PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Mistrz Polski 2016

klinton
15-05-2016, 20:08
Ścięty przez infekcję w domu pozwolę sobie na założenie mistrzowskiego tematu :)

Stało się. Legia Mistrz! :)

Gratulacje dla zawodników, sztabu i osób zarządzających klubem. Gratulacje dla Nas samych, bo trzymaliśmy w tym wyjątkowym sezonie iście mistrzowską formę na trybunach.

"Mistrza już mamy, na Ligę Mistrzów czekamy!"

Breados
15-05-2016, 20:14
Polecam obejrzeć sobie jutro powtórkę Multiligi jeśli ktoś nie miał okazji na żywo i nacieszyć się bólem dupy u Węgrzyna :hyhy:

Bootleg
15-05-2016, 20:32
Brawo, brawo, brawo! Stulecie takie jak miało być. Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie! :brawo:

OLIUSTKA
15-05-2016, 20:38
Brawo brawo na stulecie Klubu podwójna korona już jest brakuje jedynie wygranej koszykarzy z Krosnem i awansu do TBL :)

Trafiau
15-05-2016, 20:42
Gratulacje dla wszystkich! Dobra robota.

meraś
15-05-2016, 20:43
Czy może być lepiej ? Dziś mistrz Polski ! - dziś się dowiedziałem, że zostanę ojcem :)

Szawar
15-05-2016, 21:16
Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie. Brawo. :klaszcze:

Skw_
15-05-2016, 21:23
Mamy mistrza, mamy puchar, Lech w rozsypce i bez Ligi Europy, Zabrze spada, pięknie k***a pięknie! :D

brachu
15-05-2016, 21:23
Gratulacje dla wszystkich !!!

uho
15-05-2016, 21:44
MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ MISTRZ. Brawo dla wszystkich i dziękuję za podwójną koronę w tak ważnym roku. Jest pięknie! :D

Ivan Drugi
15-05-2016, 21:47
Czy może być lepiej ? Dziś mistrz Polski ! - dziś się dowiedziałem, że zostanę ojcem :)
Dawno temu jeden ojciec się dowiedział że będzie ojcem i stwierdził że jak urodzi się syn to będzie Robert a jak córka to Gadocha . Więc proponuję dla córki imię Nemanja a dla syna Nikolić . :) Piękny dzień . Gratulacje dla prezesa że się ogarnął i zmienił trenera w ostatniej chwili . :hasao::hasao::hasao:

mski
15-05-2016, 21:55
Nie ma co dużo mówić, trzeba się cieszyć z pięknych chwil. :raca::raca::raca:
Dla tych co nie ze stolicy, poratuje ktoś jakąś kamerką na plac zamkowy?

crolick
15-05-2016, 22:17
Poproszę o zmianę designu forumki na jedynie prawilny :cinkciarz:

Lisek_S(L)G
15-05-2016, 22:18
Brawo ! :) wytrzymali ciśnienie ! :respekt:

Wróciliśmy na swoje miejsce ! :)

Huxley
15-05-2016, 22:57
Brawo za ligę!

Teraz się nie osłabić, bardzo, bardzo mądrze wzmocnić i jazda po LM!!! :)

Krawczol
16-05-2016, 00:20
Jakie jest w końcu oficjalne stanowisko? Nie są jednak pedałami? Pozdro dla wszystkich, którzy najpierw pisali że trzeba wygrać z Piastem bo w Gdańsku umoczymy, potem się dziwili że umoczyliśmy i wyzywali Staśka, a dziś pili browar na starówce ;).

MSP
16-05-2016, 07:00
Witam,serce rośnie gdy śpiewamy Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie czy nie powinno być tak cały czas?Teraz zasłużony odpoczynek i trzeba się skupić na Lidze Mistrzów.:lz:

(L)ukas
16-05-2016, 08:37
Jakie jest w końcu oficjalne stanowisko? Nie są jednak pedałami? Pozdro dla wszystkich, którzy najpierw pisali że trzeba wygrać z Piastem bo w Gdańsku umoczymy, potem się dziwili że umoczyliśmy i wyzywali Staśka, a dziś pili browar na starówce ;).

W meczach, gdzie dali dupy, byli. I można ten temat zakończyć.

obrus1
16-05-2016, 08:42
Za emocje
Za wielką radość po finale Pucharu Polski i wczorajszym meczu
Za godne uczczenie 100-lecia Legii

Dziękuję!

