PDA

Zobacz pełną wersję : Kosz: Legia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2004

Adiq
05-01-2004, 20:36
Wszystko o meczu.

bemowiak
05-01-2004, 21:04
Skład Kotwicy

Zawodnik Pozycja Rok Wzrost Waga
Mariusz Fiedosewicz obrońca 1972 191 98
Marcin Juszczak obrońca 1979 190 100
Paweł Surówka obrońca 1979 191 ---
Jacek Gibalski obrońca 1978 175 71
Paweł Kikowski obrońca 1986 188 ---
Łukasz Wichniarz skrzydłowy 1982 198 86
Sylwester Walczuk skrzydłowy 1974 198 91
Dawid Malinowski skrzydłowy 1982 198 ---
Artur Bajer skrzydłowy 1983 198 ---
Tomasz Kiełbasiński skrzydłowy 1972 200 100
Wojciech Kukuczka center 1973 203 115
Artur Olszanecki center 1971 208 ---
Sztab szkoleniowy

Trener: Artur Gliszczyński
II trener Sylwester Walczuk
Lekarz Dariusz Blocher
Masażysta Damian Watkowski

Tabela:

Lp. Drużyny L.s.
Małe punkty
Pkt

1. Turów Zgorzelec 16 +219 30
2. Alba-Alstom Chorzów 15 +103 27
3. Stal Stalowa Wola 15 +66 25
4. SKS Polpharma 15 +34 25
5. SKK Kotwica Kołobrzeg 15 +34 25
6. Zastal Intermache Zielona Góra 16 +49 23
7. Basket Kwidzyn 14 +67 22
8. Legia Warszawa 14 +83 22
9. Polpak Świecie 15 +26 22
10. Viking Gdynia 14 -103 21
11. Pogoń Ruda Śląska 15 -171 19
12. Tytan Częstochowa 15 -46 19
13. Siarka Tarnobrzeg 14 -135 17
14. SMS Kozienice 15 -415 15

pierwszy mecz: 11.10.03 Kotwica Kołobrzeg - CWKS Legia 109:96

Ostatnie 3 mecze Kotwicy

13.12.03 Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Ruda Śl. 88:86

20.12.03 Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 96:84

4.01.03 Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 96:78

Więc żadna rewelacja, z Turowem i Basketem też przegraliśmy tyle że z Turowem u siebie a z KSP ( 8- )Rudą Śląską wygrać dwoma punktami to też żaden wyczyn i to jeszcze u siebie.

Ostatni zmienili sobie treneta mają kłopoty finansowe.

Strona Kotwicy: www.kotwica.e-basket.pl

P.s: Następny mecz Legii jest w sobote albo niedziele w Zielonej Górze z Zastalem

P.s2: '8

Gacek
05-01-2004, 21:22
pewnie przyjadą i zaKOTWICZĄ tam gdzie VIKINGOWIE :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Mini
06-01-2004, 08:11
Surówka to polonista Bajer grał ogony nawet w Eurolidze w slasku i Olszanecki chyba też ekspolonista wiec doświadczenie jakieś mają i widac to w tabeli. bedzie ciezko ale damy rade tylko czemu kurva w srode!!! :box: :fu: :* :help:

Beny
06-01-2004, 08:13
tylko czemu kurva w srode!!! :box: :fu: :* :help:

Nawet mi o tym nie przypominaj! :zly:

Kasja
06-01-2004, 15:09
Miejmy nadzieje ze nie zwala tak jak z Vikingiem...

pavlini
06-01-2004, 21:32
Oby grał już Dryja.

A Kotwica przeżywa chyba ostatnimi czasy spadek formy.

bemowiak
07-01-2004, 17:33
W NL napisali że Legia interesuje się Rosparą i Polanowskim... Rospara jak już nierobi tylu kroków to niech przychodzi, Polanowski to polonista a tych niechce więcej oni mają zły wpływ na Legie starczyło 2 żeby doping z taśmy puszczali... dojdzie 3 i zrobią nam kamienną trybune...

Jak bym miał wybierać Rospare albo Polanowskiego to wole Lipińskiego.

Piszą jeszcze że mają zrobić konferęcje prasową pod koniec stycznia i przedstawić sponsora nowego, twierdzą że coś koło 2 mln zł ma dać, a i jeszcze myślą nad Białkiem to z tej trójki to i tak wole Lipińskiego, dobry jest ma krzywą twarz jak na koszykarza przystało, coprawda chyba jest polonistą no ale trudno. A Hlebowickiego już nichcą bo ma pewne miejsce w Polonii. Na zmiane dla Sinielnikowa chcą Kalinowskiego, ale Zastal też chce go kupić... mi tam Czubek z Trojem starczą na zmiane dla niego, jeszcze jest Kozłowski chodź gra słabo to się od Błaszczyka nauczy.

A zresztą sami se przeczytajcie. :]

Gacek
07-01-2004, 17:51

a ja wole.... HESTERA :]

bemowiak
07-01-2004, 18:20

a ja wole.... HESTERA :]

8- Po pierwsze raz już w Legii był i nic niepokazał, po 2 to obcokrajowiec i niemoże grać, po 3 skończył kariere.

Gacek
07-01-2004, 18:44
RACJA NIC NIEPOKAZAŁ PO ZA TYM ŻE UTRZYMAŁ LEGIE W LIDZE:):)

ON ZAKOŃCZYŁ KARIERE?? PIERWSZE SŁYSZE...

bemowiak
07-01-2004, 19:00
On utrzymał ? 8- Te ciągłe wchodzenie pod kosz z którego *** było zgrywał lidera drużyny którym napewno niebył dla potwierdzenia cytat z NL nr 23 6 czerwca 2001 rok w takim bajerku kto grał dobrze kto źle itd.

Jerry Hester - był cieniem zawodnika sprzed roku, który w znakomitym stylu wywalczył korone króla strzelców
:look: Jak już mowa o tym kto utrzymał Legie, to już predzej Draper pomimo że przedłużył sobie świetą to w prawie każdej statystyce był najwyżej z Legii ba zdobył tytuł "Najleszego zbierającego Lech Basket Ligi" Jeszcze Królik i Sulima są wyróżnieni na plusie... ale to taki mały szczegól...

