PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Primera División de Argentina - Campeonato 2015 - 21 kolejka (22.08.-25.08.2015)



(L)ookasch
19-08-2015, 21:34
http://i58.tinypic.com/2j2i6v9.jpg

22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin

(L)ookasch
20-08-2015, 06:23
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 1-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 2-3
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-2
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0-2
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 0-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-2
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 1-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-3
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-1
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 0-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-1
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 2-2

Majkisek
20-08-2015, 08:30
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 1-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 1-2
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 1-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-2
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 1-2
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-1
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 2-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-1
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 2-1
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 2-1

Yanks
21-08-2015, 08:40
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 0-0
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 1-1
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 2-2
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-0
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 0-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0-1
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 0-0
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 1-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-0

Rulko¶
21-08-2015, 09:15
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 1-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 2-3
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 1-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-2
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 1-2
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-1
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 2-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-1
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-0

rey
21-08-2015, 12:30
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 0-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 3-2
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-2
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 2-3
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 2-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 0-1
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 2-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 0-1
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-1
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-0

SirKruszon
21-08-2015, 15:05
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 0-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 2-1
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 2-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 1-0
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-2
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0-1
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 0-2
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 1-1
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-1
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-2
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-1

St.Maro
21-08-2015, 17:36
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 0-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 1-0
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 0-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 1-2
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 2-1
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-2
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 1-0
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 2-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-1
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 2-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-1

emil83
21-08-2015, 19:10
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 2-0
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 1-0
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 0-1
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 1-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0-1
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 2-0
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 2-1
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 0-1
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 3-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 0-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-1
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 2-0

LOL3K
21-08-2015, 21:32
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 1-2
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 3-1
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 2-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 3-1
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 0-0
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 0-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 4-0
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 1-2
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-2
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 0-2
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 2-2
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 2-1
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-0

Tom Kruz
21-08-2015, 22:12
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 0-0
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 2-1
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 1-1
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 1-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 0-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0-1
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 0-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-1
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 1-1
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 1-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 0-1
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 1-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 2-0

W koñcu uda³o mi siê zatypowaæ ca³± kolejkê ;).

Efcia
21-08-2015, 23:11
22.08.2015 01:00 Atlético de Rafaela - Newells Old Boys 1-1
22.08.2015 02:10 Banfield - Gimnasia y Esgrima La Plata HIT 2-0
22.08.2015 20:00 Olimpo - Quilmes 0-0
22.08.2015 21:30 Racing Club - Arsenal Sarandi 2-0
22.08.2015 22:10 Colon - Velez Sarsfield 1-1
22.08.2015 23:10 San Martin S.J. - Independiente 0-1
23.08.2015 01:30 Argentinos Juniors - San Lorenzo 1-2
23.08.2015 20:10 Crucero del Norte - Nueva Chicago 2-0
23.08.2015 21:00 Huracan - Lanus 1-1
23.08.2015 21:00 Rosario Central - Belgrano HIT 2-1
23.08.2015 22:10 Tigre - Union Santa Fe 2-0
23.08.2015 23:15 Boca Juniors - Godoy Cruz 2-0
24.08.2015 02:30 Estudiantes La Plata - River Plate HIT 1-2
25.08.2015 01:00 Defensa y Justicia - Aldosivi 2-0
25.08.2015 02:10 Temperley - Sarmiento Junin 1-0