PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA - Lechia (sobota, 2.04.16 - godz. 20:00:)

hmB.
30-03-2016, 17:52
Drodzy Legioniści!

Już tylko trzy dni dzielą nas wszystkich od wyjątkowego meczu, na którym zaczniemy zabawę z okazji 100-lecia naszego klubu.
Piłkarze grają jak przystało na zawodników Legii Warszawa i - miejmy nadzieję - zmierzają prosto po mistrzowski tytuł. Frekwencja oraz doping również znajdują się na poziomie godnym kibiców Legii.
My dołożymy wszelkich starań aby rozpocząć obchody tak żeby sobotni mecz zapadł w pamięci na długo.
Ale bez Waszego zaangażowania nie damy rady!
Zwracamy się do Was z apelem aby zwracać szczególną uwagę na prośby i polecenia osób odpowiedzialnych za oprawę oraz uważnie słuchać informacji płynących z gniazda. Rozglądajcie się również czy osoby w okół Was stosują się do poleceń wspomnianych osób.
Wyjątkowo prosimy Was również o to abyście w sobotę przybyli na mecz nieco wcześniej niż zwykle, tak aby Żyleta była pełna już 30 minut przed pierwszym gwizdkiem.
Przeprowadzimy również zbiórkę na oprawę finałowego meczu na Stadionie Narodowym. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że takowa prezentacja pochłania ogromną ilość pieniędzy.
Przypominamy też o zbiórce w ramach akcji "Są takie psy, którym należy pomóc".

Razem po raz kolejny jesteśmy w stanie stworzyć coś niezwykłego!
Do zobaczenia w sobotę!

NIEZNANI SPRAWCY

Mokot93
30-03-2016, 21:58
Myślę, że warto dodać, że Lechia wykorzystała całą, maksymalną pulę biletów.

Komplet to formalność :)

Maciej_L
31-03-2016, 09:01
70 biletów zostało :)

casual
31-03-2016, 09:06
70 biletów zostało :)

I to na dwa i pół dnia przed meczem.

E(L)egancko :brawo:

Jaszcz
31-03-2016, 09:09
29szt zostało bez vipów (SILVER):) (których też zostało poniżej 30szt.)

d.a.r.o.
31-03-2016, 09:24
pojawiły się zwroty,również na Żyletę, więc jedna z ostatnich szans na zakupienie biletu

Jaszcz
31-03-2016, 11:24
rzucili następne zwroty na Żyletę.

E: Koniec :) :) :)

Mokot93
31-03-2016, 11:36
Finito, komplet!

Maciej_L
31-03-2016, 11:37
Rekord jeżeli chodzi o nowy stadion :)

Jaszcz
31-03-2016, 11:50
Rzadki widok 2 dni przed meczem ;)

http://i66.tinypic.com/14y7neu.jpg

Michu
31-03-2016, 12:04

Na pewno? Coś mi świta, że na meczu mistrzowskim ze Śląskiem 2013 nie było buforów i wtedy ciut więcej osób było niż będzie w sob.

PabloVK
31-03-2016, 12:05

czuje w kościach że z tej okazji nasi kopacze wyłapią w dupkę 0:1 po jakimś farfoclu :lol2:

Benek
31-03-2016, 12:05
Na pewno? Coś mi świta, że na meczu mistrzowskim ze Śląskiem 2013 nie było buforów i wtedy ciut więcej osób było niż będzie w sob.

A Maciejowi nie chodzi o szybkość zapełnienia stadionu?

Maciej_L
31-03-2016, 12:06

Chodzi mi o rekord w szybkości wyprzedania wszystkich dostępnych biletów :) 2.5 dnia przed meczem jeszcze tak nie było :)

Michu
31-03-2016, 12:07
Aha, to co innego :)

Runi
31-03-2016, 12:10
A wiadomo jak idzie sprzedaż na rundę finałową?
I czy jest jakaś górna granica sprzedaży karnetów?

Paw(L)ak
31-03-2016, 12:11
Sam fakt, że będzie komplet bardzo mnie cieszy, ale jest inna rzecz która raduje mnie jeszcze bardziej. Ludzie wykupili bilety nie dlatego, że przyjeżdża atrakcyjny rywal, ani dlatego że to jakiś mega ważny mecz. Ludzie w tym roku przychodzą na stadion by oglądać LEGIĘ, nie ważne z kim by grała - ten mecz dobitnie to pozuje, jest dobra gra, zaangażowanie to i ludzie tłumnie przychodzą na Łazienkowską. Oby ten świetny trend już tak został, a nie był tylko chwilowym wyskokiem.

Wydaje mi się, że ten mecz akurat to ludzie idą bo zaczyna się świętowanie 100lecia klubu, plus zapowiedzi NS-ów, plus dobre wyniki kopaczy dały szybki komplet.
To na pewno też, zapomniałem.

Maciej_L
31-03-2016, 12:13
Wydaje mi się, że ten mecz akurat to ludzie idą bo zaczyna się świętowanie 100lecia klubu, plus zapowiedzi NS-ów, plus dobre wyniki kopaczy dały szybki komplet. Chociaż oczywiście w tym roku frekwencja jest koło 24 tysięcy (nie liczyć PP), więc i tak jest duży skok w porównaniu z zeszłym rokiem.

