PDA

Zobacz pełną wersję : LEGIA-Górnik (sobota 05.03.2016 godz. 20.30)

LWPS
02-03-2016, 15:37
Frekwencja w 2016 roku jest mega zaskakująca i trzeba tą pasę podtrzymać. Do meczu zostało 3 dni a na liczniku dopiero 16 700 także mobilizacja bracia i siostry.

Plakaty na mecz z Górnikiem Zabrze już do odbierania w sklepie. Zapraszamy dziś do godziny 18

Marcino
02-03-2016, 16:27
Frekwencja powinna dopisać, wreszcie gramy w sobotę, nie trzeba będzie szybko kończyć świętowania :)
Wszyscy na mecz !

Net
03-03-2016, 09:44
Do meczu zostały 2 dni a w klubie widzę że pełna profeska nadal na wysokim poziomie. System biletowy nie działa od wtorku, miało wszystko być ok wczoraj wieczorem, a nadal dupa.

beka
03-03-2016, 10:24
wczoraj wieczorem można się było zalogować i wybrać bilety. Nie dokonałem zakupu, bo sobie przypomniałem, że PP z Zawiszą mam w ramach karnetu.

Żoliborzanin
04-03-2016, 00:35
Frekwencja moim zdaniem mocno zaskakująca na minus. Biorąc pod uwagę przyjmowaną datę założenia Klubu dziwne,że sprawa zupełnie przeszła bez echa..

Net
04-03-2016, 09:28
Frekwencja moim zdaniem mocno zaskakująca na minus. Biorąc pod uwagę przyjmowaną datę założenia Klubu dziwne,że sprawa zupełnie przeszła bez echa..

Jeżeli system biletowy nie działa od wtorku to nie ma się co dziwić że sprzedaż biletów na jutro jest na takim a nie innym poziomie. Jak znam życie i "prace serwisowe" skończą się w dniu dzisiejszym, najdalej jutro to padną serwery.

Robert E. Lee
04-03-2016, 09:34

Co to znaczy "przyjmowaną datę założenia klubu"? Ty przyjmujesz jakąś inna?

rey
04-03-2016, 10:18
Jeżeli system biletowy nie działa od wtorku to nie ma się co dziwić że sprzedaż biletów na jutro jest na takim a nie innym poziomie. Jak znam życie i "prace serwisowe" skończą się w dniu dzisiejszym, najdalej jutro to padną serwery.

Ale jak nie działa? Ja wczoraj kupiłem bez żadnych problemów:

http://i65.tinypic.com/9bared.png

księciuniu
04-03-2016, 10:30
Co to znaczy "przyjmowaną datę założenia klubu"? Ty przyjmujesz jakąś inna?

Na Żoliborzu nie mamy jakiegoś własnego kalendarza (chociaż godzina 17 przypada u nas kilka godzin wczesniej :oczko:), ale zakładam, że Żoliborzaninowi chodziło o to:

5 marca 1916 założono Drużynę Legionową. W dzień meczu mija 100 lat od tego wydarzenia.

mort
05-03-2016, 12:21
Będą zbierane podpisy.
Koniecznie wesprzeć. Wypedzeni z Kresów na to zasługują - UKRopy zebrali,żeby nazwać ja Bohaterów Majdanu

http://konserwatyzm.pl/artykul/13511/ulica-wypedzonych-z-kresow-zamiast-bohaterow-majdanu

crolick
05-03-2016, 12:32
UKRopy zebrali,żeby nazwać ja Bohaterów Majdanu
W sensie ze niby w Warszawie ma być ulica Bohaterów Majdanu??

BlackAdder
05-03-2016, 12:38
W sensie ze niby w Warszawie ma być ulica Bohaterów Majdanu??

Też mnie to zszokowało. Niech najpierw przeproszą za Ludobójstwo na Kresach i oddadzą Lwów.

Rozumiem, że podpisy będą zbierane przed meczem, więc trzeba wziąć dowód?

Foxx
05-03-2016, 13:40
Tylko informacyjnie - kliknąłem w linka (do portalu na którym szaleją fani Jaruzela nawiasem). No i tak:

Powiernictwo Kresowe jako organizacja reprezentująca interesy prawne dawnych właścicieli majątków polskich na Kresach i ich spadkobierców - zwraca się do radnych i władz Warszawy o upamiętnienie (...)

Po pierwsze reprezentuje np. mnie w taki sposób jak amerykański Światowy Kongres Żydów konkretne osoby tej narodowości mieszkające w latach '40 XX w. w Warszawie, które utraciły majątek. Bez pełnomocnictw, czy jakiegokolwiek kontaktu ze spadkobiercami (odnoszę się do powyższej deklaracji).

Po drugie zaś

Część dawnych właścicieli i spadkobierców majątków kresowych chce wystąpić do Ukrainy o ich rewindykację lub odszkodowania. Ich wysokość miałaby przekroczyć 5 mld dol. By ten cel osiągnąć, założyli Powiernictwo Kresowe, organizację pod przewodnictwem Konrada Rękasa, obecnie wiceszefa proputinowskiej partii Zmiana, a wcześniej polityka Samoobrony.

