PDA

Zobacz pełną wersję : Puchar Polski 2015/16 - 1/16 (11-13 sierpnia 2015)



St.Maro
01-08-2015, 00:21
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków


1/16 PP jest otwarta i może ją typować każdy, kto będzie miał na to ochotę. Szesnastu najlepszych uzyska awans do 1/8, od której to rundy będzie już ustalona drabinka (losowanie) kto z kim gra aż do finału. Tak, wiem że w tym sezonie półfinały są losowane, ale u nas będzie jedna drabinka.

Seba.Kolos
01-08-2015, 00:31
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-3
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 1-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-4
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-3
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3-2
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-3
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

OLIUSTKA
01-08-2015, 00:38
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-2
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Krawczol
01-08-2015, 10:22
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 1-0
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

KaczmarFN
01-08-2015, 10:30
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0:2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0:1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2:0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1:0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0:1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0:2

Next
01-08-2015, 12:59
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2:0
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0:3
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0:3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1:2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1:1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0:2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1:0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 0:1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3:0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0:2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:4
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:1

Meazza
01-08-2015, 21:33
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 2-0
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-3
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Yanks
02-08-2015, 15:05
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

trzeci
02-08-2015, 15:10
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

Ciechu
02-08-2015, 15:30
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-0
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-0
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

nil
02-08-2015, 18:46
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 1-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 0-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1 0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław1-0
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków0-1

Majkisek
03-08-2015, 09:15
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

SirKruszon
03-08-2015, 20:22
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

papiak1969
03-08-2015, 22:25
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-3
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 3-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Tymek98
04-08-2015, 00:01
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-4
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Junior89
04-08-2015, 07:55
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2:1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 2:1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0:2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1:2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1:0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1:2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 3:1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2:0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1:2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0:1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2:0

(L)ookasch
04-08-2015, 09:58
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-0
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-3
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 0-3
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3-2
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Jaszcz
04-08-2015, 10:30
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 0-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

lukasz9209
04-08-2015, 10:37
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

Runi
04-08-2015, 10:55
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-0
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

SzydeL
04-08-2015, 15:35
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

b(L)aszka
04-08-2015, 16:20
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 2-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2-4
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Robson1916
04-08-2015, 17:32
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 1-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-4
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Bary89
06-08-2015, 13:05
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-4
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

lukasz_os
06-08-2015, 13:18
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-2
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-3
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-3
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

rey
06-08-2015, 13:31
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-0
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

księciuniu
07-08-2015, 16:39
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki – Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 3-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

LOL3K
07-08-2015, 17:05
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-3
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 0-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 3-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-4
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-5
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

K.
07-08-2015, 17:32
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-4
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-3
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

(L)eniuch
08-08-2015, 03:58
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 2-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-3
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 0-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-2
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-0
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

emil83
08-08-2015, 09:25
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-2

Szawar
10-08-2015, 18:54
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 2-1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

FrAnCuZ05
10-08-2015, 19:16
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-3
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 1-3
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-4
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-3
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-2
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-3
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-3

Edi
10-08-2015, 20:04
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Efcia
10-08-2015, 20:10
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-2

Runi
10-08-2015, 21:49
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 0-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 2-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-0
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-0
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-0

Rulkoś
10-08-2015, 21:53
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-2
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 2-1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 2-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-1
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

Tom Kruz
10-08-2015, 22:02
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-0
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-2
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-1
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 2-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-2
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

Orzelek
10-08-2015, 22:18
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-0
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0-2
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-1
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 0-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-3
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

St.Maro
11-08-2015, 00:56
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-0
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 2-1
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-0
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 2-1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-1
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-0
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 1-2
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-2
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-2

leh71
11-08-2015, 07:53
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2-1
11.08 17:00 Dolcan Ząbki - Cracovia 0-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-1
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-1
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-0
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1-0
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2-1
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-0
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 2-0
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 0-1
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 0-1
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Joot_F
11-08-2015, 13:36
11.08 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 1-0
11.08 17:00 Dolcan Ząbki – Cracovia 1-2
11.08 17:00 Wda Świecie - Korona Kielce 0-2
11.08 18:00 Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 1-1

Ps. St.Maro zaliczam debiut w typerku PP :)
Korzystając z okazji szacun w Twoją stronę za robotę, którą ogarniasz z Ekstraklasą :brawo:

Joot_F
12-08-2015, 08:03
12.08 17:00 GKS Bełchatów - Bytovia Bytów 1-2
12.08 17:00 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 0-2
12.08 17:00 Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 1-2
12.08 17:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0-1
12.08 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chrobry Głogów 2-1
12.08 18:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3-2
12.08 19:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 1-0
12.08 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 1-0
12.08 19:45 Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1-2
12.08 20:30 Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2

Joot_F
13-08-2015, 09:33
13.08 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
13.08 20:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1