PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Piast transparent anty :)

klamot1916
08-05-2016, 21:44
No wreszcie sprawa przyklejenia nas do KODu została dziś rozwiązana. Ból dupy zainteresowanych już jest GW bije na alarm :D !

Skandaliczny transparent na stadionie Legii: "KOD, GW, będą dla was szubienice"

"KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice" - taki transparent wywiesili kibole Legii w czasie meczu z Piastem Gliwice.

Transparent nawiązywał do tego, że w czasie finału Pucharu Polski w ubiegły poniedziałek część trybun wygwizdała prezydenta Andrzeja Dudę. Transparent o szubienicach pojawił się dziś podczas meczu ligowego na trybunie najzagorzalszych fanów warszawskiego klubu. Nie spotkał się z reakcją służb porządkowych, również sędzia nie przerwał meczu.

Prof. Zoll: Prokuratura powinna wszcząć śledztwo

Jestem zmartwiony poziomem agresji w Polsce. To zaczyna być niebezpieczne, przekraczane są tolerowane granice. Tak nie wolno. Ten transparent to mowa nienawiści, która powinna być ścigana i karana. Prokuratura powinna wszcząć śledztwo z urzędu - mówi "Wyborczej" prof. Andrzej Zoll, były prezes Trybunału Konstytucyjnego i były rzecznik praw obywatelskich. - To groźba karalna wobec wymienionych z nazwiska osób i wobec członków partii, redakcji i KOD. Jeśli nie będzie śledztwa z urzędu, każdy, kto poczuł się zagrożony z powodu tego transparentu, np. członek partii, dziennikarz, może złożyć zawiadomienie. Martwi mnie jednak, że prokuratura jest teraz upolityczniona, a prezes PiS powiedział, że nie będzie walczył z mową nienawiści.

Tego typu transparenty są ścigane przez międzynarodowe władze piłkarskie. Legia powinna być ukarana za dopuszczenie do tego, że wniesiono go na stadion.

Policja: Mamy zabezpieczony monitoring

- Wiemy o tym zdarzeniu i jesteśmy przygotowani, żeby prowadzić postępowanie w tej sprawie - mówi asp. sztab. Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. - Mamy zabezpieczony monitoring z momentu, w którym transparent został rozwinięty i kiedy był zwijany. Możemy identyfikować osoby, które to zrobiły. Wstępnie treść z transparentu można zakwalifikować na dwóch płaszczyznach. Pierwsza - to zniesławienie [ladacznice], druga - to groźby karalne [szubienice]. W obu przypadkach są to przestępstwa ścigane na wniosek osób pokrzywdzonych. Bardzo istotne jest, żeby osoby, które czują się znieważone tym transparentem bądź czują się zagrożone, złożyły na policji zawiadomienie i wniosek o ściganie.

https://twitter.com/hannalisowa/status/729384103955603457

Teraz próbują wymusić na Dudzie, aby zabrał głos i odciął się od środowiska kibicowskiego :)) Stare znane metody UBeckie. Wiedzą, że tu miał spore poparcie, ostatnio często dziękował kibicom za akcje patriotyczne to próbować będą skłócić

SzydeL
08-05-2016, 23:46
Jeb.ane kurvy - na narodowym gwizdali kibice, dziś transparent wywieszali kibole.
I jeszcze to nawoływanie do składania zawiadomień na POlicji - istna wisienka na torcie.
Za trans brawo dla chłopaków, a te ścierwa niech giną! :)

berserk
09-05-2016, 06:49
Uwielbiam to szczekanie psów o poranku!:)

mort
09-05-2016, 07:07
Jaka aberracja :lol:
Teraz zawiedzeni w swej krotkotrwałej i opartej na medialnej propagandzie gwizdów miłości do nas KODziarze nagle czuja sie zagrozeni :lol:
Poza tym ja tam odniesien personalnych nie widze - Lisów i Olejnik w Polsce sa tysiace, KODu na samym fejsbuku ze 100 grup, Nowoczesna to rownie dobrze moze chodzic o pseudonim/nazwisko niemilej koleżanki a skrót GW to juz w ogole milion rzeczy i nazwisk :D
Jedyną urażoną wprost i zidentyfikowaną grupą spoleczną są "ladacznice" a na to kto siebie sam do nich zalicza to sorry ale my kibice wpływu nie mamy :lol: :lol: :lol:
Od wczoraj mozna zauwazyc w sieci istny wysyp osob trudniacych się tą ciężką profesją :lol:

klamot1916
09-05-2016, 09:13
pachołek Lisa z natemat.pl :

Przez dekadę PiS zrobiło wiele, by ośmielić kiboi do wywieszania takich transparentów. Ale teraz powinni ich potępić https://twitter.com/k_sikora/status/729560816803041280

Tydzień temu pisał, że PiS połączył kibiców, że Ci postanowili wygwizdać Dudę, a dziś, że PiS powinno ich potępić za transparent hehe Jakoś jak na marszu pełnym miłości i tolerancji są hasła,transy wzywające do rozprawienia się z PiS-em to jakoś tego ni zauważają :))

dilbert
09-05-2016, 10:02
Pojawił już się sympatyczny i oficjalny komunikat ze strony klubu:
http://legia.com/aktualnosci/komunikat-klubu-51610

Maciej_L
09-05-2016, 10:15
Żałosny ten komunikat klubu.

mort
09-05-2016, 10:18

bez przesady.

jak dla mnie taki "obowiązkowy" ale bez nadmiernej ekscytacji ze strony działaczy ;)

Maciej_L
09-05-2016, 10:19
Przy Łazienkowskiej nie ma miejsca dla tego typu treści, a nasz stadion pozostaje zawsze otwarty dla wszystkich chcących wspierać Legię Warszawa.

To jakby sugeruje, ze te osoby wymienione na transparencie jak chcą wspierać Legię to zapraszamy ;)

meraś
09-05-2016, 10:21

wydaje mi się, że pisany na zasadzie "kopiuj...wklej" . Ktoś tam szczeka to weź Heniek pierdolnij pare linijek do interentu ;)

berserk
09-05-2016, 10:23
Co miał zrobić klub:
A)olać to i narazić się na pierdolenie hien, że układy z kibolami, interesy, Prezes siedzi z kupą w majtkach...
B)napisać, że też pierdolą GW i całą resztę za co ktoś wpadłby na pomysł na wyjebanie Legii z galaktyki...
C) napisać przeprosiny dla wymienionych na transie żeby przez tydzień można było im cisnąć na forumce jacy to oni są hujowi w tym zarządzie...
D) wydać jakiś lakoniczny komunikat na który pewnie wszyscy z kibolskiego kręgu mają wyjebane, ale jednocześnie nie daje się możliwości krytykowania klubu przez media i wszelkiego rodzaju szmatławce...

księciuniu
09-05-2016, 10:26
Coś "musieli" napisać; takie realia.
I napisali wg mnie bardzo stonowanie: odcięli się tylko ogólnie od "transparentów o charakterze politycznym" (bez odniesień do meritum) i skrytykowali "odniesienia do przemocy" (oczywista oczywistość).
Nie skrytykowali kibiców, nie przeprosili adresatów transparentu - mam wrażenie, że adresaci liczyli na coś więcej, ale nie bardzo mogą się teraz czepiać.

E:

To jakby sugeruje, ze te osoby wymienione na transparencie jak chcą wspierać Legię to zapraszamy ;)

A pewnie, że zapraszamy. I proponuję nawet ogłoszenie przez spikera, że dzisiaj na stadionie gościmy i serdecznie witamy Redaktora ... albo Panią Redaktor ... :slucha:

bloniaq
09-05-2016, 10:28
@berserk - celniej się chyba nie da.

Komunikat dokładnie taki jak być powinien - nic z niego nie wynika poza tym, że klub umywa ręce.

Magik2501
09-05-2016, 10:42
Bardzo dobry komunikat klubu! Takie po całości ignorujący to. Takie w stylu:
-pański syn brzydko powiedział na kolegę!
-porozmawiam z synem.

I szlus. Wyj**ane. "Ok, nie popieramy tego, straszne rzeczy, ojejujejku, co teraz zrobimy, pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość".

mort
09-05-2016, 10:43
Wiem,że po czasie ale jako, że transparent budzi ozywienie zakładam :D

Maciej_L
09-05-2016, 10:46
to tu pasuje ten post teraz. PS w komentarzach on poważnie o tym pisze ;)

https://zapodaj.net/images/6e40d8092afe1.jpg

berserk
09-05-2016, 10:48
A co to za menda w ogóle jest?

mort
09-05-2016, 10:50
mata ankiete :D

Maciej_L
09-05-2016, 10:52
kto zagłosował jestem z KOD? :zagubiony:

berserk
09-05-2016, 10:55

:hipis:

Loko
09-05-2016, 11:21

Hanka z ratusza :bauns:

Benek
09-05-2016, 11:21
Ból dupy Stanowskiego

https://twitter.com/K_Stanowski

Wyżeł
09-05-2016, 11:22
wydaje mi się, że pisany na zasadzie "kopiuj...wklej" . Ktoś tam szczeka to weź Heniek pierdolnij pare linijek do interentu ;)

Heniek to pisał komunikaty do zeszłego tygodnia, teraz ma trenować Videoton ;)

mort
09-05-2016, 11:33
Ból dupy Stanowskiego

https://twitter.com/K_Stanowski

bez przesady, raczej takie teksty komunikatoklubopodobne ;)

Benek
09-05-2016, 11:42
bez przesady, raczej takie teksty komunikatoklubopodobne ;)

Morcie bo jeszcze pomyślę, że to o Tobie :)

Krzysztof Stanowski @K_Stanowski 14 godz.14 godzin temu
Mam kolegów kibiców Legii, którzy chadzają na demonstracje KOD. Czy oni też będą wieszani na szubienicach czy braci po szalu się nie wiesza?

