PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 7. kolejka (12.09.2015 - 130.09.2015)



St.Maro
08-09-2015, 17:28
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Bary89 - Antares (0-0-1, 4-6)
Grupa 1, Szawar - KaczmarFN (1-0-0, 7-0)
Grupa 1, B±bel 1987 - pauzuje

Grupa 2, Rulko¶ - nil (0-0-1, 0-6)
Grupa 2, Majkisek - leh71 (0-1-1, 13-18 )
Grupa 2, Jaszcz - pauzuje

Grupa 3, legionista1984 - (L)ookasch (0-0-1, 3-6)
Grupa 3, Tom Kruz - SirKruszon (1-0-0, 5-4)
Grupa 3, Hubalczyk - pauzuje

Grupa 4, emil83 - Miklas (1-0-0, 9-6)
Grupa 4, Robson1916 - MałaMi (1-0-0, 6-5)
Grupa 4, rey - pauzuje

Grupa 5, ahk - Net (0-0-1, 2-4)
Grupa 5, St.Maro - Meazza (1-0-2, 14-22)
Grupa 5, Seba.Kolos - pauzuje

Grupa 6, księciuniu - Next (1-0-0, 8-5)
Grupa 6, Ciechu - Tymek98 (1-0-0, 5-3)
Grupa 6, lukasz_os - pauzuje

Grupa 7, SzydeL - FrAnCuZ05 (1-1-1, 15-17)
Grupa 7, Yanks - piotrus3 (1-0-0, 8-5)
Grupa 7, Krawczol - pauzuje

Grupa 8, PuciPuci - LOL3K (1-0-0, 3-2)
Grupa 8, Runi - Efcia (0-0-1, 4-8 )
Grupa 8, Zygo - pauzuje

St.Maro
08-09-2015, 17:28
Miklas
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 0-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 0-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 0-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 0-1

Next
08-09-2015, 18:07
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 3:0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2:0
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0:1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2:3
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0:2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2:2
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0:1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0:3
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2:1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3:1

Szawar
09-09-2015, 09:28
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 1-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-0
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Rulko¶
09-09-2015, 12:39
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

piotrus3
09-09-2015, 19:36
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-3
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-3
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

legionista1984
09-09-2015, 19:53
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 0-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-4
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-0

Net
10-09-2015, 10:40
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2:0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1:0
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1:2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2:1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2:1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2:1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0:1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0:2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0:1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2:0

Runi
10-09-2015, 11:28
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Majkisek
10-09-2015, 14:39
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Robson1916
10-09-2015, 15:02
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-3
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 1-0

Bary89
10-09-2015, 16:03
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-2
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-1

leh71
10-09-2015, 19:35
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 3-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-3
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

(L)ookasch
10-09-2015, 20:17
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 3-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-0
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-4
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-0

MałaMi
10-09-2015, 20:18
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-2
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-1

emil83
10-09-2015, 20:47
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-2
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 2-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-1

SirKruszon
10-09-2015, 20:50
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 0-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Meazza
11-09-2015, 16:39
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-0
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-0
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

ahk
11-09-2015, 16:50
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 3-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-2
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-4
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-0
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 0-0

księciuniu
11-09-2015, 17:21
12.09 13:00 BLS, BATE – Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen – Celtic 0-0
12.09 16:00 SWE, Malmö – Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda – Partizan 2-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava
12.09 19:00 BUL, Beroe – Ludogorets 0-0
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca – APOEL 1-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg – Stabaek 2-1

St.Maro
11-09-2015, 17:32
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Efcia
11-09-2015, 18:09
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-1

Seba.Kolos
11-09-2015, 19:04
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 3-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-3
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-3
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-3
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-0

FrAnCuZ05
11-09-2015, 21:08
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 3-1
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 2-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-1

Ciechu
11-09-2015, 22:48
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 3-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-0
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-0
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

LOL3K
11-09-2015, 23:00
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 3-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-5
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Tom Kruz
11-09-2015, 23:01
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-2
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

SzydeL
11-09-2015, 23:41
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 2-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 1-1
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 1-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

Yanks
12-09-2015, 10:13
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk 2-0
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg 1-1
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic 0-2
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-0
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-0
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-0
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0

nil
12-09-2015, 15:24
12.09 13:00 BLS, BATE - Soligorsk- 2-1 graj± o 17.30
12.09 13:00 RUS, CSKA Moscow - Zenit Petersburg----------
12.09 13:30 SCO, Aberdeen - Celtic-----------
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 1-1
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 1-1

po wczorajszym jeszcze się nie pozbierałem :oj:

PuciPuci
12-09-2015, 15:27
12.09 16:00 SWE, Malmö - Elfsborg 2-1
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 0-2
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-3
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 1-3
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-3
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 3-0

Antares
12-09-2015, 16:19
12.09 18:00 SRB, Crvena zvezda - Partizan 1-1
12.09 18:15 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
12.09 19:00 BUL, Beroe - Ludogorets 0-2
12.09 19:00 CYP, AEK Larnaca - APOEL 0-1
13.09 15:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
13.09 18:00 NOR, Rosenborg - Stabaek 2-0