PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny mały sponsor.

MaxyM_
08-01-2004, 19:23
Nowy sponsor Legii Warszawa

Firma Liberty Poland, działająca w branży telekomunikacyjnej, została sponsorem piłkarskiej drużyny Legii Warszawa. Umowa została podpisana na jeden rok, z możliwością przedłużenia.

"Umowa jest pierwszym krokiem do nawiązania długofalowej współpracy z Liberty. Nie może zdradzić finansowych warunków kontraktu. W pełni nas one satysfakcjonują" - powiedział prezes Legii, Edward Trylnik.

Liberty Poland jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Polkomtel - operatora sieci telefonii komórkowej Plus GSM. Na polskim rynku działa od 1990 r.

"Pojawienie się logo naszej firmy na koszulce tak znanego klubu jest dla nas olbrzymim zaszczytem" - przyznał prezes Liberty, Wiesław Wiśniewski.

"Pochodzę z Bytomia, ale jestem kibicem Legii. W technikum każda lekcja przysposobienia obronnego rozpoczynała się od pytania nauczyciela: jaki był wynik ostatniego meczu Legii" - dodał Wiśniewski.

Logo Liberty pojawi się z tyłu koszulek (nad numerem), w których występują piłkarze Legii.

Nasze koszulki będą wyglądać jak Śląska Wrocław. 8-

m84
08-01-2004, 19:27
Ja już jakiś czas temu mówiłem że z tymi reklamami jest trochę marnie. Tylko że wtedy co 1-2 mecze mieliśmy inną. Teraz w sumie dalej mnie to trochę razi ale w dzisiejszych czasach i sytuacji Legii...da się to zrozumieć. Każdy pieniądz się przyda. Co nie zmienia faktu że jestem ciekawy wyglądu nowych koszulek. A co do tego tematu to

Podpisana przez Legię umowa z firmą Liberty pomoże w spłaceniu zawodnikom części zaległości. Jak już wcześniej informowaliśmy, logo Liberty pojawi się z tyłu koszulek, w których występują piłkarze Legii. "Nowy sponsor pomoże trochę piłkarzom. To jednak nie jest sponsor strategiczny, a tylko wspomagający. Dzięki umowie piłkarze otrzymają jednak choć część zaległych wypłat" - mówi dyrektor sportowy klubu, Jerzy Engel.

kamyk
08-01-2004, 20:55
Kasa nam jest potrzebna wiec nie mozemy nazekac koszulki swoja droga , ale w tej sytułaci jakiej jestesmy to lepiej dlanas ze mamy kolejny zastrzyk finansowy!

Raffi
08-01-2004, 22:45
Tutaj jeszcze trochę więcej na ten temat (http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=277)

Adiq
09-01-2004, 00:50
Ja już jakiś czas temu mówiłem że z tymi reklamami jest trochę marnie. Tylko że wtedy co 1-2 mecze mieliśmy inną. Teraz w sumie dalej mnie to trochę razi ale w dzisiejszych czasach i sytuacji Legii...da się to zrozumieć. Każdy pieniądz się przyda.
Też tak uważam. Szkoda tylko, że przez takie tymczasowe umowy, reklama na koszulce Legii traci prestiż...

Beny
09-01-2004, 08:59
Ja już jakiś czas temu mówiłem że z tymi reklamami jest trochę marnie. Tylko że wtedy co 1-2 mecze mieliśmy inną. Teraz w sumie dalej mnie to trochę razi ale w dzisiejszych czasach i sytuacji Legii...da się to zrozumieć. Każdy pieniądz się przyda.
Też tak uważam. Szkoda tylko, że przez takie tymczasowe umowy, reklama na koszulce Legii traci prestiż...

Tak, tylko zaczyna to przypominać żebranie i wyciąganie ręki po "parę złotych" do każdego, kto się akutat pojawi w okolicy. 8-

Jedyny plus, że jakieś "grosze" z tego są, ale na dłuższą metę i tak ich braknie. :zly:

Adam-oldboy
09-01-2004, 09:12
Trochę matematyki.
300 tys. /1 rok
liga: wiosna-jesień 26 meczów
PP: ta i kolejna edycja, powiedzmy skromnie 6 meczów
ew. puchary, sparingi, mecze towarzyskie, mini turnieje, raczej nie mniej niż 10 rocznie.

