PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA - Piast

Układ
09-05-2016, 00:51
Wprawdzie po czasie (:D), ale troche się działo, więc można założyć.

Kar(L)ik
09-05-2016, 11:53
Doping w trakcie 1 połowy jeden z lepszych w ostatnich latach. Była moc oby więcej takich momentów.

KRA
09-05-2016, 12:48
Dla takich meczów chodzi się na stadion.

Nie będę ukrywał, nie jestem na wszystkich meczach u siebie, ale mimo wszystko takiego meksyku, jak w pierwszej połowie to trudno sobie przypomnieć. Może Celtic? Radość po dwóch pierwszych bramkach z rodzaju tych momentów, które "trzeba przeżyć". Ostatnio taki szał? Chyba po karnym Vrdoljaka z Lechem, a wcześniej po bramce Włodara z Szachtarem (piszę o meczach na Ł3). Lubię to. ;)

Jako katolik to podwójnie jestem zadowolony z oprawy. :) Nie dość, że świetna sektorówka plus świecidełka to jeszcze sam jej kontekst trafiający w me serce. NS-i wstrzelili się z tym hasłem idealnie. Wczoraj, taka była wola Nieba, tak Bóg chciał. Wszystko ze sobą fajnie zagrało. Brawo :brawo:

Słów kilka o ekipie gości. Mecz dobitnie pokazał, że nie jest to nawet solidna ekipa. Jak na najważniejszy mecz w historii ich klubu, który mógł im dać w praktyce Mistrzostwo to blado to wszystko wyszło. Liczba w porządku choć Zagłębie przed paru laty przyjechało chyba w niewiele mniejszym składzie, a i potencjał ludnościowy Lubin ma mniejszy niż Gliwice. Z atrakcji ultras nic, wokalnie jakieś pomrukiwania i nieśmiertelne LTSK, które wykonywane przez ekipy pokroju Piasta wzbudzają tylko uśmiech politowania. Choć z drugiej strony mieli pecha, bo w pierwszej połowie żadna ekipa w kraju by się nie przebiła z dopingiem, a w drugiej wynik już nie zachęcał do śpiewania. No, ale żeby z atrakcji ultras nie zaprezentować choćby jakiegoś transparentu, czy machajek? Przed nimi jeszcze dużo pracy jeśli chcą znaczyć coś więcej na Śląsku, czy nawet w swoim mieście.

Roar
09-05-2016, 13:01
A zauważył ktoś oprawe ?
Doping chyba najlepszy w sezonie ?

Bez kitu poprzewracało Wam się w głowach, moim zdaniem. Fajnie, że był taki transparent ale kur wa ale mam wrażenie, że dla 90% osób to najciekawsza rzecz ostatnich dni. Tak jak i na finale najważniejsze było czy ktoś gwizdał na Prezydenta czy nie, a nie mnóstwo różnych innych rzeczy.

po prostu oprawy trochę giną bo ostatnio mega ich wysoki poziom więc z Piastem mimo, że świetna trochę zginęło w tłumie.

Gabro
09-05-2016, 13:04
A zauważył ktoś oprawe ?

Bez kitu poprzewracało Wam się w głowach, moim zdaniem. Fajnie, że był taki transparent ale kur wa ale mam wrażenie, że dla 90% osób to najciekawsza rzecz ostatnich dni. Tak jak i na finale najważniejsze było czy ktoś gwizdał na Prezydenta czy nie, a nie mnóstwo różnych innych rzeczy.

Amen

PabloMag
09-05-2016, 13:13
A zauważył ktoś oprawe ?

