PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Adam Majewski powróci do Legii ????

KISIE(L)
05-01-2004, 20:05
Może pamiętacie takiego zawodnika ???? TVP3 podało informację iż może ten oto zawodnik znów założy koszulkę z eLką na piersi. Ja sie zastanawiam tylko jak kibice go przywitają na Łazienkowskiej jeśli oczywiście powróci.

crolick
05-01-2004, 20:10
hmm tylko ciekawe po co on nam??? :hmm:

nam potrzeba napastnikow albo obroncow [ew skrzydlowych], a nie kolejnego srodkowego pomocnika... :fu:

Adiq
05-01-2004, 20:24
:o

Tylko nie on... :panie:

:idd:

Mini
05-01-2004, 20:25
jak to jak go przywitają?
przeciez nigzie nei uciekał tylko normalnie w zgodzie odszedł od nas zeby pograc troche gdzieś indziej. poza tym wtedy jak odchodził był najsłabszym zawodnikiem jaki grał razem z Kucharskim (który tez odszedł).
jak wróci to myśle że będzie iał kłopot ze znalezieniem miejsca w składzie. nam jest potrzebny napastnik bo Stanko pewnie odejdzie.(oby nie)

Adiq
05-01-2004, 20:32
jak to jak go przywitają?

Każdy po swojemu... :heee:

Kempes
05-01-2004, 20:36
Żali sie chłopaczyna ,że mu źle za granicą 8o
Jest mi obojętny jako piłkarz , lecz nie ma dla niego miejsca w 1 składzie więc dla mnie może sie w pompe cmoknąć.

kamyk
05-01-2004, 21:45
PO **** ON nam mamy dobrych srodkowych pomocników a SUrme i Vukovica za cholere nie wyrzuci ze składu wiec tu tez bedzie grzał ławe!

Adiq
05-01-2004, 21:58
Może pamiętacie takiego zawodnika ????
Ja zapamiętałem, że przychodził do Legii jako "król asyst", po czym po pierwszej przyzwoitej rundzie, w kolejnych zaliczał już tylko seryjnie pojedyncze asysty, a gole strzelał od wielkiego dzwonu, zazwyczaj przypadkowo. Potem określono go "człowiekiem od czarnej roboty", a zawsze w kluczowych momentach wymiękał pierwszy albo był kompletnie niewidoczny. Zero przywiązania do barw klubowych. Jak tylko zaczęli go wystawiać na ławę to wspominał o przeprowadzce. Ponadto jak na piłkarza niesamowicie anemiczny. Zawsze marnował sytuację sam na sam, w których rzadko kiedy umiał bezproblemowo dokopać do bramki. O sytuacjach bark w bark już nawet nie wspominam... Przez tyle lat w Legii rozegrał jedno dobre spotkanie - z Górnikiem Zabrze kiedy strzelił 2 bramki i całkiem nieźle sobie radził na boisku.
Może ocena jest trochę zbyt surowa, ale po prostu go nie lubię i mam nadzieję, że ten news to kiepski żart... :oho:

Kawa
05-01-2004, 22:02
Pamiętam jak opowiadał cos o Lechu.
Chciał od nas odejść? Odszedł! Niech teraz szuka szczęscia gdzie indziej.

Tupcia
06-01-2004, 00:54
NIech spada na drzewo...
ale by byl numer, transfer rokuw ogole... Majewski za Stanko :rotfl:

Raffi
06-01-2004, 11:11
Troszkę szacunku.........

Majewski to sentyment ma nie do Lecha tylko do Wisły Płock.
Myślę, że nie zmartwiłbym się z jego powodu, ale nie na tej pozycji akurat potrzebujemy pilnych wzmocnień

Koko
06-01-2004, 14:46
Zgadzam sie z wczesniejszymi wpisami, taki pilkarz to nam sie w ogole nie przyda. :hmm: W srodku gra Vuko i Surma, a poza tym Majewski to jak dla mnie strszny partacz i kiepsciutki zawodnik :/ , wiec lepiej niech zostanie tam gdzie jest... :)

