PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana trybuny z Zachodniej/Wschodniej na Północną podczas meczu?

Christopher
12-02-2016, 11:58
Ogólnie proszę o szybką odp bo czasu do meczu mało a i biletów też nie za wiele.
Otóż problem polega na tym że jeszcze wczoraj nie do końca wiedziałem czy na mecz pojadę, dopiero dzisiaj rano wyszło wszystko że już bez żadnych obowiązków jestem to na meczu pojawić się mogę.
Problem jest tylko taki że na Żylecie miejsc już nie ma a nie za bardzo widzi mi sie wizja "siedzenia" na wschodniej bądź zachodniej. I po pierwsze jak sektor 105 (wg mapy Legii) należy do Północnej a sektor wyżej czyli 203 też to dlaczego wg zdjęć(sam jakoś nie mogę tego skojarzyć, nigdy nie przebywam w tamtych rejonach) 203 jest oddzielony "murem" z 204 czyli właściwie Północną?
A druga sprawa ta ważniejsza, jakbyście zobaczyli jakiegoś wariata co przed meczem zmienia trybune z wschodniej/zachodniej na Żyletę mielibyście z tym problem? Ja rozumiem że miejsc już tam nie ma ale jak zawsze jest? Na Lechu, Wisłach czy Piastach też niby po 26 tyś ludzi było a zawsze wychodziło tak że na Północnej jeszcze z 50 miejsc wolnych jest. Zawsze mógłbym sobie stanąc gdzieś z boku, na schodach. Opinie? Sytuacje takie juz były?

sebb
12-02-2016, 12:05
Takie sytuacje już miały miejsce i krzywo patrzyli tylko ochroniarze. Od takich skoków chyba też został podniesiony płot między Żyleta, a Wschodnią.

Marcino
12-02-2016, 12:23
Pamiętne jaga.rar to było spore przemieszczenie się wielu osób celem zaprowadzenia porządku na sektorze ;)
Może się udać, ale nigdy nie wiesz co potem przyjdzie poleconym z klubu.

Christopher
12-02-2016, 12:30
Pamiętne jaga.rar to było spore przemieszczenie się wielu osób celem zaprowadzenia porządku na sektorze ;)
Może się udać, ale nigdy nie wiesz co potem przyjdzie poleconym z klubu.

Chyba nie chcesz powiedzieć że dostane rok zakazu za "prowokowanie" :D

ZwolSon
12-02-2016, 12:52
Uda się albo nie uda. W narożnikach wschodniej i zachodniej przy Żylecie ludzie normalnie stoją i dopingują więc nie wiem w czym problem.

księciuniu
12-02-2016, 13:05
Chyba nie chcesz powiedzieć że dostane rok zakazu za "prowokowanie" :D

Najlepiej napisz do klubu i zapytaj :roll:
Problem w sam raz do zakładania odrębnego tematu na otwartym forum...