Co do pierwszej kwestii: bardzo dobrze wykonana oprawa, domyślam się, że sposób ułożenia postaci (jedna za plecami) trochę utrudnia malowanie. Ale dzięki temu efekt jest warto docenienia. Do tego pamięć o takich szczegółach jak np. światło w źrenicy, zagięcia na strojach, czy pofalowanie flagi, co dodaje dynamizmu. Fajnie, że eLka wyszła prosto, łatwo o naderwanie takich elementów. Super, że było piro, z machajkami fajnie wygląda. Chociaż liczę, że w przyszłości do machajek dołączą strobo w znacznej ilości, tylko jak będzie ciemniej ;)

Doping - moim zdaniem mógł być na lepszym poziomie. Wiadomo, że mecz o stawkę, więc niektóre osoby przypadkowe, zbyt wiele osób zawieszało się na akcjach, co było widać szczególnie na bokach. Zdarzały się porywy i słychać było potencjał, ale było ich za mało. Może dlatego, że rywal nie wywoływał innych emocji niż piłkarskie, a sam mecz przebiegał bez dramaturgii, która dodaje mocy trybunom. Choć nie spodziewałem się dużo więcej - taki to już "urok" meczów pod koniec sezonu z pełnymi trybunami

smiechu
09-05-2016, 13:15
Dla takich meczów chodzi się na stadion.

Nie będę ukrywał, nie jestem na wszystkich meczach u siebie, ale mimo wszystko takiego meksyku, jak w pierwszej połowie to trudno sobie przypomnieć. Może Celtic? Radość po dwóch pierwszych bramkach z rodzaju tych momentów, które "trzeba przeżyć". Ostatnio taki szał? Chyba po karnym Vrdoljaka z Lechem, a wcześniej po bramce Włodara z Szachtarem (piszę o meczach na Ł3). Lubię to. ;)

Jako katolik to podwójnie jestem zadowolony z oprawy. :) Nie dość, że świetna sektorówka plus świecidełka to jeszcze sam jej kontekst trafiający w me serce. NS-i wstrzelili się z tym hasłem idealnie. Wczoraj, taka była wola Nieba, tak Bóg chciał. Wszystko ze sobą fajnie zagrało. Brawo :brawo:

Słów kilka o ekipie gości. Mecz dobitnie pokazał, że nie jest to nawet solidna ekipa. Jak na najważniejszy mecz w historii ich klubu, który mógł im dać w praktyce Mistrzostwo to blado to wszystko wyszło. Liczba w porządku choć Zagłębie przed paru laty przyjechało chyba w niewiele mniejszym składzie, a i potencjał ludnościowy Lubin ma mniejszy niż Gliwice. Z atrakcji ultras nic, wokalnie jakieś pomrukiwania i nieśmiertelne LTSK, które wykonywane przez ekipy pokroju Piasta wzbudzają tylko uśmiech politowania. Choć z drugiej strony mieli pecha, bo w pierwszej połowie żadna ekipa w kraju by się nie przebiła z dopingiem, a w drugiej wynik już nie zachęcał do śpiewania. No, ale żeby z atrakcji ultras nie zaprezentować choćby jakiegoś transparentu, czy machajek? Przed nimi jeszcze dużo pracy jeśli chcą znaczyć coś więcej na Śląsku, czy nawet w swoim mieście.

poszła jedna petarda :)

m82
09-05-2016, 13:17
i autobus poturbowali :( ;)

Chemica(L)
09-05-2016, 13:19
Oprawa- brak słów.
NS'i już dawno przeszli na wyższy poziom artyzmu. Nie sądzę, że jest na świecie druga ekipa, która może dorównać im pod względem jakości wykonanych opraw (chociaż to już nie oprawy, a arcydzieła).
Nieznani Sprawcy naszym dobrem narodowym! :)

Gabro
09-05-2016, 13:26
Doping - moim zdaniem mógł być na lepszym poziomie. Wiadomo, że mecz o stawkę, więc niektóre osoby przypadkowe, zbyt wiele osób zawieszało się na akcjach, co było widać szczególnie na bokach. Zdarzały się porywy i słychać było potencjał, ale było ich za mało. Może dlatego, że rywal nie wywoływał innych emocji niż piłkarskie, a sam mecz przebiegał bez dramaturgii, która dodaje mocy trybunom. Choć nie spodziewałem się dużo więcej - taki to już "urok" meczów pod koniec sezonu z pełnymi trybunami

Była moc. Może w drugiej połowie po 3 bramce zaczęło momentami przysiadać, ale doping w porównaniu do kilku poprzednich meczów, zdecydowanie na plus.

