PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - faza grupowa - 2. kolejka (24.10.2015 - 25.10.2015)



St.Maro
20-10-2015, 18:17
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, Net - LOL3K
Grupa A, Krawczol - SirKruszon

Grupa B, (L)ookasch - Rulkoś (0-1-1, 11-15)
Grupa B, St.Maro - emil83 (2-0-0, 15-9)

Grupa C, PuciPuci - Bary89
Grupa C, Szawar - Ciechu

Grupa D, Yanks - Jaszcz
Grupa D, rey - księciuniu (1-0-0, 3-2)

Ciechu
23-10-2015, 00:42
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-1
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-0
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 2-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 3-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-2

Jaszcz
23-10-2015, 08:43
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-1
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-2
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 0-1

Krawczol
23-10-2015, 10:13
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 2-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-2
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 2-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-1
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

Szawar
23-10-2015, 10:47
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-0
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-0
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 1-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 0-1

rey
23-10-2015, 12:38
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-2
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 0-2
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-2
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1

Rulkoś
23-10-2015, 13:55
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-0
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 2-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-1
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

Net
23-10-2015, 14:00
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 0-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 0-1
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 0-2
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 1-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 0-2

SirKruszon
23-10-2015, 14:52
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 0-2
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 1-0
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-2
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-1
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 0-1

Yanks
23-10-2015, 16:51
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 0-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 0-0
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 2-0
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 1-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

księciuniu
23-10-2015, 17:10
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest – Honved 2-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana – Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse – Ajax 1-1
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce – Galatasaray 2-1
25.10 18:00 POR, Benfica – Sporting 2-0
25.10 18:30 GRE, PAOK – Panathinaikos 1-0

St.Maro
23-10-2015, 17:40
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-2
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 0-2
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-0
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-0
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-1

Bary89
23-10-2015, 17:43
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 0-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-2
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-3
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 3-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-1
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-1
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

LOL3K
23-10-2015, 20:36
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 4-0
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-2
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 3-1
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 0-2
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 1-3
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-2
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 3-2
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 1-0

(L)ookasch
23-10-2015, 20:41
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 1-1
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 2-0
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 3-1
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 3-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-0
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 2-0
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-1

emil83
24-10-2015, 13:57
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1 - choć nie wiem czy warto typować skoro przełożony?

PuciPuci
24-10-2015, 15:16
24.10 17:30 HUN, MTK Budapest - Honved 2-1
24.10 20:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
25.10 11:30 RUS, Dyn. Moskwa - Sp. Moscow 0-2
25.10 14:30 BEL, Anderlecht - Club Brugge 4-2
25.10 14:30 NED, Vitesse - Ajax 1-3
25.10 15:00 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-2
25.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Austria Vienna 2-1
25.10 17:00 TUR, Fenerbahce - Galatasaray 1-2
25.10 18:00 POR, Benfica - Sporting 1-1
25.10 18:30 GRE, PAOK - Panathinaikos 2-0