kasy jak w LM tylko taka jak w LE.

Gdyby przywrócić dawną formułę PEMK/LM+PU+PZP, to stadiony nie świeciłyby pustkami, bo nie byłoby takiego przesytu i spowszednienia jak teraz, a każdy mógłby zagrać z każdym. Kibice takiego Realu, Barcy czy Atletico też by czekali nieraz po kilka lat na LM. Zrób mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2 razy w roku, to za chwilę tez wszyscy przestaną się jarać.

Yevaud
16-06-2016, 17:03
Własnie dobrze śpiewamy zgodnie z tym o czym piszę - Legia jest Mistrzem Polski i śpiewamy tak nawet jak nie zajmiemy 1 miejsca w lidze.
Bo mistrzostwo to coś więcej.

I tym mistrzem czy wam się podoba czy nie jest i Messi i Ronaldo, a nie jest nim niestety taki np. Brzyski.

Co się zmieniło, że Brzyski nagle stał się mistrzem i słusznie śpiewamy, że Legia jest mistrzem, chociaż przed chwilą była tylko drużyną z pierwszego miejsca?

Jaracie się jakąś LM na którą ja mam totalnie wyj... Jak dla mnie możemy się z całą ligą wypisać z tej całej uefy i grać tylko na swoim podwórku - ale to są nierealne życzenia. Skoro już w niej jesteśmy to nie bedę udawał, że trzeba to wykorzystać i do tej lm wejść i zgarnąć hajs. Bo to nas przybliża do top 50 w Europie i pozwala dominować w Polsce. Przy okazji pozwalałoby spotkać się z najlepszymi i nie będę ściemniać, że wolę grać z Realem, Romą i Manchesterem niż z BATE, Spartą i Steauą.

Dlaczego się tak LM jaracie (a LE nie?) i pragniecie by Legia tam grała? Odpowiadam:
Bo tam jest hajs i najlepsi zawodnicy z "najlepszych" klubów świata.
Więc k... przestańcie być hipokrytami i pie... o jakiejś formule tylko pierwszych miejsc jak to by było wspaniale, bo 100% z was poleci po bilety jak tylko wejdziemy do lm i w pierwszej kolejności wybierze bilety na Real, a nie na Bate.

Jak narazie ty się jarasz grą najwspanialszych zawodników - mistrzuniów, najlepszych, najlepiej opłacanych etc.
Mnie interesowała gra z Termalicą, Zagłebiem, z Zorią Ługańsk, ze Spartakiem, a wcześniej np. z Blackburn i wcale a wcale mi nie przeszkadzało, że to Blackburn, a nie Manchester.
Jarałbym się grą przeciwko Leicester a nie marudził, że powinno się trafić na Chelsea, bo to są lepiej opłacani mistrzunie, gdyby LM wróciła do dawnej formuły, zamiast promowac przegranych.

Peer
17-06-2016, 10:19
Wiadomo, o której w poniedziałek losowanie?

pchorseba
17-06-2016, 10:21
o 12.00 losują I i II rundę LM

Peer
17-06-2016, 10:24
o 12.00 losują I i II rundę LM
Dzięki. Jest kilka fajnych ekip i ciekawych wyjazdów, ale to już bardziej temat kibicowski. Piłkarsko to raczej wszyscy do ogolenia, chociaż jak na tak wczesną rundę to można trafić łatwiej i trudniej...

tuzintuzinow
17-06-2016, 13:56
Co się zmieniło, że Brzyski nagle stał się mistrzem i słusznie śpiewamy, że Legia jest mistrzem, chociaż przed chwilą była tylko drużyną z pierwszego miejsca?

Mylisz pojęcia to zupełnie inna płaszczyzna. Pisałem o analogi.
Mam nadzieję, że śpiewasz, że Mistrzem Polski jest Legia nie piłkarzykom tylko dlatego, że Legia to dla Ciebie coś więcej. Jesteś w tym tak samo subiektywny jak ja.
A przykład Brzyskiego był o tworzeniu rozgrywek, gdzie liczy się ogólny poziom reprezentowany przez zespół i nie mówcie mi, że Real poziomu mistrzowskiego nie ma, bo tą LM wygrał.
Innymi słowy Brzyski mistrzowskiego poziomu nigdy nie miał i nigdy mieć nie będzie, a my i tak będziemy śpiewać że Mistrzem Polski jest Legia, bez względu na to które miejsce Legia zajmie.

Jak narazie ty się jarasz grą najwspanialszych zawodników - mistrzuniów, najlepszych, najlepiej opłacanych etc.
Mnie interesowała gra z Termalicą, Zagłebiem, z Zorią Ługańsk, ze Spartakiem, a wcześniej np. z Blackburn i wcale a wcale mi nie przeszkadzało, że to Blackburn, a nie Manchester.
Jarałbym się grą przeciwko Leicester a nie marudził, że powinno się trafić na Chelsea, bo to są lepiej opłacani mistrzunie, gdyby LM wróciła do dawnej formuły, zamiast promowac przegranych.

Nie no po co się oszukiwać? Zobacz sobie frekwencję naszą na Łęcznej, a tą na Lechu. Ta sama ekstraklasa.
I to zainteresowanie ze względu na poziom przeciwnika przenosi się też na europejskie puchary, gdzie możesz sobie porównać frekwencję na zachodnich stadionach z zespołami mało znanymi jak Bate w porównaniu z gwiazdorskimi zespołami.
Napiszę jeszcze raz. Nie liczy się zdanie moje czy twoje tylko 99% ludzi, którzy pompują hajs w ten sport. Na zachodzie wolą grać z innymi wielkimi niż z Polakami i taka jest niestety prawda. I nie piszę czy to dobrze czy źle, bo nie chcę być hipokrytą, a widzę że i w naszej ukochanej lidze różnice frekwencji ze względu na przeciwnika są ogromne.

Gdyby przywrócić dawną formułę PEMK/LM+PU+PZP, to stadiony nie świeciłyby pustkami, bo nie byłoby takiego przesytu i spowszednienia jak teraz, a każdy mógłby zagrać z każdym. Kibice takiego Realu, Barcy czy Atletico też by czekali nieraz po kilka lat na LM. Zrób mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2 razy w roku, to za chwilę tez wszyscy przestaną się jarać.

Z punktu widzenia ogólnego to przesytu nie ma bo takie Gran Derbi wciąż jest oglądane i wciąż setki tysięcy azjatów się tym jara. Z tego płynie kasa.
A w NBA też ciągle grają te same (zasadniczo) zespoły, nikt nie spada, a zainteresowanie tym jest. Liczą się koszykarze, którzy prezentują pewne umiejętności i świat się tym jara.

Kończąc całą dyskusję o formule LM chcę napisać, że po prostu niepodoba mi się jak ktoś najpierw tylko krytykuje jaka to formuła LM zła, że tam nie powinno być Realu, że tylko dla zwycięzców lig, że tylko chodzi o kasę itp., a później jara się kogo to my nie trafimy w tej lidze, że dajcie nam tego czy tamtego i ile to my hajsu nie zgarniemy, a o bilety na tą mityczną LM to się będą zabijać. To samo było przed euro 2012 gadka że złe, a jak przyszło co do czego to się 90% kibiców później tym jarało, a nieliczni to euro rzeczywiście zbojkotowali.

Tu nie trzeba żadnej teorii. Nie trafimy na nich na pewno.

Tu mnie zaskoczyłeś? Czemu na pewno nie trafimy City? Oni będą ewentualnie losowani z tego samego koszyka (ostatniego) co my?

Jeśli już doszedłem do rozważań o poziomie zawodników to w kontekście naszych wystepów w LM muszę napisać, że tacy zawodnicy jak Pazdan, Jodła, Hlousek, Niko, Jędza czy nawet Prijo są moim zdaniem na poziomie na którym można walczyć na równym poziomie z zespołami w 3 i 4 rundzie eliminacji. Po dublecie chciałbym, aby dokupiono do nich kilku zawodników tak by mieć na poziomie Hlouska czy Jędzy chociaż całą 11.
Niestety zapowiada się kolejna wyprzedaż i brak realnych wzmocnień.

zie(L)ak
17-06-2016, 14:13

Jakoś Legia i Widzew się tam znalazły. I emocje były znacznie większe przy meczach wojskowych niż teraz gdy po 10 razy spotykają się Real z Bayernem czy inne "giganty Europy". Obecna formuła to po prostu przesyt meczy wielkich z wielkimi. Dopóki nie gra w niej Legia są emocje jak na grzybach.
p.s. lepiej późno niż wcale

wiciu
19-06-2016, 18:06
Jutro losowanie a tu żadnego koncertu życzeń? ;)

JC76
19-06-2016, 18:13
To prawda, co widać na przykładzie tegorocznego EURO, gdzie formuła została zmieniona i weszło parę drużyn, które teoretycznie nie powinny tutaj nic zdziałać. A jednak działają i dwie-trzy ekipy wejdą do ćwierćfinałów. Ktoś powie, że to antyfutbol, bo grają piach, ale chyba w piłce nożnej nic się nie zmieniło od 100lat. i liczy się tylko to, co wpada do siatki?
A że reprezentanci czołowych lig są zmęczeni sezonem klubowym, to mnie to gówno obchodzi. To są mistrzostwa REPREZENTACJI - jak któremuś się grac nie chce, to niech jedzie na wakacje i dupy nie zawraca narodowym kibicom.