Co do tego czy zakończył kariere to pisali o tym na e-baskecie ale teraz widze news 30.12.2003 że ma grać w Czarnych, dzis jest 7 miał być 2 w Słupsku i chyba go niema, ostatnio był nauczycielem w College-u więc chyba już w kosza grać niebędzie, i niemoże grać w Legii bo przepisy zabraniają.

Mini
07-01-2004, 20:05
Lipiński polonista?? na polski kosz jest info że pierwszy jego klub to Gryf Słupsk.
Polanowski tam grał Rospara gamoń z Legii odszedł właśnie do warbudu i w pierwszym meczu doznał kontuzji :> chyba jakaś kara boska go dosięgła. wybór z Rospary, Polanowskiego i Białka to ja wole najbardizej Białka.Polanowski młody bez doświdczenia Rospara chujowy po maksie a Białek :hmm: tego jeszcze nie było to nie wiem.słabo pamiętam te mecze Czranych z tv.
Kalinowski? nastepny wielkolud 180cm. Czubek :+: i zadnych kalinowskich. co sie Kozłowski ma nauczyc od Błaszczyka???

oj Bemowiak wierzysz w to co wypisują? jeżeli tak było w NL to jestem w szoku bo co ma za sens porównywanie zawodników z innych pozycji (Kozłowksi rozgrywający, Błaszczyk drewniak to power forward badź center-ale tylko u nas).

a na konferencje chętnie pójde. tym razem mnie mam nadzieję ze nie oszukają a jak oszukają to przynajmniej w żywe oczy a nie przez media więc bede wiedział kogo potem scigac jak się nie uda :> :tututu:

bemowiak
07-01-2004, 20:19
Hmmm akurat w NL nieporównują Kalinowskiego do Błaszczyka to ja tak porównuje :P (żartując śmiałem sie niedawno z ojcem że Dryja nauczył się grać od Bartka ;) )
Zdawało mi się że Lipiński jest wychowankiem Polonii albo chociarz tam grał, ale mniejsza z tym już bym go wolał, co do Rospary to dosięgneła go moja klątwa :> Jeden mecz w tym sezonie widziałem z Białkiem w TV i dobry był, Polanowski to drewno jak dla mnie, porównywanie Kozłowskiego z Błaszczykiem to też mój wymysł. :)

Raffi
07-01-2004, 20:59
Białek i tak idzie do NBA :oho:

bemowiak
07-01-2004, 21:00
Białek i tak idzie do NBA :oho:

8- Skąd taka informacja?

:buhaha: niedługo mnie wezmą '8

Raffi
07-01-2004, 21:02
Dzisiaj gdzies czytałem ze bodaj Toronto sie o niego dopytuje albo na odwrót :)

m84
07-01-2004, 22:08
Mecz w środę hmm ostatnio to jak dla mnie to nawet lepiej :> Powinienem wpaść :] a co do Białka to jak dla mnie zajebisty zawodnik. Widziałem jakieś mecze z jego udziałem całkiem niedawno i jest naprawdę dobry. Cieszyłbym się jakby trafił do Legii.

Raffi
08-01-2004, 09:39
Legia kusi Białka

Warszawska obława na koszykarskie talenty

Chcemy zatrudnić Zbigniewa Białka - mówi prezes Legii Witold Romanowski. Skrzydłowym Czarnych Słupsk interesują się jednak też... Toronto Raptors.

Jeszcze niedawno Legia balansowała na krawędzi bankructwa. Nie wiadomo było czy w ogóle przystąpi do rozgrywek I ligi. Teraz szefowie klubu twierdzą, że są w stanie zaangażować do swojego zespołu czołowych polskich zawodników występujących w Era Basket Lidze. Na liście życzeń warszawskich działaczy znalazł się m.in. Zbigniew Białek z Czarnych Słupsk, którym interesują się również lider francuskiej ekstraklasy Le Mans oraz Toronto Raptors z zawodowej ligi - NBA.

- Klub pozyskał możnego sponsora. To firma związana z Mostostalem, ale na razie nie życzy sobie, aby ujawniać jej nazwę. Dzięki niej uregulowaliśmy wszystkie zobowiązania finansowe wobec zawodników. Mamy również pieniądze na zatrudnienie Białka - twierdzi prezes Legii Witold Romanowski. - Rozmawiałem z nim i wiem, że jest zainteresowany występami w naszej drużynie. W czerwcu kończy mu się kontrakt z Czarnymi. Możliwe, że wkrótce dołączy do nas - dodaje.

Zawodnik był wczoraj nieuchwytny. - Białek w Legii? Pierwsze słyszę. Zdecydowanie więcej prawdy jest w doniesieniach o zainteresowaniu nim ze strony Raptors - mówił natomiast wyraźnie rozbawiony jego menedżer Tarek Khrais.

Szefowie Legii nie zamierzają jednak rezygnować ze wzmocnienia drużyny walczącej w tym sezonie o awans do Era Basket Ligi. Prezes Romanowski rozpoczął już starania, aby wkrótce do zespołu trenera Jacka Gembala dołączyli Michał Polanowski z Czarnych Słupsk oraz Łukasz Koszarek z Polonii Warszawa. - To utalentowani koszykarze. W swoich zespołach są rezerwowymi. U nas mieliby szanse gry. Występowaliby w Legii na zasadzie wypożyczenia - mówi Romanowski.

bemowiak
08-01-2004, 11:08
Białek chyba nie jest głupi i wybierze Legie a nie Toronto ;)

Po co Koszarek? Grał w tej Warce może i jest dobry, ale lepiej Kozłowskiego ogrywać! A Polanowski to porażka...

KKS_fan
09-01-2004, 09:24
Widze, ze jestescie zainteresowani graczami Kotwicy, a cos moglbym o niektorych z nich napisac, jako ze grali oni swego czasu w KKS Poznan.

Mini wspomnial o Bajerze, ze grywal ogony w Eurolidze, nawet chyba pare punktow zdobyl. Ale to juz bylo ze 2-3 lata temu, w zeszlym sezonie Bajer gral wlasnie w KKS Poznan, w 2. lidze. Wystepowal on na pozycji silnego skrzydlowego, zdobywal przecietnie 6 punktow w meczu. Na poczatku sezonu mial pewne miejsce w pierwszej piatce, ale ze nie gral rewelacyjnie, to potem zdarzalo sie, ze zaczynal mecz z lawki rezerwowych. Potrafi rzucic za 3 punkty, nie najgorzej tez zbiera, ale rewelacyjny nie jest. Nikt po nim u nas nie plakal.

