PDA

Zobacz pełną wersję : Podrożeją bilety!

Adam-oldboy
07-01-2004, 12:11
Za www.legia.pl

Informacja o biletach
07.01.2004, godz.: 12:24:38

W związku z ogólnie znaną sytuacją klubu Zarząd Legii Warszawa rozważa podniesienie w rundzie wiosennej cen biletów jednorazowych. Mamy nadzieję, że planowane zmiany zostaną przyjęte ze zrozumieniem.
Jednocześnie możemy zapewnić, że ceny abonamentów na rundę wiosenną nie ulegną zmianie.

Beny
07-01-2004, 12:12
O, i jeszcze jedna podwyżka. 8)

Kurczę, a mi pensji to nie chcą podnieść, złamasy! :zly:

MaxyM_
07-01-2004, 13:11
Najprostsze rozwiązanie, bo przecież kibice zapłacą drożej... Muszą jak chcą mecze oglądać.
Żeby się tylko nie przeliczyli... Bo w ich „pięknych” umysłach wszystko wygląda wspaniale, a rzeczywistość może okazać się całkiem inna.
Zamiast iść po najprostszej (tak im się wydaje) drodze powinni wziąć się za siebie i starać się naprawić własnym kosztem to co spieprzyli. Dlaczego za ich nieudolność mamy płacić my kibice? Kocham Legię, ale nie będę płacił co rundę drożej za bilet, bo mam też inne swoje wydatki i w końcu szkoda mi będzie wydać pieniędzy na mecz, które mogę przeznaczyć na coś innego. Będę wybierał mecze na które będę szedł i koniec... Bo wkurza mnie traktowanie kibiców jako złotówek, niech sobie kutafony obniżą płace to nie będzie trzeba podnosić cen biletów, niech zwolnią tych warchołów, bo co drugi jest jakimś dyrektorem lub prezesem... Najlepiej niech oddadzą komuś udziały, bo to co oni wyprawiają przechodzi już wszystko.
Nawet wiadomości dotyczących Legii ostatnio nie chce mi się czytać, bo albo problemy albo nędza albo kolejne kłamstwa i obiecywanie złotego runa. Tego ostatniego było już tyle, że nawet kłamstwa Busha o Saddamie niosącemu zagrożenie dla cywilizowanego świata przed atakiem na Bagdad są malutkie jak kropla wody.

Nie wiem jak wy ale ja mam już dość tych bydlaków.

Koko
07-01-2004, 13:30
:fu: No ja sie zgodze z MaxyMem. Sami nic nie robia, zeby sytuacja sie polepszyla, to jeszcze kibicom utrudniaja. Mam tylko nadzieje, ze ta podwyzka nie wplynie na frekwencje, bo szkoda by bylo zeby wysilek wielu osob, ktore staraly sie aby ta frekwencja byla jak najwyzsza (i faktycznie byla bardzo dobra :+: ), poszedl na marne :/

kamyk
07-01-2004, 13:40
:fu: No ja sie zgodze z MaxyMem. Sami nic nie robia, zeby sytuacja sie polepszyla, to jeszcze kibicom utrudniaja. Mam tylko nadzieje, ze ta podwyzka nie wplynie na frekwencje, bo szkoda by bylo zeby wysilek wielu osob, ktore staraly sie aby ta frekwencja byla jak najwyzsza (i faktycznie byla bardzo dobra :+: ), poszedl na marne :/

niestety ale jesli to bedzie duza podwyzka to niestety bedzie na meczach Legii mniej osob! ciekawe jak bedzie się pzredstawiał moj budzet na ok 2004 mam nadzieje ze bede mogł byc na wszytkich ,meczach ale rzeczywistosc pokaze ze niestety na niktore nie bedzie mnie stac i tym bardziej ze bilety ida w gore ehhh szkoda słow na naszych działaczy siedza sraja w stłoki a pieniadze zarabiałja takie ktorych mi nie widzimy przez pare miesiacy!

PRASKI
07-01-2004, 13:44
Legia to nasze życie, a na życiu sie nie oszczędza 8)
no ale kur :* wa bez przesady :zly:
miejmy nadzieje że zarząd zmieni sie jak najszybciej - tylko to nam chyba zostało :/
a podwyzka na pewno wpłynie na frekwencje (niestety), już miałem paru kumpli wkręcić w Legie, ale zobaczymy jak to będzie z tymi cenami :help:

Mini
07-01-2004, 14:25
a to złodzieje. dobrze ze karnety są bez zmian bo pewnie przez to więcej ludiz zainwestuje w karnecik

Raffi
07-01-2004, 14:32
Myślę, że może to mieć również związek ze zmianą VATu na takie imprezy na 22%

Beny
07-01-2004, 14:36

Fakt, o tym zapomnieliśmy. 8)

Vat na wszystko, kurna niech się sami zVATują... :/

MaxyM_
07-01-2004, 14:48

Raffi ja myślę, że oni o tym też zapomnieli.