JC76
19-06-2016, 18:18
Jutro losowanie a tu żadnego koncertu życzeń? ;)

Ja życzę Legii dobrych przeciwników, bo tylko ogrywając dobrych, możemy się stać lepsi i awansować do LM.
Taki banał, ale prawdziwy.

TheFatOne
19-06-2016, 18:42
Możemy trafić na:

18. Football 1991 Dudelange (Luksemburg) 5.050
19. Żalgiris Wilno (Litwa) 4.925
20. Hapoel Beer Szewa (Izrael) 4.725
21. Olimpija Ljublana (Słowenia) 4.625
22. Valletta FC (Malta) 4.466*
23. Vardar Skopje (Macedonia) 4.200
24. IFK Norrkoping (Szwecja) 3.975
25. Ferencvaros Budapeszt (Węgry) 3.475
26. Crusaders FC (Irlandia Północna) 3.400
27. FC Flora Tallin (Estonia) 3.350*
28. Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 3.175
29. FC Santa Coloma (Andora) 2.699*
30. Dundalk FC (Irlandia) 2.590
31. FK Mladost Podgorica (Czarnogóra) 2.475
32. Seinajoen JK (Finlandia) 1.730
33. Partizani Tirana (Albania) 1.575
34. FK Lipawa (Łotwa) 1.075

Grabo
19-06-2016, 22:21
Z punktu widzenia ogólnego to przesytu nie ma bo takie Gran Derbi wciąż jest oglądane i wciąż setki tysięcy azjatów się tym jara. Z tego płynie kasa. A w NBA też ciągle grają te same (zasadniczo) zespoły, nikt nie spada, a zainteresowanie tym jest. Liczą się koszykarze, którzy prezentują pewne umiejętności i świat się tym jara.

No tak, bo akurat w piłce brakuje kasy. Jasne, w skali Legii kasa jest potrzebna, żeby rywalizować z innymi, ale globalnie kasy jest tyle co nigdy jeszcze nie było i w cholerę jest marnowane na absurdalnie wysokie apanaże kiepskich grajków. Ale czy kiedyś jak piłkarze zarabiali mniej, to gorzej grali? Nie jara mnie to ile zarabia Cristiano czy inny Messi - ja chcę widzieć sportową rywalizację, gdzie o wyniku nie decyduje tylko zasobność portfela, a stary system był pod tym względem znacznie lepszy.

Adin
20-06-2016, 09:58
nie ma transmisji z tego co pamiętam z losowania wczesnych rund ?

rydzuuu
20-06-2016, 10:02
na uefa.com będzie

Adin
20-06-2016, 10:09
na uefa.com będzie

dzięki.

w razie czego łapcie link

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2378997.html#watch+champions+league+draws+m onday

Runi
20-06-2016, 10:11
Oni te kluby na grupy dzielą z jakimś powiedzmy kluczem geograficznym, czy na pałę?

Kowal.
20-06-2016, 10:58
Oni te kluby na grupy dzielą z jakimś powiedzmy kluczem geograficznym, czy na pałę?

Teoretycznie geograficznie z tego co UEFA mówi, ale praktycznie te koszyki mało wspólnego z geografią mają.

InCogNito_1312
20-06-2016, 11:02
Potencjalni rywale Legii:

Žalgiris Wilno (Litwa)
zwycięzca meczu numer 2 z I rundy eliminacyjnej
Ferencvárosi TC (Węgry)
HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)
zwycięzca meczu numer 4 z I rundy eliminacyjnej
FK Mladost Podgorica (Czarnogóra)

http://www.90minut.pl/news/267/news2671157-eLM-Potencjalni-rywale-Legii-w-II-rundzie.html

Ciuniek
20-06-2016, 11:08
Zalgiris / Ferencvaros :modli:

dilbert
20-06-2016, 11:29
Losowanie bez "łysego z uefa"? :( Bo zakladam, że Infantino już kulkami się nie będzie bawił.

marol6
20-06-2016, 11:29
Wiadomo już może kiedy gramy mecz na wyjeździe ?

Benek
20-06-2016, 11:32
Wiadomo już może kiedy gramy mecz na wyjeździe ?

Najpierw losowanie :)

R.
20-06-2016, 11:36
Ferencvarosu ze sportowego punktu lepiej nie trafić...

Christopher
20-06-2016, 11:48
Ja się dostosuje, pierwszy wyjazd za granice za (L) więc wymagań dużych nie mam a i też nie powiem że "znowu tu?!"

Niko
20-06-2016, 12:05
Mecz Grunwald Wilno - Legia pewnie przenieśliby - na wniosek obu klubów - do Białegostoku :lol:

Adin
20-06-2016, 12:13
dawać Wilno

Grabo
20-06-2016, 12:13
No i jest HŠK Zrinjski Mostar. Mogło być lepiej.

InCogNito_1312
20-06-2016, 12:14
HŠK Zrinjski Mostar - Legia

mrquad
20-06-2016, 12:14
Mostar trochę drogi będziemy mieli, trzeba szykować busa, lub czarter

dilbert
20-06-2016, 12:16
Miasto piękne... ale meczyk w 40 stopniowym upale już sobie wyobrażam jak będzie wyglądał dla naszych grajków...

midzi
20-06-2016, 12:16
Mostar - piękne miasto z cudnym mostem ;)

http://e-chorwacja.info/wp-content/uploads/2014/09/Mostar.jpg

Adin
20-06-2016, 12:17
mocni u siebie.

piłkarsko chyba trafiliśmy najgorzej

Benek
20-06-2016, 12:20
mocni u siebie.

piłkarsko chyba trafiliśmy najmocniej

No proszę Panowie bez takich :) w losowaniu brały udział same ogóry więc nie ma się czego obawiać.

Adin
20-06-2016, 12:21
No proszę Panowie bez takich :) w losowaniu brały udział same ogóry więc nie ma się czego obawiać.

ja się nikogo nie obawiam. Napisałem, że z tych zespołów, które były do wylosowania trafiliśmy chyba na najmocniejszą.

Maciek
20-06-2016, 12:22
"Chu.ja grają, opierdolimy ich"

R.
20-06-2016, 12:24
Rok temu odpadli w 1 rundzie kwalifikacji LE z jakimś armeńskich zespołem.
Najmocniejszy to byłby Ferencvaros.

Grabo
20-06-2016, 12:25
rok temu odpadli z Ormianami, a dwa lata temu z Mariborem, także żadna potęga.

Krawczol
20-06-2016, 12:26
Rok temu odpadli w 1 rundzie kwalifikacji LE z jakimś armeńskich zespołem.
Najmocniejszy to byłby Ferencvaros.

Też mi się tak wydaje, Bośnia to raczej partacze, spokojnie powinno być 2-3 golami w dwumeczu.

wiciu
20-06-2016, 12:27
Najważniejsze i zarazem najgorsze jest to, że nie wiadomo jaka będzie Legia w nowym sezonie. Gdyby został Strachu można byłoby być pewnym, że ich zjemy na śniadanie. Tymczasem jest nowy trener, drużyna jeszcze nie przepracowała nawet tygodnia w pełnym składzie, a i obecny skład osobowy może być i zapewne zostanie dość mocno odmieniony po Euro. Dodatkowo w el. LM gramy pierwszy poważny mecz w sezonie 16/17 (nie liczę SP). Będzie ciekawie ;)

Tuzin
20-06-2016, 12:35
Jedyne ryzyko jakie tu można dostrzegać, to że ich zlekceważą, bo Lech w zeszłym roku miał mieć ciepło a gładko opykali tych Bośniaków.

Ciekawe czy mecz w ogóle będzie w Mostarze, bo ten ich stadion to jakiś dziwny jest.

dilbert
20-06-2016, 12:42
Stadion trochę specyficzny, mocno wpisuje się chyba w najnowszą historię regionu: http://stadiony.net/stadiony/bih/stadion_pod_bijelim_brijegom

Niko
20-06-2016, 12:52
Z losowania najbardziej zadowoleni są w Malezji i na Filipinach - ładne wałki będą grane u buków. W zeszłym sezonie jak grali z Ormianami to strzelali w 80' na 1:0, w 86' na 2:0, i w 98' na 2:1, które ich wyeliminowało.

@Tuzin, w poprzednim sezonie eurokupki grali na swoim stadionie, w Mostarze. Tam tylko 1 trybuna ma krzesełka, więc Legia - podobnie jak w Tiranie - będzie pewnie ulokowana na tej samej trybunie co Chorwaci.

edycja:

Klatka gości

http://stadiony.net/pictures/stadiums/bih/stadion_pod_bijelim_brijegom/stadion_pod_bijelim_brijegom12.jpg

InCogNito_1312
27-06-2016, 14:36
Znane są dokładny daty meczów II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy bośniackim HŠK Zrinjski Mostar a Legią Warszawa.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 12 lipca o 18:30. Rewanż w Warszawie odbędzie się we wtorek 19 lipca o 20:45.
http://www.90minut.pl/news/267/news2673536-eLM-Terminy-meczow-Zrinjski-Legia.html

InCogNito_1312
27-06-2016, 16:49
Rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a HŠK Zrinjski będzie transmitowane przez TVP 2 - poinformowała oficjalna strona warszawskiego klubu "Legia.com".http://www.90minut.pl/news/267/news2673578-eLM-Mecz-Legia-Zrinjski-w-TVP.html

Sugarman
27-06-2016, 18:22
Mnie interesuje czy Nikolić i Mister Inter będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu.

looking1916
27-06-2016, 19:08
http://www.90minut.pl/news/267/news2673578-eLM-Mecz-Legia-Zrinjski-w-TVP.html

Rewanżowe..., a mecz w Bośni?