Czyli za reklamę na koszulkach nad numerami czołowego klubu ligi wielki sponsor zapłaci 7 tys. za jeden mecz !

Pośmiewisko światowe 1500 euro!

bemowiak
09-01-2004, 09:14
Firma Liberty, która podpisała wczoraj umowę z naszym klubem jest zadowolona z tego faktu. Prezes firmy, Wiesław Wiśniewski powiedział: "Dla Liberty to zaszczyt, że nasza nazwa znajdzie się na koszulkach tak wspaniałego klubu jak Legia. Choć jestem z Bytomia, Legię mam we krwi. Mój profesor od przysposobienia obronnego był wielkim fanem Legii. Na lekcji pierwszym pytaniem było, jaki wynik uzyskała Legia. Jak nie znało się odpowiedzi, dostawało się dwóję."

Beny
09-01-2004, 09:26
Trochę matematyki.
300 tys. /1 rok
ew. puchary, sparingi, mecze towarzyskie, mini turnieje, raczej nie mniej niż 10 rocznie.

Czyli za reklamę na koszulkach nad numerami czołowego klubu ligi wielki sponsor zapłaci 7 tys. za jeden mecz !

To pewnie dlatego jest ich coraz więcej.

A klub się rozmienia na drobne... :/

calagan
09-01-2004, 13:54
A teraz Ci ktorzy sa wrazliwi proszeni sa o nieczytanie postu.

Jeb... malkontenci, moze sie wreszcie odp... od Legii. No zesz ku... mac nie moge juz czytac Waszych postow. Pier... glupoty jak przez rok nie ma zadnej reklamy na koszulkach, jak jest to piep... ze za malo wzieli - a ja sie pytam - byl ktos kto dawal wiecej? Bo ja nie slyszalem. Jak mi ktos przedstawi papiery potwierdzajace ten fakt poza wycinkami prasowymi to uwierze. Przez 2 lata kur... jechaliscie z tym, ze tak zasluzony klub jak Legia spoko znajdzie chetnego, tylko glupi Zarajczyk zada kosmicznych sum. Macie ITI i co teraz kur...!! Mam w d... Zaraja i mam dosyc geby Trylnika, ale jeszcze bardzie wkur.. mnie tacy jeczacy kibice. Nie ma sponsorow - zle, bo dzialacze opier... sie. Sa sponsorzy - zle bo za malo daja. Dla mnie moga wygladac jak choinki, ale jezeli dzieki temu klub przetrwa to g... mnie to bedzie obchodzic. Nie mamy nic do zaoferowania potencjalnym sponsorom, a czasy dobrych wujkow sie skonczyly. Nasza tradycja i historia sa na dalekim planie w kwestii decyzji w jaki klub zainwestowac.

Raffi
09-01-2004, 14:02
TRylnik wspomniał, że negocjowana jest jeszcze jedna umowa reklamowa i jeżeli strony dojdą do porozumienia, to uda się uniknąć podwyżki cen biletów.

Adam-oldboy
09-01-2004, 14:23
A teraz Ci ktorzy sa wrazliwi proszeni sa o nieczytanie postu.

Jeb... malkontenci, moze sie wreszcie odp... od Legii. No zesz ku... mac nie moge juz czytac Waszych postow. Pier... glupoty jak przez rok nie ma zadnej reklamy na koszulkach, jak jest to piep... ze za malo wzieli - a ja sie pytam - byl ktos kto dawal wiecej? Bo ja nie slyszalem. Jak mi ktos przedstawi papiery potwierdzajace ten fakt poza wycinkami prasowymi to uwierze. Przez 2 lata kur... jechaliscie z tym, ze tak zasluzony klub jak Legia spoko znajdzie chetnego, tylko glupi Zarajczyk zada kosmicznych sum. Macie ITI i co teraz kur...!! Mam w d... Zaraja i mam dosyc geby Trylnika, ale jeszcze bardzie wkur.. mnie tacy jeczacy kibice. Nie ma sponsorow - zle, bo dzialacze opier... sie. Sa sponsorzy - zle bo za malo daja. Dla mnie moga wygladac jak choinki, ale jezeli dzieki temu klub przetrwa to g... mnie to bedzie obchodzic. Nie mamy nic do zaoferowania potencjalnym sponsorom, a czasy dobrych wujkow sie skonczyly. Nasza tradycja i historia sa na dalekim planie w kwestii decyzji w jaki klub zainwestowac.