BlackAdder
31-03-2016, 12:32
Chodzi mi o rekord w szybkości wyprzedania wszystkich dostępnych biletów :) 2.5 dnia przed meczem jeszcze tak nie było :)

Oczywiście mówisz o nowym stadionie :oczko:

ZTR
31-03-2016, 12:32
Na Rapidzie też około dwóch dni przed meczem był komplet, jest elegancko :)

Kar(L)ik
31-03-2016, 12:46
Klatka gości ma u nas 1,8k pojemności ? Ostatnio Lech był chyba w takiej liczbie.

Benek
31-03-2016, 12:58
Klatka gości ma u nas 1,8k pojemności ? Ostatnio Lech był chyba w takiej liczbie.

Raczej 1400.

Chmielo
31-03-2016, 12:59
Raczej 1400.

1 548 miejsc.

Benek
31-03-2016, 13:01
1 548 miejsc.

No właśnie :)

Kar(L)ik
31-03-2016, 13:02
A Lech nie był w naszym mistrzowskim sezonie za Berg/Urbana nie pamiętam dokładnie właśnie w liczbie 1,7-1,8k ?

Maciej_L
31-03-2016, 13:04
Był 1800 dostał więcej biletów.

Chmielo
31-03-2016, 13:10
Był 1800 dostał więcej biletów.

Bo tak naprawdę, to sektor gości na naszym estadio jest na 1916 głów. :)

Maciej_L
31-03-2016, 13:13
Dokładnie, ale zobowiązani jesteśmy do dawania minimum 1548 biletów (5%) :)

Marcino
31-03-2016, 13:20
Wiecie może czy kiedykolwiek klub odblokuje sprzedaż w pierwszych rzędach na wschodniej czy południowej ?

Jaszcz
31-03-2016, 14:02
znowu są zwroty, również na Żyletę!

E: już po.

smiechu
31-03-2016, 14:05
Sam fakt, że będzie komplet bardzo mnie cieszy, ale jest inna rzecz która raduje mnie jeszcze bardziej. Ludzie wykupili bilety nie dlatego, że przyjeżdża atrakcyjny rywal, ani dlatego że to jakiś mega ważny mecz. Ludzie w tym roku przychodzą na stadion by oglądać LEGIĘ, nie ważne z kim by grała - ten mecz dobitnie to pozuje, jest dobra gra, zaangażowanie to i ludzie tłumnie przychodzą na Łazienkowską. Oby ten świetny trend już tak został, a nie był tylko chwilowym wyskokiem.

To na pewno też, zapomniałem.

Trzeba jeszcze dodać, co nie jest bez znaczenia, że cieszy fakt wykupienia kompletu mimo, że w tym samym dniu i o tej samej godzinie leci el clasico.

Majkisek
31-03-2016, 14:27
Trzeba jeszcze dodać, co nie jest bez znaczenia, że cieszy fakt wykupienia kompletu mimo, że w tym samym dniu i o tej samej godzinie leci el clasico.

Moim zdaniem jest to zupełnie bez znaczenia. Sądzę, że zwykły człowiek uczęszczający na Legię nie ma pojęcia o tym, że tego dnia rozgrywane jest el classico. W szczególności, że tytuł w Hiszpanii jest już raczej przyznany, więc jest to raczej mecz o pietruszkę. A u nas, emocje niebawem sięgną zenitu.

Luke
31-03-2016, 14:28
Wiecie może czy kiedykolwiek klub odblokuje sprzedaż w pierwszych rzędach na wschodniej czy południowej ?

Pierwsze rzędy są stale zablokowane, bo osoby tam siadające często stały i zasłaniały pozostałym, co powodowało swego rodzaju falę. Wg mnie dobry ruch klubu, zważywszy na charakterystykę tych trybun.
Czy odblokują? Może tak... Na mecz o mistrzostwo czy LM. ;)

smiechu
31-03-2016, 14:30
Moim zdaniem jest to zupełnie bez znaczenia. Sądzę, że zwykły człowiek uczęszczający na Legię nie ma pojęcia o tym, że tego dnia rozgrywane jest el classico. W szczególności, że tytuł w Hiszpanii jest już raczej przyznany, więc jest to raczej mecz o pietruszkę. A u nas, emocje niebawem sięgną zenitu.

mylisz się wiele dzieciaków (a tych będzie sporo na Legii) woli oglądać Messiego czy Ronaldo nawet w tv niż iść na mecz polskiej ligi. Dlatego cieszy mnie fakt, że tym razem będzie inaczej.

pio90
31-03-2016, 15:02
Moim zdaniem jest to zupełnie bez znaczenia. Sądzę, że zwykły człowiek uczęszczający na Legię nie ma pojęcia o tym, że tego dnia rozgrywane jest el classico.

Mysle ze 75% ludzi chodzacych na L3 swiadomie zrezygnowala z ogladania Gran Derbi w tv. Powiem wiecej, 35% ludzi po wyjsciu z L3 sprawdzi wynik meczu w BCN, wiec nie - to nie jest bez znaczenia :)

Duch
31-03-2016, 15:03
mylisz się wiele dzieciaków (a tych będzie sporo na Legii) woli oglądać Messiego czy Ronaldo nawet w tv niż iść na mecz polskiej ligi. Dlatego cieszy mnie fakt, że tym razem będzie inaczej.

człowiek sam wybiera jak ma zamiar spędzać czas, a taka sytuacja, że do wyboru będzie tylko mecz Legii nigdy nie będzie, a tak byś zapewne chciał :)

KRA
31-03-2016, 15:05
Myślę, że warto dodać, że Lechia wykorzystała całą, maksymalną pulę biletów.