Barwol
27-06-2016, 20:06
@looking16

InCogNito_1312

znane są dokładny daty meczów II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów pomiędzy bośniackim HŠK Zrinjski Mostar a Legią Warszawa.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 12 lipca o 18:30. Rewanż w Warszawie odbędzie się we wtorek 19 lipca o 20:45.

looking1916
27-06-2016, 20:25
Ale mi chodzi o transmisję meczu, a nie kiedy będzie...

Michaał
07-07-2016, 23:11
Wiem, że nie powinienem wybiegać za bardzo w przyszłość. Szczególnie po dzisiejszym meczu, ale na 90 minut ukazał się nowy artykuł dotyczący rozstawienia w III r
undzie Eliminacji Ligi Mistrzów : http://www.90minut.pl/news/267/news2677279-Przed-losowaniem-III-rundy-eLM-i-eLE.html.

Jak nie w tym roku, to kiedy ? Jesteśmy tak blisko, a patrząc na to w jakiej sytuacji postawiło nas Euro - jednocześnie tak bardzo daleko. W IV rundzie wystarczy, że odpadnie jeden zespół z wyższym współczynnikiem i już jesteśmy rozstawieni.

trx.
07-07-2016, 23:24
Wiem, że nie powinienem wybiegać za bardzo w przyszłość. Szczególnie po dzisiejszym meczu, ale na 90 minut ukazał się nowy artykuł dotyczący rozstawienia w III r
undzie Eliminacji Ligi Mistrzów : http://www.90minut.pl/news/267/news2677279-Przed-losowaniem-III-rundy-eLM-i-eLE.html.

Jak nie w tym roku, to kiedy ? Jesteśmy tak blisko, a patrząc na to w jakiej sytuacji postawiło nas Euro - jednocześnie tak bardzo daleko. W IV rundzie wystarczy, że odpadnie jeden zespół z wyższym współczynnikiem i już jesteśmy rozstawieni.

Muszą odpaść 2. Ale jakie to będzie miało znaczenie? Jeśli przykładowo Rosenborg i Crvena wyeliminują Celtic i Apoel to znaczy, że są takim samym albo większym zagrożeniem. Oczywiście nie wpadamy wtedy na Olympiakos czy Viktorię ale nie patrzmy na to jak na dziejową szansę bo tak sobie mówimy co roku, a poziom w 4 rundzie jest bardzo wyrównany.

Trzeba spokojnie zaczekać na to co będziemy grali w 2 i 3 rudzie i sprawić, że zawitamy do 4. Później to już wiele zmiennych i zabawa rachunkiem prawdopodobieństwa (że Kucharczykowi zejdzie na okno).

Seba.Kolos
07-07-2016, 23:31

Mysle, ze chodzi bardziej o III runde i nie o jedna, a dwie druzyny... wiec chyba nie powinienes

Niko
08-07-2016, 10:55
Na ukojenie nerwów po wczorajszej "demonstracji siły" z Lechami oświadczam - liga bośniacka jest paździerzowa. Jest bardzo paździerzowa. Jest tak paździerzowa, że:

- w zeszłym roku przeciętny Lech zgniótł najmocniejszą (podobną) od lat ekipę w bośniackiej lidze, a bramkę strzelił nawet Thomalla

- Stojan Vranjes byłby gwiazdą (nie boję się użyć tego słowa!) tamtejszej ligi. Stojan Vranjes, który nawet na tle wczorajszej mizeriady wyglądał bardzo słabo. Gwiazdą. Całej ligi.

- bośniackie drużyny w tym sezonie pucharowym zagrały odpowiednio do poziomu ligi. Uwaga - na 6 meczów, nie wygrały żadnego. Na 6 meczów strzeliły 1 bramkę. Na 3 dwumecze przegrali 3. Podłogę zamietli nimi nawet Maltańczycy. Maltańczycy. MALTAŃCZYCY.

- zaraz sprawdzę czy to nie jedyna liga, która już wysłała w kosmos wszystkich swoich przedstawicieli w LE.

EDIT: No jednak nie, takich kabareciarzy jednak jest więcej: Bośnia, San Marino, Litwa, Andora, W-y Owcze i Gruzja. Z tym, że Gruzini, Owczarze, Luksemburgi i Litiwni wygrali chociaż jakieś mecze. Bośniacy nie dali rady.

Majkisek
08-07-2016, 11:28
Jeśli przykładowo Rosenborg i Crvena wyeliminują Celtic i Apoel to znaczy, że są takim samym albo większym zagrożeniem.

Czyli żadnym. Izolator Boguchwała jest większym zagrożeniem, niż Celtic. Także zdecydowanie lepiej trafić na nich, niż na Olimpiakos, przed którym zesraliby się pewnie już w tunelu.

casual
08-07-2016, 11:50
Wniosek z postu Niko jest zatem dość jasny- jeśli nasi przegrają rywalizację z Mostarem (lub przegrają któryś z dwóch meczów), to warto mieć świadomość tego, że grali z komediantami z absolutnie buraczanej ligi.

Z jednej strony trochę to pocieszające, że to jak rozumiem rywal pokroju tych dublińczyków, z którymi nie tak dawno graliśmy, a z drugiej porażka z nimi byłaby niewyobrażalnym wstydem i hańbą. Więc w sumie średnio pocieszyłeś, Niko ;)

jjjzaw
08-07-2016, 12:33
Na ukojenie nerwów po wczorajszej "demonstracji siły" z Lechami oświadczam - liga bośniacka jest paździerzowa. Jest bardzo paździerzowa. Jest tak paździerzowa, że:

- w zeszłym roku przeciętny Lech zgniótł najmocniejszą (podobną) od lat ekipę w bośniackiej lidze, a bramkę strzelił nawet Thomalla

- Stojan Vranjes byłby gwiazdą (nie boję się użyć tego słowa!) tamtejszej ligi. Stojan Vranjes, który nawet na tle wczorajszej mizeriady wyglądał bardzo słabo. Gwiazdą. Całej ligi.

- bośniackie drużyny w tym sezonie pucharowym zagrały odpowiednio do poziomu ligi. Uwaga - na 6 meczów, nie wygrały żadnego. Na 6 meczów strzeliły 1 bramkę. Na 3 dwumecze przegrali 3. Podłogę zamietli nimi nawet Maltańczycy. Maltańczycy. MALTAŃCZYCY.

- zaraz sprawdzę czy to nie jedyna liga, która już wysłała w kosmos wszystkich swoich przedstawicieli w LE.

EDIT: No jednak nie, takich kabareciarzy jednak jest więcej: Bośnia, San Marino, Litwa, Andora, W-y Owcze i Gruzja. Z tym, że Gruzini, Owczarze, Luksemburgi i Litiwni wygrali chociaż jakieś mecze. Bośniacy nie dali rady.

Każda "passa" ma kiedyś swój koniec :niebij:

Peer
08-07-2016, 13:13
Jest w końcu jakieś info nt. transmisji wtorkowego meczu?

Adin
08-07-2016, 14:17

jeszcze się nie dogadali

gzik
08-07-2016, 16:18
Kto się stara ?
TVP?

smiechu
08-07-2016, 16:50
Kto się stara ?
TVP?

Podobno polsat
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-07-08/polsat-sport-pokaze-walke-legii-warszawa-o-lige-mistrzow/

szymek283
09-07-2016, 12:38
Kadra na mecz z Mostarem

Kadra Legii:

Bramkarze: Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Michał Pazdan, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski, Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec, Rafał Makowski, Guilherme, Ondrej Duda, Jakub Kosecki, Michał Kopczyński, Stojan Vranjes, Thibault Moulin, Michaił Aleksandrow, Michał Kucharczyk

Napastnicy: Nemanja Nikolić, Aleksandar Prijović, Kasper Hamalainen, Jarosław Niezgoda, Sadam Sulley

wiciu
10-07-2016, 17:45
To nie kadra na mecz, tylko zawodnicy zgłoszeni do II rundy eLM. Do mostaru nie leci min. Kosecki, Pazdan, Wieteska, Hamalainen.

Sugarman
10-07-2016, 19:41
Kosecki :jejku: Jezu, jaki on musi być fatalny, jeśli nawet teraz nie łapie się do osiemnastki, przepraszam do dwudziestki meczowej.

michnik
11-07-2016, 10:47
https://pbs.twimg.com/media/CnEVvjBXEAAKmlv.jpg:large
Wie ktoś może co to za buty i jaki model które ma Jodłowiec ?

mski
11-07-2016, 11:23
Wie ktoś może co to za buty i jaki model które ma Jodłowiec ?

Najprawdopodobniej Nike Am90

http://sklep.sizeer.com/nike-air-max-90-mesh-bg-dzieciece-buty-buty-lifestyle,plec,JK,B,BL,350934584.bhtml?gclid=CK_I9 _-K680CFUgMcwodF3YL1g&gclsrc=aw.ds

Raczej
11-07-2016, 14:21

http://i63.tinypic.com/ka1pa1.jpg

IX14
11-07-2016, 14:31
Kowalczyk i jakiś Przybysz będą komentować ,ponieważ Borek i Kołtoń jak nie gra ich ukochany Lech to mają wakacje.