Koń Rafał
09-05-2016, 11:42
A zauważył ktoś oprawe ?
Doping chyba najlepszy w sezonie ?

Bez kitu poprzewracało Wam się w głowach, moim zdaniem. Fajnie, że był taki transparent ale kur wa ale mam wrażenie, że dla 90% osób to najciekawsza rzecz ostatnich dni. Tak jak i na finale najważniejsze było czy ktoś gwizdał na Prezydenta czy nie, a nie mnóstwo różnych innych rzeczy.

Magik2501
09-05-2016, 11:45
to tu pasuje ten post teraz. PS w komentarzach on poważnie o tym pisze ;)

https://zapodaj.net/images/6e40d8092afe1.jpg

Nie żeby coś, ale poziom intelektualny tych spędów nie spałby jakby zaczęli chodzić z rakimi transami. Dla lepszego oddania poziomu spierdolenia umysłowego proponowałbym jeszcze zrobić z 3 błędy ortograficzne i co najmniej 2 interpunkcyjne. I trzymać transa do góry nogami, Wtedy będzie 100% KODu w KODzie.

Maciej_L
09-05-2016, 11:45
Mort zrobił post pod tytułem "Legia - Piast transparent anty :)" Temat, więc sam narzuca treść komentarzy ;)

Pako
09-05-2016, 11:47
.nowoczesna złożyła zawiadomienie do prokuratury.

mort
09-05-2016, 11:49
A zauważył ktoś oprawe ?
Doping chyba najlepszy w sezonie ?

Bez kitu poprzewracało Wam się w głowach, moim zdaniem. Fajnie, że był taki transparent ale kur wa ale mam wrażenie, że dla 90% osób to najciekawsza rzecz ostatnich dni. Tak jak i na finale najważniejsze było czy ktoś gwizdał na Prezydenta czy nie, a nie mnóstwo różnych innych rzeczy.

Nie ma tematu meczowego bo nikt nie założył a o transparencie było w kilku miejscach wiec zebrałem w jedno :Dhttp://forum.legionisci.com/clear.gif (http://forum.legionisci.com/editpost.php?p=1439768&do=editpost)
Gdyby o transparencie było w temacie "meczowym" tez bym tu przeniósł, żeby go własnie nie rozwalac tak jak był rozwalony "pucharowy" o czym sam piszesz :)

Benek
09-05-2016, 11:53
.nowoczesna złożyła zawiadomienie do prokuratury.

trzeba przyznać, że ładnie napisali :)

https://twitter.com/_Nowoczesna/status/729603192091226113

Kawa
09-05-2016, 11:59

Czy ja dobrze widzę, że nowoczesna pisze z uchodźstwa w Portugalii?

mort
09-05-2016, 12:12
To sa dopiero grozby karalne - na marszu KOD straszą wywózką do obozow smierci :/

http://www.youtube.com/watch?v=rzFEjLiIERQ

Chemica(L)
09-05-2016, 12:40
Obrzydliwe są te połączenia szmaty UE z flagą Polski. Proponuję za taką profanację dokonywać aktu publicznej chłosty na Placu Zbawiciela :prawi:
A transparent genialny i trafił idealnie w meritum.

Gabro
09-05-2016, 12:47
Po ch** się wpier** w politykę...tego nigdy nie zrozumiem. Rzygać się chce na samą myśl o tych ich jałowych napierd*** w telewizji i przerzucaniu się gównem. Nie róbmy chlewu ze swojego stadionu.

Chemica(L)
09-05-2016, 12:49
A po **** się politycy wpierdalają w sport? Używanie nas jako marionetek do walki z rządem? "Zjednoczeni kibice w walce z prezydentem"? Bez jaj. To trzeba było naprostować.

Chmielo
09-05-2016, 12:50
Ale to nie jest wpierdalanie się w politykę, lecz jasny i czytelny przekaz dla tej bandy chvja, która mało co nie dostała orgazmu po zeszłotygodniowym finale. :)

Magik2501
09-05-2016, 12:51
Media wyciągają rzeczy ze stadionów wpychając tam politykę (Duda wygwizdany na Narodowym), więc czemu by nie odpowiedzieć w sposób odpowiedni?

No bo kto się z tym nie zgodzi? Kto tutaj nie uśmiechnąłby się widząc Olejnik na szubienicy (po uczciwym procesie, naturalnie)? Albo dyndającego Michnika? Lisa, który czeka na egzekucję? Aż się człowiekowi humor poprawia na samą myśl!

Adin
09-05-2016, 12:55
bolą dupy ten cały śmieszny kod.

ijs
09-05-2016, 12:55

Jak to było nawoływanie do zabójstwa, to hasło anarchistów "zjadaj bogatych" jest nawoływaniem do zabójstwa i kanibalizmu.

Piotruś
09-05-2016, 13:31
Po ch** się wpier** w politykę...tego nigdy nie zrozumiem. Rzygać się chce na samą myśl o tych ich jałowych napierd*** w telewizji i przerzucaniu się gównem. Nie róbmy chlewu ze swojego stadionu.

Polityka była od zawsze i na zawsze pozostanie na trybunach. Dzień w którym z nich zniknie, będzie ostatnim dniem niezależnego, niesterowalnego ruchu kibicowskiego.

berserk
09-05-2016, 13:45
Gabro mamy rozumieć, że "Zielona Solidarność
" to też było "wpier....... się w politykę"?Skoro uważamy stadiony za ostatni bastion polskości i miejsce odpowiednie do wyrażania swoich poglądów to dlaczego treści o charakterze politycznym miałyby z nich zniknąć?

(L)eniuch
09-05-2016, 13:49
w ankiecie powinna być jeszcze jedna opcja :

"zajebisty"

kresowiak1993
09-05-2016, 14:41
Ciąg dalszy:

"- Nie było mnie w niedzielę na stadionie, ale widziałem ten transparent. Dramat... Kompletnie nie akceptuję tego typu zachowań. Stadion to nie jest miejsce na wyrażanie poglądów politycznych. A ten transparent wykraczał nawet poza te granice - nawoływał do przemocy. Zupełnie nie akceptujemy, nie rozumiemy i odcinamy się od ludzi, którzy w taki sposób chcą na Legii zaistnieć, próbują na stadionie powiedzieć coś od siebie - mówi nam Dariusz Mioduski.

I dodaje: - Tego typu incydenty są dla nas bardzo szkodliwe. Przez grupkę nieodpowiedzialnych ludzi cierpi nasz wizerunek, jesteśmy postrzegani w negatywny sposób. W 100 proc. potępiamy takie zachowania. Z tego co czytałem, policja ma dostęp do monitoringu i próbuje zidentyfikować sprawców. My na pewno, jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy jej w ich zidentyfikowaniu.

W jaki sposób transparent znalazł się na stadionie?

Bogdan Kuzio, szef bezpieczeństwa Legii, tłumaczy: - Transparenty tego typu najczęściej są przygotowywane na stadionie. Nie jest problemem wnieść na stadion kawałek czystego płótna. Tym bardziej, jeśli mamy wiedzę, że kibice przygotowują oprawę. Jestem przekonany, że tym razem było tak samo, czyli transparent nie został wniesiony, tylko powstał na szybko, został namalowany już na stadionie.
- Policja zasygnalizowała nam ten incydent. W niedzielę zostawiła nam pismo z prośbą o przekazanie materiału z monitoringu. Jesteśmy prawnie zobowiązany, by z każdej imprezy masowej mieć takie nagrania. Przekażemy je policji - dodaje Kuzio."

EviLmonkey
09-05-2016, 14:55
Będzie z tego identyczna sprawa, jak przy poznańskim "Litewskim chamie". I niestety osoby rozwijające i przytrzymujące transparent mogą mieć problemy.

Oczywiście sam transparent to adekwatna odpowiedź na potok szlamu, jaki wylewały opisane na nim persony i organizacje w ostatnim tygodniu.

Tim
09-05-2016, 15:40
Chyba ciężko będzie potraktować to identycznie jak w przypadku Poznania, bo o ile tam było to jednoznaczne o tyle tutaj zawsze można się bronić iż tak na prawdę to nie jest do końca zidentyfikowana grupa osób, czy konkretna osoba, bo nie jest. To, że ktoś bierze to personalnie do siebie to jakby jego problem.

Tylko, czy aby na pewno tego typu transparenty przyniosą pożądany skutek ?

1) Znowu media mają używkę to najmniejszy problem fajnie się czyta ale dzięki temu klikalność, czy oglądalność większa co sprowadza się pośrednio do większej ilości kasy dla nich.