Komplet to formalność :)

Ostatni raz, jak wykorzystali całą pulę biletów to chyba niezły wpierd*l zaliczyliśmy. Oby to nie był zły prognostyk. ;)

Komplecik na Lechię w fazie zasadniczej? No nie przypuszczałem. Brawo MY!

casual
31-03-2016, 15:10
Fajnie też by było postawić sobie za cel cztery komplety w rundzie finałowej.

Daenerys_Targaryen
31-03-2016, 15:28
Pierwsze rzędy są stale zablokowane, bo osoby tam siadające często stały i zasłaniały pozostałym, co powodowało swego rodzaju falę.

A dlaczego stanie jest negatywnym zjawiskiem na meczu piłkarskim?

tomeck3145
31-03-2016, 15:37
A dlaczego stanie jest negatywnym zjawiskiem na meczu piłkarskim?

Nie każdy chce/lubi stać. Są tacy, który chcą lub muszą siedzieć. Są na stadionie miejsca, gdzie można stać. W pierwszym rzędzie jest zwyczajnie słaba widoczność, która prowokuje stanie.

Majkisek
31-03-2016, 15:54
Mysle ze 75% ludzi chodzacych na L3 swiadomie zrezygnowala z ogladania Gran Derbi w tv. Powiem wiecej, 35% ludzi po wyjsciu z L3 sprawdzi wynik meczu w BCN, wiec nie - to nie jest bez znaczenia :)

To ja jestem wśród tych 25%. Nawet nie mam kanału, na którym by te Gran Derbi pokazywali. Chyba, że pokazują na TVP.

JUHA
31-03-2016, 16:02
Pierwsze rzędy są stale zablokowane, bo osoby tam siadające często stały i zasłaniały pozostałym, co powodowało swego rodzaju falę. Wg mnie dobry ruch klubu, zważywszy na charakterystykę tych trybun.
Czy odblokują? Może tak... Na mecz o mistrzostwo czy LM. ;)

Odblokowali i na mecz z Lechią. Nie wiem od kiedy, ale we wtorek były na pewno dostępne i szybko poszły. Zgaduję, że udostępniają je po prostu jak jest bardzo duże zainteresowanie meczem i pozostałe miejsca są w większości wykupione.

diwadowski
31-03-2016, 16:44
Przeciez pierwsze rzędy odblokokowali bodaj 2-3 dni temu. A co do sran derbi to gówno mnie to obchodzi. Już żygam tymi Ronaldami czy innymi Messiami i od 3 lat w ogóle mnie to nie ineteresuje. Kiedy oglądam naszą piłkę, odczuwam ogromne emocje bo to nasze. Polskie. Oglądanie obcych, zagranicznych klubów, zwłaszcza, gdzie nie grają polscy zawodnicy, nie dostarczają mi żadnych emocji. Nie rozumiem, jak ktoś kto jest kibicem Legii, może mieć jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru. Nawet ta cała LM wydaje mi się okrutnie nudna bo oczywiście nie ma Legii. Dziwie się tym, którzy się tak tym fascynują

milton
31-03-2016, 16:55
Jeśli chodzi i szybkość zapełniania trybun i sam komplet na stadionie, to nie lekceważyłbym faktu, ze zrobiło sie cieplej:) Sam znam kilka osob, ktore późną jesienią i w lutym/marcu na mecze nie chodzą:)

mort
31-03-2016, 17:11
Info od T2 odnośnie szalików ZŁODZIEJE I PIJACY

Odbiory szalików przed meczem z Lechią w Źródle w godzinach 16.30-19.15. I od razu mówię: nie mam ochoty się bawić na kolejnych meczach w €židzie Grześ przez wieś, worek szali niesie€. Rozumiem, że jako kibice chodzicie na mecze i możecie podskoczyć do naszej kufloteki. Ktoś tym razem nie może? Niech poprosi kolegę o przysługę zamiast wypisywać mi na privie usprawiedliwienie jak w dzienniczku szkolnym. Zwłaszcza, że w weekend kiedy będzie prawdopodobnie grany następny mecz rundy finałowej w Warszawie, mnie nie ma.
Prośba też o przynoszenie odliczonej kwoty, zwłaszcza magiczna 5-złotówka będzie mile widziana, bo mogą być problemy z wydawaniem.

Chmielo
31-03-2016, 17:28
Jeśli chodzi i szybkość zapełniania trybun i sam komplet na stadionie, to nie lekceważyłbym faktu, ze zrobiło sie cieplej:) Sam znam kilka osob, ktore późną jesienią i w lutym/marcu na mecze nie chodzą:)

Część zapewne szykuje się na końcówkę sezonu. Znam wiele osób, które na stadion przyjdą od wielkiego dzwona, ale karnecik na 4 mecze rundy finałowej musi być... i na tych 4 spotkaniach największy kibic, najgłośniejszy i w ogóle szczyt kumaterii.

BlackAdder
31-03-2016, 18:55
Kurde gran derbi, stanie na meczu złe... Ale czad :lol:

beka
31-03-2016, 19:03
Kurde gran derbi, stanie na meczu złe... Ale czad :lol:

raczej rzeczywistość - Polska to nie Ameryka Południowa i fanatycy to stosunkowo niewielka część stadionu

Praha
31-03-2016, 19:47
To ja jestem wśród tych 25%. Nawet nie mam kanału, na którym by te Gran Derbi pokazywali. Chyba, że pokazują na TVP.

To chyba była szydera .... jakie ***** gran derbi ...

tomeck3145
31-03-2016, 21:43
raczej rzeczywistość - Polska to nie Ameryka Południowa i fanatycy to stosunkowo niewielka część stadionu

Polska to również nie Afryka i u nas nie dmie się w wuwuzele na meczach. Nie utożsamiałbym też fanatyka z osobą, która stoi na meczu. Sami wiecie, że na Żylecie nie wystarczy stać, czy mamrotać pod nosem.