Benek
11-07-2016, 14:38
Kowalczyk i jakiś Przybysz będą komentować ,ponieważ Borek i Kołtoń jak nie gra ich ukochany Lech to mają wakacje.

Byli na Euro więc chyba przyda im się odpoczynek :)

e(L)si
12-07-2016, 06:19

Byli na Euro więc chyba przyda im się odpoczynek :)

Poza tym przeskok z Euro na lipcowe wyczyny pucharowe mógłby być nie do zniesienia dla oczu, a to już grozi poważnymi konsekwencjami dla zdrowia.

Marcino
12-07-2016, 11:55
Kosecki :jejku: Jezu, jaki on musi być fatalny, jeśli nawet teraz nie łapie się do osiemnastki, przepraszam do dwudziestki meczowej.

Jeśli już teraz jest odpalony to pytanie czego on tu szuka ?

Maciek
12-07-2016, 12:50
Jeśli już teraz jest odpalony to pytanie czego on tu szuka ?

Za coś trzeba żyć, a wątpię, aby ktoś mu dał więcej niż ma w Legii, czyli coś ok. 50k. Musi utrzymywać tę swoją lalę, Panamerkę itp itd.

ZwolSon
12-07-2016, 12:57
Za coś trzeba żyć, a wątpię, aby ktoś mu dał więcej niż ma w Legii, czyli coś ok. 50k. Musi utrzymywać tę swoją lalę, Panamerkę itp itd.

Panamery już nie ma chyba ;)

Maciek
12-07-2016, 13:02
Panamery już nie ma chyba ;)

A sorry, faktycznie:

Wytykano mu, że po przedłużeniu kontraktu z Legią do 2017 roku odbiła mu woda sodowa - kupił sobie Porsche Panamera, pomyślał, że jest ustawiony do końca życia. Teraz Panamery już nie ma, sprzedał, zrozumiał, że nie może żyć ponad stan.

m82
12-07-2016, 13:34
Wiadomo gdzie transmisja ? Będzie na IPLA?

GrebLe
12-07-2016, 13:51
Za LL : Spotkanie ze Zrinsjkim Mostarem rozpocznie się we wtorek o godzinie 18:30. Bezpośrednią transmisję z meczu z mistrzem Bośni i Hercegowiny przeprowadzą Polsat Sport, Polsat Sport News

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Krawczol
12-07-2016, 14:58
Dziwne że tak kurs na nas rośnie, przecież wracają Jodła i Niko, którzy we Francji się specjalnie nie namęczyli. Rozumiem że dali dupy w superpucharze, ale że aż na 2 skoczy to nie myślałem.

Ursynów1916
12-07-2016, 15:40
Dziwne że tak kurs na nas rośnie, przecież wracają Jodła i Niko, którzy we Francji się specjalnie nie namęczyli. Rozumiem że dali dupy w superpucharze, ale że aż na 2 skoczy to nie myślałem.

ze względu na upał

grodzisk1
12-07-2016, 17:10
https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/752880236048551936
gramy 4-3-3

Tadek
12-07-2016, 17:21
Czy gra Dudy w tym meczu oznacza że nie będzie mógł już zagrać w LM w innej drużynie w tym sezonie?

grodzisk1
12-07-2016, 17:28
Będzie mógł.

171torwar
12-07-2016, 17:48
https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/752880236048551936
gramy 4-3-3

Ale namieszane. Wolalem proste jak cep 4-4-2 (4-4-1-1). Przynajmniej nasi kopacze rozumieli jak grac. No ale zobaczymy.

Brylancik
12-07-2016, 18:02
4-3-3 jest równie prostym ustawieniem, nie wiem czego piłkarzyki mają w tym nie zrozumieć :hmm:

Slaymer
12-07-2016, 18:39
ma ktoś dobrego streama? Dziękuję

Antares
12-07-2016, 19:05
Ci co sobie wykupowali na EURO pierwszą.tv to tam jest transmisja.

I nie wiem czy był sens wystawiania Dudy. Raz, że spala się dla Fiorentiny w pucharach, a włoskie kluby lubią ogrywać rezerwowych w LE. Dwa, że najlepiej jego gry w Legii nie pokazywać, bo to tylko antyreklama. I trzy, że Legia z niego pożytku nie ma.

mmm
12-07-2016, 19:15
Saganem ich! :prawi:

Kibice to jakiś protest mają?

Julek
12-07-2016, 19:23
tu leci: http://livetv107.net/fr/eventinfo/427358_zrinjski_legia/#_

R.
12-07-2016, 19:23
Jeśli nie kupią nikogo na prawą obronę i zostaniemy z Broziem, to to będzie niezła patologia...

kriszko
12-07-2016, 19:28
https://www.youtube.com/watch?v=TxEsyCy0Nwg

Niezłe hity w przerwie lecą :D

młody-wf
12-07-2016, 19:33
Jeśli nie kupią nikogo na prawą obronę i zostaniemy z Broziem, to to będzie niezła patologia...

To samo z Kucharczykiem

JC76
12-07-2016, 19:36
No to już po Malarzu...

JC76
12-07-2016, 19:40
Kibice to jakiś protest mają?

Raczej mikrofony.

EDIT:
Także ten, po strzeleniu gola, czekamy na kontrę, albo na to, jak nam ogórki gola wbiją.

EDIT2:
Tak szybko?

Rozamunda
12-07-2016, 19:48
Chorwaci grają z pasem "gotowi do walki".

Antares
12-07-2016, 19:49
I po raz kolejny pierwszy stały fragment gry dla rywala i gol. Ten mecz nie mówi nic nowego stoper, prawy obrońca i lewy skrzydłowy potrzebni od wczoraj.

JC76
12-07-2016, 19:57
HASI - srasi, CZERCZESOW - sraczesow.

Tutaj trzeba cały skład wymienić! To są pozoranty i minimaliści, którzy NIGDY nie wejdą do LM z takim podejściem do zawodu.
To jest kpina z klubu.

jjjzaw
12-07-2016, 20:05
https://www.youtube.com/watch?v=TxEsyCy0Nwg

Niezłe hity w przerwie lecą :D

Swoją drogą (tak odbiegając od tematu trochę) na czacie tutaj też niezłe hity lecą :nienormalny:

bofff
12-07-2016, 20:08
to uczucie gdy leszczom których miałeś obić bez trudu piłka mniej przeszkadza w grze
***** nasi jak drewniaki wyglądają
może grają za szybko
i stąd przyjęcie na 2 metry

Daenerys_Targaryen
12-07-2016, 20:16
Brońcie dalej Kucharczyka, Rzeźniczaka, Brozia i pozostałych paralityków. Szacun dla Was. :poddaje:

stary wyga
12-07-2016, 20:20
:lol: Kucharczyk poziom dna piłkarskiego osiągnięty
***** :lol::lol:

Robert E. Lee
12-07-2016, 20:23
Kucharczyk statysta, totalna wyjebka cały mecz, bo i tak nie ma go kim zastąpić.

mmm
12-07-2016, 20:25
Brawo! Fantastyczny rezultat osiągnięty na bardzo ciężkim terenie! W cieniu było 70 stopni, małe pensje nie motywują do wygrywania, a i kibicowskie piardy na stadionie zupełnie zaskoczyły te cipo-wkłady. Wszyscy na Starówkę na bal, a jutro na Okęcie po piątki od gotowych do walki Czempionow!

Eman
12-07-2016, 20:26
Bosze jacy wszyscy zaskoczeni - byl czas sie przyzwyczaic a wy i tak zawsze dajecie sie nabrac

Daenerys_Targaryen
12-07-2016, 20:27
Jeszcze raz przeczytam, albo usłyszę te całe "kóhy sring" to mnie ku**ica weźmie. Gość jest zwykłym najemnikiem bez ambicji, którego poziom piłkarski kończy się na coniedzielnym kopaniu w gałę na kacu pod trzepakiem po sobotnim melanżu.

wiciu
12-07-2016, 20:27
O gurwa, zaczyna się ujękiwanie..
Za tydzień ich rozjebiemy.

Chmielo
12-07-2016, 20:30
Szczęście, że dojechałem dopiero na drugą połowę. Ciężko byłoby się zmusić do obejrzenia pełnych 90 minut.

PS tak, tak wiem... wracający z Euro są nie zgrani z resztą, a w dodatku przemęczeni, czekamy na nowe transfery, szczyt formy ma przyjść na ostatnią fazę eliminacji, zaraz gramy ligę, biegali w ciężkich warunkach, wszystko jest ogarnięte i będzie cacy...

shaggy
12-07-2016, 20:30
Dziękujemy za walkę do końca! Szkoda, że się nie udało ale taki jest futbol, daliście z siebie wszystko i jesteście mentalnymi zwycięzcami.

Broź, Kubuś, Aleksandrov, Kucharczyk, Duda, Cierzniak, nie przejmujcie sie, pierwsze śliwki robaczywki, w końcu uda wam się przyjąć dokładnie piłkę, my dalej w was bezgranicznie wierzymy.