2) Znowu posypią się jakieś kary zapewne, które finalnie w tym przypadku zasilą budżet PZPN-u, a chyba nie to jest celem ?

Czy nie efektywniej jak każdy raz w miesiącu przekona tylko 1 osobę do swoich racji ? Mi po PP udało się przekonać 3 osoby w pracy, które z mediów miały obraz: stadion spalony znowu pójdzie z budżetu, bo kibole się bawili, Prezydent wygwizdany do tego iż tam nic specjalnego (w sensie domolki) się nie działo, a że gwizdali nielicznie to w każdym stadzie czarne owce się znajdują.

Czy nie przyjemniej jak zamiast kar dla PZPN-u, UEFA, czy innych opcja, że klub część tej kasy mógłby przeznaczyć choćby na jakiś dom dziecka, odnowę pomnika czy inny szczytny i bliski sercu cel ?

krajes
09-05-2016, 15:41
Będzie z tego identyczna sprawa, jak przy poznańskim "Litewskim chamie". I niestety osoby rozwijające i przytrzymujące transparent mogą mieć problemy.

Oczywiście sam transparent to adekwatna odpowiedź na potok szlamu, jaki wylewały opisane na nim persony i organizacje w ostatnim tygodniu.

Będziemy mieli okazję sprawdzić jak obecnie rządzący potraktują kibiców przy pomocy swoich służb :D Taki test przyzwoitości. Mioduski mógłby milczeć.

Gabro
09-05-2016, 16:22
Wysyp jednopostowców się straszny dziś zrobił na forum. Wymienieni na transparencie ruszyli do kontrataku?

tuzintuzinow
09-05-2016, 16:25
Będziemy mieli okazję sprawdzić jak obecnie rządzący potraktują kibiców przy pomocy swoich służb :D Taki test przyzwoitości. Mioduski mógłby milczeć.

No właśnie - gościa nawet nie było na meczu "o mistrzostwo", ale wypowiedzieć się musiał.
Transparent po pierwsze jest reakcją na akcję czyli wycieranie sobie własnych mord kibicami, po drugie ja tam nie widzę nawoływania do przemocy, jest natomiast metafora. W Poznaniu była inna sprawa i podciągnęli to pod nienawiść na tle narodowościowym, a tutaj mamy transparent czysto polityczny. Jak na razie to za obecnej władzy mamy właśnie demokrację i transparenty polityczne zakazane nie są w przeciwieństwie do tego co się działo za rządów Toli. Prokuratura mam nadzieję wyśmieje to zgłoszenie. Inna sprawa pzpn (komisja ekstraklasy) oni mogą sobie karać za co chcą co nie jest związane w ich mniemaniu z meczem.

Wyżeł
09-05-2016, 16:42
Nie przeszkadzało nikomu "rozstrzeliwanie pisu", "Kaczor do wora, wór do jeziora", "dożynanie watahy" nagle im szubienice przeszkadzają. Nie znam się na tych ich zajawkach ale może po prostu to nie koszerna śmierć? ;)

klamot1916
09-05-2016, 16:49
PZPN nie ma nic do tego. Tu karty rozdaje ESA, którą nie dawno zasilił Jacek Bednarz i coś czuję że będzie chciał się wykazać

Zarzeczny http://weszlo.com/2016/05/09/jak-co-poniedzialek-pawel-zarzeczny-202/

wrc
09-05-2016, 17:03
Zdecydowanie za mało finezyjna ankieta. Zero bluzgów, mało nienawiści i żadnej opcji dla fitdzików. Bojkotuje.

Marcino
09-05-2016, 17:19

Ten trans nie jest aż tam mocny jak np. ten na Jaruzelskiego. Kwestia chęci zaistnienia "bohaterów z płótna", pokazania "teraz się za was weźmiemy".

Christopher
09-05-2016, 17:35
No strach się bać, kibice tacy niegrzeczni...
"Janusz Palikot wypowiedział szokujące słowa: „…Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i jego skórę wystawimy na sprzedaż w Europie”.
W dniu 21.01.2015 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa – Mokotów odmówiła wszczęcia śledztwa ponieważ: „Słowa posła Palikota niewątpliwie miały charakter żartu”.
"Życzę mu śmierci w męczarniach..." pisali o prezydencie Dudzie ci, którzy ramię w ramię z wami szli na ostatnim marszu..."
Tyle jeżeli chodzi o mój stosunek na temat "PO-lityki"

Mieczysław
09-05-2016, 17:38
PZPN nie ma nic do tego. Tu karty rozdaje ESA, którą nie dawno zasilił Jacek Bednarz i coś czuję że będzie chciał się wykazać

Zarzeczny http://weszlo.com/2016/05/09/jak-co-poniedzialek-pawel-zarzeczny-202/
A w zarządzie ESY nie zasiada przypadkiem Mioduski ?

MarkoOHT
09-05-2016, 17:38
Znając kodziarskich magików od fotoszopa zaraz pojawi się fota p.Antoniego wbijającego na stadion z transem wystającym spod pazuchy :lol:

IX14
09-05-2016, 17:44
Bez wątpienia najlepsze komentarze będą w najbliższym Njusłiku :) oraz w audycji Tok fm :)

Radzyn69
09-05-2016, 17:49
Tak coś czułem, że panienki z nowoczesnej dziś w mediach będą płakać i jak to mają w zwyczaju dzięki genom donosić :D

Buziek_LG
09-05-2016, 18:27

Na wyroki nie trzeba było długo czekać. Już 9 maja na Rynku Starego Miasta w Warszawie powieszeni zostali przywódcy konfederacji targowickiej: biskup inflancki Józef Kazimierz Kossakowski, hetman wielki koronny Piotr Ożarowski, marszałek Rady Nieustającej Józef Ankwicz i hetman polny litewski Józef Zabiełło.

Ofiara zdrajców stanu nie zaspokoiła jednak wzburzonego tłumu. Już 28 czerwca bunt ludności ogarnął Warszawę i doprowadził do samosądów, których zwieńczeniem było wywieszanie podejrzanych wyciągniętych z aresztu.

W sam czas, można by rzec

mort
09-05-2016, 19:20
Nie przeszkadzało nikomu "rozstrzeliwanie pisu", "Kaczor do wora, wór do jeziora", "dożynanie watahy" nagle im szubienice przeszkadzają. Nie znam się na tych ich zajawkach ale może po prostu to nie koszerna śmierć? ;)

Jak macie wiecej takich przykładów ich języka "miłości", szczególnie wobec kibiców to śmiało wrzucajcie tutaj.

R.
09-05-2016, 19:28
Wystarczy odpalić filmiki z marszów tego kodu, żeby znaleźć dobry materiał "nawoływania do nienawiści". ;)

mort
09-05-2016, 19:30
To wrzucajcie prosze konkrety tutaj. Mogą być nawet wczesniejsze przykłady ich mowy miłości - niech obydwie strony medalu będa ukazane i zaraz zobaczymy kto ma wiecej za uszami :)

mort
09-05-2016, 19:34
ale to troll i juz wyjasniany był ;)

Kraszew
09-05-2016, 19:37
A to przepraszam i nie było tematu :jejku:

Jaco
09-05-2016, 19:42
To wrzucajcie prosze konkrety tutaj. Mogą być nawet wczesniejsze przykłady ich mowy miłości - niech obydwie strony medalu będa ukazane i zaraz zobaczymy kto ma wiecej za uszami :)

Sympatia Donalda Tuska do futbolu nie ograniczała się do roli kibica w kapciach. Premier przyznał to w programie "Teraz My" (20 listopada 2007 roku) Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego wyemitowanym cztery lata temu. - Dawno temu, jako bardzo młody człowiek byłem twardym kibicem z tak zwanego młyna - wspominał premier, do tej pory kibicujący gdańskiej Lechii. Co jakiś czas widywany jest na stadionie przy ulicy Traugutta. Stadiony Legii i Lecha do zamknięcia? Wszędzie, gdzie... czytaj dalej Âť Był w opałach Tusk zaliczał się nie tylko do grona kibiców prowadzących doping na stadionie, ale też jeździł z innymi na mecze wyjazdowe. Zasugerował, że był w samym środku kibicowskich zadym, zwłaszcza gdy jego Lechia grała w Gdyni z Arką, czyli odwiecznym i znienawidzonym w Gdańsku rywalu. - Kibic nie może odstępować swojej drużyny. Także nawet wtedy, kiedy bywałem w Gdyni w opałach, w trudnych sytuacjach - opowiadał o swojej klubowej miłości. Longinus Podbipięta Młodziutkiego, walecznego i odważnego Donalda z lat 70. doskonale pamięta Tomasz Wołek. Razem założyli Klub Kibica Lechii. - Nie dawał sobie w kaszę dmuchać - dziennikarz wspominał kolegę kilka lat temu w audycji Radia Tok FM. Wołek z licznych meczów wyjazdowych Tuska zapamiętał ten do Bydgoszczy na mecz z Zawiszą. Legia z Koroną zagra bez kibiców Wojewoda... czytaj dalej Âť - Lechia wygrała ten mecz i grupka kibiców Lechii, wracając i kierując się ku dworcowi, została otoczona przez grono kibiców bydgoskich. (...) Zanosiło się na ciężkie, przepraszam za określenie, lanie - przypomina sobie Wołek. W tym momencie Donald Tusk miał wykazać się refleksem. - To działo się na takim trawniku. Chwycił kawałek węża do podlewania i tym wężem wywijając, niczym Longinus Podbipięta Zerwikapturem, odstraszył napastników i pod jego osłoną grupa kibiców wycofała się, dopadła zbawczego peronu. Wykazał wielką dzielność - dodał. (http://sport.tvn24.pl/archiwum,133/tusk-bylem-twardym-kibicem-z-mlyna,170044.html) ( (http://www.tvn24.pl)http://www.tvn24.pl)

