PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to jest z tymi wyjazdami?

Christopher
23-11-2015, 08:09
Siemano Bracia. Jakiś czas temu pisałem post związany z pomocą dla 'nowego' na Żylecie, dzisiaj juz po kilkunastu wizytach na stadionie szukam kilku odp odnośnie wyjazdów. Juz za tydzień jak wiecie L gra z podpizdziem i stwierdziłem ze czas na pierwszy wyjazd. Moja wiedza na temat wyjazdów jak i organizacji wypadów jest zerowa. Tak więc do sedna, z mej miejscowości do Bielska będzie owiele bardziej korzystniej jeżeli minę Warszawe, ale wtedy mogę powiedzmy tak od siebie wbić na sektor gości czy wcześniej jest jakaś zbiórka czy coś? I jeszcze sytuacja w Bielsku: Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?

Zagłębiak
23-11-2015, 08:12
Tak z ciekawości, chuliganka Podbeskidzia istnieje?
W Bielsku tylko BKS!

Christopher
23-11-2015, 08:18
To oczywiste!

Niko
23-11-2015, 08:28
L gra z podpizdziem

Po pierwsze, to staraj się trzymać odpowiedni do tego forum poziom.

Christopher
23-11-2015, 13:15
To jak w końcu z tym 'PODBESKIDZIEM BIELSKO-BIALA SA?

mrquad
23-11-2015, 13:32
Sektor gości jest mały i szansa dla Ciebie na bilet tam....... nikła, ale w Bielsku wchodzi się też na sektor połozony przy sektorze gości ( bilety na miejscu, bo tam rządzi BKS )

Christopher
23-11-2015, 14:21
Pójdę inkognito i po sprawie :-)

stary wyga
23-11-2015, 15:33
To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?

Christopher
23-11-2015, 16:34
To jest tak ,ze takie marne prowokacje juz nawet nie są zabawne .
Po drugie to ty możesz pojechać, ale jak cie z fabryki wyślą do Ciechocinka ,a po trzecie to *********** z tego forum ...

Mort też gdzieś wyjechał?

Nie wiem gdzie ty doszukujesz się prowokacjii. Myślałem że zadam jedno pytanie, otrzymam szybką odpowiedź, ale NIE no bo po co... W każdym razie i tak dzieki za starania. Strzała.

kowallu
23-11-2015, 18:37
Musisz mieć bardzo "mocną konstrukcję" bo chłopaki Ci w najróżniejszy sposób wprost mówią żebyś się ogarnął a ty brniesz dalej w swoje.
Wyłącz kompa, wyciągnij kabel od neo, jedź na Łazienkowską .... dopiero po jakimś czasie....no po kilu latach może zakumasz ocb.

Nie słuchasz rad ??? to wymyślaj nowego nicka.

Christopher
23-11-2015, 18:51
Żadnych nowych nicków wymyślać nie będę, aczykolwiek zastanawiam się czym niby podpadlem, rozumiem że wy na pierwszym wyjeździe tez wiedzieliście co i jak. Dobra kit z tym, temtu nie ma sensu dalej ciągnąć bo nic z tego nie wynika..

Barto(L)d
23-11-2015, 19:55
Większość z nas "co i jak" na wyjeździe dowiedziało się w realu, czyli na pierwszym wyjeździe, a nie przez forum... ba, będąc na pierwszym wyjeździe nie zdawałem sobie sprawy z istnienia forumki.

Stout
23-11-2015, 20:30
I poprzez lekturę prawilnej "Naszej Legii".:)
Tam kibolskie zasady ,były zawsze dobrze opisane :prawi:

prozac
23-11-2015, 21:06
Szczerze mowiac to tutaj na pomoc bym nie liczyl. Skoro pytasz to wnioskuje, ze na mecze smigasz sam i nie masz znajomych, ktorzy by Cie na wyjazd zabrali i wyjasnili co i jak. Jesli tak wyglada Twoja sytuacja to jesli chcesz jechac z grupa na wyjazd to zostaja Ci raczej wyjazdy na stadiony z duzo wiekszymi sektorami gosci niz ten na Podbeskidziu - sorry, taki mamy klimat.

pijak z Wo(L)i
23-11-2015, 21:35
Kiedyś zasady poznawałeś od starszych,ojca,brata czy kumpli z osiedla.Pierwszy wyjazd na ściemce że niby do kolegi czy jakaś inna bajka.Pojechałeś zobaczyłeś,nauczyłeś się paru nowych tekstów,zachowań w grupie itd. Czekałeś z utęsknieniem aby jak najszybciej polecieć w trasę jeszcze raz i następny itd.itd.!!!Teraz zasad uczy net? Co za czasy?:zapomnialem:
P.S. To były czasy bez specjali,spontan 100%!

Ciuniek
23-11-2015, 22:06
Żadnych nowych nicków wymyślać nie będę, aczykolwiek zastanawiam się czym niby podpadlem, rozumiem że wy na pierwszym wyjeździe tez wiedzieliście co i jak. Dobra kit z tym, temtu nie ma sensu dalej ciągnąć bo nic z tego nie wynika..

Ja tylko powiem, że mówi i pisze się "aczkolwiek". Skąd to słowotwórstwo w narodzie? :zapomnialem:

mayestic
02-12-2015, 03:20
Nie wiem gdzie ty doszukujesz się prowokacjii. Myślałem że zadam jedno pytanie, otrzymam szybką odpowiedź, ale NIE no bo po co... W każdym razie i tak dzieki za starania. Strzała.
Mort jak nic prowokacja! Strzała ;)

arczi
02-12-2015, 08:20
Ale mnie temat ominął.

Kolego Christopher, wyjazdy to zupełnie inny poziom wtajemniczenia. Jeśli jeszcze nie poznałeś reguł i nie zdobyłeś wyjazdowej wiedzy tajemnej, to znaczy, żeś jeszcze do tego nie dojrzał. Bez urazy, ale tak to działa u nas od lat. Wszystko przychodzi z czasem i samoczynnie. Temat zamykam, bo wstyd.