PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 8. kolejka (19.09.2015 - 20.09.2015)



St.Maro
14-09-2015, 18:45
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Antares - B±bel 1987 (0-0-2, 6-10)
Grupa 1, KaczmarFN - Bary89 (0-0-1, 0-5)
Grupa 1, Szawar - pauzuje

Grupa 2, nil - Jaszcz (1-0-0, 3-2)
Grupa 2, leh71 - Rulko¶ (0-0-1, 3-9)
Grupa 2, Majkisek - pauzuje

Grupa 3, (L)ookasch - Hubalczyk (1-0-0, 9-0)
Grupa 3, SirKruszon - legionista1984 (1-0-0, 10-7)
Grupa 3, Tom Kruz - pauzuje

Grupa 4, Miklas - rey (1-0-0, 10-6)
Grupa 4, MałaMi - emil83 (2-0-0, 12-9)
Grupa 4, Robson1916 - pauzuje

Grupa 5, Net - Seba.Kolos (1-0-0, 10-7)
Grupa 5, Meazza - ahk (0-0-1, 4-6)
Grupa 5, St.Maro - pauzuje

Grupa 6, Next - lukasz_os (0-0-1, 3-11)
Grupa 6, Tymek98 - księciuniu (0-0-1, 5-8 )
Grupa 6, Ciechu - pauzuje

Grupa 7, FrAnCuZ05 - Krawczol (0-0-1, 0-9)
Grupa 7, piotrus3 - SzydeL (1-0-0, 8-5)
Grupa 7, Yanks - pauzuje

Grupa 8, LOL3K - Zygo (1-0-0, 10-1)
Grupa 8, Efcia - PuciPuci (0-0-1, 4-5)
Grupa 8, Runi - pauzuje

St.Maro
14-09-2015, 18:47
Zygo
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-1

Miklas
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 0-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 0-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 0-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 0-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 0-1

LOL3K
14-09-2015, 20:06
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 3-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-3
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-3
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 3-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-0

leh71
14-09-2015, 20:52
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 3-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-0

Next
14-09-2015, 23:54
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2:1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2:2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 2:1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2:0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1:2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0:2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1:1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1:0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2:0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2:0

legionista1984
15-09-2015, 18:15
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-3
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-0
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-0
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-3
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 3-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-0

Yanks
16-09-2015, 07:40
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-0
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-2

B±bel 1987
16-09-2015, 15:51
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

Krawczol
17-09-2015, 09:13
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-0
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-0

Majkisek
17-09-2015, 09:14
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

Net
17-09-2015, 09:51
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2:1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1:0
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0:1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2:1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 2:2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1:2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2:0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0:0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2:1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2:1

lukasz_os
17-09-2015, 11:10
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-3
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 1-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 3-1

piotrus3
17-09-2015, 18:19
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 0-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-2
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 2-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

SzydeL
17-09-2015, 23:55
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-0
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

Seba.Kolos
17-09-2015, 23:58
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-3
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-3
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-3
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-2
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 3-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-1

(L)ookasch
18-09-2015, 06:31
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 0-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 0-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-3
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-2

Rulko¶
18-09-2015, 10:55
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-0

Meazza
18-09-2015, 11:51
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 2-0
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-2
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

rey
18-09-2015, 11:54
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 0-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 0-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 2-4
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 3-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-0
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-0

księciuniu
18-09-2015, 12:57
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 2-1
19.09 18:00 CYP, Omonia – Anorthosis 0-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor – Galatasaray 2-2
20.09 12:30 NED, Roda – Feyenoord 0-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava – Trencin 1-1
20.09 15:15 SCO, Hearts – Aberdeen 1-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna – Admira 3-0
20.09 20:15 POR, FC Porto – Benfica 2-1

SirKruszon
18-09-2015, 15:30
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-0

ahk
18-09-2015, 15:50
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 2-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 0-3
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-2
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-3
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 0-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 3-1

MałaMi
18-09-2015, 22:33
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 2-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-1
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 3-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

Antares
19-09-2015, 07:45
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-0
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-2
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-0

nil
19-09-2015, 11:15
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 1-1
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2-1
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-1
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-1

PuciPuci
19-09-2015, 11:46
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 0-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-0
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-0
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 3-0
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 0-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 3-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 2-1

emil83
19-09-2015, 15:52
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna 2-2
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 0-2
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 2-2
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 1-2
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 1-3
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 2-1
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 1-2
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 3-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 3-1

Bary89
19-09-2015, 16:47
19.09 16:00 AUT, Sturm Graz - Austria Vienna
19.09 17:00 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 2-2
19.09 17:45 SLO, Gorica - O. Ljubljana 1-1
19.09 18:00 CYP, Omonia - Anorthosis 1-1
19.09 19:00 TUR, Trabzonspor - Galatasaray 0-1
20.09 12:30 NED, Roda - Feyenoord 2-2
20.09 14:00 SVK, Slovan Bratislava - Trencin 1-0
20.09 15:15 SCO, Hearts - Aberdeen 2-1
20.09 16:30 AUT, Rapid Vienna - Admira 2-0
20.09 20:15 POR, FC Porto - Benfica 1-1