PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - 6. kolejka (20.02.2016 - 21.02.2016)



St.Maro
17-02-2016, 23:52
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, MałaMi - SzydeL (1-0-0, 10-8 )
Grupa 1, nil - Rulkoś (1-1-1, 20-15)
Grupa 1, Antares - SirKruszon (1-0-0, 9-8 )

Grupa 2, Bary89 - emil83 (0-0-1, 11-14)
Grupa 2, St.Maro - Efcia (3-0-2, 38-33)
Grupa 2, Ciechu - Runi (1-0-0, 8-6)

Grupa 3, Seba.Kolos - księciuniu (0-0-1, 6-7)
Grupa 3, Net - Tom Kruz (0-0-1, 9-12)
Grupa 3, rey - ahk (0-0-1, 6-11)

Grupa 4, Majkisek - Szawar (2-1-0, 19-12)
Grupa 4, Jaszcz - Next (0-0-1, 6-7)
Grupa 4, leh71 - PuciPuci (0-0-1, 6-9)

Grupa 5, (L)ookasch - LOL3K (0-0-1, 7-11)
Grupa 5, Yanks - Meazza (0-0-1, 4-10)
Grupa 5, Krawczol - CW(L)KS (1-0-0, 2-0)

Runi
18-02-2016, 12:45
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Seba.Kolos
18-02-2016, 17:30
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-3
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 3-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-3
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-2
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

Efcia
18-02-2016, 20:51
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

SzydeL
19-02-2016, 00:34
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 1-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Krawczol
19-02-2016, 07:52
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Rulkoś
19-02-2016, 08:15
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Szawar
19-02-2016, 08:33
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Majkisek
19-02-2016, 08:49
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 2-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-1

Jaszcz
19-02-2016, 09:07
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 0-2
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 1-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 3-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-0
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-0

rey
19-02-2016, 11:52
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 3-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-0
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 3-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

SirKruszon
19-02-2016, 12:06
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

leh71
19-02-2016, 15:15
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-0
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

Meazza
19-02-2016, 15:42
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 1-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 3-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

Ciechu
19-02-2016, 16:08
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-0
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 0-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-2
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-2

(L)ookasch
19-02-2016, 16:16
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-0
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

Net
19-02-2016, 16:18
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

księciuniu
19-02-2016, 16:24
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
20.02 17:30 CZE, Liberec – Jablonec 1-2
20.02 18:00 BEL, St. Liege – Charleroi 2-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis – APOEL 2-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb – Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray – Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos – PAOK 2-1

St.Maro
19-02-2016, 17:56
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

MałaMi
19-02-2016, 19:33
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-3
20.02 17:30 CZE, Liberec – Jablonec 1-2
20.02 18:00 BEL, St. Liege – Charleroi 2-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis – APOEL 2-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb – Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray – Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos – PAOK 2-1

emil83
19-02-2016, 21:36
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-1

LOL3K
19-02-2016, 23:57
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 3-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 0-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 4-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 2-0
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-2
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 3-2

Yanks
20-02-2016, 09:16
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

Tom Kruz
20-02-2016, 10:34
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 1-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-0

Antares
20-02-2016, 14:58
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1

nil
20-02-2016, 15:10
20.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split ----
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 2-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 3-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 3-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

PuciPuci
20-02-2016, 15:43
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-0
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 1-2
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0

Bary89
20-02-2016, 16:10
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-1
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 0-1

Antares
20-02-2016, 16:58
20.02 17:30 CZE, Liberec - Jablonec 1-1
20.02 18:00 BEL, St. Liege - Charleroi 2-0

ahk
20-02-2016, 18:16
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 3-1
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 1-1

emil83
21-02-2016, 10:07
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-2
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 3-1
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 3-0

Antares
21-02-2016, 14:18
21.02 15:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
21.02 15:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
21.02 15:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
21.02 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
21.02 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
21.02 18:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
21.02 18:30 GRE, Panathinaikos - PAOK 2-0