Rękas znany jest ze swej kontrowersyjnej działalności. W 2014 r. pozwał szefa ABW płk. Dariusza Łuczaka. Chodziło o akt oskarżenia przeciwko Stanisławowi S., któremu prokuratura zarzuca działalność na rzecz rosyjskiego wywiadu. W jawnej części zarzutów wspomniano, że S. miał nakłonić Rękasa do napisania artykułu, w którym krytykował m.in. inwestycję w gazoport w Świnoujściu. (...)

Nie ukrywa, że prawdziwym powodem powrotu do kwestii roszczeń jest wybór przez Ukrainę prozachodniego kursu. Powiernictwo Kresowe wbrew swojej nazwie ogranicza aktualnie swoją działalność tylko do terenów ukraińskich. O Białorusi na razie milczy. Dlaczego? – Białoruś nie podpisała umowy stowarzyszeniowej z UE – mówi wprost.
Planami organizacji natychmiast zainteresowały się rosyjskie media. Pochlebne materiały opublikowano już na stronach proputinowskiego „Sputnika" czy w telewizji Pierwyj Kanał.
http://www.rp.pl/artykul/1195468-antypolskie-powiernictwo-kresowe.html#ap-1

Obawiam się, że wątpię, czy w aktualnym klimacie znajdzie się w warszawskim samorządzie jakaś większość, która poparłaby zmianę nazwy części Spacerowej na Bohaterów Majdanu. Natomiast warto patrzeć na ręce wszystkim.

diwadowski
05-03-2016, 14:47
Frekwencja mega zaskakująca. Zastanawiam się co jest tego większym powodem - 100-lecie klubu, czy wzmocnienia i dobra gra. Jednak 8-9 tysięcy więcej na każdym meczu to jest jednak coś. Nie wiecie ile Górnik zamówił biletów?

brunak
05-03-2016, 14:48
Też mnie to zszokowało. Niech najpierw przeproszą za Ludobójstwo na Kresach i oddadzą Lwów.

Rozumiem, że podpisy będą zbierane przed meczem, więc trzeba wziąć dowód?

Gdzie będą zbierane?

BlackAdder
05-03-2016, 15:44
Gdzie będą zbierane?

No właśnie nie wiem.

Danoo
05-03-2016, 15:55
Zawsze ich widać gdzieś w okolicach kas, wejścia na Żyletę więc i teraz pewnie tak samo.

brunak
06-03-2016, 00:53
W drodze do bramek stał facet, dowody os. nie były potrzebne.

jacqu1916
06-03-2016, 11:32
Sen o Warszawie

https://youtu.be/dtRW5seLwf0

księciuniu
07-03-2016, 10:30
Bardzo mi się podobało konsekwentne trzymanie się konwencji przez gości – jak na pogrzeb tak zasłużonego klubu przystało piłkarze i kibice na czarno, stosowna sektorówka z nagrobnym krzyżem i odpowiednim hasłem podświetlona zniczami, duża flaga z hasłem również nawiązującym do niedalekiej przyszłości. Całość wyszła naprawdę nieźle.
R.I.P.

I taki mały kamyczek do naszego ogródka: zdaję sobie oczywiście sprawę, że na każdym meczu nie będzie nowej sektorówki, okazjonalnej oprawy, piro itp., ale biorąc pod uwagę ten rocznicowy rok, a w sobotę dodatkowo specjalną datę i niezłą ekipę w sektorze gości, może można by trochę taki mecz urozmaicić którąś z istniejących, mniejszych sektorówek, dużymi falgami na kijach albo mniejszymi flagami/transparentami (tylko jedną z powyższych opcji). Nie znam się (więc po co zabieram głos :gupi:), ale chyba przyniesienie na trybunę ze trzech dużych flag nie jest chyba jakoś megaproblematyczne, a fajnie urozmaica prezentację całej trybuny.
Ot, takie przemyślenia…

Marcino
07-03-2016, 15:28
Górnik jak zawsze w konkretnej liczbie, z oprawą, z piro, z dopingiem. Sektor gości żywy, bez wstydu.
Możemy im źle życzyć, ale ja już wolę takie mecze niż przyjazd jakiegoś Podbeskidzia czy Termaliki :(

kresowiak1993
07-03-2016, 15:42
Górnik jak zawsze w konkretnej liczbie, z oprawą, z piro, z dopingiem. Sektor gości żywy, bez wstydu.
Możemy im źle życzyć, ale ja już wolę takie mecze niż przyjazd jakiegoś Podbeskidzia czy Termaliki :(

Tak, ale spokojnie, w tym roku jest prawdopodobne że awansuje Arka, Wisła Płock lub Zagłębie Sosnowiec, więc kibicowsko zapowiada się całkiem ciekawie.