Runi
09-05-2016, 13:32
Doping był dobry bo była większa stawka i ludzie byli bardziej nakręceni. I ku mojemu zdziwieniu nawet przy 2:0 czy 3:0 była moc, a w przeszłości przy takim wyniku było w tym delikatnie mówiąc różnie.

Bobicz
09-05-2016, 13:36
Oprawa- brak słów.
NS'i już dawno przeszli na wyższy poziom artyzmu. Nie sądzę, że jest na świecie druga ekipa, która może dorównać im pod względem jakości wykonanych opraw (chociaż to już nie oprawy, a arcydzieła).
Nieznani Sprawcy naszym dobrem narodowym! :)

Fajne jest to, że NaSze oprawy są w różnych stylach :)

Odnośnie arcydzieł, to niezłą robotę robi też Zenith. Wybrałem kilka:

http://www.landscrona.ru/forum/uploads/post-27-1302508901.jpg
http://russianfootballnews.com/wp-content/uploads/2015/05/12094251c4f3c.jpg
http://cs10359.vkontakte.ru/u415693/-14/z_f15fecc0.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-Dfd-cE4-a7w/UK-YeaS3-jI/AAAAAAAA3FE/SLhZ8x9wOvM/s1600/ZENIT_MALAGARuuO1xC5YKk.jpg

Chemica(L)
09-05-2016, 13:45
Nie no ich oprawy też fantastyczne, aczkolwiek ja będę obstawał przy tym, że do NaSzych równać się nie mogą ;) Druga kwestia to ta, że ich trybuna jest mniejsza, więc pracy mają też zapewne mniej.

Bobicz
09-05-2016, 13:49
Nie no ich oprawy też fantastyczne, aczkolwiek ja będę obstawał przy tym, że do NaSzych równać się nie mogą ;) Druga kwestia to ta, że ich trybuna jest mniejsza, więc pracy mają też zapewne mniej.

mi chodziło tylko o ich sektorówki ;)

krajes
09-05-2016, 14:04
i autobus poturbowali :( ;)

Pamiętam jak ze 2 lata temu pisano o nas dokładnie to samo w kontekście wyjazdowego meczu z Wisłą, gdzie rzekomo tak samo zniszczyliśmy orurowanie wewnątrz autobusu. Prawda była taka, że napchano nas standardowo 3 razy więcej niż autobus ma miejsc w dowodzie rejestracyjnym i podczas ostrego hamowania, kiedy ktoś wpierdolił się w milicyjny kordon kierownik tak dał po heblach, że towarzystwo, które trzymało się poręczy u sufitu poleciało razem z tą rurą do przodu. No i nagłówki w poniedziałek "Kibole dewastowali miejskie autobusy" ...

Nie wiem jak było u Piastunek ale nie oceniał bym sytuacji po gniotach w gazetach.

m82
09-05-2016, 14:06
Pamiętam jak ze 2 lata temu pisano o nas dokładnie to samo w kontekście wyjazdowego meczu z Wisłą...

Przecież ja się z tego śmieje... równie dobrze ten autobus mógł przyjechać rozwalony.

krajes
09-05-2016, 14:11
Przecież ja się z tego śmieje... równie dobrze ten autobus mógł przyjechać rozwalony.

Ty się śmiejesz ale czytają to też wierzący w takie rewelacje :P

Finiks
09-05-2016, 14:15
Ciekawe czy będzie kontynuacja tej oprawy na meczu z Pogonią? :)
Wywieszony cytat, sektorówka i jej rozmieszczenie dają ku temu bardzo duży potencjał :)
To byłoby coś bardzo nowatorskiego. Coś na miarę NS.

tuzintuzinow
09-05-2016, 16:02
Nie będę ukrywał, nie jestem na wszystkich meczach u siebie, ale mimo wszystko takiego meksyku, jak w pierwszej połowie to trudno sobie przypomnieć.

