PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - faza grupowa - 1. kolejka (17.10.2015 - 18.10.2015)



St.Maro
09-10-2015, 20:18
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa A, SirKruszon - Net
Grupa A, LOL3K - Krawczol (2-0-0, 14-9)

Grupa B, emil83 - (L)ookasch
Grupa B, Rulkoś - St.Maro

Grupa C, Ciechu - PuciPuci (0-0-2, 8-11)
Grupa C, Bary89 - Szawar (0-1-1, 13-20)

Grupa D, księciuniu - Yanks (1-0-0, 8-7)
Grupa D, Jaszcz - rey

Szawar
13-10-2015, 13:05
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 3-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-1
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-0

Krawczol
13-10-2015, 17:36
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-0
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-1
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-2

Rulkoś
14-10-2015, 14:34
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 2-0

Ciechu
14-10-2015, 17:13
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-0
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-1
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-1
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 0-1

Yanks
15-10-2015, 06:58
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2-0
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 1-0
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-1
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-1
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-0

Net
15-10-2015, 08:03
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2:1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 1:0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2:1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0:1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1:2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2:1
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1:0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0:2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0:1
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 2:0

rey
15-10-2015, 14:16
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-0
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-3
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-1
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 2-0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-3
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 2-5
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 2-1

Jaszcz
15-10-2015, 18:37
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1

SirKruszon
15-10-2015, 21:36
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1:1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2:0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 1:1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0:1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1:2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2:0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1:0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1:2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0:2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 0:1

LOL3K
16-10-2015, 05:13
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 1-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-2
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-3
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 2-0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-3
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-3
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-0

księciuniu
16-10-2015, 16:52
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2-0
17.10 16:00 AUT, Salzburg – Admira 3-1
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers – Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos – AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 2-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen – Feyenoord 0-1
18.10 18:00 BEL, Waregem – Anderlecht 1-1
18.10 19:00 BUL, Levski – Ludogorets 1-0

St.Maro
16-10-2015, 17:39
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2-0
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 0-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-1
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 0-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-0

Bary89
16-10-2015, 18:08
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-0
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 0-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 1-1
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 2-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 2-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 2-1

(L)ookasch
16-10-2015, 21:07
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-3
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 2-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 1-2
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 2-0

PuciPuci
16-10-2015, 21:34
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 2-1
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-0
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-2
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 2-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-3
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-0
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 0-0
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 1-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1

emil83
17-10-2015, 12:07
17.10 14:30 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2

emil83
17-10-2015, 15:55
17.10 16:00 AUT, Salzburg - Admira 3-1
17.10 17:45 SUI, Grasshoppers - Luzern 2-1
17.10 18:20 SVK, Myjava - Slovan Bratislava 1-1
17.10 19:00 ISR, M. Petach Tikva - M. Tel Aviv 0-2
17.10 19:30 GRE, Olympiakos - AEK 3-1
18.10 12:30 RUS, Sp. Moscow - Lok. Moscow 2-1
18.10 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
18.10 18:00 BEL, Waregem - Anderlecht 0-2
18.10 19:00 BUL, Levski - Ludogorets 1-1