PDA

Zobacz pełną wersję : Zastal-Legia 11.01.2004. Jadą kibice Legii do nas?

jojozg
08-01-2004, 19:06
siemka juz w niedziele Zastal zagra z Legia mam pytanie czy wybiera sie jakas grupa kibicow z Wawy do Zielonej? jesli tak to fajnie mozna by stworzyc super atmosfere na trybunach:) pozdrowka :)

Gacek
08-01-2004, 19:54
tak specjalnym pociagiem, jedzie ok 450 osób :buhaha: :buhaha:

kozer
08-01-2004, 20:15

To dlaczego ja nic nie wiem :rotfl:

Jaco
08-01-2004, 21:49

To dlaczego ja nic nie wiem :rotfl:
Bo Ty jedziesz z nami autokarami. Masz miejscówkę w 11-tym :rotfl:

Raffi
09-01-2004, 19:20
Tak się zastanawiałem, co mnie tak dziwi w tym temacie...I patrzę na datę meczu - to przecież za więcej niż miesiąc :look: :help:

A powinno być 11.01 :-)

Poprawię tytuł tematu :)

jojozg
10-01-2004, 16:22
no tak sorki za pomylke oczywiscie meczyk jus jutro w niedziele o 17:) zapraszam kibicow Legii :)

Raffi
11-01-2004, 18:56
Zastal(77): A.Gołąb 24 (6), Ł.Olejnik 18 (1), A.Molenda 14, G.Radwan 8, M.Chodkiewicz 6, D.Witos 5 (1), S.Pytel 2;
Legia(56): R.Trojanowski 17, K.Sulima 13, G.Malewski 7,....

8o

Beny
11-01-2004, 18:58
Zastal(77): A.Gołąb 24 (6), Ł.Olejnik 18 (1), A.Molenda 14, G.Radwan 8, M.Chodkiewicz 6, D.Witos 5 (1), S.Pytel 2;
Legia(56): R.Trojanowski 17, K.Sulima 13, G.Malewski 7,....

8o

:fu:

No kurna, to się chłopaki popisali, szlag by to trafił. Taki fajny weekend mi zepsuć. :> ;)

Trojan 17? Łoo rany, a reszta to gdzie rzucała?

Gacek, a może to wina sędziów, co? '8 ;)

Gacek
11-01-2004, 20:09
fuck off nic takiego niemówie, ale ***** co jest?? bez silnika?? bez dryji?? trojan 17???? kurwaaaaaaaaaaaaaaaa

Raffi
11-01-2004, 20:33
http://www.e-basket.pl/?mecz=15449#stats

Beny
12-01-2004, 08:13
8-
Normalnie coś się zacięło od nowego roku, druga wyraźna porażka z rzędu. A miało być tak pięknie. No i co z tym nowym sponsorem/inwestorem/dobrodziejem? Jest, nie ma, będzie?
Kurczę same pytania. I większość bez odpowiedzi.
Może tak, jak napisał Raffi dalej im nie płacą i chłopaki pękli i hmm..., zaprostestowali w takiej niestety formie.

W środę kolejny mecz i ciekawe co zobaczymy?
Mam nadzieję, że zwycięstwo, bo będzie kicha, a nie playoffy. :/

Raffi
12-01-2004, 08:28
Beny, oni im zapłacili. Wszystko.
:hmm:

Beny
12-01-2004, 08:30
Beny, oni im zapłacili. Wszystko.
:hmm:

No to jak? Chłopaki na to konto pochlali i nie mogą do siebie dojść od dwóch tygodni. 8- :hmm:
Nie rozumiem. Wydawało się, że już zaskoczyli. Może to tylko chwilowa zadyszka.

bemowiak
12-01-2004, 08:40
Spokojnie Zastal to niejest słaba drużyna 8) W tamtej kolejce przegrali 2 punktami z SKS-em i to na wyjeździe, Legia ma jakiś spadek formy, ale niestety widać brak Sinielnikowa i Dryji, więc jednak mają racje z tymi planami transferowymi, no to niech szukają i kurują Dryje z Andrzejem bo bez nich to do Zgorzelca nawet niema większego sensu jechać :/

P.s: W Zgorzelcu gra Łopatka, może zagra z przymrużeniem oka z nami :)