A co do samych stojących osób: cała Żyleta, bok wschodniej, przed rozszerzeniem sektora rodzinnego duża część Brychczego.

Raczej
31-03-2016, 23:54
Polska to również nie Afryka i u nas nie dmie się w wuwuzele na meczach.
W zły czas trafiłeś z tym stwierdzeniem bo na ostatnim POL-SRB w Poznaniu dobrze ebało po uszach z głośników TV, może nie na skalę afrykańską czy mecze tefałenowych celebrytek na Legii ale jednak musiało być tego sporo. Podejrzewam jednak, że chodziło Ci o ligę a nie Polskę w ogóle. Przepraszam za offtop ale po prostu utkwiło mi tamto ostatnie januszowe rykowisko w bani.

MałaMi
01-04-2016, 17:40
Wszyscy którzy chcą nabyć gadżety sekcji boksu zapraszamy do Baru Źródełko przed meczem z Lechią Gdańsk. Szukajcie nas na stoisku z koszulkami "Legia albo śmierć" od grupy WFS !!!

Przypominam, że cały zysk z gadżetów zostaje przekazany na dalszą działalność klubu bokserskiego "LEGIA"

Barto(L)d
02-04-2016, 10:44
Czy ktoś z NS-ów będzie stał na Trybunie Zachodniej? Tam mnie rzuciło, a chętnie bym coś wrzucił do puchy.

startowiec55
02-04-2016, 23:52
To ja chyba zacznę wątek pomeczowy.
Mecz obejrzany wyjątkowo nie z Żylety, a z kilku różnych trybun na wschodniej i południowej.
Opinia bezstronna, typowo kibolska.

Przede wszystkim wielki plus dla Lechii. Co prawda słychać ich za bardzo nie było, ale oprawa bardzo ładna. Trafne transy (!) i dużo pirotechniki. Jedno zgasło, palili znowu. Super się na to patrzyło. :raca:
No i plus transparent. Co jak co, ale hasło w sedno. Lechia dziś miła dla oka i z jajem.

Co do Nas... Chłopaki przyzwyczaili już całą kibolską Polskę do pewnego, odstającego ponad resztę polskich ekip poziom. Ciężko jest się fascynować każdą nową oprawą. Dziś na poziomie. Oprawa na wyjście kozacka. Hasło idealnie wpasowało się w motyw na sektorówce. Ciężko jest się do czegoś przyczepić. Druga to już klasyka, ale kolejny raz mega dobrze użyte hasło na transie.
W ogóle od zawsze powtarzam, że mamy najschludniej zrobione transy i to zawsze cieszy oko. A nie jak Śląsk, Lech, Lechia, czy pożal się Boże Wisła ( :? ) jakieś wymyślne i mało czytelne czcionki.
Mecz na plus. Szkoda braku 3ech punktów przy komplecie. I w drugiej połówce jakoś tak sennie z dopingiem. Na bokach Żylety sporo wynalazków mruczących pod nosem, albo jarającyh się kopnięciem Mili, zamiast dopingiem.

ed. ktoś coś wie o co chodziło z dzieciakiem? Trzepali każde auto wyjeżdżające z parkingu, bo ponoć jakieś dziecko zginęło.

Bodziach
03-04-2016, 00:16
Jakieś dziecko się zgubiło ze wschodniej i dlatego też po meczu nie było przejścia pomiędzy wschodnią a Żyletą - ochrona próbowała zawęzić obszar poszukiwania

Szejdi
03-04-2016, 00:21
Jakieś dziecko się zgubiło ze wschodniej i dlatego też po meczu nie było przejścia pomiędzy wschodnią a Żyletą - ochrona próbowała zawęzić obszar poszukiwania

Jakieś informacje czy poszukiwania się udały? :/

jasna długa prosta
03-04-2016, 00:23
Podzielam opinię, a rzeczywiście bok przy 210 to połowa obserwatorzy. Szkoda, bo ja już biletu na Żyletę nie zdążyłem kupić.

mmm
03-04-2016, 00:47
http://legionisci.com/pho/photos16w/16lechia3_f35.jpg

W 3 rzędzie koło Blondi sam Mateusz Kijowski :D

Układ
03-04-2016, 01:02
Lechii bardzo się spodobała nasza nowa aranżacja, naszego wyjazdowego hitu i chyba go przez pół meczu ciągnęli.

pijak z Wo(L)i
03-04-2016, 01:11
Lechii bardzo się spodobała nasza nowa aranżacja, naszego wyjazdowego hitu i chyba go przez pół meczu ciągnęli.

W dzisiejszych czasach pół Polski to kserokopiarki,takie czasy panie:prawi:

MarcinGS
03-04-2016, 01:57
W dzisiejszych czasach pół Polski to kserokopiarki,takie czasy panie:prawi:

dokładnie... aczkolwiek myślę że Lechia zrobiła to dzisiaj żeby nam dopiec śpiewając to na nasz nowy sposób ale moim osobistym zdaniem bardziej się tym zbłaznili niż nam dopiekli

Maciej_L
03-04-2016, 08:29
Oprawa to jest kolejny poziom gdzi odskakujemy w lidze na lata swietlne:)
Zabraklo mi tylko minuty ciszy o 21. 37.

m82
03-04-2016, 08:51
Zabraklo mi tylko minuty ciszy o 21. 37.

W przerwie ?