Kilka lat gral tez u nas Lukasz Wichniarz. Jest to bardzo utalentowany zawodnik, wystepujacy z reguly na pozycji skrzydlowego, ma swietny rzut, ale niestety jest cholernym mieczakiem. Nie ma charakteru i dlatego zapewne nigdy nie bedzie dobrym koszykarzem. W zeszlym sezonie gral w ekstralisze w Tarnowie, a przed tym sezonem KKS sprzedal go do Kotwicy.

I na marginesie - nie wiem czy wiecie, ale wasz klub musi zaplacic kare w wysokosci 200 zl za rzucenie serpentyn na parkiet przez kibicow na jednym z ostatnim meczow.

Kawa
09-01-2004, 09:41
I na marginesie - nie wiem czy wiecie, ale wasz klub musi zaplacic kare w wysokosci 200 zl za rzucenie serpentyn na parkiet przez kibicow na jednym z ostatnim meczow.
Warsaw fans hooligans :box: ;)

Beny
09-01-2004, 09:44
Warsaw fans hooligans :box: ;)

Ty lepiej nie chuligań,Ty lepiej zainicjuj wielką zbiorkę... '8

Raffi
09-01-2004, 12:44

Chyba nawet wiem na którym :] (Alba?)

bemowiak
09-01-2004, 14:41
200 zł to wiele niejest w szczególności że podobno mamy nowego sponsora... Zapamiętałem tamtego co przy mnie rzucił i teraz jak go spotkam każe mu kare zapłacić ;)

Beny
09-01-2004, 14:42
200 zł to wiele niejest w szczególności że podobno mamy nowego sponsora... Zapamiętałem tamtego co przy mnie rzucił i teraz jak go spotkam każe mu kare zapłacić ;)

Tak jest, bądź twardy. 8)

:rotfl:

KKS_fan
09-01-2004, 14:47

Tego to nie wiem, w decyzji PZKoszu o karze, ktora przypadkowo wpadla mi w reke, nie bylo wyszczegolnione za jaki to mecz jest.

Niestety - czasem ultrasowanie kosztuje ;). Tylko lepiej nie celujcie serpentynami w sedziow, bo jeszcze walkowera zarobicie ;).

Kawa
09-01-2004, 14:48

Tego to nie wiem, w decyzji PZKoszu o karze, ktora przypadkowo wpadla mi w reke, nie bylo wyszczegolnione za jaki to mecz jest.

Niestety - czasem ultrasowanie kosztuje ;). Tylko lepiej nie celujcie serpentynami w sedziow, bo jeszcze walkowera zarobicie ;).
Jak załużą to dostaną ;)
Beny zrobie zrzutke na chłopaków co siedzą i nie moga wstać 8)

Beny
09-01-2004, 14:50

Jak załużą to dostaną ;)
Beny zrobie zrzutke na chłopaków co siedzą i nie moga wstać 8)

Mogli tyle nie pić. 8-
Na karę zrzutkę, na karę... 8)

bemowiak
09-01-2004, 14:53

Tak jest, bądź twardy. 8)

Myślisz że niedam rady wegzekwować :> To był chłopaczyna niższy odemnie o 2 głowy do tego dziecko i murzyn, a jego telefon wezme na jako kaucje w razie następnych jego wybryków i kupie sobie karnet za to.

Będe jego kuratorem ;)

kozi
09-01-2004, 14:57
Polanowski to się nie podoba bo z Polonii a Pacocha to już dobry jest?
A on chyba bardziej Polonista. Czy oceniacie wybiórczo?

Kawa
09-01-2004, 14:59
Mnie tam wali wszystko co z Polonii

Beny
09-01-2004, 14:59
Myślisz że niedam rady wegzekwować :> To był chłopaczyna niższy odemnie o 2 głowy do tego dziecko i murzyn, a jego telefon wezme na jako kaucje w razie następnych jego wybryków i kupie sobie karnet za to.

Będe jego kuratorem ;)

Czasami by się przydało ich mocno obsztorcować z elementami przymusu bezpośredniego. '8 ;)
Telefon mu zostaw, bo Tobie to już chyba kurator nie przysługuje. :oho:

No i następny temat rozmyłem. :/

bemowiak
09-01-2004, 15:02
To mi się nie podoba że Polanowski Polonista więc odpowiem, Pacochy też w Legii nie chciałem, jak by Polanowski przyszedł do Legii i grał dobrze to nie miałbym nic przeciwko niemu. Poza tym ojciec Pacochy był piłkarzem Legii, to niewiem czy jest większym Polonistą od Polanowskiego :hmm:

BTW: Dryji też w Legii nie chciałem.

m84
09-01-2004, 15:03

Ee nie znam się ale mnie obaj mało interesują. Ja chce Białka w Legii

PS. Ostatnio w tematach o koszu raczej mało można się dowiedzieć właśnie o koszykówce. Beny jakiś chat sobie znajdź :P Wszędzie rozmywasz :rotfl:

bemowiak
09-01-2004, 15:04
Telefon mu zostaw, bo Tobie to już chyba kurator nie przysługuje. :oho:

Jeszcze mi wygrażają kuratorem to chyba mi przysługuje, chodź teraz to więcej policją mnie straszą niź w poprzednich latach 8o

Ps: To i ja sobie rozmyje: 14 po lub przed klatką będzie jakiś reportaż o przemocy i dzisiaj to u mnie w szkole kręcili i jak wyemitują to mnie widać będzie '8

Beny
09-01-2004, 15:05
PS. Ostatnio w tematach o koszu raczej mało można się dowiedzieć właśnie o koszykówce. Beny jakiś chat sobie znajdź :P Wszędzie rozmywasz :rotfl:

Nie lubię czatów.
To wszystko przez Bemowiaka, bo się nie możemy na koszu ustawić. ;)

Pewnie, że wszędzie rozmywam, ale z jakim urokiem... '8 :D

BTW - a co za róźnica skąd jest dany zawodnik, ma być przydatny drużynie i tyle, jego poprzednie kluby dla mnie nie mają znaczenia.

