PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - Finały - 2. kolejka (09.04.2016 - 10.04.2016)



St.Maro
06-04-2016, 23:29
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Szawar - Runi
Grupa A, Tom Kruz - Yanks (1-0-1, 11-12)

Grupa B, PuciPuci - Rulkoś (0-0-1, 7-9)
Grupa B, Net - Majkisek

Grupa C, Efcia - ahk
Grupa C, Krawczol - SirKruszon (0-0-1, 4-7)

Grupa D, Meazza - Bary89
Grupa D, St.Maro - Antares

Krawczol
07-04-2016, 09:31
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 1-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 1-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-0-
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 0-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Rulkoś
07-04-2016, 15:08
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-1
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Net
08-04-2016, 08:05
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-1
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 0-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Runi
08-04-2016, 09:52
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 0-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2-0
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 1-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Majkisek
08-04-2016, 10:16
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 3-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-1
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2-0
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 2-0

Efcia
08-04-2016, 18:48
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 3-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 0-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 2-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-1
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

St.Maro
08-04-2016, 19:16
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 1-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 3-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Szawar
08-04-2016, 20:55
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 1-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Yanks
09-04-2016, 06:24
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 1-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 0-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 0-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Meazza
09-04-2016, 09:47
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-1
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-1
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

Tom Kruz
09-04-2016, 10:22
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 1-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 3-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-1
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

PuciPuci
09-04-2016, 11:40
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-1
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 3-1
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-1
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 1-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 3-0
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-1
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 2-0

ahk
09-04-2016, 12:20
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 2-1
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-1
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 3-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 2-1
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 3-0
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 3-1
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-1

Antares
09-04-2016, 15:16
09.04 16:55 SLO, Maribor - Domzale 2-0
09.04 17:00 CYP, Apollon - Omonia 1-0
09.04 17:00 CZE, Slavia Praga - Jablonec 2-0
09.04 18:00 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
09.04 18:20 SVK, Slovan Bratislava - Ruzomberok 2-0
09.04 19:00 TUR, Konyaspor - Fenerbahce 1-2
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 3-0
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 1-0

SirKruszon
10-04-2016, 02:47
10.04 12:45 I liga, GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec 1-2
10.04 16:30 AUT, Salzburg - Admira 2-1
10.04 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
10.04 18:00 DEN, Brondby - Odense 2-1