PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - 5. kolejka (13.02.2016 - 14.02.2016)



St.Maro
09-02-2016, 21:38
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, SzydeL - Antares
Grupa 1, nil - MałaMi
Grupa 1, Rulkoś - SirKruszon (1-0-1, 16-16)

Grupa 2, emil83 - Ciechu
Grupa 2, St.Maro - Bary89
Grupa 2, Efcia - Runi (2-0-0, 11-6)

Grupa 3, księciuniu - rey (1-0-1, 8-7)
Grupa 3, Net - Seba.Kolos (2-0-0, 14-10)
Grupa 3, Tom Kruz - ahk

Grupa 4, Szawar - leh71
Grupa 4, Jaszcz - Majkisek (1-1-0, 14-7)
Grupa 4, Next - PuciPuci

Grupa 5, LOL3K - Krawczol (2-0-1, 22-20)
Grupa 5, Yanks - (L)ookasch (1-1-0, 13-7)
Grupa 5, Meazza - CW(L)KS

Seba.Kolos
09-02-2016, 22:54
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 3-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-3
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-2
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-4
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Krawczol
10-02-2016, 10:53
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

rey
11-02-2016, 11:20
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 3-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-4
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Rulkoś
11-02-2016, 13:34
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Majkisek
11-02-2016, 15:50
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 2-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 2-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

leh71
11-02-2016, 20:44
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Bary89
11-02-2016, 23:12
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 2-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 1-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-1

Ciechu
11-02-2016, 23:16
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 3-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-2

Runi
12-02-2016, 09:51
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 0-0
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Yanks
12-02-2016, 10:55
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-0
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-1

Szawar
12-02-2016, 11:20
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-3
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Meazza
12-02-2016, 11:42
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

Jaszcz
12-02-2016, 12:02
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 3-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 1-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-1

SirKruszon
12-02-2016, 15:34
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-2

(L)ookasch
12-02-2016, 17:10
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 1-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-2
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-3
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 0-0
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-1

Efcia
12-02-2016, 17:52
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 3-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-2

St.Maro
12-02-2016, 18:43
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 1-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 0-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-1

księciuniu
12-02-2016, 21:57
13.02 14:00 CYP, APOEL – Okonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest – Videoton 0-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga – Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK – Olympiakos 1-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht – Waregem 2-1
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugie 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers – Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir – Besiktas 0-1

Net
13-02-2016, 00:15
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 2-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

LOL3K
13-02-2016, 00:20
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 2-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 1-2
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-4
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-3
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-3
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 0-3
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-0

MałaMi
13-02-2016, 01:41
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

PuciPuci
13-02-2016, 01:46
13.02 14:00 CYP, APOEL – Okonia 2-1
13.02 18:00 HUN, Ujpest – Videoton 0-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga – Brno 3-0
13.02 18:30 GRE, AEK – Olympiakos 1-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht – Waregem 2-1
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 2-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugie 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers – Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir – Besiktas 0-2

Tom Kruz
13-02-2016, 12:03
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 1-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 0-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 2-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-1

Antares
13-02-2016, 12:13
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia 2-0
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-1
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-0
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-1
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

nil
13-02-2016, 16:19
13.02 14:00 CYP, APOEL - Omonia -----
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-2
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 3-1
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 1-3
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 1-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-3

SzydeL
13-02-2016, 16:29
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-0
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 2-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 0-1
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-2

ahk
13-02-2016, 16:49
13.02 18:00 HUN, Ujpest - Videoton 1-0
13.02 18:20 CZE, Slavia Praga - Brno 2-1
13.02 18:30 GRE, AEK - Olympiakos 1-2
13.02 20:00 BEL, Anderlecht - Waregem 2-1
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 1-2
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-0
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 0-2

emil83
13-02-2016, 21:35
14.02 14:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-0
14.02 14:30 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
14.02 16:00 SUI, Grasshoppers - Basel 0-1
14.02 16:30 AUT, Austria Vienna - Rapid Vienna 2-2
14.02 18:00 TUR, Basaksehir - Besiktas 1-2