BlackAdder
16-05-2016, 08:42
Przeżyj to sam, przeżyj to sam... :yeah:

Wiele nerwów mnie to kosztowało, ale się opłacało - 100-lecie Klubu uczczone nad wyraz godnie ;)

Jest pięknie :)

Marcino
16-05-2016, 08:51
Dziękujemy! Mistrz i Puchar na stulecie. Pozostał jeszcze jeden cel na ten rok, mam nadzieję, że Prezesi, którzy robią super wynik podczas swojej kadencji wywalczą z Nami awans do LM.

Chmielo
16-05-2016, 10:06
Poranek z tytułem Mistrza Polski, w dodatku na stulecie.... coś zajebistego!:mistrz:

meraś gratulejszyn!

piotraswrc
16-05-2016, 10:21
Zajebista zabawa, wiadomo wieczór i noc pochłonęła wszystkich. Knajpy na starówce zapchane, jest co wspominać. Ja z kumplami udaliśmy się do knajpy znajomej o wdzięcznej nazwie Murzynek (bez docinek proszę, tylko co lepsze cwaniaki zapoznać się najpierw z etymologią nazwy). Zabawa przednia, przybyli także inni kibice i tego post dotyczy. Jeśli ktoś ma na tyle honoru, że pamięta choć chwilę z poprzedniej nocy to weźcie zbierzcie się na odwagę i uregulujcie za siebie rachunek. Wesołe lata 90 się skończyły. Każdy z nas ma jakąś pracę, niektórzy poniekąd prowadzą własne działalności i nie wyobrażam sobie, że jesteśmy takimi ch... i się okradamy nawzajem. Pewnie i tak nikt się nie zgłosi, ale w myśl tego co SKLW pisało przed meczem. Szanujmy swoje miasto, a nie robimy w nim bardachę i potem płaczemy że mówią o nas źle. Zatem jeszcze raz apel, ktoś bezczelnie zachował się względem mojej znajomej, trudno, ale jeśli ma swój honor naprawi to co zrobił. W szczególności, że w knajpie zostały wartościowe rzeczy i właścicielka nie robi problemu z oddaniem tego, a powinna wystawić to na allegro i pokryć swoje straty.

mort
16-05-2016, 10:32
To mi to wszystko zawdzięczacie!

Brawo ja i w mniejszym stopniu Michał Kucharczyk!

księciuniu
16-05-2016, 10:43
To mi to wszystko zawdzięczacie!

Brawo ja i w mniejszym stopniu Michał Kucharczyk!

Ja się nie chcę wtrącać, ale z ilości przygotowanych rac wynikało, że miała być jedna bramka więcej ;)
Może zgłoś reklamację, bo chyba jak się płaci za 4 bramki, to powinny być 4.

zie(L)ak
16-05-2016, 10:45

poniżej cytat z Stanisława:

Jedno mogę powiedzieć. Po tym co zobaczyłem w szatni, już wiem, że piłkarze na pewno potrafią lepiej świętować, niż grać. Ale w przyszłym sezonie poprawimy i to. Na boisku będziemy prezentować się lepiej.

Oddajemy cesarzowi co cesarskie, tytuł i puchar zdobył, wypełnił zadanie w 100%, ale na szczęście nawet w takiej chwili jak wczoraj jest świadom ogromu pracy jaka go czeka żeby myśleć o LM. Dzisiaj należy złożyć gratulację całemu sztabowi, piłkarzom, kibicom. Oby jak najmniej pomyłek transferowych w tym okienku i heja do Europy.
p.s. cena koszulki mistrzowskiej-chyba ktoś wczoraj racą w głowę dostał.

Kucharz
16-05-2016, 10:57
Ciekawe jaki jest według Bergusona jego wkład w ten tytuł :>

Goryl513
16-05-2016, 11:24

Taki jak Platformy w program 500+ ; -udało się to zrobić,bo się ich wyjebało ;)
Korzystając z okazji - Wielkie gratulacje dla całego klubu,wszystkich pracowników jak i nas- kibiców. Mamy to i jest pięknie:ucieszony:

Ps. wczorajszy mecz oglądałem niestety w tv na Canal+ ,i o ile mi coś nie umknęło to był to chyba pierwszy naprawdę dobrze komentowany nasz mecz.Bez podtekstów,szydery,aluzji o gospodarskim sędziowaniu itp. Autentycznie byłem tym mile zaskoczony.

