PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Wiosna 2016 - 4. kolejka (06.02.2016 - 07.02.2016)



St.Maro
02-02-2016, 19:36
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK


Punktacja 2+1 (trafiony typ 2 pkt, dokładny wynik +1 pkt)
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, SzydeL - Rulkoś
Grupa 1, SirKruszon - nil
Grupa 1, MałaMi - Antares

Grupa 2, emil83 - Efcia (1-0-1, 11-11)
Grupa 2, Runi - St.Maro
Grupa 2, Bary89 - Ciechu (0-0-1, 7-8 )

Grupa 3, księciuniu - Tom Kruz
Grupa 3, ahk - Net (1-0-1, 9-7)
Grupa 3, Seba.Kolos - rey

Grupa 4, Szawar - Next
Grupa 4, PuciPuci - Jaszcz (0-0-1, 3-12)
Grupa 4, Majkisek - leh71 (0-1-2, 14-25)

Grupa 5, LOL3K - Meazza
Grupa 5, CW(L)KS - Yanks
Grupa 5, (L)ookasch - Krawczol (0-0-2, 10-17)

Szawar
04-02-2016, 08:52
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 2-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-1
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

Runi
04-02-2016, 10:09
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 1-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 0-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-1
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

emil83
04-02-2016, 11:07
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 2-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-2
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-3
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0

Rulkoś
04-02-2016, 13:31
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 2-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-1
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

leh71
05-02-2016, 09:46
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 3-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

Yanks
05-02-2016, 09:46
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 1-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

Jaszcz
05-02-2016, 09:51
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 1-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-1

rey
05-02-2016, 10:51
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 3-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-2
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

Majkisek
05-02-2016, 11:11
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1

Meazza
05-02-2016, 11:49
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1:1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0:1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2:0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1:1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2:1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3:1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3:1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2:2
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1:2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2:0

Net
05-02-2016, 12:51
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1:2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2:0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2:0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0:1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 1:1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2:1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2:1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2:0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0:1
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1:0

Bary89
05-02-2016, 16:21
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 3-1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers -2-2
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-0

Ciechu
05-02-2016, 16:25
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 2-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 1-1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 1-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 0-2
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-2
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-0
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1

(L)ookasch
05-02-2016, 16:37
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 0-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 0-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-3
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-0

księciuniu
05-02-2016, 17:08
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray – Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-1
06.02 19:45 NED, Alkmaar – Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys – Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax – Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge – Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira – Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos – PAOK 2-0

nil
05-02-2016, 17:19
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 3-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-2
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-3
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1

SirKruszon
05-02-2016, 17:27
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

St.Maro
05-02-2016, 18:19
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 2-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 1-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-0

Efcia
05-02-2016, 18:56
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 2-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1

Krawczol
05-02-2016, 20:45
Q06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

PuciPuci
05-02-2016, 20:46
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 3-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-3
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-2
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-2
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-0

ahk
05-02-2016, 20:49
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0-2
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

SzydeL
05-02-2016, 21:09
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 0-1
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

MałaMi
05-02-2016, 22:24
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1:1
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 0:2
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2:1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1:1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2:1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3:1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3:1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1:1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1:2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2:0

Seba.Kolos
06-02-2016, 00:11
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-0
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 3-1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-3
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-0
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 2-0
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-2

LOL3K
06-02-2016, 03:51
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 0-2
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-2
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 1-2
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 3-0
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-3
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-2
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 0-2
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-4
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 4-0

Tom Kruz
06-02-2016, 13:44
06.02 16:00 AUT, Altach - Sturm Graz 1-0
06.02 16:00 CYP, Omonia - AEK Larnaca 1-1
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-1
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 0-1
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0

Antares
06-02-2016, 16:25
06.02 18:00 TUR, Galatasaray - Konyaspor 2-0
06.02 18:30 AUT, Grodig - Austria Vienna 1-2
06.02 19:45 NED, Alkmaar - Vitesse 2-1
06.02 20:00 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
07.02 12:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-1
07.02 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
07.02 16:30 AUT, Admira - Salzburg 1-2
07.02 18:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-0