„Kaczyński pełni dziś w Polsce mniej więcej taką funkcję, jak Jaruzelski w Polsce Ludowej” – pisze Niesiołowski na swoim blogu w serwisie naTemat.pl.„Jest faktycznie człowiekiem, który decyduje o wielu obszarach. A te, których nie kontroluje, zapowiedział, że chciałby kontrolować. W tej chwili porwał się na Trybunał Konstytucyjny, ale chyba go przegra dzięki Unii. Polsku z Unii nie wyprowadzi, bo to byłby koniec jego rządów” – pisze Niesiołowski.
Dalej prominentny polityka Platformy Obywatelskiej pisze o tym co będzie się działo w sobotę.
„W związku z tym demonstracja będzie taka, jak pod domem Jaruzelskiego, bo tam jest władza. Demonstracje będą też przed tym nowym Komitetem Centralnym na Nowogrodzkiej [siedziba PiS – red.]. Być może to się skończy spaleniem tej siedziby, tak jak palono komitety PZPR, tak być może zapłonie komitet PiS-u. To zależy oczywiście od tego, co PiS będzie robiło” – stwierdza Niesiołowski.

:kwiaty:

(L)uzik
09-05-2016, 19:43
Dzisiaj swetru bedzie u olejnik w tchałenie wiec będzie co wrzucać :D

RadO
09-05-2016, 19:45
PiS trzeba wywieźć do Oświęcimia i wytruć

https://niezalezna.pl/80136-jak-oni-kochaja-ludzi-cytat-z-marszu-kod-wyslac-pis-do-oswiecimia-i-wytruc-nagranie

Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie – powiedział Janusz Palikot.

https://www.wprost.pl/199953/Palikot-Zastrzelimy-Kaczynskiego-i-wypatroszymy

pvp
09-05-2016, 19:47
była w jakichkolwiek wiadomościach wzmianka o transparencie ?

Osek
09-05-2016, 19:48
Mioduski mógłby milczeć.

Akurat jeśli chodzi o niego to wcale się nie dziwię takiej wypowiedź. Przecież jego bardzo często można zobaczyć z Halickim. A wiadomo skąd on jest. Leśny mam wrażenie dalej trzyma się od polityki.

W wiadomościach oczywiście też było o tym :) całość ubrana w ten sposób że to była odpowiedź na wcześniejsze "miłosne" wypowiedzi. Choć zabrakło mi migawek z "dożynania watachy" itp.

R.Piaski
09-05-2016, 19:56
Jak macie wiecej takich przykładów ich języka "miłości", szczególnie wobec kibiców to śmiało wrzucajcie tutaj.

https://pbs.twimg.com/media/Ch9LW2NXEAAMDZ4.jpg

Raczej
09-05-2016, 19:57
Było w Wiadomościach TVP1(trochę się spóźniłem) o mowie nienawiści ze strony kodu, właśnie to z Oświęcimiem, było też nagranie z "Duda na Wawel", by Schetyna z radia co gadał coś o wyjściu na ulice i polskim Majdanie, sporo cytatów z internetu a na koniec coś w stylu, że trans kibiców był tylko w podobnym języku he O 20 powtórka na TVP Polonia.

Hermit
09-05-2016, 20:09
Najbliższy marsz KOD - koszulki Gorszy Sort i powrozy na szyjach.

b.
09-05-2016, 20:26
Ale sraka w łże-mediach :lol:

Następnym razem lewaczki zastanowicie się zanim wytrzecie sobie swoje antypolskie mordy kibicami, co?

No i chyba marzenia o polskim majdanie możecie odłożyć w czasie :lol:

ps. 66 gości - pozdrawiam was lewackie ścierwa :lol:

klamot1916
09-05-2016, 20:32
https://pbs.twimg.com/media/CiCL2hlXIAAnrFi.jpg

http://www.fakt.pl/m/crop/-850/-484/faktonline/634415985084229325.jpg

:))

z żużla :

https://pbs.twimg.com/media/CiCPwdwWwAAo5xK.jpg

tu niby piknik :

https://pbs.twimg.com/media/CiCOGTLWMAAoO_l.jpg

a tu hools!
http://niezalezna.pl/39144-tomasz-lis-wyrzucony

zie(L)ak
09-05-2016, 20:49
Przekaz Wiadomości po naszej linii:lol: natomiast zauważyłem jakieś sapanie w mediach społecznościowych do Ziobry aby podjął kroki w sprawie transparentu, już widzę jak je Ziobro podejmuję...:lol: Ogólnie trans wywołał ogromny ból dupy po lewej stronie, więc brawa dla autorów:bravo:

Jeszcze jedno,pseudo bojownicy o demokrację i wolność słowa przy pierwszej lepszej okazji sami by za nią ścigali i karali. Żal mi tych wszystkich ludzi którzy dają sobą manipulować i wciągać się w te ich pseudo demokratyczne zbiegowiska.

arni87
09-05-2016, 20:51
http://wiadomosci.tvp.pl/25260397/zle-slowa

mort
09-05-2016, 21:32
o tu jaki piekny i radosny zestaw "języka miłości" :D

http://telewizjarepublika.pl/radny-z-po-pisze-o-publicznej-egzekucji-kaczynskiego-i-dudy-quottak-zebym-mogl-otworzyc-szampana-opluc-i-rzucic-kamieniemquot,27875.html

https://www.wprost.pl/528500/Skandaliczny-wpis-radnego-PO-Mam-nadzieje-ze-zobacze-egzekucje-tej-pisowskiej-bandy

mam szczerą nadzieję że zobaczę kiedyś egzekucję tej pisowskiej bandy - Kaczyńskiego, Dudy, Macierewicza, Szydło, Kuchcińskiego, Kępy i kilku innych. Pokazową i publiczną tak żebym mógł otworzyć szampana, opluć i rzucić kamieniem. Piszę to w pełni świadomy i trzeźwy. Jako człowiek, radny oraz członek PO. I będę pisał dopóki ta egzekucja nie nastąpi. Oni nie zasługują nawet na proces tylko na piach” - napisał radny Michał Skoczeń

http://wpolityce.pl/polityka/274750-niesiolowski-nawolywal-do-protestow-przed-domem-jaroslawa-kaczynskiego-teraz-skandalicznymi-wypowiedziami-polityka-po-zajmie-sie-prokuratura

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,35255,10377235,Kibice_Korony__Wypowiedz_Niesiolo wskiego_byla_skandaliczna.html

BlackAdder
09-05-2016, 21:43
http://wiadomosci.tvp.pl/25260397/zle-slowa

I dyplomatyczny komentarz pod newsem:

"Bardzo trudno uwierzyć w to aby Kibice Legii rzeczywiście wygwizdali Pana Prezydenta Andrzeja Dudę w związku z tym nie dziwi Ich reakcja, którą był wspomniany w Reportażu transparent być może rzeczywiście zawierający zbyt daleko idące postulaty"

Czy ja wiem :lol2:

Chociaż dla takich dupków m. zd. wystarczy publiczna chłosta :kowboi:

arni87
09-05-2016, 21:44
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13043546_1018236811592511_6479196438607693043_n.pn g?oh=d0926aef08dded2c331c24b8421dd300&oe=57A22775

stachuu
09-05-2016, 21:53
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13043546_1018236811592511_6479196438607693043_n.pn g?oh=d0926aef08dded2c331c24b8421dd300&oe=57A22775

Lis za ten wpis powinieneś już wisieć

wLd
09-05-2016, 21:56

http://i66.tinypic.com/29v7n7.jpg

zie(L)ak
09-05-2016, 22:08
http://i66.tinypic.com/29v7n7.jpg

Domagam się interwencji władz klubu w sprawie tego oświadczenia i wydania zakazu stadionowego na jakąkolwiek imprezę zorganizowaną przy Łazienkowskiej 3 dla tego bliżej nie znanego mi typa.

casual
09-05-2016, 22:14
Kim jest ten Leszek Jażdżewski? To anonimowy użytkownik twittera, czy ktoś mniej anonimowy?

Co do transparentu- bydlaki wplątali kibiców w swoje brudne gierki, wycierali swoje mordy środowiskiem kibicowskim, które rzekomo masowo gwizdało na Prezydenta, więc riposta na te Himalaje chamstwa musiała być radykalna. I słusznie- nie ma powodu, by się z nimi cackać- oni idą po bandzie, to i reakcja musi myć mocna, bo grzeczna reakcja zostałaby niezauważona.

O transparencie jest bardzo głośno- i bardzo dobrze.