Jeszcze czekamy na podsumowanie meczu na twitterowym koncie prezesa naszego klubu (on nas uspokoi i do tego doda tysiąc uśmieszków) i można zapomnieć o dzisiejszym spektaklu.

JC76
12-07-2016, 20:31
Oni po prostu są w tzw. "strefie komfortu".
Strefa komfortu charakteryzuje się tym, że jest dobrze, jak jest, i nie ma co zmieniać. bo.. jest dobrze.
Płacą ci od 20 do 50 tys. złotych co miesiąc na rękę, więc nie widzisz powodu, aby zrezygnować z tego. Nie masz ambicji, aby zaryzykować, bo i po co, skoro tutaj jest tak dobrze?
To są właśnie ci minimaliści, którym nie chce się biegać za piłką, skoro mają w Legii tak dobrze...
To są zawodnicy bez przyszłości, a na takich Legia traci miliony.
Wypierdzielić to towarzystwo i zatrudnić młodych/starych, ale głodnych sukcesu.

Antares
12-07-2016, 20:33
Szczerze to myślałem, że będzie gorzej. Bramkowy remis nie jest zły. Przed rewanżem można być w miarę spokojnym. Bośniacy mogą sobie pluć w brodę, że ruszyli dopiero po straconej bramce, bo nasza defensywa znowu wyglądała jak sito. Co jakaś wrzutka to chaos i krycie powietrza. Jak pisałem niżej stoper i prawy obrońca są potrzebni na wczoraj.

Kucharczyk w ataku pozycyjnym to jest nieporozumienie, większość o tym wie chociaż znajdują się kwiatki, które go bronią. Dudę trzeba sprzedać za wszelką cenę. Podreptał, podreptał meczem raczej zainteresowany nie był i nie wiem po co spalili go dla innej drużyny w pucharach.

I jak pisałem już kiedyś co my się nastawiamy na ofensywną grę z milionem podań jak do tego nawet zdecydowany najlepszy pomocnik ligi, czyli Jodłowiec się nie nadaje.

Z plusów na pewno Guilherme i Moulin, który pokazał, że w piłkę grać potrafi. I Nikolić zrobił co swoje, miał dwie sytuacje jedną wykorzystał w drugiej świetną paradą popisał się bramkarz. Chociaż Niko chyba za dużo kilogramów nabrał.

Robert E. Lee
12-07-2016, 20:35
Bardzo dobry wynik. Awans jest sprawą otwartą, ale jesteśmy ciut w lepszej sytuacji. Więc jebut bileciki za 50.

Szawar
12-07-2016, 20:37
Zenada.

JC76
12-07-2016, 20:40
Szczerze to myślałem, że będzie gorzej. Bramkowy remis nie jest zły. Przed rewanżem można być w miarę spokojnym.

Ale jak to myślałeś, że będzie gorzej?
Myślałeś, że przegramy?

Aaaa... taki żart...
Sorry, ale ja się na tych waszych żartach na forum nie znam ;-)

Ale doceniam dobry żart.

Chmielo
12-07-2016, 20:40
Zapomniałem dodać... trzymanie tak surowego grajka jakim jest Kucharczk, to performance porównywalny ze ściągnięciem tu Piotra Bronowickiego, który robił za towarzystwo dla swojego brata.

Raczej
12-07-2016, 20:47
Bardzo dobry wynik.(...) Awans jest sprawą otwartą, ale jesteśmy ciut w lepszej sytuacji. Więc jebut bileciki za 50.
Wtrąciłbym tam jeszcze w ten trzykropek: "Bramkowy remis na gorącym terenie."

JC76
12-07-2016, 20:53
Ale o co chodzi z tymi bilecikami?
Przecież Żyleta i tak będzie prawie pełna na rewanżu.
Z czego się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie?

Antares
12-07-2016, 21:13
Ale jak to myślałeś, że będzie gorzej?
Myślałeś, że przegramy?

No miałem takie obawy, a ten dwumecz trzeba wygrać i zapomnieć. Zresztą jak co roku kolejne niespodzianki. Mistrz Gibraltaru prowadzi z Celticem, a odrodzona Crvena, która rozniosła w pył ligę serbską przegrywa z mistrzem Malty.

Rozamunda
12-07-2016, 21:23
Chociaż Niko chyba za dużo kilogramów nabrał.[/QUOTE]

Za mało wychodził we Francji jako Węgier

TheFatOne
12-07-2016, 21:29
Chorwaci grają z pasem "gotowi do walki".

to chyba Bośniacy ;)

Wynik nie jest zły ... gra odwrotnie

Gabro
12-07-2016, 21:40
Widać było postęp od meczu z Lechem.oczywiscie to zasługa piłkarzy, ktorzy dołączyli po Euro i Moulina. Mecz z cyklu pojechać, potruchtać, odbębnić i nie przegrać. Nadal najgorzej wyglądamy na skrzydłach i w obronie. Broz, Rzezniczak, Kuchy i Aleksandrow to nie ta klasa. Moulin daje nadzieje. Jodła w dołku jak na razie. Musi walczyć aby odzyskać świeżość. Za tydzień nie przewiduje problemów z awansem do kolejnej rundy. Ale zeby walczyć dalej to przede wszystkimtrzeba zacząć grac o dwa tempa szybciej.

EyeQueue
12-07-2016, 21:46
to chyba Bośniacy
Tak to jest, jak się komuś wydaje, że wie lepiej. Już było i na forum, że to klub chorwacki, wystarczy wygóglować...

Albo spojrzeć w herb!

Darex13
12-07-2016, 22:05
W maju Real zwycięski w LM, wielka impreza na przełomie czerwca i lipca, przejebany superpuchar, remis z ogórami w pierwszym meczu 2 rundy el. LM, hmm, jakieś deja vu?

Za tydzień będzie pogrom, a za kolejne dwa Celtic. :D

marsu2
12-07-2016, 22:16
Zapomniałem dodać... trzymanie tak surowego grajka jakim jest Kucharczk, to performance porównywalny ze ściągnięciem tu Piotra Bronowickiego, który robił za towarzystwo dla swojego brata.
Spokojnie.#KuchyKing jeszcze pokaże swoją przydatność dla zespołu :prawi:
https://pbs.twimg.com/media/CnKrim_WYAArpl_.jpg

brachu
12-07-2016, 23:00
Warto odpalic ten mecz ? czy raczej szkoda oczu i lepiej iść spać ?

TNTP
12-07-2016, 23:05

Bardzo słabo się to oglądało (imho gorzej niż Lecha). Na pewno na plus Gui i dla niego można coś tam zerknąć, ale bez ciśnień i oczekiwań :)

szymek283
12-07-2016, 23:09
Idź spać. Oczy bolały

Chmielo
12-07-2016, 23:23

W sobotę będziesz miał powtórkę w meczu z Jagiellonią.

Benek
13-07-2016, 08:45

Optymista :) Zresztą nie powinieneś się wypowiadać bo widziałeś tylko drugą gorszą połówkę :)

Mario
13-07-2016, 08:54
Ależ oni są chujowi. Zero pomysłu na grę, minimalne zaangażowanie, ręczniki na bramce. Będzie ciekawy sezon.

r9robins
13-07-2016, 08:54

Mam nadzieję że jednak będzie lepiej. Niewiele ale jednak lepiej.
Mimo wszystko wierzę, że wczorajsza forma w dużej mierze wynikała z upału w którym toczył się mecz.

W poprzednim sezonie też zaczęliśmy remisem (1:1 z St. Patrick's)
I to na własnym boisku.

Czy na tym etapie rozgrywek zdobyte punkty liczą się do rankingu UEFA?

Krawczol
13-07-2016, 09:03
Czy na tym etapie rozgrywek zdobyte punkty liczą się do rankingu UEFA?

Mi coś świta, że do IV rundy liczą się tylko same awanse z rundy do rundy bez pojedynczych meczów, ale pewny tego nie jestem.

Martino1989
13-07-2016, 09:09
Mecz słaby, ale nie ma co na razie płakać, bo tak jak tu ktoś napisał, do IV rundy liczy się awans a nie styl. Z dobrej strony pokazał się francuz, piłkarzyki którzy grali w euro widać że jeszcze bez formy. Z każdym kolejnym meczem będzie lepiej. A co do Dudy to widać że gość już jest myślami w innej drużynie(sam nie wie jakiej). Jak najszybciej trzeba go sprzedać.

b.
13-07-2016, 09:14
Jeszcze raz przeczytam, albo usłyszę te całe "kóhy sring" to mnie ku**ica weźmie.

Kuchy King.

Stout
13-07-2016, 09:15
Kuchy King po raz drugi!

C.SF
13-07-2016, 09:20
Wynik dużo lepszy niż gra, nie wygląda to dobrze. Mam świadomość, że ci co byli na euro to 3 czy 4 dzień widzieli tego albańca, ale pozostali już trochę czasu z nim spędzili, a niestety nie wyglądali lepiej. Mam wrażenie, że cofnęliśmy się do momentu w którym do końca zbliżał się Berg - fizycznie nie wyglądało to najlepiej (być może to przez tamtejszą pogodę, chociaż w supersparingu chyba też rewelacji z tym nie było), pomysłu na grę też żadnego, można zwalić to na euro, ale w końcu i to przestanie być wiarygodne. Dziwi też fakt wystawienia wczoraj takiego Dudy kosztem Aleksandrowa, przecież mówiło się, że to taki mały wygrany zgrupowań, że dobrze przepracował okres i będzie z niego pożytek, a tu prosto z urlopu wskakuje Duda, który ma zresztą zaraz wylecieć (oby jak najszybciej!). Ciekawe kto zagra z Jagiellonią, Jodłowiec czy ktoś inny, bo jeśli TJ to może się to źle skończyć - prosto z urlopu 90 minut w Bośni, a 3 dni później liga, zobaczymy.

