PDA

Zobacz pełną wersję : Czym na wyjazd?

rkwa
08-01-2004, 02:00
Jakim pojazdem najbardziej lubicie jezdzic na wyjazdy?Kazdy z transportow ma inny klimacik,wiedomo ze najwygodniej jest jechac autem ale w auokarze panuje zawsze fajny klimaci i chociazby dla tego fajne sa wyjazdy autokarowe.Specjale tez maja swoj klimat.

Grochów
08-01-2004, 02:44
Samochód - wiadomo,wygoda[zazwyczaj],swoboda,w każdej chwili można na siusiu,co przy dłuższych wyjazdach [ :piwo: ] ma spore znaczenie ,zakupić coś po drodze . . . Mozliwe dodatkowe atrakcje na trasie :]
Autokar,bus-Zajebisty klimat,mega chlanie,tutaj już mniejsza możliwość z postojami,chodź też nie ma co narzekać,gdyż postoje planuje się raczej przy zajazdach czy stacjach,gdzie można uzupełnieć zapasik,zawsze wesoło,gorzej jak autokar rozkraczy się na jakiejś wiosce co się czasami zdarza 8) Można tez liczyć jak w pierwszym przypadku na różnego rodzaju atrakcje ;)
Specjal- tutaj największy plus to podróż bez zbędnego balastu w postaci białych kasków,tak jak w poprzednich przypadkach chlanie,ale tutaj trzeba zaopatrzyć się wyjątkowo wcześniej.Sam przejazd raczej bezpieczny i lajcikowy.
Pociąg rejsowy-ten też ma swój klimat,fajnie jest czasem pourzerać się z kanarem . . . Wyjazd raczej dla tych bez hajsu[można dogadać się z kanarem ,ew.wysiadki lub kredyt,ale niekiedy tez zdarza się i podróż bez tej nieprzyjemności ] lub dla tych którzy nie załapią sie na pojazd kołowy,wyjazd w sumie najcięższy .
Ps.Ciekawy temat.
Pss.Jak rozrosną się te tanie przeloty to na wyjazdy będziemy śmigać samolotem :D

Fester
08-01-2004, 08:43
wszystkim byle jechac :)

ale najlepiej samochodem lub autokarem bo najwygodniej...
a fajny klimacik zawsze jest, czym by sie nie jechalo :]

Dziubek
08-01-2004, 14:19
Fajnie samchodem jest, ale jak jechałem raz to mi było kierowcy ząl ze my chlamy a on o suchym ryju :/ Autokar fajny, szczególnie wyczekane postoje. Pociąg Specjalny - można spokojnie popić, bo nawet za bardzo nie rzuca ;) Rejsowy - ciepło :rotfl:

Lulek
08-01-2004, 15:44
Każdy wyjazd to niezapomniana przygoda i nowe historie.Dla mnie każdy transport jest zajebisty byle tylko dotrzeć na miejsce.
pociąg rejsowy-jak kanary nie wlepią kredytowego lub nie dorwą sokiści to podróż jest najczęściej po taniości
special-przyjazd i powrót zapewnony,bez białych kasków,melanż non-stop
busik-np. do Płocka jechaliśmy z kumplami w 15 osób-zabitka jak siemasz taka impreza była
samochód-najwygodniej tylko kierowca niezadowolony-"Wy pijani,a ja tu prowadzić muszę..."
pozdro Legioniści!

LegiaL
08-01-2004, 22:00
Pss.Jak rozrosną się te tanie przeloty to na wyjazdy będziemy śmigać samolotem :D

To juz beda wyloty nie wyjazdy. Ciekawe czy bedzie sie mozna dogadac z kanarem :)

Najwiecej przygod wiaze sie z rejsowymi pociagami.

ems
08-01-2004, 22:05
SEICENTO!

marecki
08-01-2004, 22:19
SEICENTO!

NIE! :D

PUNTO! :]

ems
08-01-2004, 22:22
spizgaj, ultrasie :)

rkwa
10-01-2004, 08:50
Widze sporo osob z forum na wyjazdy smiga. ;)

rkwa
10-01-2004, 08:51
wszystkim byle jechac :)

Swiete slowa - pozdrowki.

*PRZEMO*
10-01-2004, 09:07
autobus :P

Pab(L)o
10-01-2004, 20:45
Najwygodniej autem (byle nie jako kierowca!). Lubię takie wyjazdy, chociaż dla mnie ograniczają się do podróży w fajnym towarzystwie, pobytu na stadionie i powrotu w tym samym gronie. W sumie robi się to nudne. Dlatego, dla odmiany, lubię pojechać rejsowym pociągiem, zwłaszcza wtedy, gdy połączenia są do d... i człowiek wraca do domu następnego dnia kompletnie wytarzany :rotfl:
W końcu nie chodzi o wygodę. Najmilej wspominam wyjazdy męczące ;)