PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepszy wyjazd na Zgode.

rkwa
10-01-2004, 09:44
jak w temacie.

Talar
10-01-2004, 09:48
Hm... dziwny temat ale najbardziej lubie do Szczecina jezdzic bo tam mam najwiecej kumpli :pijaki: :>

rkwa
10-01-2004, 09:52
Hm... dziwny temat ale najbardziej lubie do Szczecina jezdzic bo tam mam najwiecej kumpli :pijaki: :>

Nie dziwny.Biega o to zeby opisac/wskazac najlepszy wyjazd na zgode.[nie chodzi o melanz tylko o mecz ;)]Ja smigam na Zagłębie czasem i spore wrazenie na mnie zrobil wyjazd do Wroclawia.Zajebiscie tez wyszedl Bytom.

Talar
10-01-2004, 09:54
Melanż to tylko dodatek do meczu ja bylem na arce i cracovi w tym sezonie :))

rkwa
10-01-2004, 09:57
Melanż to tylko dodatek do meczu ja bylem na arce i cracovi w tym sezonie :))

Odmul sie!Temat Topika przeczytaj bo 2 odp i dwie nie na temat.

Mazi
10-01-2004, 11:39
No na zgodach byłem 2 razy - 2 razy w Białymstoku :D .

Pierwszy mecz w maju 2003 r. Jaga- Olimpia Elbląg - niestety ,siedziałem incognito tuż przy sektorze kibiców OE , którzy w czasie przerwy - widząc czającą się na nich Jagę postanawiają pierwsi uderzyć .W tym momencie wszystkie pikniki i część chuliganki (ze mną na czele :P ) postanowili się oddalić o bezpieczną odległośc od sektora OE . Inaczej było jak policja wpadła ,by "wyprosić" Elblążan z sektoru gości ... wtedy ci "najodważniejsi" Białostoczczanie łapali wszystko co się dało i rzucali w pałowanych kibiców OE deskami itp . Policja dopieła swego celu - wyrzuciła OE z sektoru ,przy głośnym akompaniamencie "***********"pikników (zwracam uwagę na to słowo ) Jagi :( .

Drugi mecz -też 2003 rok - tym razem do bliskiego mi Białegostoku miała zawitać z drugiego krańca Polski POGOŃ SZCZECIN :) . Jeszcze w czasie dniu wyjazdu nie byłem pewny czy pojade , jednak w ostatniej chwili pojechałem do Małkini ,by tam na dworcu trafić na pociąg Pogoniarzy :) .
Bardzo miłym ( myśle ,ze nie tylko dla mnie ) zjawiskiem było to ,że na kilku stacjach ktoś cały czas się dosiadał :) ,oczywiście ( jak ja ) przybrani w barwy Legii .
Niestety ,ale po raz drugi przekonałem się ,że w Białymstoku są naprawdę specyficzne klimaty :( . Omijając szczegoly - znowu kibice przyjezdni zostali wyrzuceni przez policję z sektora :/ i tym razem w towarzystwie non-stop latających kamieni i butelek z sektora Jagi - o śpiewach nie wspominam :( . Tym razem nie mnie oceniać to kto rzucał i kto śpiewał - faktem jest ,że znowu było parę głów rozbitych .

Trochę milej wspominam mecz Jaga-Pogoń , ze względu na to ,że w koncu byłem w sektorze razem z ziomalami :) . Mam również parę fotek z tego wyjazdu , jednak tylko część ( patrz "Oko legionisty" na legialive ) nadaję się do opublikowania w internecie .

I dlatego marzę o półfinale PP : Jaga - Legia :D :) .

PRASKI
10-01-2004, 12:45
[...............]
I dlatego marzę o półfinale PP : Jaga - Legia :D :) .

:+: dokładnie :+: wg mnie najlepsze rozwiązanie

ja jeszcze nie byłem na meczu zgód, niestety

Dżon
10-01-2004, 12:51
Czy mecz Gwardia W-Wa - Olimpia Elbląg mozna zaliczyć jako "wyjazd na zgodę"? :rotfl:

Grochów
10-01-2004, 13:01
Dla mnie najlepszy wyjazd na zgode to Bytom.Imponująca liczba[ok.900],super oprawa[pijcie mleko-będziecie wielcy+kartony po mleku na murawe] i niezłe śmiechy[Heniek chuligan :D ],do tego małe atrakcje przedmeczowe+imprezka w S-cu :) .

^m@rcin^
10-01-2004, 13:51
A mi sie podobal moj 1 wyjazd na Legie do zabrza w 98 roku oraz wyjazd do zawiercia na mecz Warta -BKS bylo ciekawie.

dyha
10-01-2004, 13:54
Pogon - Craxa w ostatbiej rundzie

^m@rcin^
10-01-2004, 14:00
Pogon - Craxa w ostatbiej rundzie

Chodzi chyba o mecze wyjazdowe. A jak nie to mecz Legia- Pogon tez dobrze wspominam pomimo zgubienia dokumentow na zylecie.