Marcino
13-07-2016, 10:21
Ależ oni są chujowi. Zero pomysłu na grę, minimalne zaangażowanie, ręczniki na bramce. Będzie ciekawy sezon.

Za wcześnie krytykować wszystko i wszystkich, ale jestem zdania, że jeśli na tych ludzi nie będzie bata jakim był Stasiek to tak właśnie będzie wyglądała drużyna. Bez zamordysty ani rusz. Zaczynamy wszystko od początku, kosztem wszystkiego.
Jak drużyna zaczęła walczyć to trybuny były pełne, poczekajcie co będzie teraz z taką grą ...

jednopostowiec
13-07-2016, 10:26
Przegapiłem początek drugiej połowy i zdziko. Zmiana bramkarza.
Kontuzja Malarza, czy "nos trenera"?

brachu
13-07-2016, 10:29
Przegapiłem początek drugiej połowy i zdziko. Zmiana bramkarza.
Kontuzja Malarza, czy "nos trenera"? kontuzja ponoc pachwina

jednopostowiec
13-07-2016, 10:35
Dzięki brachu

Tyler_Durden
13-07-2016, 11:22
Ale z Was "roszczeniowe pokolenie"... zaraz przyjdzie człowiek, któremu w życiu się udało - Pan "boss_corleone" i powie Wam, jak jest. A tak w ogóle to nie czytaliście Qbasa na głównej? Napisał, że będzie dobrze to znaczy że będzie i basta.

Marcino
13-07-2016, 11:56
Na plus debiut Moulina, są nadzieje z nim związane, bo przecież Kasper wiecznie połamany (wyleczyć i sprzedać w zimowym okienku).

Tuzin
13-07-2016, 12:53
Tylko że to nie ta pozycja. Gościu momentami nawet "grał Krychowiaka" i wchodził między środkowych obrońców.
Ale grajek wydaje się na plus. W sumie bardzo podobny do Borysiuka - wejścia na raz, przerzutki przez pół boiska, dynamiczny, tylko jakieś takie to wszystko mniej drewniane jak u ww. Więc jeżeli faktycznie Borysiuk był opchnięty za 2 bańki a ten wzięty za mniej niż 1, to na chwilę obecną trzeba przyznać że bardzo dobry deal.

Benek
13-07-2016, 12:57
Tylko że to nie ta pozycja. Gościu momentami nawet "grał Krychowiaka" i wchodził między środkowych obrońców.
Ale grajek wydaje się na plus. W sumie bardzo podobny do Borysiuka - wejścia na raz, przerzutki przez pół boiska, dynamiczny, tylko jakieś takie to wszystko mniej drewniane jak u ww. Więc jeżeli faktycznie Borysiuk był opchnięty za 2 bańki a ten wzięty za mniej niż 1, to na chwilę obecną trzeba przyznać że bardzo dobry deal.

Pytanie tylko czy grał tak po Jodła wrócił z wakacji czy zazwyczaj tak gra. Moim zdaniem to bardziej zawodnik numer 8 aniżeli 6 czyli Borysiuk.

Maciek
13-07-2016, 13:00
Pytanie tylko czy grał tak po Jodła wrócił z wakacji czy zazwyczaj tak gra. Moim zdaniem to bardziej zawodnik numer 8 aniżeli 6 czyli Borysiuk.

Dodam, że dla mnie nie istnieją defensywni pomocnicy, określani "szóstkami". W topowych zespołach nie ma miejsca na takich. Dla mnie są środkowi pomocnicy, chcę mieć "ósemki", potrafiące rozegrać piłki, przy tym zdolnych do odebrania piłki.

Przekuwa słowa w czyny. Zarówno Jodełka i Moulin pasują dużo bardziej niż Ariel.

Tuzin
13-07-2016, 13:04

No swoją drogą nie dziwię się że Jodła tak marnie wypadł na Euro, bo wczoraj też grał beznadziejnie. Zdecydowanie bez formy jest.

bofff
13-07-2016, 13:09
a Hasi to chciał grać na takie dwie 8-ki
zamiast 6 i 8
a Moulin in+, ważny przechwyt, rozgrywał i atakował
na Francję pewnie za mało ale u nas takich pomocników brak
dobry transfer
bo między Arielem a Prijo to taka dziura była że hoho

Gabro
13-07-2016, 13:25

Nie no bez jaj.

Benek
13-07-2016, 15:30
No swoją drogą nie dziwię się że Jodła tak marnie wypadł na Euro, bo wczoraj też grał beznadziejnie. Zdecydowanie bez formy jest.

Ciężko żeby był w formie skoro wrócił z wakacji .

KRA
13-07-2016, 16:10

Ty pewnie w robocie, w środku lata i po powrocie z urlopu z@pierdalasz, aż miło.

Nie bronię ich, bo generalnie przez większość sezonu prezentują mizerny poziom, szczególnie na wyjazdach, ale gra w lipcu to jakiś poroniony pomysł. Mam nadzieję, że bliżej sierpnia złapią większy wiatr w żagle.

Ursynów1916
13-07-2016, 17:00
Czuję że szczyt formy nowy styl i jakość zobaczymy najwcześniej w 4 rundzie...

Tuzin
13-07-2016, 17:07

Przed Euro wrócił z tych wakacji?

JC76
13-07-2016, 17:11
Mistrz Gibraltaru prowadzi z Celticem, a odrodzona Crvena, która rozniosła w pył ligę serbską przegrywa z mistrzem Malty.
Ale to lepiej, czy gorzej dla nas?
Rozwiń tę wypowiedź, bo jak dla mnie, to nic z tego nie wynika.

tuzintuzinow
13-07-2016, 17:26
a Moulin in+, ważny przechwyt, rozgrywał i atakował
na Francję pewnie za mało ale u nas takich pomocników brak
dobry transfer

Z osądem czy dobry transfer to się wstrzymajmy, aczkolwiek po jednym meczu już możemy powiedzieć, że lepszy niż Masło i taka zmiana jest na +. Ale patrząc na jego karierę to na lm to jest zdecydowanie za mało.

JC76
13-07-2016, 17:26

Oj tam ciężko...
Wystarczyłoby mu schłodzić rozgrzany łeb po powrocie z Euro, ale on teraz, zamiast grać, o innych rzeczach myśli.
Stąd jego taki występ w meczu z ogórkami.
Tak w ogóle, to te całe mistrzostwa, zrobiły więcej złego, niż dobrego, jeżeli chodzi o naszych "eksportowych" graczy.
Im się w baniach pomieszało!
Bohaterzy, z psiej dupy..
W LEGII grać, kuwa jego mać!
A jak nie pasuje, to wy pie rdalać! W pizdu.

Kawa
13-07-2016, 17:30
Przed Euro wrócił z tych wakacji?

To jest jedna z większych bzdur powtarzanych w Polsce z cyklu nie przepracował okresu, wrócił z wakacji, nie jest zgrany z zespołem. Jak zawodowy piłkarz, trenujący od x lat (gdzie x>10) może w ciągu 2-3 tygodni doznać takiego paraliżu...

JC76
13-07-2016, 17:36
Jak zawodowy piłkarz, trenujący od x lat (gdzie x>10) może w ciągu 2-3 tygodni doznać takiego paraliżu...
Zawodowy piłkarz - nie.
Pseudopiłkarz - tak, jak najbardziej.

To też właśnie, podejście do zawodu - to implikuje, jakich mamy graczy, a to znowu właśnie determinuje, dlaczego w tym sezonie nie dostaniemy się do Ligi Mistrzów.
Z kim, z czym, gdzie?

Do Ligi Mistrzów z Rzeźniczakiem? No proszę ja was...

Toż to tylko celebryta, który w spotkaniu na boisku z C.Ronaldo, by się zesrał, autentycznie.
I zmiana.
Portek.
I on(a) ma nas doprowadzić do Ligi <Mistrzów?

mes
13-07-2016, 18:16
Odszedł jeden ninja to na jego miejsce pojawił się Kuchy ninja. :help:

Tuzin
13-07-2016, 18:36
To jest jedna z większych bzdur powtarzanych w Polsce z cyklu nie przepracował okresu, wrócił z wakacji, nie jest zgrany z zespołem. Jak zawodowy piłkarz, trenujący od x lat (gdzie x>10) może w ciągu 2-3 tygodni doznać takiego paraliżu...

Mi chodziło o to, że gościu po prostu zgubił formę po sezonie w Legii, co było widać na Euro i było widać wczoraj. W przyczyny nie wnikam.

JC76
13-07-2016, 18:48
Mi chodziło o to, że gościu po prostu zgubił formę po sezonie w Legii, co było widać na Euro i było widać wczoraj. W przyczyny nie wnikam.

To nie tylko on. Tam paru gości zgubiło formę, bo myślami byli daleeeko stąd.

beka
13-07-2016, 20:31

akurat, że mega słabo Jodłowiec zaprezentował się na Euro to żadna niespodzianka - on się dobrze pokazuje tylko w Ekstraklasie.