W związku z ogólnie znaną sytuacją klubu...

+22% dodadzą do nowej ceny.

Beny
07-01-2004, 14:49

Hmm, stara cena + podwyżka + 22% VAT = pewnie z 26-30 zł przy odkrytej... :zly:

MaxyM_
07-01-2004, 14:51

Hmm, stara cena + podwyżka + 22% VAT = pewnie z 26-30 zł przy odktytej... :zly:

Nie wspominając krytej.

Trylnik forum poczyta i zmieni się news na oficjalnej... Zobaczycie.

legart
07-01-2004, 14:52
I tak kupuje karnet, ale szkoda mi młodzieży bo i tak bilety na Legię nie należą do najtańszych.

domber
07-01-2004, 15:39
niech mlodziez odklada pieniadze i kupuje karnety '8 ja juz uzbieralem :)

*PRZEMO*
07-01-2004, 15:56
karnet i tylko karnet najlepiej. i najtaniej, a to ze bilety podrozeja to chyba do przewidzenia, zadko sie zdrza zeby co kolwiek taniało...

Koko
07-01-2004, 16:41
Ja na szczescie mialem niedawno urodzinki i troche sie kasy uzbieralo '8 Tak wiec dla mnie to problem nie bedzie, tym bardziej ze karnet kupuje, no ale faktycznie dla niektorych osob jednorazowy wydatek rzedu 100zl to duzo, a kupowanie pojedynczych biletow za ok. 25zl to tez niemaly wydatek. Jak kiedys nie mialem hajsu na karnet i kupowalem bilety to tez czasem bylo ciezko, jak np. byl mecz z Widzewem a 3 dni pozniej z Schalke. A najgorsze jest to ze te pieniadze ida dla tych pseudodzialaczy :box:

Ostry
07-01-2004, 18:18
No cóż,działacze robią chyba wszystko,aby jak najwięcej osób kupowało karnety.Ja tak na pewno zrobię,to się po prostu opłaca.
Gorzej z tymi,co chodzą na wybrane mecze. Ja już nieraz chciałem zabrać na mecz kumpla,który od dawna chce pójść na Legię.Jednak ja siedzę na D górnej i on musiał by dać za bilet 50 zł( a teraz jeszcze więcej :/ ), aby obejrzeć mecz ze mną.

MaxyM_
07-01-2004, 18:45
Raekwon mi chodziło z forum o to, że przeczyta i zobaczy, że musi dodać jeszcze 22%.

MaxyM_
07-01-2004, 18:50
W jego już nie... Od dawna. Wole wierzyć w Świętego, bardziej prawdopodobne że istnieje niż to, że Trylnik zrobi coś dobrego dla nas.

Kawa
07-01-2004, 19:50
vat to oni maja gdzies. Do skarbowego zapewne zeznaja, ze na meczu było z 6 tys ludzi wiec i tak sa sporo do przodu. Szukaja łatwego sposobu dorobenia,ale moga na tym zdecydowanie stracić. Wspólczuje młodym chłopakom, którzy z trudem kase na mecze ciułaja.

bemowiak
07-01-2004, 19:55
Super extra poprostu, już w zeszłej rundzie niemiałej hajsów na kilka meczów to teraz jak ceny podniosą to tym bardziej niebęde miał, starzy mi pewnie kasy na karnet niedadzą więc będe miał kozacko :/

kirbi
06-02-2004, 12:11
Za www.Legia.pl

Informacja o biletach
07.01.2004, godz.: 12:24:38

W związku z ogólnie znaną sytuacją klubu Zarząd Legii Warszawa rozważa podniesienie w rundzie wiosennej cen biletów jednorazowych. Mamy nadzieję, że planowane zmiany zostaną przyjęte ze zrozumieniem.
Jednocześnie możemy zapewnić, że ceny abonamentów na rundę wiosenną nie ulegną zmianie.
No to fajnie;) Pozniej sie dziwia, ze na mecze nie przychodzi komplet kibiców...Ale i tak będę chodził na Legie, niezależnie od tego...Ale to wszystko zmierza do tego, ze ochroniaze się wzbogacą na łapówkach a nie klub zyska na biletach...Badzmy realistami...