Nazgul
06-01-2004, 22:27
Tyle że akurat Vuko gra coraz gorszą padlinę i gole z Polonią czy Wisłą tego zaćmić nie są w stanie :(

crolick
06-01-2004, 23:02
tak ale nie zapominajmy ze maja, to defensywny pomocnik i jasno to powiedzmy zwykly wyrobnik bez polotu [takie drewno jak magiera]. a

vuko to jednak ofensywny pomocnik i czesto zdarzalo mu sie zagrac niekonwencjonalnie. jakby surma gral piach to wtedy moznaby sie zastanowic a tak, to nie ma nad czym 8- do wisly p z nim i bez zalu nara :]

szczepan
06-01-2004, 23:27
tylko po co on Nam? ja juz wole Zganiacza :/

Koko
07-01-2004, 12:18
tylko po co on Nam? ja juz wole Zganiacza :/

No dokladnie, kolega madrze napisal. Mielismy mlodego i zdolnego Zganiacza, ktorego oddalismy do Switu a chcemy takiego drewniaka Majewskiego :hmm: Zamiast stawiac na mlodzie (Mazurkiewicz :+: , Zganiacz, Mierzejewski) to sciaga sie pilkarzy ktorzy raczej nic nowego juz nie wymysla i beda grac prosta i latwa do przewidzenia pilke. :/

MaxyM_
07-01-2004, 13:27
Majewski wykonywał dobrą robotę w środku pola, która była niewidoczna na pierwszy rzut oka. Facet miał pecha, że był zawsze widoczny kiedy mu coś nie wyszło, jak strzał w meczu Schalke – Legia.
Nie mam nic przeciwko, żeby wrócił.

Nazgul
03-04-2004, 12:04
Podobno jest teraz w Płocku i trenuje z Wisłą...

Raffi
03-04-2004, 12:19
Wisłą P. to jego ukochany klub i już dawno zapowiadał, że zakończy tam karierę jeżeli się da. Tylko trochę szybko jakoś ;)

Włóczykij
03-04-2004, 12:23
Wisłą P. to jego ukochany klub i już dawno zapowiadał, że zakończy tam karierę jeżeli się da.

A nie w Lechu Poznan :hmm: 8o

Nazgul
03-04-2004, 14:20
Diabli wiedzą, info jest z przedwczoraj :)

Raffi
03-04-2004, 17:27
Wisłą P. to jego ukochany klub i już dawno zapowiadał, że zakończy tam karierę jeżeli się da.

A nie w Lechu Poznan :hmm: 8o
Nie, on chyba w ogóle jest z Płocka

Włóczykij
03-04-2004, 17:33
Pamietam jak kiedys czytalem NL i tam w wywiadzie z Majewskim byla mowa o jego ukochanym klubie Lechu Poznan, tak wiec nie wiem ktory jego klub jest ukochany i nie zamierzam glebiej w to wnikac :)

yusta
03-04-2004, 19:39
Nie potrzebne nam sa stare pierdoly 8)

Fizi
06-04-2004, 18:28
za onet.pl :

wisla.plock.pl/GK/06 kwietnia 2004 17:25

Majewski wraca do Płocka

Wisła Płock ma od wczoraj nowego zawodnika. Do swego rodzinnego miasta powrócił jej wychowanek a jednocześnie były rozgrywający Adam Majewski.

31-letni "Maja" ostatnio grał w Panioniosie Ateny, lecz po pół roku przebywania w Grecji, mając swą kartę w ręku, postanowił powrócić do Polski. W tym sezonie Polak zdobył jedną bramkę dla greckiego zespołu.

Wcześniej Majewski występował także w barwach Lecha Poznań i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Rozegrał też jedno spotkanie w reprezentacji Polski (14 lutego 2003 roku z Macedonią).

Więcej - w oficjalnym serwisie internetowym klubu

warto zwrócić uwagę, że podając to info zapomnieli o tym, że Majewski kiedykolwiek grał w Legii

yusta
06-04-2004, 19:51
warto zwrócić uwagę, że podając to info zapomnieli o tym, że Majewski kiedykolwiek grał w Legii

Bo on nie gral, tylko przebywal na boisku :]

Nazgul
06-04-2004, 19:53

Bo on nie gral, tylko przebywal na boisku :]

Justka, nie przesadzaj. Grywał naprawdę nieźle. Problemem była tylko jego chimera - miał straszne wahania formy...