PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - 9. kolejka (12.03.2016 - 13.03.2016)



St.Maro
07-03-2016, 21:22
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Rulko¶ - SzydeL (0-0-1, 13-15)
Grupa 1, nil - SirKruszon (0-0-1, 12-16)
Grupa 1, Antares - MałaMi (1-0-0, 14-11)

Grupa 2, Efcia - emil83 (1-0-2, 26-27)
Grupa 2, St.Maro - Runi (1-0-0, 12-11)
Grupa 2, Ciechu - Bary89 (1-0-1, 15-21)

Grupa 3, Tom Kruz - księciuniu (1-0-0, 14-12)
Grupa 3, Net - ahk (1-0-2, 22-25)
Grupa 3, rey - Seba.Kolos (1-0-0, 16-11)

Grupa 4, Next - Szawar (0-0-1, 0-13)
Grupa 4, Jaszcz - PuciPuci (2-0-0, 30-14)
Grupa 4, leh71 - Majkisek (2-1-1, 38-29)

Grupa 5, Meazza - LOL3K (1-0-0, 11-8 )
Grupa 5, Yanks - CW(L)KS (1-0-0, 15-0)
Grupa 5, Krawczol - (L)ookasch (3-0-0, 36-20)

Yanks
08-03-2016, 08:14
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 1-2
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 0-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Szawar
09-03-2016, 07:30
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 1-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Krawczol
09-03-2016, 09:20
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 1-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Seba.Kolos
09-03-2016, 18:51
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-3
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsö 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-0

Net
10-03-2016, 09:59
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-0

Rulko¶
10-03-2016, 17:33
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-0

leh71
10-03-2016, 18:44
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Jaszcz
11-03-2016, 06:42
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-1
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 1-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

Ciechu
11-03-2016, 10:11
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 0-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 1-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

Runi
11-03-2016, 10:36
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

rey
11-03-2016, 11:36
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 3-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-3
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 3-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

Majkisek
11-03-2016, 12:22
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 2-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

księciuniu
11-03-2016, 13:11
12.03 15:00 SWE, Malmo FF – Norrkoping 2-1
12.03 17:00 CYP, APOEL – Omonia 2-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-1
13.03 14:30 NED, Vitesse – Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg – Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen – Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos – Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro – Shakhtar 1-2

ahk
11-03-2016, 15:38
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-1
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 3-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 2-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 0-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 1-2
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

(L)ookasch
11-03-2016, 15:49
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

Meazza
11-03-2016, 16:18
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-1
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 2-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

MałaMi
11-03-2016, 16:55
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

SirKruszon
11-03-2016, 17:03
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 2-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

St.Maro
11-03-2016, 17:58
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-2

SzydeL
11-03-2016, 18:07
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Bary89
11-03-2016, 18:11
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 1-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

Efcia
11-03-2016, 18:22
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-1
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde – Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

emil83
11-03-2016, 19:17
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 3-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-2
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-1

edit: aby unikn±ć podejrzeń - nie widziałem typów Efci przy oddawaniu swoich

LOL3K
12-03-2016, 03:17
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 1-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 4-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 2-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-3
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 0-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

nil
12-03-2016, 07:48
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 3-1
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromsø 2-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-1
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-1
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

PuciPuci
12-03-2016, 13:19
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 1-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-1
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 3-1
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 0-1

Antares
12-03-2016, 13:32
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-2
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 1-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-2

Tom Kruz
12-03-2016, 15:47
12.03 15:00 SWE, Malmo FF - Norrkoping 2-0
12.03 17:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
12.03 17:30 RUS, FK Rostov - CSKA Moscow 0-1
13.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-2
13.03 15:30 NOR, Molde - Tromso 2-0
13.03 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
13.03 17:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
13.03 18:00 DEN, FC Copenhagen - Aalborg 2-0
13.03 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0
13.03 18:30 UKR, Dnipro - Shakhtar 1-3