PS. moze ktos je znalazl ?? :]

Walek_C.Z.K
14-01-2004, 14:19
Moj pierwszy wyjazd na mecz ziomali, to jak Zagłębie awansowało do II ligi i grało w Łęcznej z Górnikiem. Z Sosnowca o ile dobrze pamiętam było około 80 kiboli, od nas 3 Legionistów i spora grupka kibiców Legii z Puław w szalach Wisły Puławy. Pamiętam też że chłopaki z Sosnowca wymieniali sie na koniec te szale z chłopakami z Pulaw

kamyk
14-01-2004, 14:27
Moj pierwszy wyjazd na mecz ziomali, to jak Zagłębie awansowało do II ligi i grało w Łęcznej z Górnikiem. Z Sosnowca o ile dobrze pamiętam było około 80 kiboli, od nas 3 Legionistów i spora grupka kibiców Legii z Puław w szalach Wisły Puławy. Pamiętam też że chłopaki z Sosnowca wymieniali sie na koniec te szale z chłopakami z Pulaw

pewnie to ci Legionisci tacy wielcy co okroili Łuków z ich flagii.....

Walek_C.Z.K
14-01-2004, 17:15
Nie wiem czy to akurat Ci, aczkolwiek faktem jest ze był to pełny bus. Ja znam z Legii kilka osób z Puław, jeżdżących za Wisłą P. i pewnie to te osoby skroili tą flage, ale nie będę oryginalny jesli dodam że internet to nie miejsce do wyjaśniania tego typu spraw.

Adis
14-01-2004, 21:59
Moj jedyny, czyli najlepszy wyjazd na zgode to mecz w PP, Pogoń Siedlce - Pogoń Szczecin... :D

PS. Jeszcze wracajac (ostatni raz) do tych kolesi z Puław, to znaczy, ze jednak jezdrza na Legie...!?

MaK_ŁuKóW
16-01-2004, 15:07
najfajniej byloby spotkac sie w pucharze UEFA z DEN HAAG 8) .a poza tym dawno nie przetarte szlakik czyli Oimpia Elblag '8

Walek_C.Z.K
16-01-2004, 15:45
Moj jedyny, czyli najlepszy wyjazd na zgode to mecz w PP, Pogoń Siedlce - Pogoń Szczecin... :D

PS. Jeszcze wracajac (ostatni raz) do tych kolesi z Puław, to znaczy, ze jednak jezdrza na Legie...!?

Chodzi Ci o tych kolesi co zabrali Wam flagę? Z tego co sie orientuję to jeżdżą, z tym że ja przez ostatnie dwa sezony mieszkam w W-wie i nie wracam po meczach do Chełma ( przez Puławy) więc od jakiegos czasu ich nie widziałem. Gadalem bodajze w kwietniu ubieglego roku z jednym na Centralnym, no to jezdzili. Jesli oczywiscie chodzi o tych, nie chcialbym na forum podawac ich ksyw, ale to oni wlasnie jezdzili za Wisla Pulawy na wyjazdy, wiec na 90% to byli oni.

turli
21-01-2004, 19:07
w sumie na wielu wyjazdach Legii to nie bylem i nie wiem za bardzo ktory wybrac, kazdy byl specyficzny w swoim rodzaju:)...ale chyba postawie na ostatni mecz w Plocku.

Lakers
21-01-2004, 19:30
uwielbiam jezdzic do Szczecina pic z przyjaciółmi za nas za nasze kluby za mistrzostwo i spiewac .
Najlepszy wyjazd z Pogonią miałem do Biłegostoku ...
Mazi juz sie rozpisał na temt tego wyjazdu bo bylismy razem . to co siedziało w pociagu w droge do białego i poporwrocie do Warszawy z Pogonia to był fuul wypas taki melanz dobry :)

ale szykuja sie kolejne dobre wyjazdy
Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ems
21-01-2004, 20:05
chodzi o wyjazd w sensie podroz na mecz wyjazdowy zgody, czy wyjazd na mecz zgody ogolem ?

dyha
21-01-2004, 23:14
uwielbiam jezdzic do Szczecina pic z przyjaciółmi za nas za nasze kluby za mistrzostwo i spiewac .
Mazi juz sie rozpisał na temt tego wyjazdu bo bylismy razem . to co siedziało w pociagu w droge do białego i poporwrocie do Warszawy z Pogonia to był fuul wypas taki melanz dobry :)

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

Raffi
21-01-2004, 23:20
juz bylo :/

ems
21-01-2004, 23:25

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

8o

Hilek
22-01-2004, 09:22

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

Chyba Pogoń - ŁKS :]

Lakers
23-01-2004, 16:24

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

8o

?

Ja-gie-lon-ia to nie jest polski klub.... :rotfl:
to jest ******** klub :rotfl:

ile czasu sie to spiewało :) a ile browarow sie lało po wagonie w koncu klepisko sie zrobiło od stukanie tymi piwami :) :szampan: :rotfl:

Dżon Łejn
23-01-2004, 17:58
Ja-gie-lon-ia to nie jest polski klub.... :rotfl:

nadagusia :jebło:
ten drugi też :/

dyha
24-01-2004, 01:03
odnosocnie wyjazdow na zgody to pozdrawiam wszystkich e Szczecina :D

MLode Wilki & Wild West

pozdro

:lp:

ems
24-01-2004, 01:41

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

8o

?

kto byl ten wie

dyha
24-01-2004, 12:46

Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko

ŁKS - Pogoń 8)

8o

?

kto byl ten wie

moj blad , chcialem napisac ze takz\e Pogon - LKS w marcu , \

pozdro ze szczecina

Lakers
24-01-2004, 13:09
Arka-Pogoń
Cracovia -Pogoń !!
bedzie mistrzowsko
ŁKS - Pogoń 8)
8o
?

kto byl ten wie

aaaaa oto biega ... spoxs co innego zrozumiałem .
pzdr