Raffi
09-01-2004, 15:07
Dryja to kibic Legii przynajmniej :]

PS Serpentyny poszły już w odstawkę

bemowiak
09-01-2004, 15:13
Mecz XX kolejki I ligi pomiędzy Turowem Zgorzelec, a Legią Warszawa zapowiadany na 17.01 odbędzie się w niedzielę 18.01 na prośbę drużyny warszawskiej.

m84
09-01-2004, 15:23
BTW - a co za róźnica skąd jest dany zawodnik, ma być przydatny drużynie i tyle, jego poprzednie kluby dla mnie nie mają znaczenia.

A dla mnie jest różnica. Wychowanek Legii będzie się bardziej starał grając w barwach Naszego klubu.Co do wychowanka Polonii nie można być takim pewnym. Choć oczywiście są wyjątki. Jednak ja twierdzę że Nasz wychowanek będzie zawsze bardziej oddany Legii niż zawodnik jakiegoś innego klubu.

Beny
09-01-2004, 15:28

A dla mnie jest różnica. Wychowanek Legii będzie się bardziej starał grając w barwach Naszego klubu.Co do wychowanka Polonii nie można być takim pewnym. Choć oczywiście są wyjątki. Jednak ja twierdzę że Nasz wychowanek będzie zawsze bardziej oddany Legii niż zawodnik jakiegoś innego klubu.

Jasne, tyle że nawet na naszych zdolnych wychowankach daleko możemy nie zajechać... Pewnie, że oni będa przywiązani, ale nam chodzi o awans, a nie granie wychowankami (przy czym jedno nie zawsze wyklucza drugiego), którzy mogą np. nie wytrzymać ciśnienia. Dobry desant z innych klubów jest przydatny.

m84
09-01-2004, 15:44
Beny ok. Ja tylko napisałem że tak by było lepiej. Niestety czy to w Polskiej czy w ogóle europejskiej koszykówce nie ma czegoś takiego jak przywiązanie do barw.Taki Andrzej Pluta zdobył mistrza z Anwilem a później bez wahania poszedł chyba do najgorszego rywala-Prokomu.Mi chodziło tylko o to że dla mnie gdzie dany zawodnik się wychował ma znaczenie.Nie zmienia to faktu że raczej trudno by nam było grać tylko wychowankami. Chociaż chciałbym żeby takich zawodników z zewnątrz było jak najmniej. Jeśli już to jakiś dobry i ambitny.

Gacek
09-01-2004, 16:06
Niestety czy to w Polskiej czy w ogóle europejskiej koszykówce nie ma czegoś takiego jak przywiązanie do barw..

a Sulima.

p.s. większość trenujących na Polonii to legioniści, wiem bo mam 3 kumpli w Polonii

bemowiak
09-01-2004, 16:21
Ja znam 2 co trenują w Polonii i musze przyznać że to legioniści ale byli... Kiedyś chodzili na Legie teraz na Polonie :/
P.s: A Sulima to faktycznie nieliczny wyjątek zawodnika przywiązanego do barw miał oferte z Polonii napewno dużo lepiej płatną i wybrał Legie która nic niepłaciła.

Lakers
10-01-2004, 11:34
Bemowiak pamietasz w ostatnim meczu na koniec poprzedniego sezonu co koszulki pozniej rozdawali ...
"Nie do Polonii Sulima nie do Polonii ... " :)

bemowiak
10-01-2004, 13:15
Bemowiak pamietasz w ostatnim meczu na koniec poprzedniego sezonu co koszulki pozniej rozdawali ...

Pamiętam, pamięta :) Sulima sobie pomyślał "Wole grać dla 10 wiernych kibiców niź dla pieniędzy" i został :D

Beny
10-01-2004, 13:46

Pamiętam, pamięta :) Sulima sobie pomyślał "Wole grać dla 10 wiernych kibiców niź dla pieniędzy" i został :D

I za to go kurna szanuję! :+:

bemowiak
10-01-2004, 21:24
Gacek Twój ulubieniec Marcus Wiliams gra w ... Venezueli .... :oho:

( w drużynie Guaros de Lara )

Gacek
10-01-2004, 21:24

I za to go kurna szanuję! :+:

A ZGADNIJCIE KTO MA KOSZULKĘ SULIMY?? :>

Raffi
10-01-2004, 21:26
:> :>

PS A zgadnijcie kto zaraz dostanie w papę za notoryczne używanie Capsa ;) ;)

Pab(L)o
10-01-2004, 21:47
[quote="bemowiak"]Ja znam 2 co trenują w Polonii i musze przyznać że to legioniści ale byli... Kiedyś chodzili na Legie teraz na Polonie :/

Jak chodzili, a nie chodzą - znaczy się, że nie legioniści. Nawet byli...
Ale z tym trenowaniem w innych klubach to racja. Coraz trudniej zaczynać karierę w Legii - w jakiejkolwiek dyscyplinie...

Beny
10-01-2004, 21:55

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Rafii, no nie poznaję moderatora. 8) 8-

Gacek, a Ty się nie chwal, tylko zakładaj ją na kosza. 8)

Kasja
10-01-2004, 21:58

Rafii, no nie nie poznaję moderatora. 8) 8-

to chyba dlugo jej nie bedzie mial :>

Beny
10-01-2004, 22:05

Rafii, no nie nie poznaję moderatora. 8) 8-

to chyba dlugo jej nie bedzie mial :>

'8

Szkoda tylko, że się w nią nie zmieszczę. :D

bemowiak
10-01-2004, 22:07
'8

Szkoda tylko, że się w nią nie zmieszczę. :D

To ja ją wezme, a Tobie dam częśc hajsów z telefonu murzyna :D

P.s: Kiedyś jak byłem mały i głupi brałem autograf od Dryji 8-

Beny
10-01-2004, 22:11
Bemo bierz koszulkę darmo i nie mieszaj mnie w żaden hajs z murzyna. 8-

:buhaha:

Kasja
10-01-2004, 22:12
nie, nie, nie mi dajcie :D
ja sie napewno zmieszcze :> '8

bemowiak
10-01-2004, 22:13
Bemo bierz koszulkę darmo i nie mieszaj mnie w żaden hajs z murzyna. 8-

:buhaha:

Murzyna narazie nieplanuje sprzedawać, ale może w przyszłości 8)

P.s: Propo sperzedarzy ludzi to kumple mojego brata chcieli jakiegoś chińczyka porwać dla okupu 8-

Beny
10-01-2004, 22:16
nie, nie, nie mi dajcie :D
ja sie napewno zmieszcze :> '8

Gacek, chyba nie odmówisz kobiecie. 8) '8

BEMO- murzyn, chińczyk. 8- Lubisz orientalizm i takie tam...? :oho:

bemowiak
10-01-2004, 22:17

Jestem rasistą 8o a chińczyka to nie ja chciałem sprzedawać...

