PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - 10. kolejka (19.03.2016 - 20.03.2016)



St.Maro
16-03-2016, 23:58
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Antares - SzydeL (1-0-0, 12-11)
Grupa 1, MałaMi - nil (1-0-0, 14-6)
Grupa 1, SirKruszon - Rulkoś (1-1-1, 30-30)

Grupa 2, Ciechu - emil83 (1-0-0, 13-7)
Grupa 2, Bary89 - St.Maro (0-1-0, 17-17)
Grupa 2, Runi - Efcia (1-0-2, 21-23)

Grupa 3, rey - księciuniu (2-0-1, 21-21)
Grupa 3, Seba.Kolos - Net (0-0-3, 22-27)
Grupa 3, ahk - Tom Kruz (0-0-1, 11-14)

Grupa 4, leh71 - Szawar (0-0-1, 13-14)
Grupa 4, Majkisek - Jaszcz (1-1-1, 25-25)
Grupa 4, PuciPuci - Next (1-0-0, 12-0)

Grupa 5, Krawczol - LOL3K (1-0-3, 32-35)
Grupa 5, (L)ookasch - Yanks (0-1-2, 18-31)
Grupa 5, CW(L)KS - Meazza (0-0-1, 0-13)

Seba.Kolos
17-03-2016, 00:24
Tak slabego sezonu jeszcze nie bylo, wiec po raz ostatni :bukmacher:

19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-3
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 2-0
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-3
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-3
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-3

Krawczol
17-03-2016, 08:04
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 2-0
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1

Yanks
17-03-2016, 08:22
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-0
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-0
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-0
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 0-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Jaszcz
17-03-2016, 09:10
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-3
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Szawar
17-03-2016, 10:59
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-0
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

leh71
17-03-2016, 17:00
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 2-0

Ciechu
17-03-2016, 20:51
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-0
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-0
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 0-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

rey
18-03-2016, 09:39
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-0
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 0-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Rulkoś
18-03-2016, 10:12
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 2-0
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 0-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

(L)ookasch
18-03-2016, 12:26
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1

Majkisek
18-03-2016, 14:07
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 3-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Net
18-03-2016, 14:50
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-0
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 0-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-2
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1

Runi
18-03-2016, 15:16
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-0
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 3-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-1

Meazza
18-03-2016, 16:23
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-2
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 2-1

księciuniu
18-03-2016, 16:28
19.03 15:30 BUL, Beroe – Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
20.03 15:45 CZE, Liberec – Plzen 1-2
20.03 16:45 NED, PSV – Ajax 1-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca – APOEL 2-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray – Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-0

St.Maro
18-03-2016, 17:29
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-0
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

emil83
18-03-2016, 17:30
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-2
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-0
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 2-1

SirKruszon
18-03-2016, 18:21
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

SzydeL
18-03-2016, 18:48
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Bary89
18-03-2016, 20:12
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-2

MałaMi
18-03-2016, 20:25
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 0-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 2-1

Efcia
18-03-2016, 20:49
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

ahk
18-03-2016, 20:52
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 2-0
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-0

PuciPuci
19-03-2016, 01:14
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-0
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-3
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-0

LOL3K
19-03-2016, 04:15
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-2
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 1-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-2
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-3
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 0-0

Antares
19-03-2016, 04:22
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-0
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-1

Tom Kruz
19-03-2016, 11:22
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-1
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 0-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-2
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 0-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-2

nil
19-03-2016, 17:47
19.03 15:30 BUL, Beroe - Ludogorets -----
19.03 18:30 AUT, Admira - Sturm Graz 1-2
20.03 15:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
20.03 15:45 CZE, Liberec - Plzen 1-1
20.03 16:45 NED, PSV - Ajax 2-1
20.03 17:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
20.03 17:30 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
20.03 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
20.03 19:30 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
20.03 19:55 ISR, H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 1-2