PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - Półfinały (21.11.2015 - 22.11.2015)



St.Maro
17-11-2015, 19:20
21.11 15:30 BUL, Beroe - Litex Lovech
21.11 18:00 CYP, APOEL - Anorthosis
21.11 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos
21.11 20:15 CZE, Plzen - Mlada Boleslav
21.11 20:15 SLO, O. Ljubljana - Maribor
22.11 12:45 I liga, Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
22.11 15:00 CZE, Liberec - Sparta Praga
22.11 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz
22.11 17:30 RUS, Sp. Moscow - Krasnodar
22.11 19:30 ROM, Din. Bucharest - Steaua Bucharest

Dogrywka
21.11 13:00 BUL, Slavia Sofia - Ludogorets
21.11 18:30 AUT, Mattersburg - Rapid Vienna
22.11 14:00 SVK, Trnava - Slovan Bratislava
22.11 16:00 SUI, Young Boys - Sion
22.11 17:00 CYP, Aris - Omonia


Można oddawać typy na PW.
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...

trafienia za 3 pkt w 1/2
zdobyte punkty (bramki) w turnieju finałowym (4 poprzednie spotkania)
trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym (4 poprzednie spotkania)
ranking MT


O Finał grają...
(w nawiasach bilans spotkań)

Krawczol - Szawar (0-1-1, 8-18 )
St.Maro - Jaszcz

Krawczol
19-11-2015, 08:50
21.11 15:30 BUL, Beroe - Litex Lovech 0-1
21.11 18:00 CYP, APOEL - Anorthosis 1-0
21.11 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
21.11 20:15 CZE, Plzen - Mlada Boleslav 2-0
21.11 20:15 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
22.11 12:45 I liga, Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2-0
22.11 15:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 0-1
22.11 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
22.11 17:30 RUS, Sp. Moscow - Krasnodar 2-1
22.11 19:30 ROM, Din. Bucharest - Steaua Bucharest 1-1

Dogrywka
21.11 13:00 BUL, Slavia Sofia - Ludogorets 1-2
21.11 18:30 AUT, Mattersburg - Rapid Vienna 1-1
22.11 14:00 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-2
22.11 16:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
22.11 17:00 CYP, Aris - Omonia 1-1

Szawar
20-11-2015, 10:41
21.11 15:30 BUL, Beroe - Litex Lovech 0-1
21.11 18:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-0
21.11 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
21.11 20:15 CZE, Plzen - Mlada Boleslav 2-0
21.11 20:15 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
22.11 12:45 I liga, Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2-0
22.11 15:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
22.11 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
22.11 17:30 RUS, Sp. Moscow - Krasnodar 1-1
22.11 19:30 ROM, Din. Bucharest - Steaua Bucharest 1-2

Dogrywka
21.11 13:00 BUL, Slavia Sofia - Ludogorets 0-1
21.11 18:30 AUT, Mattersburg - Rapid Vienna 1-2
22.11 14:00 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 0-1
22.11 16:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
22.11 17:00 CYP, Aris - Omonia 1-1

Jaszcz
20-11-2015, 11:27
21.11 15:30 BUL, Beroe - Litex Lovech 1-1
21.11 18:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-0
21.11 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
21.11 20:15 CZE, Plzen - Mlada Boleslav 2-1
21.11 20:15 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
22.11 12:45 I liga, Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1-1
22.11 15:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-1
22.11 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0
22.11 17:30 RUS, Sp. Moscow - Krasnodar 1-1
22.11 19:30 ROM, Din. Bucharest - Steaua Bucharest 1-1

Dogrywka
21.11 13:00 BUL, Slavia Sofia - Ludogorets 0-2
21.11 18:30 AUT, Mattersburg - Rapid Vienna 1-1
22.11 14:00 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-1
22.11 16:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
22.11 17:00 CYP, Aris - Omonia 0-1

St.Maro
20-11-2015, 17:52
21.11 15:30 BUL, Beroe - Litex Lovech 2-1
21.11 18:00 CYP, APOEL - Anorthosis 2-0
21.11 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
21.11 20:15 CZE, Plzen - Mlada Boleslav 2-0
21.11 20:15 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
22.11 12:45 I liga, Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 1-1
22.11 15:00 CZE, Liberec - Sparta Praga 1-2
22.11 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 3-1
22.11 17:30 RUS, Sp. Moscow - Krasnodar 2-1
22.11 19:30 ROM, Din. Bucharest - Steaua Bucharest 1-2

Dogrywka
21.11 13:00 BUL, Slavia Sofia - Ludogorets 0-1
21.11 18:30 AUT, Mattersburg - Rapid Vienna 1-2
22.11 14:00 SVK, Trnava - Slovan Bratislava 1-0
22.11 16:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
22.11 17:00 CYP, Aris - Omonia 1-0