P.s: Dziwny ten skrót "BEMO" ::/::

Beny
10-01-2004, 22:20

Jestem rasistą 8o a chińczyka to nie ja chciałem sprzedawać...

P.s: Dziwny ten skrót "BEMO" ::/::

Dziwniejszy od rozwinięcia Benjamin? :> '8

bemowiak
10-01-2004, 22:21
Ale taki sam jak skrót "Ben" :rotfl:

Ale np "Beny co polował na kangury to nieja wymyśliłem" :>

Beny
10-01-2004, 22:23
Ale taki sam jak skrót "Ben" :rotfl:

Kangury? 8- , nie dziękuję wolę chińszczyznę. 8- :rotfl:

kozer
10-01-2004, 23:27
rozmywacze :zly:

;)

Beny
11-01-2004, 00:08
rozmywacze :zly:

;)

Nie pitol. ;)

Bo się nie przywitam. :> :rotfl:

Gacek
11-01-2004, 16:10
Beny jestm kolekcjonerem, po Żuku , Majchrzaku i Sulimie pora na Pacochę:). Zrobiłem sobie galerię i każdy kto wchodzi tylko: Wow gacek z kąd to masz?? :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Gacek
11-01-2004, 16:13
a tak na marginesie to temat o meczu a nie o Benym i... Kangurach:) więc rozmawiajmy o meczu....kto idzie??

Gacek
11-01-2004, 16:45
złe wieści z Zielonej, po dwóch kwartach 32-22 dla zastalu.

Gacek
11-01-2004, 17:16
60:40 dal zastalu ;(

pavlini
11-01-2004, 17:19
Skończył się mecz?

Gacek
11-01-2004, 17:21
trwa ale jeszcze gorzej 67:42;(

bemowiak
11-01-2004, 17:24
Skąd masz wynikie ?

P.s: Jak to prawda to przegięcie... :/

Gacek
11-01-2004, 17:32
od witka z e-basket(korespondent zielona g óra)
aktualny:77:56.

pavlini
11-01-2004, 17:50
I jak się skończyło?..

Gacek
11-01-2004, 17:51
czekaj

Mini
11-01-2004, 18:08
a ja mam w czwartek kolosa z analizy matematycznej
ale pierdole i i tak ide na mecz bo cwiczeniowiec to pijak i tak pewnie ich nie sprawdzi :jebło:
Legia ponad wszystko. do zobaczenia w środe a ja spadam czytać :(

bemowiak
11-01-2004, 18:13
Legia w dupe wzieła... 56-77 :fu:

Raffi
11-01-2004, 18:27
To niech może jednak im nie płacą :hmm: :rotfl: 8o

PS :look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=3725

_MODELATOR_
13-01-2004, 12:28

JA TO WYMYSLIŁEM!! '8
PS: Bemowiak załatw mi bilet na mecz z kotwicą! Wiem że potrafisz wieże w ciebie... :P

Beny
13-01-2004, 12:33

JA TO WYMYSLIŁEM!! '8

8-

Ki diabeł?

Czyżby legendarny Bemobrother? :>

Raffi
13-01-2004, 12:36
Nie, ale nienajgorzej kombinujesz :>

_MODELATOR_
13-01-2004, 12:37
[
Czyżby legendarny Bemobrother? :>

Niwiem... :hmm:
Zapytaj się bemowiaka. '8

_MODELATOR_
13-01-2004, 12:40
CYTAT: Ostatnio zmieniony przez _MODERATOR_ dnia Wto Sty 13, 2004 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

Co to znaczy??

Beny
13-01-2004, 12:40

8-

Normalnie siakiś spisek!

Zapytaj się bemowiaka.

Te Bemowiak jesteś tam, pytam się? 8) ;)

Gacek
13-01-2004, 12:43
Beny jesteś jutro?? :>

Beny
13-01-2004, 12:45
Beny jesteś jutro?? :>

A co? :>

Szatniarza szukasz? 8)

PS. Uwzieliście się na mnie, czy jak? :P

Gacek
13-01-2004, 12:48
własnie!! ktoś musi mi kurtke przypilnować. Nie żartuje , ale bedziesz czy nie?? Bez ciebie to nie mecz :/ :) :) :) :) :)

Beny
13-01-2004, 12:48

Ale ja nieqmaty!

Bemowiak nie mówiłeś, że masz też siostrę. :> :P

_MODELATOR_
13-01-2004, 12:49

Niejestem bemowiakiem, naprawde... '8

ps: czy kochany pan administrator odblokuje mi możliwość wysyłania priv??? :+:

Beny
13-01-2004, 12:52
własnie!! ktoś musi mi kurtke przypilnować. Nie żartuje , ale bedziesz czy nie?? Bez ciebie to nie mecz :/ :) :) :) :) :)

Gacek, kurna nie przesadzasz? 8)

A tak na serio to, jak zobaczycie jakiegoś śmiesznego gościa w gajerku i pod krawatem, to nie bijcie go po pyszczku, bo to właśnie może być... Beny. :> Prosto z arbeit'u, głodny i zmęczony, ale będę. Czerwony dywan, chleb, sól i dziewczęta w ludowych strojach mile widziane. '8

Raffi
13-01-2004, 12:52

Niejestem bemowiakiem, naprawde... '8

Zdradziłeś się! :P

PS. Żartuję, bemowiak już mi coś o tobie kiedyś wspominał ;)