Brawo Legia :raca2::raca:

księciuniu
16-05-2016, 11:29

17 punktów; bez nich nie było by tego mistrzostwa ;)

KRA
16-05-2016, 11:49
Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie! Mamy To!

Emocje związane z sezonem i końcowym świętowaniem powoli opadają. BYł to długi, wyboisty i ciężki sezon. Bardziej męczył mnie on psychicznie, ale i fizycznie też dał w kość. Szczególnie natężenie spotkań w rundzie finałowej plus finał PP. Czas wreszcie dać urlop swojemu gardłu, potrzebuje tego. ;) Nawet z perspektywy tych kilku/kilkunastu godzin wydaje się, że te sukcesy przyszły nam w tym roku jakoś wyjątkowo łatwo. W Pucharze większą przeszkodę napotkaliśmy dopiero w finale, a w lidze, mimo tylu wpadek względnie spokojnie sięgnęliśmy po tytuł. Wszystko wydaje się to takie proste, a w historii to dopiero 6 dublet (wiem, że inne ekipy nawet tego nie mają) i dopiero 12 tytuł. Takie łatwe, a jednak często się nie udaje. Myślę, że dopiero z perspektywy czasu będę ogrom tego sukcesu bardziej doceniał niż to jest dzisiaj. :)

Dla wszystkich związanych z klubem, także dla nas, podziękowania i gratulacje. Dla takich chwil warto żyć.

Kucharz
16-05-2016, 12:14
17 punktów; bez nich nie było by tego mistrzostwa ;)
Eh, i weź tu z tym polemizuj :)

księciuniu
16-05-2016, 12:16
Z matematyką Pan nie wygrasz.

Kucharz
16-05-2016, 12:23
Tak mnie jakoś wzięło na poniedziałkowe rozkminki :) Ciekawe, na którym miejscu byśmy skończyli, gdyby Berg nie został zwolniony. Sezon był bowiem wyjątkowo komiczny, bo głównym rywalem do ostatniej kolejki był Piast Gliwice, który w pewnym momencie miał nad nami 10 pkt przewagi. Patrząc więc z jednej strony wydaje się, że tego nie można było nie wygrać, ale z drugiej byliśmy przecież na najlepszej drodze do tego.

Mistarz
16-05-2016, 12:30

:) właśnie. Matematyka to piękna acz okrutna Pani :)

LOL3K
16-05-2016, 12:36
:raca::raca::raca:

Co roku poproszę podwójną koronę.

Marcino
16-05-2016, 12:36
Przed Staśkiem arcytrudne zadanie. Dobić się do Europy, lub chociaż dobrze wypaść w grupie LE. Następnie obronić mistrzostwo. Łatwo gość nie będzie miał, bo EURO może przewietrzyć Nam skład.

ps. Nemanja zostań w Warszawie ! Takiego kocura dawno tu nie było !

Chmielo
16-05-2016, 12:45
Tak mnie jakoś wzięło na poniedziałkowe rozkminki :) Ciekawe, na którym miejscu byśmy skończyli, gdyby Berg nie został zwolniony. Sezon był bowiem wyjątkowo komiczny, bo głównym rywalem do ostatniej kolejki był Piast Gliwice, który w pewnym momencie miał nad nami 10 pkt przewagi. Patrząc więc z jednej strony wydaje się, że tego nie można było nie wygrać, ale z drugiej byliśmy przecież na najlepszej drodze do tego.

Śmiem twierdzić, że skończyłoby się powtórką z poprzedniego sezonu. Szczęście, że Leśny się w porę opamiętał i przerwał ten mało śmieszny eksperyment ze scoutem w roli trenera, bo dzisiaj nie byłoby tak wesoło.

wLd
16-05-2016, 13:09
Brawo drużyna, brawo trener, brawo Zarząd!
W bólach ale poszło!
Ps który bandyta połamał Kuchego?? :awanti:

A_S_1984
16-05-2016, 13:21
Prawdziwa huśtawka nastrojów przez cały sezon. Zwieńczenie jest sukcesem jeszcze słodszym niż zwykle.

