PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 10. kolejka (03.10.2015 - 04.10.2015)



St.Maro
29-09-2015, 20:22
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Szawar - B±bel 1987 (0-1-0, 3-3)
Grupa 1, KaczmarFN - Antares (1-0-2, 8-12)
Grupa 1, Bary89 - pauzuje

Grupa 2, Majkisek - Jaszcz (0-1-0, 4-4)
Grupa 2, leh71 - nil (0-1-0, 3-3)
Grupa 2, Rulko¶ - pauzuje

Grupa 3, Tom Kruz - Hubalczyk (1-0-2, 17-17)
Grupa 3, SirKruszon - (L)ookasch (0-0-1, 3-8 )
Grupa 3, legionista1984 - pauzuje

Grupa 4, Robson1916 - rey (1-0-0, 6-3)
Grupa 4, MałaMi - Miklas (1-0-0, 8-7)
Grupa 4, emil83 - pauzuje

Grupa 5, St.Maro - Seba.Kolos (0-0-2, 8-15)
Grupa 5, Meazza - Net (0-0-1, 2-7)
Grupa 5, ahk - pauzuje

Grupa 6, Ciechu - lukasz_os (1-0-0, 1-0)
Grupa 6, Tymek98 - Next (0-0-1, 4-6)
Grupa 6, księciuniu - pauzuje

Grupa 7, Yanks - Krawczol (1-0-2, 17-21)
Grupa 7, piotrus3 - FrAnCuZ05 (0-0-1, 3-5)
Grupa 7, SzydeL - pauzuje

Grupa 8, Runi - Zygo (0-0-1, 6-8 )
Grupa 8, Efcia - LOL3K (0-0-1, 3-5)
Grupa 8, PuciPuci - pauzuje

St.Maro
29-09-2015, 20:23
Zygo
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 1-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

Miklas
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 0-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 0-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 0-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 0-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

Majkisek
30-09-2015, 17:11
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1

Jaszcz
30-09-2015, 20:40
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Seba.Kolos
30-09-2015, 21:17
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 3-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 0-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

Net
01-10-2015, 10:01
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2:1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2:1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:0
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0:1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2:1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2:1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1:0
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2:1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1:0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1:0

Krawczol
01-10-2015, 11:13
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2:0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2:0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0:2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2:1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2:1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1:2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1:1

Runi
01-10-2015, 11:29
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-2
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

księciuniu
01-10-2015, 16:44
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest – Astra 1-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton – Celtic 1-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys – Grasshoppers 3-2
04.10 14:30 NED, Ajax – PSV 2-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna – Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm – Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech – Levski 1-0
04.10 19:30 GRE, PAOK – Olympiakos 1-1

(L)ookasch
02-10-2015, 06:31
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-2
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-2
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-2

Yanks
02-10-2015, 08:12
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-3
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-0
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-0

leh71
02-10-2015, 10:38
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-0
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

B±bel 1987
02-10-2015, 10:43
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-2
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

Szawar
02-10-2015, 11:11
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 3-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Rulko¶
02-10-2015, 13:44
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-3
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

rey
02-10-2015, 14:06
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 3-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-3
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 4-2
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-0
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

SirKruszon
02-10-2015, 15:39
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-2
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-2

MałaMi
02-10-2015, 17:02
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 3-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 3-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-2
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 3-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

St.Maro
02-10-2015, 17:20
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 0-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Ciechu
02-10-2015, 18:26
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-1
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-3
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 0-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Efcia
02-10-2015, 18:53
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-0
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 2-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

LOL3K
02-10-2015, 22:07
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-3
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-3
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-3

piotrus3
02-10-2015, 23:23
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-2
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-3
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-0
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Tom Kruz
03-10-2015, 09:08
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 3-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-0
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Meazza
03-10-2015, 10:51
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 1-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 1-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 2-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

Antares
03-10-2015, 13:25
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 2-0
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-1
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 2-0
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 2-2
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 2-0
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-2
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

nil
03-10-2015, 15:12
03.10 16:00 RUS, Zenit Petersburg - FK Rostov 3-1
03.10 17:30 ROM, Din. Bucharest - Astra 2-0
04.10 12:45 I liga, Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1-1
04.10 13:30 SCO, Hamilton - Celtic 0-2
04.10 13:45 SUI, Young Boys - Grasshoppers 1-1
04.10 14:30 NED, Ajax - PSV 1-1
04.10 16:30 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
04.10 17:30 SWE, AIK Stockholm - Malmö 1-1
04.10 19:00 BUL, Litex Lovech - Levski 1-1
04.10 19:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1