A tak na serio to, jak zobaczycie jakiegoś śmiesznego gościa w gajerku i pod krawetem, to nie bijcie go po pyszczku, bo to właśnie może być... Beny. :> Prosto z arbeit'u, głodny i zmęczony, ale będę. Czerwony dywan, chleb, sól i dziewczęta w ludowych strojach mile widziane. '8
Trzymam za słowo. Ja już parę razy spóźniałem się 45 minut :P

Gacek
13-01-2004, 12:54
oj Benyx nieobrażaj sie. Ja se żarciki wal a Ty co...?? :hmm: kurna jak kiepsko, ze nie było biletów w tej nl...jutro będe musiał na prędkości wycinać:/

_MODELATOR_
13-01-2004, 12:57

A to łobuziak chodzi i plecie bzdury :P
Odblokujesz mi priv???
Będe grzeczny '8

Raffi
13-01-2004, 12:57
Ej, a do Gilera nie możesz skoczyć, masz przecież rzut beretem, ja być może będę musiał się tam wybrać, bo przed wykładami nie zdązę na Legię

Gacek
13-01-2004, 12:59
ja :>

Raffi
13-01-2004, 13:00

A to łobuziak chodzi i plecie bzdury :P
Odblokujesz mi priv???
Będe grzeczny '8

Eee tam, nic złego nie mówił :)

juz ci odblokowałem

Beny
13-01-2004, 13:03
oj Benyx nieobrażaj sie. Ja se żarciki wal a Ty co...?? :hmm: *cenzura* jak kijowo ze niebyło biletów w tej nl...jutro będe musiał na prędkości wycinać:/

Gacek wyloozuj przecież wiem, że się nabijasz. 8)

I przeczytaj post MaxyMa o bluzgach. :P

Trzymam za słowo. Ja już parę razy spóźniałem się 45 minut :P

Ja najcześciej, jak mecz jest w środku tygodnia, to nie idę wogóle. :/ Ale powiedziałem szefowej, że jutro Droga Pani, to ja muszę wyjść punktualnie, a nie kiblować, jak prawie codzień. 8)

Gacek
13-01-2004, 13:08
ok już niebęde miałem się oduczać przeklinać, a tu jak widac wielkie nic

Mini
13-01-2004, 13:34
PS: Bemowiak załatw mi bilet na mecz z kotwicą! Wiem że potrafisz wieże w ciebie... :P

CYTAT: Ostatnio zmieniony przez _MODERATOR_ dnia Wto Sty 13, 2004 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Co to znaczy??

bemowiak
13-01-2004, 14:04
Czy ktoś może tego ******* zbanować? On ma poprostu kompelk żadna panna go niechce to zabrał się za 12 letnie dziewczynki i jak mu to wypominam to mu dziwnie odpierdala... :/

Beny
13-01-2004, 14:09
Czy ktoś może tego ******* zbanować? On ma poprostu kompelk żadna panna go niechce to zabrał się za 12 letnie dziewczynki i jak mu to wypominam to mu dziwnie odpierdala... :/

8-

Między nami kolegami... '8

bemowiak
13-01-2004, 14:11
To jest niestety prawda 8o i pomyśleć że to rodzina :fu: Na działce zobaczył jakąś grupe dzieci to pomachał im innym razem zaczą puszczać oczka itd... i twierdzi że pedofilem nie jest... A ma już 19 lat rocznikowo...

Up date: jeszcze to go podnieca 8o
--------
chyba zaraz zainterweniuję-mod 8- 8-

Beny
13-01-2004, 15:18
To jest niestety prawda 8o i pomyśleć że to rodzina :fu: Na działce zobaczył jakąś grupe dzieci to pomachał im innym razem zaczą puszczać oczka itd... i twierdzi że pedofilem nie jest... A ma już 19 lat rocznikowo...

Up date: jeszcze to go podnieca 8o
--------
chyba zaraz zainterweniuję-mod 8- 8-

8-
Bemowiak, Ty mi ręki nie podawaj! ;)

bemowiak
13-01-2004, 15:26
8-

8- Chyba jego o to powinienneś prosić... ;)

P.s: Tak Cie nieznajde :rotfl:

Gacek
13-01-2004, 15:31
To ja sie kurde boje

Beny
13-01-2004, 15:31
8-

A jak u Was to rodzinne? 8) :P

P.s: Tak Cie nieznajde :rotfl:

Pewnie i tak wpadnę około 17, bo wcześniej niż 16,30 to nie wyjdę z pracy.

bemowiak
13-01-2004, 15:32
8-

A jak u Was to rodzinne? 8) :P

8- :grr: ;)

Beny
14-01-2004, 07:29
Przekartkowałem z rana NL i coś pisali, że dzisiaj może zagrać jakiś nowy zawodnik. Wiecie coś na ten temat? :]

MTP
14-01-2004, 16:57
[quote=Beny]
Ps: To i ja sobie rozmyje: 14 po lub przed klatką będzie jakiś reportaż o przemocy i dzisiaj to u mnie w szkole kręcili i jak wyemitują to mnie widać będzie '8

Prawdopodobnie do Klatka postscriptum.

Beny
14-01-2004, 19:47
No i do przodu!!! :]

Fajnie było, chociaż ciężko z dojściem. :> Manewrowanie w błocie i śniegu w pantofelkach nie jest łatwe. :/

Pozdro dla Raffiego, Kozera, Miniego, Starucha, Turi, Gacka, Bemo i jego brata! '8 :D

Mini
14-01-2004, 19:50
no własnie. miło było poznać po tylu wspólnie rozmytych tematach o koszu :D :>
pozdro

Grochów
14-01-2004, 19:53
Tylko po co te gnoje-pikniki chodzą na tego kosza ?! :box:
dobrze,że kilka osób zaregowało w odpowiednim momencie[gwizdy i zaczynające się bluzgi na Kotwe]!
Pozdro.dla Kotwicy ;) .