PS: w serwisie informacyjnym Radia Plus osoby, które wywiesiły ten transparent nazwano pseudokibicami. Informuję pseudoradio Plus, że straciliście wieloletniego wiernego słuchacza, który wielokrotnie reklamował was również na tym forum.

wLd
09-05-2016, 22:31
To jest "zaplecze intelektualne" kodu. Jak widać ławkę mają krótką.
http://www.wykop.pl/link/2920859/leszek-jazdzewski-liberte-manifestacja-kod-w-lodzi-19-12-2015
https://www.youtube.com/watch?v=wPw1gwMVrPA
reszta do wygóglania bo nie chcę nabijać licznika.

BlackAdder
09-05-2016, 22:34
w serwisie informacyjnym Radia Plus osoby, które wywiesiły ten transparent nazwano pseudokibicami.

Pseudokibice kochają swoją Stolicę ;)

Buzz
09-05-2016, 22:45
Ojej, aż 11-stu przyznało się, że jest z KODu. Może warto zrobić jawną ankietę :popcorn:

FCB
10-05-2016, 00:08
Ojej, aż 11-stu przyznało się, że jest z KODu. Może warto zrobić jawną ankietę :popcorn:

Admini chyba mają podgląd kto jak zagłosował http://forum.legionisci.com/images/smilies/i_cool2.gif

trans pierwsza klasa. Po reakcji czerwonych świń widać, że jego zaprezentowanie było zasadne. Ode mnie pełne propsy

Szczepko
10-05-2016, 01:46

To ja tylko przypomnę klimat, jaki był nakręcany kilka lat temu przez osoby i środowiska, do których odnosił się transparent wywieszony na wczorajszym meczu:

https://www.youtube.com/watch?v=klg70iMO3no

https://www.youtube.com/watch?v=EWFFcEcpBJs

Jvrek
10-05-2016, 02:20
No to nie wypada nie wspomnieć o ich guru,czyli Bolesławie "jakpanśmie" elektryku czyli słynna propozycja pałowania demonstracji w obronie TV Trwam.
Ponadto do języka miłości kwalifikuje się cała praktycznie "spuścizna-wścieklizna" Niesiołowskiego (do wyboru,do koloru;)).Na deser "czyny,nie słowa" czyli mord przez Cybę na Marku Rosiaku.

mbr
10-05-2016, 02:58
Generalnie gówno omijam zamiast tykać patykiem więc rzeczy wymienione na transie są mi obojętne, w politykowanie się nie bawię a aktywność ultrasowską zakończyłem kilkanaście lat temu, nie lubię też pakować dużych grup ludzi do jednego wora.

Niemniej, nie mogę powstrzymać szyderczego śmiechu jak czytam i słucham jak bolą cztery litery niektóre środowiska o ten trans. To jest po prostu szczyt obłudy. Może niektórzy nie wiedzą jakie ohydne, wulgarne teksty napierdalał Lis choćby na TT po wygranej PiSu w wyborach. Jak chce się posłuchać mowy nienawiści wystarczy skoczyć na losowy marsz KODu, po godzince styknie werbalnego bełta na rok, takiego ścieku to się na żadnym stadionie człowiek nie nasłucha. I ci ludzie teraz, razem z pacynkami, z pełną powagą, jakieś pisma do prokuratury ślą bo "szubienice", w wiadomych mediach narracja jakby ktoś miał ich w nocy wywlec do lasu i dać kulkę w łeb. :lol2: No *****, beka.

Były czasy, nie tak dawno temu, że za podobnie anty-rządowe hasła jakie dzisiaj głoszą te biedne, poszkodowane przez system dusze, zarabiające około 5x krajowej średniej ;( można było dostać pałą w nery, gazem w ryj i wyrok w zawiasach plus mocny jeb w portfel. Nieco dalej wstecz, za manifestacje do zwykłych ludzi strzelano z ostrej. Ale nie, kaczystan, pislam (tacy ąę jeśli chodzi o ksenofobię ale jak negatywne skojarzenie to do islamu lecą :) hehe, ciekawe co na to ci imigranci z MENA których tak się chętnie zaprasza), dyktatura. Ok. Sam nie jestem fanem PiSu, przyznam prosto, ale to jakieś jebane przegięcie co oni wyprawiają.

Choćby za wyeksponowanie tej hipokryzji wielkie brawa dla autorów transu (oby bez komplikacji prawnych). Niech ludzie zobaczą jaka to jest banda zakłamanych pizd. Może do niektórych dotrze.

berserk
10-05-2016, 07:08
Takie tam po "oponagate", infografika z wypowiedzią pewnej zwolenniczki szKODników...
https://twitter.com/lukcza/status/706041575021740033

Tom Kruz
10-05-2016, 08:13
Nie wiem, co za tęga głowa redagowała to doniesienie, ale najwyraźniej jakiś ''prawnik'', który nie odróżnia zniesławienia od znieważenia, bo w samym zawiadomieniu jest mowa o zniesławieniu, a z uzasadnienia wynika, że transparent jednak znieważał ;).

tuzintuzinow
10-05-2016, 08:43
PS: w serwisie informacyjnym Radia Plus osoby, które wywiesiły ten transparent nazwano pseudokibicami. Informuję pseudoradio Plus, że straciliście wieloletniego wiernego słuchacza, który wielokrotnie reklamował was również na tym forum.

Dzisiaj rano radio plus informowało o sprawie przypominając, że kibice wywiesili transparent obrażający polityków i dziennikarzy.
Jak już tak uogólniają to powinni powiedzieć, że transparent obrażający Polaków, albo jeszcze lepiej Europejszyków, bo to by się najlepiej wpasowało.

Maciej_L
10-05-2016, 09:10

Dokładnie o tym samym pomyślalem :)

arek6862
10-05-2016, 09:49
https://www.facebook.com/anna.zawadzka.391?fref=ts

http://i66.tinypic.com/2u6mhw9.png

Magik2501
10-05-2016, 10:00
"Petru donosi do prokuratury na kibiców Legii. Zawisza mu odpowiada: Śmierć frajerom!"

http://www.dzienniknarodowy.pl/408/petru-donosi-do-prokuratury-na-kibicow-legii-zawis/
O, jebaniutki :)

Zawisza zawsze był spoko.

mort
10-05-2016, 10:54
Tez dobre, poseł Szewczak z PiS - rocznicowo :D

(...)9 maja 1794 roku, równo 222 lata temu, na Rynku Starego Miasta w Warszawie stanęły szubienice dla zdrajców i sprzedajnych posłów. Taki był haniebny koniec Targowickiej Zdrady i jej autorów. Baczcie, więc Panowie Nowocześni, by historia nie zatoczyła koła i by polski lud ponownie nie musiał wymierzać historycznej sprawiedliwości. Zdrajcy, którzy zawiśli na Rynku Starego Miasta też byli majętni, ustosunkowani, pełni zaszczytów i poparcia na obcych dworach, ważniejszych nawet od Brukseli -dziś.
(...)
Idzie kiepsko totalnej opozycji, bo nad dodatek patriotów i katolików w młodym pokoleniu gwałtownie przybywa. Warto też czytać transparenty kibiców Legii zwłaszcza ten z ostatniej niedzieli. Dlatego nie prowokujcie Polaków, uczcie się historii i wyciągajcie z niej wnioski, również z tego co stało się ze zdrajcami i zaprzańcami równe 222 lata temu

Tadek
10-05-2016, 12:31
http://e5.pudelek.pl/44e30d5b33a78b2d24095cfa0d73418dd586bdd3.jpg

Nienawiść religijna, szowinizm i faszyzm przeciwko muzułmanom i uchodźcom!

d.a.r.o.
10-05-2016, 13:10
Wałęsa:

"Powinny być narysowane trzy linie. Jedna linia - słuchajcie: dotąd można, a dalej nie wolno wchodzić, ale się za to nie obrywa. Następna linia - uważaj, bo będziesz rozliczony, ponieważ cię filmujemy. I trzecia linia - jak tam wejdziesz, to musisz dostać po nosie, ze strzelaniem włącznie".

pijak z Wo(L)i
10-05-2016, 13:15
Wałęsa:

"Powinny być narysowane trzy linie. Jedna linia - słuchajcie: dotąd można, a dalej nie wolno wchodzić, ale się za to nie obrywa. Następna linia - uważaj, bo będziesz rozliczony, ponieważ cię filmujemy. I trzecia linia - jak tam wejdziesz, to musisz dostać po nosie, ze strzelaniem włącznie".

Czy byłemu Prezydentowi chodzi o emigrantów na granicy kraju,czy o skoki przez ogrodzenie w latach 80-tych? :?

pijak z Wo(L)i
10-05-2016, 13:36
Jeszcze taki kwiatek od Stokrotki:fy:
http://i1.pudelekx.pl/35d52cf77cb5db2ce8bd700555c88c8a50795667/13047813_1111658712218972_1855690876649694004_o-jpg

Salut
10-05-2016, 14:20
Jeszcze taki kwiatek od Stokrotki:fy:
http://i1.pudelekx.pl/35d52cf77cb5db2ce8bd700555c88c8a50795667/13047813_1111658712218972_1855690876649694004_o-jpg

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

skąd u nich tak wielkie pokłady hiPOkryzji??

zie(L)ak
10-05-2016, 15:41
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

skąd u nich tak wielkie pokłady hiPOkryzji??