Chyba nie bardzo rozumiesz na czym polega forum. Dla mnie jest to miejsce gdzie można wyrażać swoje poglądy. Każdy (nawet takie k.. i jeb... malkontenci jak Ci, którzy mają inne zdanie od Ciebie) ma prawo skomentować jakąś wiadomość.
Moim zdaniem Legia ma jednak coś do zaoferowania potencjalnym sponsorom. Natomiast osoby, które znajdują przyjemność w bluzganiu na adwersarzy nie wnoszą nic do dyskusji.
Nie chce mi się z Tobą gadać.

Ostry
09-01-2004, 15:11
Mnie cieszy raczej to,że coraz więcej firm interesuje się reklamowaniem się poprez Legię.Tylko przez te podpisywanie umów na jeden czy dwa mecze( w tym przypadku akurat nie) Legia traci swój prestiż.Niestety,te 300-400 tys.zł,które otrzymamy za rok reklamy,to są grosze.Gdyby było wiadomo,że zagramy w pucharach,to pieniądze musiałyby być wyższe,a tak to musimy się zadowolić tym co jest.

calagan
09-01-2004, 15:12
Chyba nie bardzo rozumiesz na czym polega forum. Dla mnie jest to miejsce gdzie można wyrażać swoje poglądy. Każdy (nawet takie k.. i jeb... malkontenci jak Ci, którzy mają inne zdanie od Ciebie) ma prawo skomentować jakąś wiadomość.
Moim zdaniem Legia ma jednak coś do zaoferowania potencjalnym sponsorom. Natomiast osoby, które znajdują przyjemność w bluzganiu na adwersarzy nie wnoszą nic do dyskusji.
Nie chce mi się z Tobą gadać.

Chyba Ty czegos nie zrozumiales. Nie bronie wyrazania pogladow. Wyrazilem tylko swoja krytyke w stosunku do osob, ktore marudza, ze Legia:

Adiq - Szkoda tylko, że przez takie tymczasowe umowy, reklama na koszulce Legii traci prestiż...

Beny - Tak, tylko zaczyna to przypominać żebranie i wyciąganie ręki po "parę złotych" do każdego, kto się akutat pojawi w okolicy.

Adam-oldboy Wysłany: Pią Sty 09, 2004 10:12 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Trochę matematyki.
300 tys. /1 rok

Beny - A klub się rozmienia na drobne...

Mam serdecznie po dziurki w nosie osob, ktore poza przywaleniem sie do dzialalnosci Legii nic ciekawego nie wnosza do dyskusji. Krytykowac jest najlatwiej - zwlaszcza jak sie stoi z boku. Jak przejzysz archiwum tego forum to zrozumiesz mnie. To nie pierwszy temat dotyczacy finansow i zawsze jest to samo - jeczenie i marudzenie. Gadac ze mna nie musisz. Bluzgam, gdy wpadam w szal, a po przeczytaniu tych komentarzy to wlasnie nastapilo.

c_zary
09-01-2004, 15:22
Calagan: Wszystko powinno miec jakies granice. Przeczytaj sobie punkt pierwszy regulaminu forum:

:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?p=2734#2734

Beny
09-01-2004, 15:34
To po co czytasz nasze wypowiedzi?

A jak masz jakieś pomysły na uzdrowienie sytuacji to się nimi podziel z nami i klubem.

Może i marudzę, ale nie podoba się mi, że ukochany klub nie ma "dobrego wujka" w postaci zasobnego inwestora i musi uciekać do zbierania groszy...
I będę marudził, bo mam do tego prawo, jak mi się coś nie podoba, tak jak i TY je masz. Tylko nie rzucaj na prawo i lewo *******, bo obrażasz innych Forumowiczów. Możesz się z nimi nie zgadać, ale powinienieś ich szanować.

Raffi
09-01-2004, 16:32
Takie przyszły czasy, że sponsorzy nie pchają się drzwiami i oknami a raczej trzeba ich błagać i wykorzystywać prywatne znajomosci....A miejsce jest warte tyle ile dadzą.....