Każdemu kto przyłożył do tego rękę lub nogę należą sie gratulacje i słowa uznania :)

lukasz9209
16-05-2016, 13:35
Jest, jest, jest ;)
apetyt rośnie w miarę jedzenia – LM :)
Mistrz Mistrz Legia Mistrz!!!
Podsumowując ten sezon to wielkie brawa dla zarząd za zmianę trenera, piłkarze na meczach u siebie, potrafili pokazać kawałek dobrej piłki, jednak niektóre mecze wyjazdowe jak np. ten z Chorzowa, Niecieczy czy Gdańska są jak najbardziej do potępienia, tak czy owak cel osiągnięty - zwycięzców się nie sądzi.
A melanż trwa … :D

Kszyhens
16-05-2016, 14:06
Brawo drużyna, brawo trener, brawo Zarząd!
W bólach ale poszło!
Ps który bandyta połamał Kuchego?? :awanti:

Kuchy sam sobie krzywdę zrobił wchodząc na podest. Najzwyczajniej w świecie się upadło mu :D

Yevaud
16-05-2016, 14:08

Ale trzeba znać wszystkie działania!
17 punktów Berga było dzielone na 2.
A więc 8,5, czyli w zaokrągleniu 9 punktów!

Albo jeszcze inaczej - bez tych 17 punktów Berga Legia przed podziałem miałaby 43.
To znaczy, że po podziale miałaby 22 punkty.
Faktycznie miała 30.
Czyli wkład Berga wart był 8 punktów!

Niemniej - MP by nie było.

Michgog(L)
16-05-2016, 14:09
Ale z sędzią dobrze się dogadywał, może transfer sędziego do Legii? :boshe:

Szacunek dla wszystkich którzy się przyczynili do mistrzostwa m.in. dla NS! :raca::raca::raca::raca::raca2:

Christopher
16-05-2016, 14:38
Wszyscy o Lidze Mistrzów a pamięta ktoś o Superpucharze?! Możemy się poszczycić haniebnym rekordem największej ilości finałów bez trofeum :(
Pora chyba to zmienić w Poznaniu!!! WAR!!!!!!!!!!! A do tego "Legia na tronie w potrójnej koronie" Chyba jest tego warte.

heretico
16-05-2016, 14:50
Wszyscy o Lidze Mistrzów a pamięta ktoś o Superpucharze?! Możemy się poszczycić haniebnym rekordem największej ilości finałów bez trofeum :(
Pora chyba to zmienić w Poznaniu!!! WAR!!!!!!!!!!! A do tego "Legia na tronie w potrójnej koronie" Chyba jest tego warte.

Na razie, to wiele wskazuje na to, że meczu o SP nie będzie.

KRA
16-05-2016, 15:09
Na razie, to wiele wskazuje na to, że meczu o SP nie będzie.

A to SP nie miał być rozgrywany na boisku Mistrza? To, że Lech ma jakieś zakazy nie znaczy, że mecz nie może się odbyć. Też jestem zdania, że warto w końcu przytulić ten ten puchar.

heretico
16-05-2016, 15:25
A to SP nie miał być rozgrywany na boisku Mistrza? To, że Lech ma jakieś zakazy nie znaczy, że mecz nie może się odbyć. Też jestem zdania, że warto w końcu przytulić ten ten puchar.

Mistrza mistrza ( w tym sezonie jedynego słusznego :) ), ale coś się Bońkowi wymsknęło po finale PP, że trzeba się zastanowić nad SP

Benek
16-05-2016, 15:26
Mistrza mistrza ( w tym sezonie jedynego słusznego :) ), ale coś się Bońkowi wymsknęło po finale PP, że trzeba się zastanowić nad SP

I słusznie. Jaki jest sens grania o SP skoro mamy i Mistrza i Puchar :)

Magik2501
16-05-2016, 15:27
Wszyscy o Lidze Mistrzów a pamięta ktoś o Superpucharze?!

Nie, bo po co? Superpuchar nie ma absolutnie żadnej wartości.

brunak
16-05-2016, 15:31
Zna ktoś jakieś oficjalne dane ile nas wczoraj szło do Zygmunta?

KRA
16-05-2016, 15:38
Nie, bo po co? Superpuchar nie ma absolutnie żadnej wartości.

Jak nie ma żadnej wartości to niech wszystkie legijne portale usuną go z klubowych osiągnięć. Po co też pisać i szczycić się potrójną koroną z '94? SP jest bonusem (tak mnie się wydaje powinien być traktowany) za zdobycie jednego z dwóch najważniejszych trofeów w kraju: mistrzostwa i/lub pucharu. Szansą na wzbogacenie swojej klubowej gabloty takim właśnie bonusem. Zresztą nie lubię, gdy przegrywamy mecze, których stawką jest jakiś puchar (jakie by on nie miał znaczenie) więc jeśli taki mecz się odbędzie powinniśmy w końcu go wygrać.