A no stąd że to ludzie bez honoru i ideii.
p.s. mam cichą nadzieje że Leszki też im przy najbliższej okazji pocisną.

Maciej_L
10-05-2016, 19:23
Jakiś adwokat ze Ślaska chce się spotkać z wywieszającymi transparent :D

Czekają też na reakcje "Żylety" w niedziele, chyba liczą, że zostanie wywieszone "przepraszaMY" :D

Adwokat ze Śląska, mecenas Bartłomiej Piotrowski złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w związku z banerem wywieszonym podczas meczu piłki nożnej. Podczas niedzielnego spotkania między Legią-Warszawa, a Piastem-Gliwice na trybunach zawisł transparent o treści: "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice". W poniedziałek swoje doniesienie do prokuratury złożyła partia "Nowoczesna". Od całej sprawy odcina się klub "Wojskowych".

Mecenas Piotrowski, który należy do Komitetu Obrony Demokracji, całe zajście traktuje jako groźbę, dlatego złożył dziś zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Prawnik uważa się za osobę pokrzywdzoną umieszczonym na banerze napisem. Ocenił, że napisanie, że KOD ma się liczyć z szubienicą, a nie z gwizdami to poważna sprawa. Mecenas chce poznać personalia osób, które wywiesiły transparent. Ma nadzieje, że zostaną im postawione zarzuty. Bartłomiej Piotrowski liczy na spotkanie z tymi kibicami w sądzie.

Specjalista ds. public relations, dr Krystian Dudek z Wyższej Szkoły "Humanitas" w Sosnowcu uważa, że niektórzy kibice czują się anonimowi, a co za tym idzie - bezkarni. Podkreślił, że poczucie anonimowości w tłumie jest zjawiskiem znanym psychologii. - Fajnie stanąć za transparentem, który ktoś wywiesił - mówi Krystian Dudek. - Kibic czuje się wtedy schowany za plecami innego kibica - dodaje. Zdaniem eksperta, w szeregach kibiców każdego klubu piłkarskiego są różni ludzie. Dlatego, kluby powinny wypracować kodeks zachowań kibica. - Powinno się wprowadzić jasne reguły: wywieszasz taki transparent, nie ma cię więcej na meczu przez ileś lat - powiedział naukowiec.
W całej sprawie bardzo ciekawe jest, jak na aferę odpowie „Żyleta”. Przekonamy się o tym najprawdopodobniej w niedzielę, kiedy Legia rozegra ostatni mecz sezonu z Pogonią Szczecin. Możliwe, że zadecyduje on o mistrzostwie Polski dla Legii.

startowiec55
10-05-2016, 19:38
Zawisza zawsze był spoko.

Pan Zawisza jest częstym gościem na naszym stadionie :)

aDHd
10-05-2016, 22:18
Jakiś adwokat ze Ślaska chce się spotkać z wywieszającymi transparent :D

Czekają też na reakcje "Żylety" w niedziele, chyba liczą, że zostanie wywieszone "przepraszaMY" :D

Niech uważają na ten czarny trans, który wisiał na meczach z sąsiadkami, ostatnio chyba na Torwarze :).
Według mnie, byłby idealny na tą okoliczność.

pijak z Wo(L)i
11-05-2016, 07:06
No to dzień dobry! :prosze:https://twitter.com/DWielowieyska/status/730053871146569730
:gwiazda: To ja dopiszę-Gadzinowy kur....szon!!!

klamot1916
11-05-2016, 10:12
https://www.youtube.com/watch?v=yc06O0U8y2s

LegionerS
11-05-2016, 11:22
Ja również przyłączam się do propsów za transparent. Fakt, w dzisiejszych czasach odniesienie do szubienicy może szokować, ale to tylko kwestia powszechnego zniewieścienia warstw społecznych. Nie rozumiem natomiast argumentu o dzieleniu kibiców Legii. Dla mnie pomimo początkowego zaskoczenia wydźwiękiem hasła, to był przede wszystkim jasny sygnał niezależności. I gdyby Jarek teraz powiedział coś w stylu "Kibice pokazali jak bardzo zgadzają się z nami" albo coś w stylu "Kibice z PIS, PIS z Kibicami", to w odpowiedzi dostałby podobny transparent. Natomiast można się uczepić słowa i jego negatywnego zabarwienia. Tylko wtedy wypadałoby być konsekwentnym i nie pisać, wcześniej że chamskie zachowanie (jakim obiektywnie są gwizdy na głowę państwa) było cacy, a odniesienie się do haseł popularnych wśród opozycji w PRL już jest czymś karygodnym.

Sory, kolega mnie sprowokował prywatną dyskusją - pomimo, że na meczu nie był - że nie powinniśmy dzielić kibiców. I gadaniem, że Żyleta to nie cała Legia, wskazując, że na pewno było więcej zniesmaczonych... Kurna więcej... "zaślepionych" chyba.

Btw. Miło przegląda mi się wrzuty "bólu dupy". Nieosiołowski powinien się najczęściej wypowiadać... wtedy śmiałbym się jeszcze częściej i więcej...

Chemica(L)
11-05-2016, 11:38
Jak nas wszystkich podliczą za "Sędzia weź sznur [...]" to podejrzewam, że możemy sobie Legii przez pare lat nie obejrzeć :rotfl:

Yanks
11-05-2016, 11:41
Są słowa nieśmiertelne ...

http://i.imgur.com/lhLnz8e.jpg

... co bardzo mnie cieszy :trans4:

Ajrisz
11-05-2016, 11:42
Spodobał mi się fragment wypowiedzi Stanowskiego:

"Nie byłoby transparentu na Legii, gdyby nie próby Tomasza Lisa czy środowiska „Gazety Wyborczej”, aby wykorzystać gwizdy na prezydenta Dudę do własnych celów. Oni chcieli pod te gwizdy się podpiąć, pokazać „patrzcie, ci ludzie są z nami”. Więc ci ludzie – kibice – pokazali: z wami nigdy. A wystarczyło odrobinę rozsądku i rozwagi, wstrzemięźliwości w tworzeniu wspólnego frontu światopoglądowego. Ale nie ma rozsądku u tych, którzy już dawno oszaleli z nienawiści do obecnych władz. Nie ma wstrzemięźliwości u osób zwyczajnie opętanych. Transparent z Legii można więc skrócić do jednego zwrotu: odp... się”.

Co prawda dalej twierdzi, że to za ostre itp, ale przynajmniej wyjaśnił (mam taką nadzieję) niektóre sprawy kilku osobom ;)

mort
12-05-2016, 11:42
Także podsumowując ankietę z zaokrągleniem zgodnym z zasadami matematyki:

90% głosujących popiera transparent co tylko dowodzi jak wielką głupotą były KODowsko-ściekomedialne umizgi do nas :lol: sorry sieroty PO III RP ale trybuny to nie ten adres :D
7% głosujących jego wywieszenie było zupełnie obojętne.
Natomiast na 371 osób głosujących transparent nie podobał się 12 co stanowi szalone 3% głosujących :D

Wyniki są publiczne i jako takie mogą być udostępniane więc parafrazując:
KODzie, Wyborcza, Lisie - publikuj! :lol: :lol: :lol:

Dzekson
12-05-2016, 20:01
Olejnik z Bonkiem na TVN 24 teraz

klamot1916
12-05-2016, 20:23
Olejnik do Bońka: Dlaczego kibice Legii nienawidzą TVN-u ? Niech mi Pan to wytłumaczy :)

berserk
12-05-2016, 20:27
I co powiedział?:D

dz1916
12-05-2016, 20:34
warto obejrzeć powtórkę, 20 minut nieustannej beki, raca postawiona na stół przez Bońka na koniec :D

RalF
12-05-2016, 20:37
jakiś link może ktoś podrzucić jak już będzie??

Dzekson
12-05-2016, 20:52
Boniek generalnie nie widzi problemu w racach i uważa ze nie są one niebezpieczne. Jedynie rzucane race przez Lecha i nasze świece dymne mu nie pasowały. Olejnik sie sapała o wszystko, a szczególnie o szubienice.
I oznajmiła ze ma kolegów na Żylecie którzy byli zbulwersowani.
Powtórka na tvn24 o 00:40

berserk
12-05-2016, 21:24
I oznajmiła ze ma kolegów na Żylecie którzy byli zbulwersowani.