Gacek
14-01-2004, 20:05
Było spox Beny dzieki za pozdro , pozdro Tobie.

p.s. Fajnie wyglądałeś, muj kumpel myślał że to Ty jesteś tym nowym sponsorem :]

Mini
14-01-2004, 20:05
nowym sposnorem jest Staruch '8

Beny
14-01-2004, 20:07

p.s. Fajnie wyglądałeś, muj kumpel myślał że to Ty jesteś tym nowym sponsorem :]

Jestem, kupiłem w bufecie dwa małe Tymbarki jabłkowo - miętowe po 1,50. 8) Kozer świadkiem, bo pił. :rotfl: :buhaha:

kozer
14-01-2004, 20:38

Jestem, kupiłem w bufecie dwa małe Tymbarki jabłkowo - miętowe po 1,50. 8) Kozer świadkiem, bo pił. :rotfl: :buhaha:

Przepłaciłeś. u mnie w mecie są po 1zł '8 .
Powrót tylko jakiś nudny był i przysypiałem momentami. :>

Beny
14-01-2004, 20:45

Przepłaciłeś. u mnie w mecie są po 1zł '8 .
Powrót tylko jakiś nudny był i przysypiałem momentami. :>

8-

Dawaj! Biorę kratę! 8) W weekend impra, będzie jak znalazł. :rotfl:

b3nito
14-01-2004, 22:26
dobre pierozki tam maja nawet :+: grunt to dobrze zjesc i wypic Krola ;)

Beny
15-01-2004, 07:37
Gacek - miałem się zapytać - jak oceniasz poziom sędziowania po wczorajszym zwycięstwie? :> :P

K-g
15-01-2004, 09:54
Witam wszystkich. Jestem z kolobrzegu i bylem wczoraj na meczu.
Szczerze mowiac takiego kibicowania jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem, moim zdaniem gdyby nie kibice nie wygralibyscie z Kotwica, a swoja droga jest rzeczywiscie wspaniale miec takich fanów i prawdziwa przyjemnoscia jest grac dla nich.

Q_(L)
15-01-2004, 09:57
Witam wszystkich. Jestem z kolobrzegu i bylem wczoraj na meczu.
Szczerze mowiac takiego kibicowania jeszcze nigdy w zyciu nie widzialem, moim zdaniem gdyby nie kibice nie wygralibyscie z Kotwica, a swoja droga jest rzeczywiscie wspaniale miec takich fanów i prawdziwa przyjemnoscia jest grac dla nich.

Witaj na forum :krol:

Mini
15-01-2004, 10:36
Beny nie prowokuj bo sobie przypomni jak Sinielnikow rzucił piłkę i lekko ją trącił chyba Stasiak po czym znów złapał Sinielnikow a te chamy w kantach gwizdnęły że podwójna czy coś tam :>

Beny
15-01-2004, 10:39
Beny nie prowokuj bo sobie przypomni jak Sinielnikow rzucił piłkę i lekko ją trącił chyba Stasiak po czym znów złapał Sinielnikow a te chamy w kantach gwizdnęły że podwójna czy coś tam :>

'8

:>

No i wypaczyli wynik. :rotfl:

Raffi
15-01-2004, 11:08
Zaświeciło słoneczko

Koszykówka. Legia lepsza od Kotwicy

Po dwóch porażkach z rzędu koszykarze Legii niespodziewanie pokonali we własnej hali wyżej notowaną Kotwicę Kołobrzeg 86:80.

Przed meczem wszedłem do szatni i powiedziałem zawodnikom, aby skończyli z dziecinadą i zagrali jak mężczyźni. Posłuchali mnie i dzięki temu wygraliśmy - mówił uśmiechnięty prezes Legii Witold Romanowski. - Zwycięstwo nad Kotwicą pokazało, że kryzys mamy już za sobą - dodał poważnie.

Środowe spotkanie pokazało również, jak ważnym graczem dla Legii jest Andrzej Sinielnikow. 34-letni rozgrywający wrócił do składu stołecznej drużyny po chorobie i poprowadził gospodarzy do sensacyjnej wygranej nad zespołem z Kołobrzegu, który przed tą kolejką zajmował 3. miejsce w tabeli I ligi.

Sinielnikow nie tylko zaliczył kilka widowiskowych asyst, ale przede wszystkim uspokoił grę Legii. Podopieczni trenera Jacka Gembala w końcu mądrze rozgrywali piłkę w ataku. Sinielnikowa (7 asyst) znakomicie w środę wsparli Wojciech Leśniak, Robert Pacocha oraz Kamil Sulima, który zupełnie wyłączył z gry rozgrywającego Kotwicy, byłego zawodnika Polonii Warszawa Pawła Surówkę.

Dobre spotkanie rozegrał również Bartłomiej Błaszczyk, który godnie zastąpił kontuzjowanego Krzysztofa Dryję. W 32. min, po akcji Sulimy, Legia prowadziła różnicą 14 pkt - 73:59. W końcówce meczu gościom udało się zmniejszyć stratę, ale celne rzuty wolne Roberta Trojanowskiego przesądziły o wygranej Legii 86:80. - Po dwóch porażkach z rzędu z Vikingiem i Zastalem znowu zaświeciło dla nas słoneczko - wyznał zadowolony Sinielnikow.

Jak udało nam się dowiedzieć, wkrótce do Legii mają dołączyć Michał Polanowski z Czarnych Słupsk, Łukasz Pacocha z drużyny rezerw Polonii Warszawa oraz Bartosz Kuźniarz mający za sobą występy m.in. w Śląsku Wrocław.

Do końca ważyły się losy meczu Legii z Kotwicą Kołobrzeg. Legioniści wygrali jednak 88:80.

Do gry w Legii wrócił po chorobie Andrzej Sinielnikow, co bardzo pomogło stołecznemu zespołowi W dalszym ciągu kontuzje leczy Krzysztof Dryja i od decyzji lekarza zależy czy będzie mógł grac w sobotnim meczu z Turowem Zgorzelec.

Legia źle zaczęła mecz, na początku grając nieuważnie w obronie. Nikt nie był w stanie upilnować skrzydłowego Kotwicy Sylwestra Walczuka, który w pierwszej połowie zdobył 22 punkty (pięć razy za trzy). Nie pomogły głóśne krzyki trenera Jacka Gembala. Jego zawodnicy co najwyżej bezmyślnie faulowali rywali. - Faulować trzeba w odpowiednim momencie. Najgorzej gdy zawodnik fauluje tak, że pozwala się jeszcze na oddanie rzutów - mówił zirytowany Gembal.