ZwolSon
03-04-2016, 09:33
To była już druga połowa akurat i też patrzyłem na gniazdo czy będzie minuta ciszy.

TNTP
03-04-2016, 10:27

Imho ten "nasz wyjazdowy hit" to pierwsza zaczęła śpiewać jedna ze zgód Lechii, obecna wczoraj w 130 głów.

Maciej_L
03-04-2016, 10:32
21. 37 byla w 50 minucie meczu

Buziek_LG
03-04-2016, 10:57
Imho ten "nasz wyjazdowy hit" to pierwsza zaczęła śpiewać jedna ze zgód Lechii, obecna wczoraj w 130 głów.

Jeszcze ktoś inny, jeśli mnie pamięć nie myli

Cinuś
03-04-2016, 10:59
Ten "nasz nowy wyjazdowy hit" ma w tej wersji ze 35lat. W latach 90 został zmieniony, teraz do niego wróciliśmy.

Chmielo
03-04-2016, 12:47
http://legionisci.com/pho/photos16w/16lechia3HG_f4.jpg

Najwyższy poziom! :brawo:

ŁUKASZ.
03-04-2016, 13:02

Jeśli chodzi o oprawę- na pewno. Jeśli chodzi o doping... Daleko do najwyższego poziomu... Liczba osób, które mają wyjebane w to się dzieję na trybunie jest porażająca. Niektórzy wyjazdowicze są już chyba tak ważni, że na Łazienkowską przychodzą/przyjeżdżają tylko zajarać zioła, pośmiać się i pogadać z koleżkami.
Staruch może tam sobie flaki wypruwać na gnieździe. Tylko po co... Po pierwsze po bokach i tak go ledwo słychać, a po drugie, większość jakby miała wyjebane w to co on chce przekazać.
NS dali radę jak zwykle. My jako cała Żyleta moim zdaniem słabo.

casual
03-04-2016, 13:13
No niestety tym razem ilość osób nie przełożyła się u nas na jakość dopingu, który mógł być znacznie lepszy. Poza tym wszystko na światowym poziomie; huczny początek kibicowskich obchodów stulecia Legii.

Lechia wokalnie bez rewelacji a wręcz słabo, ale trzeba przyznać, że poza tym pokazali się całkiem konkretnie.

ZdziCHu
03-04-2016, 13:46
http://legionisci.com/pho/photos16w/16lechia3HG_f4.jpg

Plakat musi być!

Chmielo
03-04-2016, 13:53
Jeśli chodzi o oprawę- na pewno. Jeśli chodzi o doping... Daleko do najwyższego poziomu... Liczba osób, które mają wyjebane w to się dzieję na trybunie jest porażająca. Niektórzy wyjazdowicze są już chyba tak ważni, że na Łazienkowską przychodzą/przyjeżdżają tylko zajarać zioła, pośmiać się i pogadać z koleżkami.
Staruch może tam sobie flaki wypruwać na gnieździe. Tylko po co... Po pierwsze po bokach i tak go ledwo słychać, a po drugie, większość jakby miała wyjebane w to co on chce przekazać.
NS dali radę jak zwykle. My jako cała Żyleta moim zdaniem słabo.

Niestety masz rację. Aż dziw bierze, że przy ustawieniu wszystkich wynalazków, randkowiczów, oglądaczy... nikt nie upomni tych niby najbardziej ogarniętych. Nie chcę gloryfikować atmosfery z lat ubiegłych, ale były momenty, gdzie w sytuacji gdzie grając w 10, ludzie jeszcze bardziej się nakręcali i doping wgniatał w ziemię. Tymczasem stoją sobie grupki, które przyszły na tzw. podśmiechujki.

Ktoś napisze - widzisz to reaguj. Sorry, można zwrócić uwagę tym z najbliższego otoczenia, ale nikt nie będzie ganiał po całym sektorze... tym powinny się zając grupy. Tyczy się to głównie osób, które są na piętrze i stoją przy flagach.

Plakat musi być!

Nie widzę innej opcji. :)

BlackAdder
03-04-2016, 13:55
No niestety tym razem ilość osób nie przełożyła się u nas na jakość dopingu, który mógł być znacznie lepszy. Poza tym wszystko na światowym poziomie; huczny początek kibicowskich obchodów stulecia Legii.

Lechia wokalnie bez rewelacji a wręcz słabo, ale trzeba przyznać, że poza tym pokazali się całkiem konkretnie.

A m. zd. jeden z lepszych dopingów przyjezdnych na nowym stadionie. Szczególnie w drugiej połowie, jak doping dla Legii nieco siadł a oni odpalili race, byli upierdliwie hałaśliwi :oczko:

ŁUKASZ.
03-04-2016, 14:01
Ktoś napisze - widzisz to reaguj. Sorry, można zwrócić uwagę tym z najbliższego otoczenia, ale nikt nie będzie ganiał po całym sektorze... tym powinny się zając grupy. Tyczy się to głównie osób, które są na piętrze i stoją przy flagach.

Dokładnie. Z tym, że tyczy się to tez osób na samym dole. Nie ma co więcej pisać w necie. Jak odpowiednie osoby uznają to za problem to się za to wezmą. Wszystko. Każdy powinien odpowiadać za siebie. Świętujemy stulecie i jeśli komuś nie chce się nawet w tak wyjątkowym sezonie pokazać się z jak najlepszej strony jeśli chodzi o fanatyczny, głośny doping to jego indywidualna sprawa. Tylko, że dla mnie mogłoby ich nie być na tej trybunie.