Pewnie Jaco i Mort...
:D

jasna długa prosta
12-05-2016, 21:31
Pewnie Jaco i Mort...
:D

Pewnie ci co wg ankiety są za KOD. A ciemny lud słucha i wierzy :-/

berserk
12-05-2016, 21:33
Przecież to krety;)

Kijek
13-05-2016, 00:44
Olejnik nawet poprawnie nie potrafi zacytować transparentu :D

:lol:

mort
13-05-2016, 06:13
Idol "pokrzywdzonych transperentem - taka piękna mowa miłości :D

poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać–

Ja ostrzegam ich, że kto mieczem wojuje, od miecza ginie – mówił w „Faktach z Zagranicy” TVN24 BiS były prezydent Lech Wałęsa. W programie zwrócił się do polityków PiS. – Powiem tak: paru ludzi zaaresztujecie, ale wy prawie wszyscy będziecie aresztowani w swoim czasie – powiedział. Lech Wałęsa krytycznie odniósł się do środowej debaty w Sejmie, kiedy przez 10 godzin politycy PiS punktowali rządy PO-PSL. – To jest coś, co ubliża Polsce, ubliża demokracji, ubliża parlamentowi – ocenił. – Oni (PiS – przyp. red.) bez przerwy szukają wrogów, w stylu sowieckim. Musi być zawsze wróg, żeby można było rządzić – stwierdził Wałęsa. Zdaniem byłego prezydenta Prawo i Sprawiedliwość straci na popularności, kiedy nie będzie mogło dłużej realizować populistycznych obietnic. – Kiedy przestanie działać populizm, wtedy jest wasz koniec, i to koniec albo demokratyczny, przez referendum poddajecie się, albo będziecie po prostu z okien wyskakiwać – ostrzegał gość Jolanty Pieńkowskiej. (http://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/walesa-do-pis-u-albo-sie-poddacie-albo-bedziecie-z-okien-wyskakiwac,643227.html)

http://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/walesa-do-pis-u-albo-sie-poddacie-albo-bedziecie-z-okien-wyskakiwac,643227.html

No ciekawa sprawa gdzie jest teraz grono wielce oburzonych 8)

krajes
13-05-2016, 08:04
Olejnik nawet poprawnie nie potrafi zacytować transparentu :D

:lol:

Ona dobrze wie co robi i co zacytowała. Pomyśl ocb. Swoją drogą Boniek dobrze odjebał z tą racą w studio na zakończenie :D

pvp
13-05-2016, 22:10
warto obejrzeć powtórkę, 20 minut nieustannej beki, raca postawiona na stół przez Bońka na koniec :D

jakiś link??

stachuu
13-05-2016, 22:56
jakiś link??
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjt0ruA-NfMAhUDiCwKHbepCfUQqQIIKTAD&url=http%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fkropka-nad-i%2C3%2Cm%2Fzbigniew-boniek-w-kropce-nad-i%2C643279.html&usg=AFQjCNGOAhEBlelldoTxYIKDGuZ2Jzsesw&sig2=o_2J1Ny3p4vKa5W7W_4oxQ

Adin
13-05-2016, 23:37
Olejnik ma kolegów na Żylecie, a ja widziałem eskimosów na pustyni

ZwolSon
14-05-2016, 00:04
Tymczasem "Legenda" decyzją zarządu tvn zostaje zdjęta z player.pl :)

Kolodont
14-05-2016, 00:12
To pokłosie transparentu ta decyzja? nie wierzę ;)

Kijek
14-05-2016, 00:57
Czyli zabolało :D :prawi: :raca2:

Cinuś
14-05-2016, 08:45
Koniec świata... Prezes PZPN broni kibiców...

:)

klamot1916
14-05-2016, 10:01
Koniec świata... Prezes PZPN broni kibiców...

:)

Kampanie wyborczą ma to broni. Ze swoich obietnic z 2012 roku nic nie spełnił (kwestie kibicowskie). To teraz się przymila.

EviLmonkey
14-05-2016, 10:32
Hahaha :brawo:

W nocy z piątku na sobotę okazało się, że współpraca grupy TVN z Legią została zerwana. Z platformy player.pl zniknęły wszystkie dotychczasowe odcinki (było ich sześć) oraz wszystkie zwiastuny kolejnych części serialu. - Zarząd TVN S.A. podjął decyzję o zaprzestaniu współpracy z Legią, dlatego też materiał nie jest dostępny - tak na oficjalnym profilu player.pl tłumaczono powody zniknięcia serialu jednej z osób.

Oficjalny powód zerwania współpracy nie jest jeszcze znany. Przy Łazienkowskiej na razie nikt nie chce się wypowiadać w tej sprawie. Można jedynie spekulować, iż decyzja TVN spowodowana jest kontrowersyjnym transparentem, który zawisł na stadionie Legii podczas meczu z Piastem.

W życiu bym nie pomyślał, że ten transparent może zrobić tyle dobrego. Raptem naście metrów płótna, a tak potrafi oczyścić niezdrową atmosferę. :lol3:

operion
14-05-2016, 11:24
Olejnik ma kolegów na Żylecie, a ja widziałem eskimosów na pustyni

https://zapodaj.net/18b687ee38d43.jpg.html

klamot1916
14-05-2016, 12:34
Nitras (PO) :

Twoja patriotyczna,rozmodlona młodzież @jbrudzinski ostatnio prawie spaliła stadion narodowy. Myślałeś co byłoby gdyby dach był zamknięty? https://twitter.com/SlawomirNitras/status/731423859103109121

Mają ból dupy. 2 tyg. od meczu a temat rac czy transu przykrywa sporo poważniejsze :)

arczi
14-05-2016, 13:33
Hahaha :brawo:

W życiu bym nie pomyślał, że ten transparent może zrobić tyle dobrego. Raptem naście metrów płótna, a tak potrafi oczyścić niezdrową atmosferę. :lol3:

Umówmy się, to tylko bardzo błogosławiony przez nich pretekst, który spadł im z nieba, że aż było słychać na Wiertniczej ogromny oddech ulgi. Te barany (TVN) nie miały już pomysłów i scenariuszy na dalsze odcinki. To był jeden wielki serial z dykty robiony przez ludzi, którzy kompletnie nie ogarniali tematu i nie znali klimatów Legii, pomijam już fakt, że większość z nich nawet nie jest z Warszawy. Typowa fuszerka TVN robiona w stylu ich durnych programów dla gospodyń domowych z unikaniem jak ognia tematów stricte kibicowskich. Bardzo dobrze, że znaleźli sobie powód z dupy i skończyli tą błazenadę, która przyniosłaby nam i Legii więcej wstydu, niż byłoby z niej pożytku. Pies ich jebał. Niemniej miło, że trochę zabolało i sfochowali się jak pięcioletnia Grażynka 8)

Maciek
14-05-2016, 13:57
Kampanie wyborczą ma to broni. Ze swoich obietnic z 2012 roku nic nie spełnił (kwestie kibicowskie). To teraz się przymila.

Nie wiedziałem, że to kibice wybierają prezesa PZPN.

mort
14-05-2016, 14:06
ano właśnie :D

może opowiedzą o kulisach powstawania serialu robionego przez chłopów z drugiego końca kraju i o tym jak byli przekonani,że największą legendą piłkarską jest Rzeźniczak? a może ludzie z tvn opowiedzą jak przylazły na Łazienkowską i nie wiedziały ocb z Żyletą? :lol:
Nie chce mi sie po imieniu wywoływać osób z klubu odpowiedzialnych za kontakt z mediami bo ten syf jak widac sie skończył ale dramat ogólne rzecz biorąc...

ps. a może mamy wam pajace dziennikarskie wrzucić print screen z rozmowy jak uważaliście,że transparent o KOD wisiał na finale Pucharu Polski? :lol:

ps. i tak wrzucimy :D

mort
14-05-2016, 14:24
Czy prawdą jest,że przy produkcji serialu zaangażowane były wyłącznie osoby z Krakowa plus szef z.... Bytomia? :lol:

Czy prawdą jest,że osoby te nawet nie wiedziały jaka jest data założenia klubu? :lol:

mort
14-05-2016, 14:27
Czy prawdą jest,że jedyna osoba jaką kojarzyły osoby od serialu ze świata muzycznego jako kibicującą Legii to .... Maryla Rodowicz? :lol:

mort
14-05-2016, 14:48
I czy prawdą jest,że żadna z tych osób nie wiedziała co to za "piosenka" "Sen o Warszawie"? :lol:

tuzintuzinow
14-05-2016, 15:48
Takiego Morta jeszcze nie było :D
Post pod postem i głupie pytania na które każdy zna odpowiedź.

Widać to miód na serce niedźwiadka i conajmniej 89,76% forumowiczów ;)

looking1916
15-05-2016, 13:56
Haha :D

Na forum kibiców Legii zakończył się sondaż na temat słynnego transparentu o KOD. Kibice okazali się nieprzemakalni na medialną nagonkę: 90 proc. z nich chce więcej takich transparentów, 3 proc. jest im przeciwne. Organizatorzy sondażu zabezpieczyli się przed możliwością zniekształcania jego wyników – w czasie jego trwania zablokowana została rejestracja na forum nowych osób.

„KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice” - ten transparent wywieszony został jako odpowiedź na sugestie mainstreamowych mediów, że kibice Legii i Lecha gwizdać mieli na prezydenta Andrzeja Dudę, co wzbudzić miało radość sympatyków KOD.

Czytaj też: Kibice Lecha i Legii: nie gwizdaliśmy na prezydenta. Gwizdali „zwiedzacze stadionu”

Media, które dopuściły się tej manipulacji, posługując się m. in. prymitywnie zmontowanym filmikiem Polsatu, po wywieszeniu transparentu zapałały świętym oburzeniem, podobnie zresztą jak działacze KOD.