Beny
12-01-2004, 08:44
Bemo '8 - kilka poprzednich też nie było za mocnych. Nie zdobywamy kompletów punktów i cały czas balansujemy na granicy playoffów.
Pewnie, że brak podstawowych i doświadczonych zawodników jest odczuwalny i ma duże znaczenia, ale i tak coś jest nie tak. 8- Jak dla mnie. 8)

bemowiak
12-01-2004, 08:58
Ben '8 :oho: :rotfl: - (nie no żartuje) Beny - Co poradzić że np taki Viking słabo gra przyjeźdżają sobie do Warszawy i nagle taki Kobiela ma dzień konia ( czy tam jakiegoś innego zwierzaka ) i wszystko mu wchodzi, a taki Sulima który zawsze był podporą drużyny nie może trafić... a do tego Sinielnikow gra jak ja ( 8) ) to porażka jest konieczna, pozatym Viking przed meczem z nami wygrał mecz z SKS-em 8- (to chyba ten SKS jest taki słaby) więc też grać potrawi... Nie ma Dryji to nie ma kto grać pod koszem, no bo Błaszczykowi zdarzają się mecze dobre ale nie za często, Leśniak tak samo, a Stasiak to zagrał ze 2 razy, nie ma Sinielnikowa to nie powinniśmy się martwić o rozgrywającego a jednak Czubek z Trojem widać z tego nie są w stanie grać sami... Zdaje mi się że jak Legia wygra to się odblokuje, ale jak się nic nie zmieni to ani z Kotwicą nie wygramy, ani z Turowem... Więc niech lepiej leczą ich bo w razie przegranej w tych dwóch meczach spierdolimy się tak nisko że będzie ciężko o dobrą pozycje przed play-off... Choć z 2 strony to po co się meczyć cały sezon jak można zająć 8 miejsce i w Play-offach dopiero zacząć grać :hmm: :>

Beny
12-01-2004, 09:20
A masz gwarancję, że po sezonie zasadniczym zaczniemy grać lepiej?
Ja całe życie jestem, niestety, asekurantem i jak może się coś nie udać, to na pewno się nie uda, więc nie chcę takich akcji... ;)
Chyba jedyna nadzieja, jak zwykle w Gembalu, no i w tych wzmocnieniach. 8)

A co do drużyn, to jak w piłce się na nas spinają, cieniasy. ;)

Gacek
12-01-2004, 15:24
obyśmy byli wyżej niz 7 miejsce przed playofami, to jes szansa na awansa bo 2 drużyny z finału awannsują. Ale bez Silnika i Dryji kijowo nam sie wiedzie. Trojan rzucił wczoraj 17 punktów, on nie ma kontraktu jak by sie ktoś pytał, i pewnie będzie robił wszystko aby zostać.

bemowiak
12-01-2004, 16:46
Beny żadnej gwarancji nie mam, ale jest wiele takich przykładów, np Astoria Bydgoszcz sezon przed naszym awansem chyba 7 czy 6 miejsce przed PO a na play-offy zatrudnili sobie dwóch jugoli i ograli nas w półfinale jak chcieli, naszczęście nieawansowali...

Na LL jest wypowiedź Gembala po meczu i twierdzi że podobała mu się gra Troja i Malewskiego '8

Beny
13-01-2004, 08:23
Beny żadnej gwarancji nie mam, ale jest wiele takich przykładów, np Astoria Bydgoszcz sezon przed naszym awansem chyba 7 czy 6 miejsce przed PO a na play-offy zatrudnili sobie dwóch jugoli i ograli nas w półfinale jak chcieli, naszczęście nieawansowali...

Na LL jest wypowiedź Gembala po meczu i twierdzi że podobała mu się gra Troja i Malewskiego '8

Nie jestem przekonany, czy to jest metoda - doczołgać się jakoś do playoffów, zatrudnić jakiś lepszych magików i..., no właśnie Astoria nie awansowała... W naszym przypadku wolałbym scenariusz, jak przed poprzednim awansem do PLK, z pozycji siły, każdy się nas bał i dostawał w plecy kilkudziesięcioma punktami '8, a na końcu pewny awans po finale z Zagłębiem... Ehh, łza się w oku kręci, a to było tylko parę lat temu...

W każdym bądź razie, powtórzę - tracimy punkt po punkcie i może być ciężko przy końcowych rozstrzygnięciach.

PS. Jak zwykle jestem fatalistą i znając życie wszystko skończy się zdecydowanie lepiej. 8) :D