PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - Finały - 3. kolejka (16.04.2016 - 17.04.2016)



St.Maro
13-04-2016, 23:30
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl
Można typować na PW.


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Runi - Yanks
Grupa A, Tom Kruz - Szawar

Grupa B, Rulkoś - Majkisek (1-0-1, 15-15)
Grupa B, Net - PuciPuci

Grupa C, ahk - SirKruszon
Grupa C, Krawczol - Efcia (0-0-1, 3-4)

Grupa D, Bary89 - Antares (1-0-1, 7-8 )
Grupa D, St.Maro - Meazza (1-0-3, 16-29)

Szawar
14-04-2016, 10:23
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 2-1
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

Runi
14-04-2016, 13:12
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-1
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 1-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 0-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

Rulkoś
15-04-2016, 04:05
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 2-1
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

Krawczol
15-04-2016, 07:51
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-1
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-2
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 1-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

SirKruszon
15-04-2016, 11:34
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-2
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-2
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-1
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-1

Net
15-04-2016, 12:06
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-1
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 1-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-2
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

Meazza
15-04-2016, 16:43
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 2-0
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-2
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-1
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-1
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 0-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

Bary89
15-04-2016, 17:27
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-1
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-1
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

St.Maro
15-04-2016, 18:06
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-2
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

Efcia
15-04-2016, 18:33
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 0-1
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 2-1
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-0
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

Yanks
16-04-2016, 09:37
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 0-1
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 0-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

Tom Kruz
16-04-2016, 10:29
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-1
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 1-0

ahk
16-04-2016, 11:11
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-2
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 2-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 3-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 1-1
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-1

Antares
16-04-2016, 12:50
16.04 16:00 RUS, Lok. Moscow - CSKA Moscow 1-2
16.04 16:55 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 1-0
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 2-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-2
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 2-0
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-0

St.Maro
16-04-2016, 14:32
Z PW...


http://i.imgur.com/pNi6PtK.png

PuciPuci
16-04-2016, 16:59
16.04 17:00 CYP, Anorthosis - Omonia 2-1

PuciPuci
16-04-2016, 17:00
16.04 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-1
16.04 18:30 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moscow 1-0
16.04 19:30 ROM, Astra - Steaua Bucharest 0-2
16.04 20:30 HUN, Ferencvaros - MTK Budapest 1-1
17.04 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
17.04 18:00 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
17.04 18:00 DEN, FC Copenhagen - Brondby 2-1