MarekLopez
13-07-2016, 21:24
To nie tylko on. Tam paru gości zgubiło formę, bo myślami byli daleeeko stąd.
w CHL😂

InCogNito_1312
15-07-2016, 12:00
Potencjalni rywale Legii w III rundzie
Rosenborg BK (Norwegia) / IFK Norrköping (Szwecja) (I mecz: 3-1)
FK Astana (Kazachstan) / Žalgiris Wilno (Litwa) (I mecz: 0-0)
Sheriff Tiraspol (Mołdawia) / Hapoel Beer Szewa (Izrael) (I mecz: 2-3)
Dinamo Tbilisi (Gruzja) / Alaszkert Erewan (Armenia) (I mecz: 2-0)
FK AS Trenčín (Słowacja) / NK Olimpija (Lublana) (Słowenia) (I mecz: 4-3)
http://www.90minut.pl/news/267/news2679789-eLM-Potencjalni-rywale-Legii-w-III-rundzie.html

paether
15-07-2016, 12:10
Prawdopodobnie Słowacja :)

Grabo
15-07-2016, 12:11
Trenczyn/Lublana
Chyba nie najgorzej, dobrze że nie Rosenborg.

Trenczyn
W zeszłym sezonie odpadli w 2 rundzie el. LM ze Steaua 0-2 i 3-2.
2 lata temu w 2 rundzie el. LE przeszli Vojvodinę Nowy Sad po dwumeczu 4-0 i 0-3, odpadli rundę później z Hull City 0-0, 1-2.
Mogą nie być tacy słabi, ale to drużyna małolatów.

Olimpia Lublana
W dwóch ostatnich sezonach nie grali w pucharach. W drużynie występuja Kelhar i Kirm.

pio90
15-07-2016, 12:14
moim zdaniem bardzo dobre losowanie, w naszym przypadku "musem" jest przejść do IV rundy, więc powinno być bez niespodzianki

brachu
15-07-2016, 12:15
Najpierw trzeba przejsc obecna runde ;-) 1-1 przy obecnej formie to wcale nie jest dobry wynik.

Michaał
15-07-2016, 12:16
Mamy szczęście. Najlepsze losowanie jakie mogło się nam trafić. Blisko, przeciwnik dosyć słaby. Teraz wszystkie siły na wtorek :)

pio90
15-07-2016, 12:16
nawet nie chcę myśleć o innej opcji niż awans do III rundy :D

Majkisek
15-07-2016, 12:20
Losowanie baaaardzo sprzyja :)

R.
15-07-2016, 12:22
Losowanie najlepsze z możliwych ale ostrożnie z tym słabym rywalem, bo wcale tacy słabi nie są.

Kijek
15-07-2016, 12:22
Jak przejdziemy Trencin/Olimpie(3runda) to następna runda (4?) to już bedzię ta decydująca o awansie?

marol6
15-07-2016, 12:24
Jak przejdziemy Trencin/Olimpie(3runda) to następna runda (4?) to już bedzię ta decydująca o awansie?

tak

Antares
15-07-2016, 12:25

Jak przejdziemy III to już mamy pewną fazę grupową LE, a potem w IV gramy o LM.

Ursynów1916
15-07-2016, 12:29
ogóry

a ta Olimpia to już w ogóle...nawet Rado uznany za część forumki za pół-inwalidę z nadwagą stamtąd uciekł

Robert E. Lee
Losowanie najlepsze z możliwych ale ostrożnie z tym słabym rywalem, bo wcale tacy słabi nie są.

Są słabi, i nie ma co czarować. Tyle, że my na dziś też.

tuzintuzinow
Losowanie najlepsze z możliwych.
Po pierwsze rozstawienie "zadziałało" i trafiliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy. Pamiętajmy jednak, że to nie są już ogórki.
Po drugie Astana-Celtik oraz Rosenborg-Apoel daje realne szanse na odpadnięcie dwóch rozstwionych zespołów i rozstawienie w IV rundzie el. LM.

Pytanie tylko czy w tym momencie działacze podejmą "ryzyko" i nie sprzedadzą Pazdana, Nikolica, Jodłowca i realnie wzmocnią skład chociażby o jednego dobrego skrzydłowego?

Mario_wan
15-07-2016, 12:32
Losowanie najlepsze z możliwych.
Po pierwsze rozstawienie "zadziałało" i trafiliśmy chyba najlepiej jak mogliśmy. Pamiętajmy jednak, że to nie są już ogórki.
Po drugie Astana-Celtik oraz Rosenborg-Apoel daje realne szanse na odpadnięcie dwóch rozstwionych zespołów i rozstawienie w IV rundzie el. LM.

Pytanie tylko czy w tym momencie działacze podejmą "ryzyko" i nie sprzedadzą Pazdana, Nikolica, Jodłowca i realnie wzmocnią skład chociażby o jednego dobrego skrzydłowego?

Losowanie ma znaczenie jedynie wtedy, gdy przejdą drugą rundę. Z obecnym trenerem, nie jest to wcale pewne. P.s Czekam na Celtic, o ile znów ich nie zleje Gibraltar.

Mario_wan
15-07-2016, 12:35
ogóry

a ta Olimpia to już w ogóle...nawet Rado uznany za część forumki za pół-inwalidę z nadwagą stamtąd uciekł Nie wiem, czy to stroje w paski, czy urażona ambicja, ale Rado nie wyglądał we wczorajszym meczu z Zagłębiem na posiadającego nadwagę. Forma taka sobie, ale nadwagi to on chyba nie ma.

BlackAdder
15-07-2016, 13:00
Losowanie bardzo dobre - odpowie na pytanie, czy działacze rozpie"dolili drużynę z wiosny całkowicie, czy jednak coś z niej zostało.

Aktualnie w Legii na pierwszy plan wysuwa się bazar, na którym nie bardzo wiadomo czego właściwie chcą handlujący.

A po trzeciej i - daj Boże - czwartej rundzie będzie wiadomo, kto jest frajerem, a kto cwaniakiem.

Warszawiak
15-07-2016, 13:58
Czy Trencin jest rzeczywiście taki słaby?

https://www.youtube.com/watch?v=dewuCLfsiDo 3:1 ze Spartą Praga w przedsezonowym sparingu

https://www.youtube.com/watch?v=6DvuL_H3eJY po 30 minutach prowadzenie 4:0 w Ljubljanie.

https://www.youtube.com/watch?v=ATaFnao0mKU 4:0 do przerwy w sparingu z Żiliną

Lista przedsezonowych gier:
http://www.astrencin.sk/zapas.asp?sezona=2017prip

Wyniki nie rzucają na kolana.

Mają bardzo młody zespół. W Ljubljanie pierwsza "11" wyglądała następująco:
Semrinec (28 lat) - Klescik (27), Madu (20), Skovajsa (22, słowacka młodzieżówka), Sulek (18 ) - Lawrence (23, szkołka Arsenalu i Ajaxu), Rabiu (25, Nigeria 3A), Bero (20, słowacka młodzieżówka, 1A) - Holubek (25), Janga (24, holenderskie młodzieżówki, w zeszłym sezonie 21 goli w II lidze holenderskiej), Kalu (17). Weszli: Janco (18, słowacka młodzieżówka), Udeh (18 ), Diks (21).

Legset
16-07-2016, 23:27
Wiele tłumaczy podejście właścicieli do LM wywiad z BL
http://legionisci.com/news/67856_Wywiad_z_Boguslawem_Lesnodorskim.html

Zakup zawodnika i jego zgranie ?
Do tego dochodzi kwestia wkomponowania w zespół , wspólnych treningów i zgrania, tutaj reforma ekstraklasy (klapy) nie sprzyja.

Nie ma jednak lepszej okazji niż obecna i długo nie będzie, jest Mistrz, jest super dobre losowanie do trzeciej rundy eliminacji LM i szanse na rozstawienie w 4 rundzie eliminacji.
Naprawdę szkoda to spieprzyć, można narzekać ale trafia się dziejowa eokazja do zaistnienia na serio w najmocniejszych rozgrywkach.
To duża szansa i warto zrobić wzmocnienia do składu, bo po euro jak ruszą transfery na dobre w sierpniu to wiadomo ze kogoś i tak sprzedamy.
Moulin, nowy Francuz in plus , jeszcze forma fizyczna niech zawodników wzrasta i po lipcowych stresach będzie dobrze.
Tylko wzmocnienia i zgranie musi iść w parze z zaangażowaniem wszystkich w Legii :)

looking1916
17-07-2016, 13:30
Jestem od jutra na wyjeździe, będę miał tylko telewizję cyfrową, tj. Polsat Sport News, czy ktoś wie, czy będzie tam transmitowany wtorkowy mecz Legii?

Tydzień temu też nie było w programie, a mecz pokazywali.

Wirażka
17-07-2016, 14:19
Jestem od jutra na wyjeździe, będę miał tylko telewizję cyfrową, tj. Polsat Sport News, czy ktoś wie, czy będzie tam transmitowany wtorkowy mecz Legii?

Tydzień temu też nie było w programie, a mecz pokazywali.

Na TVP2 ma być transmisja.

Benek
17-07-2016, 16:35
Na TVP2 ma być transmisja.