Inna sprawa, czy faktycznie rozgrywanie go w przypadku dubletu jest sensowne. Z jednej strony nie, ale z drugiej strony potrójna korona to brzmi dumnie. A póki co, innego, trzeciego pucharu w rozgrywkach krajowych/europejskich raczej nie ma szans zdobyć.

Kończmy zresztą ten off top, bo temat za bardzo zacny na rozmywanie.

Zna ktoś jakieś oficjalne dane ile nas wczoraj szło do Zygmunta?

Wg. tefałen warszawa kilka tysięcy. :lol:

brunak
16-05-2016, 15:46
Wg. tefałen warszawa kilka tysięcy. :lol:

:lol: Taaaa, k...wa może od razu niech pojadą po bandzie i powiedzą 200 osób...

Wirażka
16-05-2016, 15:51
https://www.youtube.com/watch?v=JCLAWZ1mVtI

Jest też filmik jak Kucharczyk się wyjebał, ale tylko dla tych co mają facebooka
https://web.facebook.com/ekstraklasatrolls/

Cielo
16-05-2016, 15:57
Wie ktos moze, kto jezdzil z pilkarzami autokarem i cykal foty?
Nie wiem, w ktorej galerii szukac pamiatkowych fotek :)

KRA
16-05-2016, 16:17

Podali jednak info nie własne, ale za PAP. Jednak w żaden sposób go nie korygowali.
Dokładny cytat:

Legia jeszcze przed meczem deklarowała, że na ulicach Warszawy zobaczymy ok. 45 tysięcy kibiców. Jak informuje PAP na placu Zamkowych było ich kilka tysięcy.

beka
16-05-2016, 16:17
Mateusz Kostrzewa?

księciuniu
16-05-2016, 16:22

Nie ma Legii, w Warszawie nie ma Legii. :pokemon:

wLd
16-05-2016, 16:22
Kuchy sam sobie krzywdę zrobił wchodząc na podest. Najzwyczajniej w świecie się upadło mu :D

Ten upadek puścimy w niepamięć, zważywszy na okoliczności :D

startowiec55
16-05-2016, 16:53
Mateusz Kostrzewa?

Tak, Mateusz.

Polecam tym razem zdjęcia Jacka Prondzyńskiego, który miał fajną miejscówkę na Starówce i cykał fotki.

Christopher
16-05-2016, 17:52
Jeszcze tylko jedna i OSTATNIA rzecz o SP Polski 2016.
Mecz NIE może odbyć się w Warszawie z powodu obecności BARACKA Obamy i wielu innych ważnych personów.

MałaMi
16-05-2016, 19:12

Mateusz Kostrzewa Legia.com i Marcin Szymczyk Legia.net

piejo kury piejo
16-05-2016, 19:59
Dopiero co wytrzeźwiałem po wczorajszej fecie. :pimp:

A teraz już na serio. Duda odchodzi, Niko też, Jędzy kończy się wypożyczenie, Czerczesow chyba też nie dla nas, także pora jak zwykle w okienku letnim myśleć o budowie zespółu od nowa, tyle że tym razem na serio trzeba zrobić czystki takich osób jak Kucharczyk, Aleksandrow, Masłowski, bo inaczej o lidze europejskiej można pomarzyć (celowo nie mówię o lidze misiów).

Taki jak Platformy w program 500+ ; -udało się to zrobić,bo się ich wyjebało ;)

Błagam, nie porównujmy mistrzostwa Legii do tej utopii zwanej 500+, bo to tylko umniejsza dokonania Staszka, pomimo tego eksperymentalnego składu jaki wystawił w Gdańsku. :)

ahu
16-05-2016, 20:17
Może ktoś bardziej kumaty odpowie mi na pytanie:
Dlaczego świętował i otrzymał medal Cierzniak ? :poddaje:

Sugarman
16-05-2016, 20:24
Otrzymał medal ponieważ każdy go otrzymuje.

Lillo
16-05-2016, 21:18
A propos medali powinno być tak jak w Premier League. Inna sprawą jest czy taki delikwent czuje się mistrzem czy nie.