Trudno? Chociażby ostatni mecz u siebie czyli mecz z Cracovią doping był jeszcze lepszy, a ludzi było o 5 koła mniej.
Wczoraj jedynie "nowość" wyszła lepiej - płynniej i rytmiczniej.
Oprawa jak zwykle pierwsza klasa.

KRA
09-05-2016, 16:37
Trudno? Chociażby ostatni mecz u siebie czyli mecz z Cracovią doping był jeszcze lepszy, a ludzi było o 5 koła mniej.

Żartujesz? Na Craxie, nie powiem, fajnie wyszło Ceeeee, ale żeby doping był lepszy niż wczoraj w pierwszej połowie? No, nie zgadzam się. A i radocha z brameczek była wczoraj większa.

dzikus911
09-05-2016, 20:39
Jest jakakolwiek opcja, że komisja ligi z wiadomego powodu na czwartkowym posiedzeniu może namieszać odnośnie frekwencji na meczu z Pogonią?

Rafał95
09-05-2016, 20:45
Myślę że w tym roku już teraz można obstawiać że w rankingu np.Ultras World będzie pierwsze miejsce dla NS które w ostatnich latach zajmowała Crvena Zvezda głównie przez gigantyczne pokazy piro praktycznie na każdym meczu.To co prezentują NS to artystyczny majstersztyk.
Jedyne do czego się można przyczepić we wczorajszej oprawie to flagi gdzie w mojej ocenie powinny być zastąpione przez balony w kolorze błękitnym i białym(niebiosa:) ) bo wiadomo że nie było by sensu w szyciu tylu machajek dla jednej prezentacji.

Co do Piasta to się dziwie że w wyjątkowym dla siebie sezonie nie prezentują dosłownie nic,nawet flag na kijach!A zamiast tego setki rac pod Żabką na zapowiedziach co jest po prostu śmieszne.Szczególnie że po eliminacjach LE gdzie odpadną zapewne po pierwszym-drugim dwumeczu w następnym sezonie będą w grupie spadkowej jak to z reguły u nas bywa.

casual
09-05-2016, 22:18
Długimi momentami kapitalny doping. Wreszcie!

A oprawa tylko potwierdza to, co od dawna jest oczywiste- NS odjechali reszcie Polski totalnie. Jest Legia i długo, długo nic. Brawo :brawo:

johnny39
10-05-2016, 00:14
Dzięki NS za te oprawy, które tworzycie. Duma rozpiera gdy się pokazuje wasze prezentacje osobom nie mającym na co dzień styczności z kibicowaniem i meczami. Wielu łapie zajawkę. Szacunek :)

Lao
10-05-2016, 16:26
Dawno nie było tak udanego meczu pod każdym względem. Miażdżący doping, widać było, że ludzie się niesamowicie wkręcili (szacunek dla legijnej rodzinki ze 107, szczególnie dla kilkuletniej córki, która przekrzykiwała wszystkich wokół:)). "Boska" oprawa, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że przewyższyła te finałowe, ale to tylko moje subiektywne zdanie:). Dopisali równieź piłkarze, poza korzystnym wynikiem pokazali naprawdę jeżdżenie na tyłkach i to jak ten sport powinien wyglądać. No i oczywiście na deser piękne podsumowanie na transparencie ostatnich wydarzeń, które już spowodowało ból dupy u wielu:). Finał na narodowym miał swój urok, ale nasz dom jest przy Ł3 i nigdzie indziej takiego klimatu nie będzie.

Raffi
10-05-2016, 20:43
wieloletni bywalcy z innych trybun twierdzą , że ilość decybeli w tym meczu dawno nienotowana. :>