Ciechu
03-04-2016, 14:42
A m. zd. jeden z lepszych dopingów przyjezdnych na nowym stadionie. Szczególnie w drugiej połowie, jak doping dla Legii nieco siadł a oni odpalili race, byli upierdliwie hałaśliwi :oczko:

Komentarz z perspektywy Żylety? Przez cały mecz usłyszałem ich może ze 3 razy (nie liczę przed i po końcowym gwizdku) kiedy na nas bluzgali, innego repertuaru nie słyszałem.

Doping siadł po straconej bramce. A o tym ile mocy można było wycisnąć pokazał doliczony czas gry. Nie można tak cały mecz? :?

Barto(L)d
03-04-2016, 15:05
Z mojej perspektywy na 202 (Zachodnia przy Żylecie) wszystko jak najbardziej w porządeczku. Było o wiele bardziej fanatycznie, niż można było się spodziewać. Na samej trybunie trochę ogarniętych osób, które pewnie nie zdążyły kupić na Żyletę, poza tym wielu śpiewało takich, po których spodziewać się tego raczej nie można było (tak po wyglądzie).

jacqu1916
03-04-2016, 16:40
Film z opraw podczas meczu widziany z sektora 215

https://youtu.be/QTRhJo3A01w

brunak
03-04-2016, 18:12
Po pierwsze po bokach i tak go ledwo słychać, a po drugie, większość jakby miała wyjebane w to co on chce przekazać.

Nie trzeba być na wprost gniazdowego, bardzo się skupiać i się wsłuchiwać żeby wiedzieć jaki ma przekaz. Z boków też słychać go dobrze. To kwestia ludzików, że nie chce im się nawet mruczeć - czytaj np. 209P (nie piszę o wszystkich na tym sektorze)
Co najbardziej wkur...ce to, że na sam koniec wszyscy inni spinali się dopiero wtedy była akcja podbramkowa, rzut rożny itp dla Legii / Legia była przy piłce. Ta jakby inne sektory przechodziły w stan czuwania i budziły się dopiero jak piłka jest przy nodze legionisty.

casual
03-04-2016, 18:37
Tak jak patrzę dziś na wczorajszą naszą oprawę (tą na wyjście piłkarzy), to dochodzę do wniosku, że jest to oprawa kompletna, w której nawet na siłę nie zmieniłbym nic.

Majstersztyk.

BlackAdder
03-04-2016, 20:34
Komentarz z perspektywy Żylety? Przez cały mecz usłyszałem ich może ze 3 razy (nie liczę przed i po końcowym gwizdku) kiedy na nas bluzgali, innego repertuaru nie słyszałem.

Właśnie dlatego, że na pełnej Żylecie słychać głównie Żyletę, odniosłem się do postu @casuala. Bo stoję na zachodniej, więc siłą rzeczy lepiej słyszę cały stadion, a zatem również doping gości.

Układ
04-04-2016, 03:10

Masz na myśli samą piosenkę, czy aranżację?

Gordon
04-04-2016, 10:58
Co do oprawy to muszę dodać łyżeczkę dziegciu do beczki miodu, mianowicie cyfry rzymskie wyszły marnie tj. kompletnie niewidoczne, no zwyczajnie po prostu ten element nie wyszedł. Reszta rewelacja!!!

Koń Rafał
04-04-2016, 11:02
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/12472749_1342007085825729_3202170683981123848_n.jp g?oh=5f0ee0acc408b3df21f747148c83c348&oe=577AEC01

Nie wyszyły zapewne idealnie ale serio uważasz, że są one tutaj kompletnie nie widoczne?

Sokol
04-04-2016, 11:04
Masz na myśli samą piosenkę, czy aranżację?

Normalna wersje to juz po nas cala Polska zerznela, wczoraj Lechia rozpoczela xero nowej wersji.

krajes
04-04-2016, 11:11
Nie wyszyły zapewne idealnie ale serio uważasz, że są one tutaj kompletnie nie widoczne?

Wyszło wszystko dobrze. Czasami w przypadku fotek z dachu (tak jak wkleiłeś) wygląda dużo lepiej niż z poziomu trybuny ale w tym wypadku i z poziomu murawy wyglądało ok. Nie wiem kto miał to nieczytelne - chyba tylko północna miała niewyraźny widok :D

Benek
04-04-2016, 11:11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/12472749_1342007085825729_3202170683981123848_n.jp g?oh=5f0ee0acc408b3df21f747148c83c348&oe=577AEC01

Przyczepić się można chyba jedynie do ostatniej "I".

Gordon
04-04-2016, 11:19

Według mnie nie tworzą monolitu i nie byłbym w stanie odczytać tego jako MCMXVI. Sam widzisz że są nierówne, lekko koślawe. Ale mimo wszystko doceniam pracę, trud i starania bo to czasochłonne i wymagające zajęcie.

Maciej_L
04-04-2016, 11:25
Według mnie nie tworzą monolitu i nie byłbym w stanie odczytać tego jako MCMXVI. Sam widzisz że są nierówne, lekko koślawe. Ale mimo wszystko doceniam pracę, trud i starania bo to czasochłonne i wymagające zajęcie.