SzydeL
17-05-2016, 00:12
Dwa słowa:
-Dziekuje.Dla kopaczy, bo chociaż człowiek nie jeden raz tracił przez nich nerwy to finał finałów zrobili na stulecie to czego od nich oczekiwano.Podziękowania również dla wszystkich osób w klubie, zrobiliście kawał dobrej roboty.
-Gratuluje.Wszystkim, którzy w nawet najmniejszym stopniu dołożyli się do sukcesu naszej Legii.Tym, którzy dorzucili do puchy chociaż grosza, tym którzy zdzierali gardła na Ł3, tym którzy zrobili w tym sezonie tysiące kilometrów za drużyną, tym którzy robili szereg innych rzeczy na trybunach i po za nimi, aby sławić Legie.Jednak największe graty dla tych, którzy bezapelacyjnie są "NajlepSi w Polsce, od lat nie ma konkurencji", to kolejny raz był wasz sezon!
Mistrza już mamy - na LM czekamy!

Dopiero co wytrzeźwiałem po wczorajszej fecie. :pimp:

Z całym szacunkiem, ale jak ty stawiasz Kucharczyka na równi z Masłowskim to proponuje albo wytrzeźwieć do końca, albo robić czystki na playstation w fifie.

piejo kury piejo
17-05-2016, 01:37
Z całym szacunkiem, ale jak ty stawiasz Kucharczyka na równi z Masłowskim to proponuje albo wytrzeźwieć do końca, albo robić czystki na playstation w fifie.

Czy ja gdzieś tu kogoś stawiam na równi? Mówię kogo trzeba się pozbyć, bo co okienko letnie pojawia się temat budowy zespołu od podstaw, a w praktyce ZERO konsekwencji i z czym do ligii misiów?

Grabo
17-05-2016, 07:49
Czy ja gdzieś tu kogoś stawiam na równi? Mówię kogo trzeba się pozbyć, bo co okienko letnie pojawia się temat budowy zespołu od podstaw, a w praktyce ZERO konsekwencji i z czym do ligii misiów?
To może przypomnij nam kto strzelał bramki ze Spartakiem, Steauą, Trabzonem, Zorią, Midtycośtam? Kto był najlepszy w drużynie w klasyfikacji kanadyjskiej w poprzednim sezonie, a w tym jest drugi? Dla Ciebie, to jest jeden z pierwszych do odstrzału? To co jest kryterium oceny?

Domcia96
17-05-2016, 08:22

Tutaj nie z autokaru, ale też kozackie foty :) http://www.jp85.pl/galeria/sez1516/150516/index.html

gryglipuff
17-05-2016, 09:30
Otrzymał medal ponieważ każdy go otrzymuje.

A czy któregoś roku nie było tak, że zawodnicy sprzedani w trakcie sezonu też otrzymywali? Wg mnie Kuciak też powinien dostać

Szawar
17-05-2016, 09:36
A czy któregoś roku nie było tak, że zawodnicy sprzedani w trakcie sezonu też otrzymywali? Wg mnie Kuciak też powinien dostać

Furman i Żyro tez, pewnie dostaną.

Kucharz
17-05-2016, 11:55
A Ty się do niego przyjebałeś, ponieważ...?

SpideyPL
17-05-2016, 13:58

Dostał medal na zachętę. :D

zie(L)ak
17-05-2016, 14:16
To może przypomnij nam kto strzelał bramki ze Spartakiem, Steauą, Trabzonem, Zorią, Midtycośtam? Kto był najlepszy w drużynie w klasyfikacji kanadyjskiej w poprzednim sezonie, a w tym jest drugi? Dla Ciebie, to jest jeden z pierwszych do odstrzału? To co jest kryterium oceny?