A skąd masz te info? Z tego co mówila nasza rzecznik to tylko Polsat pokaże ten mecz.

Dolu
17-07-2016, 16:39
Ostatnio było na polsat sport info to i teraz pewnie będzie, czyli bez stream'ów się obejdzie, a coś też przebąkiwali, że mecz rozgrywany w Polsce ma być też na tvp

looking1916
17-07-2016, 16:49
Sam zadałem pytanie i teraz znalazłem nawet odpowiedź. Dzięki @Wirażka.

Rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a HŠK Zrinjski będzie transmitowane przez TVP 2 - poinformowała oficjalna strona warszawskiego klubu "Legia.com".

Mecz zostanie rozegrany w Warszawie 19 lipca o godz. 20:45.

Seba.Kolos
17-07-2016, 19:57
Wybiegajac troche w przyszlosc... Czy ktos wie kiedy bedzie znany dokladny termin meczu wyjazdowego na Slowacji ew. w Slowenii?? Wazne bo musze ogarnac dzien wolnego!!!

b.
18-07-2016, 07:28
W środę po meczu powinno być wiadomo. A najpóźniej w czwartek rano.

casual
19-07-2016, 10:36
Dziś idealny mecz na przełamanie!

Gabro
19-07-2016, 10:46
Dziś będzie dobrze. Słyszałem, że piłkarze mają już dosyć czytania o tych wszystkich ped*** zj** po przegranych meczach.

Adin
19-07-2016, 13:54
Sam zadałem pytanie i teraz znalazłem nawet odpowiedź. Dzięki @Wirażka.

wiecie czy to pewne? wszędzie tylko info o polsat sport.

polsat sport news też pusto o transmisji..

edit:

Legia Warszawa - Zrinjski Mostar to rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Bliżej wywalczenia awansu są podopieczni Besnika Hasiego, którzy w poprzednim tygodniu zremisowali na wyjeździe 1:1. Transmisja meczu Legia Warszawa - Zrinjski Mostar w Polsacie Sport.

źródło polsatsport.

lipa

casual
19-07-2016, 14:18
legionisci.com w zapowiedzi meczowej podają, że mecz transmitowany będzie jedynie na Polsacie Sport, do tego w programach telewizyjnych słowa nie ma o transmisji meczu na TVP2 (mają puszczać w trakcie meczu jakiś kabaret oraz film sensacyjny).

r9robins
19-07-2016, 14:55
Program TV na Wirtualnej podaje że na TVP2 w porze meczu najpierw Mazurska Noc Kabaretowa a potem James Bond. Czyli tak jak pisze casual, najpierw kabaret potem kryminał.

Oby się to nie przełożyło na mecz ... :humorek:

Wyncior
19-07-2016, 16:22
Dziś będzie dobrze. Słyszałem, że piłkarze mają już dosyć czytania o tych wszystkich ped*** zj** po przegranych meczach.

A mi się wydaje, że Oni gdzieś maja to co się do Nich mówi. No ale My MUSIMY, Oni Mogą

Ursynów1916
19-07-2016, 17:23
szykuje się spacerek 3:0 (kurs 9,0) lub 4:0 (kurs 17,0)

armeński shirak, maribor i bułgarski Bote Plovdiv to zespoły, które w ostatnich latach eliminowały Bośniaków !
Na wyjeździe wszystkie 3 mecze skończyły się po 2:0
W Bułgarii bez celnego strzału z ich strony ! W Słowenii zaledwie jeden strzał w światło bramki !
Statystyki niezbyt imponujące !

Ogóry :prawi:

gniewko
19-07-2016, 17:30
szykuje się spacerek 3:0 (kurs 9,0) lub 4:0 (kurs 17,0)

armeński shirak, maribor i bułgarski Bote Plovdiv to zespoły, które w ostatnich latach eliminowały Bośniaków !
Na wyjeździe wszystkie 3 mecze skończyły się po 2:0
W Bułgarii bez celnego strzału z ich strony ! W Słowenii zaledwie jeden strzał w światło bramki !
Statystyki niezbyt imponujące !

Ogóry :prawi:

My kiedys tez dostalismy w pizde od Hajduka a w nastepnym roku...

InCogNito_1312
19-07-2016, 19:20
Zaczynamy w składzie: Malarz, Broź, Pazdan, Lewczuk, Hlousek, Jodłowiec, Moulin, Guilherme, Kucharczyk, Aleksandrow, Nikolic.

Bootleg
19-07-2016, 19:38
wszystko co mamy najlepsze :kawa:

kamilsson
19-07-2016, 19:48
Pany,gdzie w Stegnie obejrzę ten szlagier?

ra4319
19-07-2016, 20:02
tutaj ma być
https://www.youtube.com/watch?v=BGYo939IMwM

człowiek biegunka
19-07-2016, 20:52
Mój typ na dziś - 2:0.
Jodłowiec, Nikolic.
Dziękuję, dobranoc.

Daenerys_Targaryen
19-07-2016, 20:58
Reprezentant kraju w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Żeby meczu nie było na otwartej antenie...

jjjzaw
19-07-2016, 21:05
Reprezentant kraju w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Żeby meczu nie było na otwartej antenie...

W Polsat Sport leci, ale nie wiem jak z dostępnością tego kanału. Na kablówkach jest.

swiety1916
19-07-2016, 21:06
Jakiś działający stream w języku białych ludzi? Bez reklam co 5 minut, poproszę.

DrPaiHiWo
19-07-2016, 21:07
http://hasueur.aiq.ru/index.html

Na początku trochę przyspamowało ale później już ok

A. (L)
19-07-2016, 21:15
http://fanitv.online/2 transmisja bez żadnego komentarza

swiety1916
19-07-2016, 21:28
Dobra, z linka Doktora z Japoni zeszły reklamy i powinno być ok. Dzięki

(L)ukaszns
19-07-2016, 21:38
Poki co chcialem bardzo serdecznie podziekowac Mortowi za to ze przelew doszedl na czas :oczko:

szymek283
19-07-2016, 21:40
Boje się drugiej połowy... Gra spacerowa. Czasem fajne składne akcje. Na przyszłość można patrzeć pozytywnie. Aby awansować.

Zcagurts
19-07-2016, 21:42
Dobra, proszę o OBIEKTYWNĄ odpowiedź ekspertów od sędziowania.
Powinien być karny czy nie?

Lillo
19-07-2016, 21:43
http://aliez.me/live/sde24hs/:kawa:

tresbien
19-07-2016, 21:45
http://www.rojadirecta.me

tu dobrze działa

i z polskim komentarzem

Ursynów1916
19-07-2016, 21:49
w 3 rundzie kultura gry musi się poprawić ! składność i płynność akcji do poprawy

Lillo
19-07-2016, 21:59
Broź jest ***** beznadziejny

dzikus911
19-07-2016, 22:04
Dobra, proszę o OBIEKTYWNĄ odpowiedź ekspertów od sędziowania.
Powinien być karny czy nie?

Żaden ze mnie ekspert ale moim zdaniem karny mocno naciągany....

Antares
19-07-2016, 22:06
w 3 rundzie kultura gry musi się poprawić ! składność i płynność akcji do poprawy

My się módlmy, żeby przebrnąć tę drugą. Już teraz grają dramatycznie, a do tej pory im bliżej końca to graliśmy coraz gorzej, a to tylko jedna bramka.

edit: Dobrze, że mamy Nikolica

Warszafiak
19-07-2016, 22:07
Karny z du* y ale jest 2:0 :pijemy:

Daenerys_Targaryen
19-07-2016, 22:12
Strasznie wygląda ta gra Legii. Składnych akcji praktycznie brak. Oby było lepiej w następnych meczach.

pchorseba
19-07-2016, 22:13
ja pamiętam kowala z boiska. Kurde niech ta pała się jednak wypałuje sama ... Ja wiem że L się kopie po czole ale to co on gada to jakaś masakra ... tego pana proszę już więcej na stadion nie wpuszczać ...

zie(L)ak
19-07-2016, 22:20
ja pamiętam kowala z boiska. Kurde niech ta pała się jednak wypałuje sama ... Ja wiem że L się kopie po czole ale to co on gada to jakaś masakra ... tego pana proszę już więcej na stadion nie wpuszczać ...

nie żebym go bronił ale mówi to co widać na boisku, dno i wodorosty, jak zwykle pewny Niko, taki napastnik to chyba nam się już długo nie trafi.

Daenerys_Targaryen
19-07-2016, 22:21

Ty pacz lepiej, co gra Twój zespół, a nie na to, co wygaduje jakiś zmarnowany talenciarz przy komentatorce.

DrPaiHiWo
19-07-2016, 22:24

Nie przepadam za tym Panem ale możesz zacytować co takiego strasznego wygaduje dzisiaj bo jakoś tego nie wyłapałem. Pomimo korzystnego wyniku krew z tego leci i uważam, że akurat dzisiaj jest mocno powściągliwy w komentowaniu naszych poczynań. Oby w sierpniu to faktycznie odpaliło bo oczy bolą.

SpideyPL
19-07-2016, 22:30
To co gra Kucharczyk to dno i muł, podobnie Broź, wolę już Beresia. Malarz za to mistrz.

P.s. jeśli Gui naprawdę ma zwichnięcie barku to wypada minimalnie na miesiąc (w pewnych przypadkach nawet 3 miesiące), katastrofa :(