:-

Stout
04-04-2016, 11:39
Sam widzisz że są nierówne, lekko koślawe.
A kto Ci powiedział,że mają być równo i prosto?
Oprawa kozak.Nie ma się do czego przyczepić.

smiechu
04-04-2016, 12:20
Przyczepić się można chyba jedynie do ostatniej "I".

to samo chciałem napisać. Wyszło pięknie i tyle. Pytanie czy wszyscy potrafili "przeczytać" te literki? 8)

Marcino
04-04-2016, 12:25
to samo chciałem napisać. Wyszło pięknie i tyle. Pytanie czy wszyscy potrafili "przeczytać" te literki? 8)

Cyferki rzekłbym :)

Co do NS-ów.
Oprawa kozak, a takiego podwieszanego Legionistę to od razu zrobić na płótnie i hurt detal :) Ktoś z Was ma tam ogromny talent, trzymacie poziom aż miło.

smiechu
04-04-2016, 12:33
Cyferki rzekłbym :)

cyfry rzymskie :) znane w Polsce bardziej jako literki alfabetu :)

gawron
04-04-2016, 13:19
Odnośnie Lechii, czy był jakiś specjalny powód cenzurowania własnej oprawy?

Gordon
04-04-2016, 13:34

Kwestia estetyki. Nie traktuj mnie, że się przypierdalam dla zasady ale taka jest moja subiektywna ocena.

Bobicz
04-04-2016, 13:39
Kilka szyderczych spostrzeżeń z "gniazda" na 205 ;)

Brawa dla NS-ów za przygotowanie oprawy! Brawa dla Żylety za prezentację! Folie podniesione wzorowo, a jak pokazał ostatnio Górnik nie jest to takie proste :prosze:

http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/-680/-382/przegladsportowy/635951878018703811.jpg

Nie kumam uciekania z trybuny po końcowym gwizdku, szczególnie jak śpiewamy nasz hymn. Na bank byliście wcześniej w domu... :lol2:

Doping na lewym boku jest coraz lepszy. Fajnie, że przychodzą tam stałe grupki które podkręcają atmosferę! Jakbyście potrzebowali wsparcia technicznego walcie śmiało :ucieka:

http://i64.tinypic.com/23jpxn7.jpg

mrquad
04-04-2016, 13:50
Bobicz, po twojej lewej stronie , jak stoisz przy barierce w (odległości 10m po drugiej stronie wejścia)skacze mój młody, chętnie przygarnie na mecz szczekaczkę i pewnie jak znowu pobiegniesz na bębny........... zastąpi Ciebie w podawaniu dopingu.:klaszcze:

Niko
04-04-2016, 14:10

Moje trzy grosze komentarza do oprawy:

- coraz bardziej podobają mi się proste wzory, proste hasła, proste grafiki, które powalają tylko dwoma elementami: rozmiarem i estetyką. Bez żadnych zawijasów, pizdrygałek, gwiazdek, nie mówiąc o znaczkach bedboja czy hulygana, których na szczęście nigdy na tym stadionie nie było. Tu proste hasło na prostym graficznie transparencie znakomicie pasuje.

- zgadzam się ze stwierdzeniem, że rzymskie cyfry (rozumiem, że alfabet legionów nieprzypadkowo wybrany ;) ) wyszły mało czytelnie, szczególnie z poziomu innych trybun/boiska. Z dachu wygląda to już lepiej, ale wiadomo, że najlepszy efekt musi być na żywo, ergo z poziomu kibica, a nie drona. Może gdyby folie nie były tak odblaskowe to byłby większy kontrast między białymi cyframi a tłem i bardziej widoczne cyfry. Doceniam, że nie szliście na łatwiznę i litery nie dość, że w karkołomnej czcionce to jeszcze ułożone w półksiężyc.

- na plus brak rac, które czasami psują prezentacje (vide Żołnierze Wyklęci z wilkiem z lasu) i tu byłoby podobnie

- jak zawsze wielkie brawa za podteksty, drugie dno, nawiązania itp - czcionka legionów, alfabet legionów, rzymskie legiony, rzymski salut

- nie wiem na ile więcej roboty by było, ale pozwolę sobie zasugerować by rozciągać tło oprawy na ukosy Żylety. Na tym zdjęciu zajebiście to widać, że efekt - gdyby pociągnąć kartony po ukosie - byłby dużo lepszy. I to zarówno czerwony jak i zielony.

- estetycznie, graficznie i koncepcyjnie główna postać jest perfekcyjna

- mam wrażenie, że nasze oprawy nie oddają ich rozmiarów. Gdyby tego legionistę przenieść na inne trybuny, to by pół stadionu zakryło

Generalnie kłaniam się twórcom i pomysłodawcom.

Stout
04-04-2016, 14:50
ale taka jest moja subiektywna ocena
Spoko.

Chmielo
04-04-2016, 15:39
Patrząc przez pryzmat opraw innych ekip, gdzie ludzie mają problem z oddaniem proporcji ludzkiej postaci (tzw. mutanty), to ten legionista jest jak dzieło sztuki zestawione z twórczością jakiegoś przedszkolaka.

Raczej
04-04-2016, 17:12
Czyli oprawa ma być tylko dla kumatych? Z innych trybun to chyba rozczytali salutującego człenia w mundurze i "XV". No ale co tam.

edit:
zapomniałem
Co ma wspólnego rzymski legion z Legią? Tylko tyle żeby zamówić pięć piw? Myślałem, że Piłsudski bardziej "Legijny"

R.
04-04-2016, 17:15
Czyli oprawa ma być tylko dla kumatych? Z innych trybun to chyba rozczytali salutującego człenia w mundurze i "XV". No ale co tam.

Jak ktoś jest ślepy to już jego wina. Chyba oczywistym jest, że kartoniadę najlepiej widać z naprzeciwka...