Kryterium oceny jest takie że na bezrybiu i rak ryba. Wiele zawdzięczamy Kucharczykowi ale ostatnimi czasy jest po prostu słaby i tyle(nie wliczając przebłysku z Cracovią). Nic więcej z niego trener nie wyciśnie
, co więcej ten Aleksandrow wcale nie zapowiada się lepiej. Albo zaczniemy budować "nowe" w oparciu o silne fundamenty albo ugrzęźniemy w sentymentach.

marsu2
17-05-2016, 14:43
https://www.youtube.com/watch?v=VrMPfmfmcGo
:)

Grabo
17-05-2016, 15:12
Kryterium oceny jest takie że na bezrybiu i rak ryba. Wiele zawdzięczamy Kucharczykowi ale ostatnimi czasy jest po prostu słaby i tyle(nie wliczając przebłysku z Cracovią). Nic więcej z niego trener nie wyciśnie
, co więcej ten Aleksandrow wcale nie zapowiada się lepiej. Albo zaczniemy budować "nowe" w oparciu o silne fundamenty albo ugrzęźniemy w sentymentach.
Patrząc tylko na ten sezon jest drugi w kanadyjskiej i ma na koncie ważne bramki dzięki którym ugraliśmy cokolwiek w Europie, więc jakie sentymenty? Nikolić ostatnio też mniej skuteczny, więc też go wywalmy, bo to sentymenty?

Benek
17-05-2016, 15:15

Legia.com odpowie za Kuchego :)

Koniec sezonu to czas podsumowań. Przedstawiliśmy już klasyfikację najlepszych strzelców naszego klubu, teraz czas na tych najlepiej podających. W tym sezonie zawodnikiem najlepiej asystującym w naszym klubie był Michał Kucharczyk.
„Kuchy” we wszystkich rozgrywkach zaliczył w sumie dwanaście asyst. Najwięcej z nich – osiem, w meczach Ekstraklasy. Do tego dorobku dołożył również po dwie asysty w meczach Ligi Europy oraz Pucharu Polski. Tylko o jedną asystę mniej w przeciągu całego sezonu zanotowali Nemanja Nikolić oraz Guilherme. Okazałym dorobkiem mogą się też pochwalić Ondrej Duda i Aleksandar Prijović – autorzy odpowiednio dziewięciu i ośmiu asyst. Pełne zestawienie prezentuje się następująco:

We wszystkich rozgrywkach:

12 - Michał Kucharczyk
11 - Nemanja Nikolić, Guilherme
9 - Ondrej Duda
8 - Aleksandar Prijović
6 - Tomasz Jodłowiec
4 - Tomasz Brzyski
3 - Igor Lewczuk, Bartosz Bereszyński
2 - Dominik Furman, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Arkadiusz Piech, Ivan Trickovski
1 - Michał Żyro, Ariel Borysiuk, Artur Jędrzejczyk

Ekstraklasa:

11 - Nemanja Nikolić
8 - Ondrej Duda, Guilherme, Michał Kucharczyk
6 - Tomasz Jodłowiec
5 - Aleksandar Prijović
2 - Dominik Furman, Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski, Arkadiusz Piech
1 - Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Michał Żyro, Igor Lewczuk, Artur Jędrzejczyk

Liga Europy:

2 - Michał Kucharczyk, Guilherme, Ivan Trickovski
1 - Łukasz Broź, Ondrej Duda, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Aleksandar Prijović

Puchar Polski:

2 - Michał Kucharczyk, Tomasz Brzyski, Aleksandar Prijović, Bartosz Bereszyński
1 - Guilherme, Ariel Borysiuk

Superpuchar Polski:

1 - Igor Lewczuk

casual
17-05-2016, 16:15
Jeśli dobrze liczę, to od 2002 roku po raz pierwszy zdobyliśmy Mistrzostwo na swoim stadionie (wtedy w 2002 r. było 0:0 z Odrą Wodzisław i niezła nerwówka do ostatnich sekund meczu)- fajnie, że znowu było nam to dane.

PS: mamy wtorek, a człowiek nadal nie doszedł do siebie po świętowaniu- wczoraj był zupełny dramat i dzień z życia w plecy, dziś już nieco lepiej. Dobrze, że Legia zdobywa Mistrzostwo tylko raz w roku, bo organizm by tego nie przetrwał :D

Marcino
17-05-2016, 16:19
Weźmy też pod uwagę, że Gui nie grał całego sezonu na skrzydle, łatał także inne pozycje, jak choćby lewą obronę :) Wtedy miałby lepszy dorobek asyst.

@casual organizm i portfel :bauns:

Jaco
20-05-2016, 20:17
Gratulacje od Łysego:
https://pbs.twimg.com/media/Ci5-aBRW0AAMTxA.jpg

Yevaud
20-05-2016, 20:27
Gratulacje od Łysego:
https://pbs.twimg.com/media/Ci5-aBRW0AAMTxA.jpg
No ladnie:)
Łysy z FIFA umie liczyć do 11 :)