- Oczywiście jest to świństwo, obrzydlistwo - skomentował lider KOD Mateusz Kijowski. Z kolei Tomasz Lis powiedział, że stadion Legii „staje się areną szerzenia nienawiści”. Partia Nowoczesna złożyła w jego sprawie zawiadomienie o przestępstwie. Portal Lisa zasugerował też, że transparent nie musi być reprezentatywny dla środowiska.

Na forum kibiców Legii Warszawa przeprowadzony został więc sondaż, który pokazać miał obiektywnie zdanie środowiska fanów futbolu w tej sprawie. Jak podała grupa Old Fashion Man Club, odpowiedzi, iż transparent „bardzo mi się podobał, nie trawię ich, więcej takich” udzieliło 90 proc. użytkowników forum. Dla 7 proc. transparent był obojętny, zaś 3 proc. ankietowanych wybrało odpowiedź „jestem z KOD, nie podobał mi się, nigdy więcej”.

Sondaż ma decydujące znaczenie, gdyż na forum udzielają się najbardziej aktywni i zaangażowani kibice, którzy decydują o stanowisku całego środowiska. By uniemożliwić komukolwiek manipulację, na czas sondażu zablokowana została możliwość rejestracji na forum nowych osób.

źródło http://niezalezna.pl/80432-druzgocaca-sonda-90-proc-kibicow-legii-chce-wiecej-transparentow-anty-kod

berserk
15-05-2016, 17:04
Gdybym wiedział, że to zajdzie tak daleko to nie robiłbym sobie jaj z głosowaniem:D

Kujawiak
16-05-2016, 08:46
Sondaż ma decydujące znaczenie. :D Hahaha! Niezły ubaw, jedna k druga strona odleciała. No cóż... dla jednych gwizdy, dla drugich szubienice. :D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

dominium
16-05-2016, 13:25
Widać kto tworzył serial o Legii, po tym w jaki sposób pominięto najważniejsze elementy historyczne. Bez wątpienia nie ma co się spinać, tvn nigdy nie był obiektywny, a owy serial traktuję jako zemstę właścicieli tvn za niechęć trybun.

Czaruś
16-05-2016, 13:34
a to już nie wiem jak to jest :D

tvn gada że zerwali, na telebimach przed meczem reklamy "Legendy" i player.pl :/

Ciuniek
16-05-2016, 16:01
Sonda zatacza coraz szersze kręgi we wszechświecie Internetu :zszokowany:

rey
16-05-2016, 16:36
Wooooojnaaaa!!!!! :D

http://pikio.pl/legia-idzie-na-wojne-z-kod-em-chce-tego-90-proc-kibicow/

klamot1916
16-05-2016, 20:57
Dubler Tuska chce chyba podobnie punktów nałapać na nas
https://pbs.twimg.com/media/CimXIiUWEAA0nI9.jpg
https://www.facebook.com/PetruRyszard/photos/a.869716719735352.1073741830.592575504116143/1190188624354825/?type=3&theater

stary wyga
17-05-2016, 00:53
Czy ta banda debili myśli ,ze drugi raz ten sam patent przejdzie ?!
***** nie sądzę :lol2:

dominium
17-05-2016, 09:25
Wygląda jak by właśnie tak myśleli. "Mowa nienawiści" - socjolodzy już tworzą nowy kierunek na studiach bankowych.

Yanks
17-05-2016, 10:10
Organizatorzy sondażu zabezpieczyli się przed możliwością zniekształcania jego wyników – w czasie jego trwania zablokowana została rejestracja na forum nowych osób.

Nieładnie Morcie, nieładnie.

:pokemon:

mort
17-05-2016, 11:14
Nieładnie Morcie, nieładnie.

:pokemon:

Pudło :p :lol:

Chociaż sam fakt oczywiście potwierdzam a i dla obiektywnosci wyników jak najbardziej popieram :D

vozny86
17-05-2016, 21:12
http://wojciechlazarowicz.natemat.pl/180059,wyrzucic-legie-z-lazienkowskiej

Wyziewy z dupy imć Łazarewicza. Jak ktoś chce sobie podnieść ciśnienie...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maciej_L
17-05-2016, 21:24
tylko po co mu kliknięcia nabijać? Nie ma sensu zajmować się takimi debilami.

johnny39
18-05-2016, 00:09
Forumka jest bardzo opiniotwórcza - nigdy w to nie wątpiłem :cinkciarz: Jak tak dalej pójdzie to będzie najczęściej cytowanym medium w tym kraju, a co najważniejsze w 100% polskim! :) Transparent co tydzień i te newsweeki, wyborcze i inne g**** będą miały 50 stron więcej co numer.

dominium
18-05-2016, 12:06
Z tym Polskim to bym nie przesadzał:
Właściciel serwisu Legionisci.com
Legionisci Ltd
International House, 24 Holborn Viaduct
London, EC1A 2BN, United Kingdom
Company No. 10118756

Wyżeł
18-05-2016, 12:10
Z tym Polskim to bym nie przesadzał:
Właściciel serwisu Legionisci.com
Legionisci Ltd
International House, 24 Holborn Viaduct
London, EC1A 2BN, United Kingdom
Company No. 10118756

W ten sposób to Polska Press Sp. z o.o. właściciel prawie całej prasy regionalnej w Polsce jest polski. Tymczasem jest to spółka zależna niemieckiego wydawnictwa Passauer. Adres rejestracji działalności o niczym nie świadczy. Niezależnie są powody aby spółkę zarejestrować w UK i nie są to powody podatkowe.

(L)uzik
19-05-2016, 06:19
W związku z wywieszeniem transparentu o niedozwolonej treści podczas meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice, na Klub z Warszawy została nałożona kara pieniężna. „Komisja Ligi otrzymała od Klubu kopię dokumentów potwierdzających nałożenie zakazów stadionowych na osoby zaangażowane w ten incydent. Biorąc powyższe pod uwagę, Komisja postanowiła ukarać Klub karą pieniężną w wysokości 20 000 złotych” - Zbigniew Mrowiec, Przewodniczący Komisji Ligi.

Stout
19-05-2016, 08:07
Na jak długo te zakazy?

Jaco
19-05-2016, 09:00
Komisja Ligi otrzymała od Klubu kopię dokumentów potwierdzających nałożenie zakazów stadionowych na osoby zaangażowane w ten incydent. Biorąc powyższe pod uwagę, Komisja postanowiła ukarać Klub karą pieniężną w wysokości 20 000 złotych.

Z tego tekstu jednoznacznie wynika, że gdyby klub nie przekazał kopii owych dokumentów, dotyczących nakazów, to kary pieniężnej by nie było. :]

kamilsson
19-05-2016, 09:17
Z tego tekstu jednoznacznie wynika, że gdyby klub nie przekazał kopii owych dokumentów, dotyczących nakazów, to kary pieniężnej by nie było. :]

Mi się natomiast wydaje że dojebaliby 40 tys.

kowallu
19-05-2016, 10:23
Warto było !

klamot1916
10-06-2016, 12:37
#dobrazmiana

Nie będzie śledztwa w sprawie transparentu na stadionie Legii
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Nie-bedzie-sledztwa-w-sprawie-transparentu-na-stadionie-Legii-00023908

Wyborcza już podnosi krzyk o to ;))
https://twitter.com/DWielowieyska/status/741245859380232192

Całe 8 lat podobne decyzję w drugą stronę kwitowali tym, że prokuratorzy i sędziowie są niezawiśli i proszę na nich nie naciskać i wywierać presji , a tu mają ból dupy :D

klamot1916
20-06-2016, 20:29
Petru nie odpuszcza i ciągnie ten temat chcąc zdobyć kilka punktów procentowych na walce z kibolstwem tak jak TuSSk

Składamy zażalenie na odmowę wszczęcia śledztwa ws. hejterskiego transparentu na stadionowej trybunie.
Język przemocy w polityce i życiu społecznym zawsze rodzi przemoc. Jeśli będziemy tolerowali język agresji w życiu publicznym, to będziemy mieli również agresję w życiu społecznym i politycznym. Kuriozalne, że ten rząd nie zwraca uwagi na zagrożenie, jakim jest poziom debaty i jakimi konsekwencjami to grozi. Język tworzy rzeczywistość. Oczywiście możemy wszyscy różnić się poglądami politycznymi, ale niedopuszczalne, by wyrażać swoje zdanie przez groźby.

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xat1/v/t1.0-9/13442187_659082200913371_962820704826059014_n.jpg? oh=15513eacd43754807992e342ea7fbb2e&oe=57DBC514&__gda__=1472856288_3c32a7d23fb7d2247067353f0cd62f9 d

Stanowisko Prokuratury stoi w opozycji z duchem i literą prawa kodeksu karnego, ale i w opozycji ze zdrowym rozsądkiem. Nikt z nas nie pomyślał o tym, by ci „kibice”, którzy nawoływali do wieszania swoich przeciwników politycznych, wchodzą w „polemikę”. To jest wyraźnie "ziobryzm" - skutek ustawy o prokuraturze - upolitycznienie i wykorzystywanie wszystkich takich spraw w walce politycznej.
https://www.facebook.com/Nowoczesna.oficjalnie/photos/a.473134462841480.1073741829.467218110099782/659082200913371/?type=3&theater

Koleś tak mnie wkurvia że masakra