PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 6. kolejka (29.08.2015 - 30.08.2015)



St.Maro
25-08-2015, 17:34
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Antares - Szawar (0-1-2, 14-17)
Grupa 1, B±bel 1987 - Bary89 (0-0-1, 0-3)
Grupa 1, KaczmarFN - pauzuje

Grupa 2, nil - Majkisek (0-0-1, 7-8 )
Grupa 2, Jaszcz - Rulko¶ (0-0-1, 6-9)
Grupa 2, leh71 - pauzuje

Grupa 3, (L)ookasch - Tom Kruz (1-0-0, 6-2)
Grupa 3, Hubalczyk - legionista1984 (0-0-1, 2-7)
Grupa 3, SirKruszon - pauzuje

Grupa 4, Miklas - Robson1916 (1-0-0, 8-3)
Grupa 4, rey - emil83 (0-0-1, 10-12)
Grupa 4, MałaMi - pauzuje

Grupa 5, Net - St.Maro (0-1-0, 7-7)
Grupa 5, Seba.Kolos - ahk (0-0-1, 5-10)
Grupa 5, Meazza - pauzuje

Grupa 6, Next - Ciechu (0-0-1, 2-4)
Grupa 6, lukasz_os - księciuniu (0-1-0, 3-3)
Grupa 6, Tymek98 - pauzuje

Grupa 7, FrAnCuZ05 - Yanks (0-0-1, 6-8 )
Grupa 7, Krawczol - SzydeL (0-0-1, 5-6)
Grupa 7, piotrus3 - pauzuje

Grupa 8, LOL3K - Runi (1-0-0, 10-7)
Grupa 8, Zygo - PuciPuci (0-0-3, 11-31)
Grupa 8, Efcia - pauzuje

St.Maro
25-08-2015, 17:34
Zygo
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 1-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

Miklas
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 0-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 0-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 0-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 0-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 0-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 0-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-1

legionista1984
25-08-2015, 22:16
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 3-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 0-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-1

Krawczol
25-08-2015, 22:24
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-0

Seba.Kolos
26-08-2015, 00:39
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 3-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-3
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 0-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-1

Antares
26-08-2015, 05:17
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

B±bel 1987
26-08-2015, 10:47
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 3-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

Majkisek
26-08-2015, 11:57
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 2-1

Jaszcz
26-08-2015, 12:19
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 0-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

księciuniu
26-08-2015, 17:22
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech – Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow – Krasnodar 1-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 3-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz – Salzburg 2-2
30.08 16:45 NED, PSV – Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg – Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga – Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro – Karpaty 3-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-0

Next
27-08-2015, 02:53
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 0:2
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1:2
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2:3
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0:3
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1:2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2:2
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0:1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2:0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2:0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 2:1

Net
27-08-2015, 09:12
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 2-1

Runi
27-08-2015, 15:03
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-0
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 1-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-0

SzydeL
27-08-2015, 17:51
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2

leh71
27-08-2015, 20:51
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-0
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-0

(L)ookasch
27-08-2015, 23:12
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 0-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 2-1

Yanks
28-08-2015, 06:40
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-0

lukasz_os
28-08-2015, 09:32
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 0-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-0
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-2

nil
28-08-2015, 09:52
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-1
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

ahk
28-08-2015, 11:19
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 3-2
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-2
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 0-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2

Robson1916
28-08-2015, 14:09
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-2
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-2
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-3
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

Szawar
28-08-2015, 15:02
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2

rey
28-08-2015, 15:04
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-3

SirKruszon
28-08-2015, 16:14
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

LOL3K
28-08-2015, 17:12
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 4-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2

St.Maro
28-08-2015, 17:39
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-0
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-0
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-1

Ciechu
28-08-2015, 23:38
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-0
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

PuciPuci
29-08-2015, 08:49
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-1
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 0-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-2
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 3-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2

Tom Kruz
29-08-2015, 10:24
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
030.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 1-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 1-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 1-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 0-1

Bary89
29-08-2015, 11:32
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 1-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 3-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-1
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-1

Rulko¶
29-08-2015, 11:34
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 1-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 0-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 3-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 2-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 3-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-3

emil83
29-08-2015, 12:08
29.08 19:00 BUL, Litex Lovech - Beroe 2-0
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 2-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 3-2
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 2-0
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 2-2
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 1-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-2
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 2-0
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 2-1

FrAnCuZ05
30-08-2015, 00:11
30.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Krasnodar 3-1
30.08 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 0-1
30.08 16:00 SUI, Grasshoppers - Young Boys 0-2
30.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Salzburg 1-1
30.08 16:45 NED, PSV - Feyenoord 2-1
30.08 17:30 SWE, Helsingborg - Malmö 0-1
30.08 18:00 POR, Braga - Boavista 1-0
30.08 18:30 UKR, Dnipro - Karpaty 1-1
30.08 19:00 I liga, Wisła Płock - GKS Bełchatów 1-2