Raffi
06-02-2004, 12:22
No, na razie żadne decyzje jeszcze nie zapadły....Oczywicie im lepiej będą sięsprzedawały karnety, tym mniejsze prawdopodobieństwo podwyżki (tak przynajmniej twierdził Trylnik na zebraniu w "eLce"- chociaż jako jeszcze istotniejszy czynnik wspominał ewentualne zmiany własnościowe w klubie :> ), ale zobaczymy.

Bonhart
07-02-2004, 14:13
No, na razie żadne decyzje jeszcze nie zapadły....Oczywicie im lepiej będą sięsprzedawały karnety, tym mniejsze prawdopodobieństwo podwyżki (tak przynajmniej twierdził Trylnik na zebraniu w "eLce"- chociaż jako jeszcze istotniejszy czynnik wspominał ewentualne zmiany własnościowe w klubie :> ), ale zobaczymy.

Btw. czy jakis klub ma drozsze bilety na mecze ligowe niz Legia? Pytam z ciekawosci.

Raffi
13-02-2004, 10:31
Amica - ???

Wisła: 35 zł - A,B; 20 - C. (drogie karnety - 150, 250)

Lech: 15, 20 (nowa trybuna), 25 zł

Polonia:
Kamienna: normalny 15 zł, ulgowy* 10 zł;
Główna: normalny 30 zł, ulgowy* 20 zł, rodzinny i szkolne - 10 zł,

Dyskobolia:
- dzieci do lat 7 - wstęp wolny
- 5 zł dla członków Klubu Kibica
- 15 zł (sektory E, I, J oraz S, P, B - 2 dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych)
- 20 zł (sektory F, G, H)
- 30 zł (sektory A, B, C, D)

Górnik Polkowice:
- miejsca stojące 8 zł
- miejsca siedzące 15 zł

Wisła Płock
NORMALNY - 15 zł
ULGOWY - 8 zł
TRYBUNA KRYTA - SEKTOR H - 25 zł

Widzew:
Sektor A 2/4/5 - trybuna główna 42 PLN
Sektor A 6/7/8 - trybuna główna 27 PLN
Sektor A 9/10/11 - sektor rodzinny 22 PLN
Sektor B 1/2/3/4/5/6 - sektor za torami 12 PLN
Sektor C 3/4/5/6/7/8/9/10/11 - prosta 22 PLN
Sektor D 1/2/3/4/5/6 - sektor pod zegarem 13 PLN

Odra Wodzisław:
trybuna kryta 30,- zł
trybuna otwarta 20,- zł
miejsca stojące 15,- zł
młodzież do lat 16 5,- zł
rodzinny 45,- zł

Górnik Zabrze:
Trybuna główna
- trybuna główna - 20 zł
- wejściówka - 10 zł

Górnik Łęczna:
Trybuna kryta: - bilet normalny - 20 zł
- karnet na sezon 2003/2004 - 200 zł
- bilet ulgowy - 12 zł
Trybuna VIP: - złoty karnet VIP - 1000 zł
Trybuna konstrukcyjna: - bilet normalny - 15zł
- karnet na sezon 2003/2004 - 165zł
- bilet ulgowy - 10 zł
Trybuna ziemna: - bilet normalny - 15 zł
- bilet ulgowy - 7 zł

GKS Katowice
30, 21, 11 złotych

Świt NDM:
(na Łazienkowskiej):
Trybuna "Otwarta" 15 zł
Trybuna "Kryta"
a) sektory C i D (rodkowe) 30 zł
b) sektory A, B, E i F (pozostałe) 25 zł
Trybuna "przed Krytą" 15 zł
Łuk od strony Kanału Piaseczyńskiego
(trybuna dla gości, "Pod zegarem") 15 zł
Łuk od strony ul. Łazienkowskiej
Bilet rodzinny (1 os. dorosła + 2 dzieci do 12 lat) 20 zł
W NDM:
20, 10 zł

-----------------------
Jesteśmy najlepsi! '8 :help:

Na razie poszło ok. 2000 karnetów(stan na tydzień temu), więc idzie coraz szybciej

Greebo
13-02-2004, 11:34

Niaktualne.

A,B - min 39 zł; C - min 25 zł (na mecze "ważniejsze" ceny moga isc w góre)

Za to karnety wzglednie tanie, odpowiednio 190 i 115 zł - na 6 meczy.

Baracuda
13-02-2004, 14:20

Niaktualne.

A,B - min 39 zł; C - min 25 zł (na mecze "ważniejsze" ceny moga isc w góre)

Za to karnety wzglednie tanie, odpowiednio 190 i 115 zł - na 6 meczy.

Nie zapomnij o ekstra plakaciku jaki dostajemy do każdego karnetu 8)