Stout
04-04-2016, 17:58

edit:
zapomniałem
Co ma wspólnego rzymski legion z Legią? Tylko tyle żeby zamówić pięć piw? Myślałem, że Piłsudski bardziej "Legijny"

Spoko.Zgłoś do NS-ów,żeby następnym razem zrobili oprawę w 3D.Żeby wszyscy mieli przestrzenny obraz.:lol::lol:

pchorseba
04-04-2016, 21:15
OBIE oprawy bardzo dobre ! wyjątkowo przyprowadziłem 2 osoby nowe na stadion i były zachwycone nie tylko meczem, atmosferą, i oprawami !
PS. Lechia też super się pokazała !

jedyny minus dla piłkarzy, że do dzieci nie podeszli ! kurde oni nie jednokrotnie tydzień rysują płótna, przygotowują plakaty i cały mecz czekają na ten moment. Szkoda, że tylko Hlousek o tym wiem ...

Szejdi
04-04-2016, 21:58
Ciekawostka, urywek z oprawy w programie WATTS w Eurosporcie.
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/771123736351938/
5:44 :)

FCB
04-04-2016, 22:47
ktoś zna powód dlaczego kopacze nie podeszli po meczu pod Żyletę? Mimo potrójnych apeli spikera nie podeszli nawet do dzieciaków z rodzinnego

Niko
04-04-2016, 22:48
Zajebista sprawa z tym Eurosportem. Aż się przypomina Valencia. :)

SZ_E
05-04-2016, 05:20
Jako umiarkowany rasista nie wiem czemu,ale lubię gościa :mpiwo: Koleś w wywiedzie nawinął ,że miał płytę z dopingiem kiboli Legii i słuchał jak miał chandrę i nawinął ,że nigdzie takiego zajebistego dopingu nie słyszał :)

http://legionisci.com/pho/photos16w/16lechia3H_f55.jpg

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiJkcPUw_bLAhUFAxoKHdEMBw4QFggbMAA&url=http%3A%2F%2Feurosport.onet.pl%2Fpilka-nozna%2Finne-ligi%2Fmister-spoko-spoko-chce-wrocic-do-legii%2Fp87k4&usg=AFQjCNFLzDlkeQjXMVoSyTuxzNkwEOYNBQ&sig2=t9fF9cY0CcRwa5eKJN1iNQ

SZ_E
05-04-2016, 05:27
Dla młodzioków to mister "spoko,spoko' :lol2:

Kawa
05-04-2016, 09:35
Rzymski Legion z Legia ma tyle wspolnego co Jezus z Nazaretu i niedzwiedz polarny - z grubsza nic. Skoro pytasz to chyba nie zrozumiales przeslania oprawy, trudno. Ale jesli masz jakis dobry pomysl na oprawe z Pilsudskim to przeciez mozna podrzucic go odpowiednim osobom.

Oprawa nie jest dla kumatych ale z przyczyn oczywistych najlepiej bedzie widoczna zawsze z przeciwleglej trybuny.

"I" najgorzej widoczne poniewaz jego wiekszosc znajduje sie na klatce schodowej oraz balkonie co zawsze negatywnie wplywa na czytelnosc.

I po co z takim dyskutować, sam zapewne ziemniaków na talerzu ładnie nie ułoży, a tu ekspert od pojedynczych pikseli na trybunie.

hmB.
05-04-2016, 10:35
I po co z takim dyskutować, sam zapewne ziemniaków na talerzu ładnie nie ułoży, a tu ekspert od pojedynczych pikseli na trybunie.

Pominę kwestię "argumentu", że oprawy nie widać w każdej części stadionu identycznie oraz "trop", że ma to coś wspólnego z kumatością... Odniosę się do kwestii klarowności tła, tj. MCMXVI - właśnie tła, bo słowo to jest tu kluczem. Data, wraz z Rzymianami na sektorówkach po lewej i prawej byli tłem. Co za tym idzie nie miało to być przedstawione możliwie wyraźnie czy czytelnie (aż dziw, że przy braku zrozumienia tego nie padły też zarzuty o brak dokładności przy postaciach stojących rzędem).
Np. przy kartoniadzie STAWIAMY KROPKĘ NAD I - będącej w mojej ocenie jedną z lepszych tego typu opraw na Legii - data (2014) nie była przesadnie czytelna i wyraźna :)

PS czy nikt nie znalazł na Żylecie etui z okularami przeciwsłonecznymi?

Nomen Nescio
05-04-2016, 15:03
Dla młodzioków to mister "spoko,spoko' :lol2:

nie tylko "młodzioków" :zlosliwy:

0:16

https://youtu.be/ues4sMCoejk?t=26

Układ
05-04-2016, 16:51
https://www.youtube.com/watch?v=EYHBJuBToto

Na samym początku: "Lechijko gramy u siebie"

Co za banda półgłupa :lol: :lol:

(L)dorado
05-04-2016, 16:53
Co do oprawy i tła myślę, że nie jest to przy.....lanie się na siłę tylko zwrócenie uwagi. Nie jesteśmy na pewno idealni i nie można obrosnąć w piórka żeby poźniej nie jeb.ć z wysokości jak mityczny Ikar. Wydaje mi się, że nie ma co się obrażać na delikatne uwagi. Tak jak już ktoś wspomniał idealnie wyszła oprawa "Stawiamy kropkę na i". Ja jako leszcz w tych tematach też nie chciałbym robić z siebie choooj wie kogo ale mam pytanie czy kartoniki większego formatu nie dałyby lepszego efektu? Może się myle ale wydaje mi się ze wtedy byłoby to bardziej czytelne nawet dla tych trybun z gorszym kątem widzenia oprawy.