PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - Ćwierćfinały (07.11.2015 - 08.11.2015)



St.Maro
03-11-2015, 16:14
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T.
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split


W Superpucharze liczy się wynik po 90 min.
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...

trafienia za 3 pkt w 1/4
więcej punktów (bramek) w turnieju finałowym
ranking MT


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Krawczol - emil83
Szawar - księciuniu (1-0-0, 6-5)
St.Maro - LOL3K (1-0-0, 6-5)
Jaszcz - PuciPuci

Krawczol
04-11-2015, 19:50
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 1-1
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-2
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 3-1
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 2-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 2-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-1
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 1-1

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 0-2
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 1-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 2-0

LOL3K
05-11-2015, 04:43
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 4-1
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-2
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-2
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-3
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 3-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 2-1
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 0-2
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 0-1
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-1
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 0-3

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-2
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 0-1
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 2-0
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 0-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 4-2

Szawar
06-11-2015, 08:31
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 2-1
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-2
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 1-1
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 2-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 2-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 0-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-0
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 1-1

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-0
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 1-1
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 1-0
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 1-0

Jaszcz
06-11-2015, 08:59
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 1-1
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-2
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 1-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 3-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 0-2
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-1
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 2-1

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 1-1
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 2-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-1
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 2-0

księciuniu
06-11-2015, 15:59
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna – Salzburg 1-3
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 2-1
08.11 14:30 BEL, St. Liege – Anderlecht 1-2
08.11 14:30 NED, Feyenoord – Ajax 2-1
08.11 16:00 SUI, Basel – Grasshoppers 3-1
08.11 17:00 POR, Benfica – Boavista 2-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 1-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge – Genk 1-1
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-0
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping – Göteborg 1-1

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 2-1
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 1-1
08.11 18:00 CZE, Brno – Liberec 1-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 1-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 2-0

St.Maro
06-11-2015, 18:00
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 1-2
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-0
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-2
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-1
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 2-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 2-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 0-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 0-0
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 1-0

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 0-1
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 1-1
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 0-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 2-0

emil83
07-11-2015, 09:49
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 1-2
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-1
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-3
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 2-3
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 3-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 4-1
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 2-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 0-1
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 0-1

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-1
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 1-2
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 0-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-0
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 0-0

PuciPuci
07-11-2015, 11:45
07.11 16:00 AUT, Austria Vienna - Salzburg 2-1
07.11 18:00 CYP, Anorthosis - AEK Larnaca 1-2
08.11 14:30 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-3
08.11 14:30 NED, Feyenoord - Ajax 0-1
08.11 16:00 SUI, Basel - Grasshoppers 3-0
08.11 17:00 POR, Benfica - Boavista 1-0
08.11 17:30 RUS, Lok. Moscow - Zenit Petersburg 1-1
08.11 18:00 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
08.11 18:00 DEN, Brondby - FC Copenhagen 1-1
08.11 19:30 SWE (Superpuchar), Norrkoping - Göteborg 2-2

Dogrywka
07.11 17:00 I liga, GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1-0
07.11 17:30 RUS, Terek - Sp. Moscow 2-1
08.11 18:00 CZE, Brno - Liberec 0-1
08.11 18:30 GRE, AEK - Asteras T. 2-1
08.11 19:00 CRO, Rijeka - RNK Split 2-0