W drugiej połowie legioniści poprawili grę obronną. Z gry praktycznie został wyłączony Walczuk, który w drugiej połowie zdobył tylko dwa punkty. Dodatkowo w ataku więcej piłek zagrywano do graczy podkoszowych, którzy trafili z czystych pozycji. - Nie da się w koszykówkę grac tylko graczami obwodowymi. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu dziś wysocy zagrali całkiem przyzwoicie - chwalił grę wysokich graczy Gembal.

W 38 min po akcji Stasiaka Legia osiągnęła najwyższe prowadzenie 82:67. W końcówce w wyniku niepotrzebnej straty Czubka w ataku, a także nieupilnowania Wojciecha Kukuczki, który dwukrotnie trafił za trzy, prowadzenie zmniejszyło się do czterech punktów. Skutecznie rzuty osobiste Sulimy i Trojanowskiego pozwoliły Legii utrzymać zwycięstwo.

LEGIA WARSZAWA - KOTWICA KOŁOBRZEG 88:80. Kwarty: 22:24, 24:18, 20:15, 20:23. Legia: Pacocha 16 (2), Sulima 16 (2), Leśniak 14, Sinelnikow 9 (1), Stasiak 4 oraz Błaszczyk 13, Malewski 7 (1), Trojanowski 7 (1), Czubek 0, Karbowski 0.

Beny
15-01-2004, 11:10
Polanowski, Pacocha i Kuźniarz?

Brzmi ciekawie, chociaż nie kojarzę tego ostatniego. Co to za kolo?

Gacek
15-01-2004, 13:23
niewiem kto to Kużniarz wiem tyle że
Łukasz Pacocha, ur. 29.05.1982, wzrost: 182 cm

średnia w Polonii 10.833(3)

średnia za trzy 1.5 na mecz

Polanowski Michał
Pozycja: niski skrzydłowy (3)
Wzrost: 203 cm
Waga: 90 kg
Data urodzenia: 1981r.
Obywatelstwo: POL
[/b]

Raffi
15-01-2004, 13:46
Kuźniarz w 98/99 grał w Śląsku (ale ogony), w 28 meczacjh miał 1,28 p. i 1,05 zbiórki na mecz. Potem został wypożyczony do Instalu

Beny
15-01-2004, 13:57
Nie dość, że dawno, to jeszcze za wiele sobie nie pograł. :hmm:

Gacek
15-01-2004, 14:03
no ale nic, może jest dobry...

Beny
15-01-2004, 14:04
Może? :/

Gacek, daj spokój. 8)

Raffi
15-01-2004, 14:09
Znalazłem gdzieś artykuł Romańskiego sprzed bodaj 2 lat w którym nazywał go najzdolniejszym koszykarzem młodego pokolenia i ubolewał, że nie otrzymuje szans gry itd.

No to mamy wieczny talent '8 , ale może będzie z niego pożytek 8)

Beny
15-01-2004, 14:10
Za dużo tych może. :/

Gacek
15-01-2004, 14:15
Beny, jak zawsze jesteś pesymistą. eh :/ trza ***** wierzyć,

Raffi
15-01-2004, 14:19
O, jeszcze jedno znalazłem - kiedy to było?2000?
http://www.legialive.pl/kosz/relacje/sparing2.php

Beny
15-01-2004, 14:20
Beny, jak zawsze jesteś pesymistą. eh :/ trza *cenzura* wierzyć,

A może realistą? 8)
No i po co ta *****? :zly:

Mini
15-01-2004, 15:01

A może realistą? 8)
No i po co ta *cenzura*? :zly:

dobrze ze bez capsa :rotfl:

Beny
15-01-2004, 15:03

A może realistą? 8)

Fakt. Plus dla Gacka. :D

Gacek
15-01-2004, 15:17

A może realistą? 8)

Fakt. Plus dla Gacka. :D

ja wam dam zarciki cholera jasna. Jeden mądrzejszy od drugiego :):):):):):) :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:

m84
15-01-2004, 15:17
Nie mogę większość tematów pięknie porozmywanych :help:

Eh na mecz tym razem nie mogłem dotrzeć więc nie za dużo mogę napisać.Na pewno cieszy wygrana a jeszcze bardziej to że się wszystko coraz lepiej układa. Kasa jest to już ok. Co do nowych zawodników to ja chcę Białka :] a Ci trzej hmm może nie są źli :co:

Gacek
15-01-2004, 15:30
Co Ty oni sa chujowi prawda Beny?? 8) 8) 8)

Beny
15-01-2004, 15:45
Co Ty oni sa ch** prawda Beny?? 8) 8) 8)

Realnie rzecz biorąc nigdzie tak nie napisałem.
Zwróciłem jedynie uwagę na "może".

Raffi
16-01-2004, 08:08
http://www.pzkosz.pl/rozgrywki/1_liga_meska/stats/temp/19/147.html

Rafa(L)2
16-01-2004, 20:59
Wiem ze to nie na temat ale czy Legie sponsorowal juz Mostostal??Bo dzis jak konczylem trenin to jeden z koszykatzy Legii(bodajze Debski lub Karbowski)mial na sobie koszulke(wygladala na nowa nie jakiegos starocia)z duzym napisem na srodku Mostatoal....

Raffi
16-01-2004, 21:08
O!

Z tego co sobie przypominam, na 95% nie.

A faktycznie mówiło się że to Mostostal albo jakaś jego spółka zależna ma być sponsorem. Notabene wczoraj dowiedziałem się że koszykarzom wypłacono pieniądze wręcz górką (pewnie od razu za następny miesiąc)

Beny
16-01-2004, 21:11
O!

Z tego co sobie przypominam, na 95% nie.

A faktycznie mówiło się że to Mostostal albo jakaś jego spółka zależna ma być sponsorem. Notabene wczoraj dowiedziałem się że koszykarzom wypłacono pieniądze wręcz górką (pewnie od razu za następny miesiąc)

http://www2.legialive.pl/kosz/photos/02pruszkow1_f6.jpg :look:

Na koszulkach też to logo mieli.

Zdjęcie z 23.09.2001 z meczu z Pruszkowem.

Dobrze, że dostali kasę. Od razu lepiej zagrali.